Připojení auto nabíječky

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#26 Připojení auto nabíječky

Příspěvek od Romulusw »

Vzpomínám si jak jsem kdysi cosi laboroval na žigulu a za stavu - běžící motor, potkávací světla H4 a odpojená baterie (protože jsem měl do serie zapojený ampérmetr jehož jedna svorka upadla) jsem přepnul na dálkovky.
Ten okamžik mezi zhasnutím potkávacího vlákna a rozsvícením dálkového stačil na to, že tam vylítla napěťová špička (nevím jaké hodnoty) a obě vlákna dálkovek hezky silně blikla a byla p.či.
Bylo to někdy v 80tých letech a dvě H4 v ceně 150Kčs teda zabolely. Pro to si to pamatuju

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2622
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#27 Připojení auto nabíječky

Příspěvek od ok2ucx »

Používám 40A nabíječku Telwin (italský výrobce m.j. také svářeček) - takže to chlapci umí, jednak umí dát tolik proudu, že i bez motoru se nevybíjí baterka, nabíjí rychle i chytře. Nabíjím i v autě, i mimo auto. Nabíjení se vždy korektně ukončí, podle typu baterie někdy i na 15V, ale jen udržovacím proudem <100mA. Auto je v tu dobu uspané, někdy i zamčené, bez odběru proudu.

Tvůj 1A někam teče, ale rozhodě ne do přepěťových ochran, ty jsou podstatně výše.

Zjistil jsem experimentálně, že faceliftová platforma P2 (konkrétně bývalka XC90 V8) má vyšší spotřebu, když auto jen zabouchnu a klíček zůstane v zapalování (v poloze 0). Když jej vytáhnu (a nezamču), odběr bude ještě o kus nižší, prakticky stejný nebo velmi podobný, jako když je zamčeno a vše korektně uspáno. Který modul je ale napájen, to už jsem dál nezkoumal. Možná to může být i tvůj problém? Tvá nabíječka drží 14.4V, něco ten 1A požírá, vytahuj pojistky, uvidíš co.

P.
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info

Jarda.JM
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 523
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: Brno - Hodonín
Vůz: XC70 D5 AWD 2003

#28 Připojení auto nabíječky

Příspěvek od Jarda.JM »

Zatím to vypadá, že 100Ah baterce trvá velice dlouho fáze CV. Po nějakých 12 hodinách proud klesnul z 2,5A na 0,9A. Jen mi připadá trochu moc, když už jsem v této fázi do baterky natlačil 20Ah.
Když jsem měřil klešťákem klidový odběr po odpojení nabíječe, naměřil jsem cca 100-130mA.
_________________
XC70 D5 120kW AWD Automat 2003

Jarda.JM
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 523
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: Brno - Hodonín
Vůz: XC70 D5 AWD 2003

#29 Připojení auto nabíječky

Příspěvek od Jarda.JM »

Nakonec se proud ustálil na 60mA (plus, mínus 5mA), takže vše je OK :good:
_________________
XC70 D5 120kW AWD Automat 2003
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“