!!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 12980
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#776 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od raolsa »

Udělal bych před nákupákama pár označených míst pro invalidy a zbytek nechal bez čar. Ono by se to nějak vyvrbilo. :)
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

L4W
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 25
Příspěvky: 593
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumperk
Vůz: Volvo XC90 D5 MY07

#777 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od L4W »

Já zírám, jak máte všichni široký auta. Jdu si přemeřit svoji S80 zda v Torslandě něco neojebali, protože já se normálně do parkovacích míst před obchoďáky vlezu :shock: A dokonce otevřu všechny dveře a vytáhnu děcka :shock: :shock:
Samo že si vybíram taková místa, kde po obou stranách nestojí jiná auta přímo na čáře.
_________________
Volvo XC90 D5 MY07 136 kW green
Bylo: Volvo S60 2.4 125 kW; Volvo S80II 2.5T MY07 147 kW; Volvo XC90 2.5T MY05 154 kW

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#778 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

raolsa píše:Udělal bych před nákupákama pár označených míst pro invalidy a zbytek nechal bez čar. Ono by se to nějak vyvrbilo. :)
Tak nějak ... plus mám vždycky pocit že těch (vždy z 90% prázdných) míst pro invalidy je tam vždycky tak 2x více než je celkový počet invalidů v daném městě ;)

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#779 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Ekky »

Taky radši parkuju tak aby vedle mě nemohl už nikdo zaparkovat a to z jistého důvodu. Parkuju tak jak mám,sedím v autě čekám na manželku. Vedle mě zastaví filcka. Baba vážící půl druhého simsona otevře dveře stylem bum do mých. A ještě při vystupování se o ně opřela, asi si dovede představit co to udělalo...
Stáhnu okýnko a ptám se jí jako jestli si uvědomuje co udělala a jestli to nějak hodlá řešit.
Baba začala kopat že je to můj problém a že si nemám kupovat tak velky auto. Zavřela dveře a veselé si odkracela...
Tím veškerá tolerance a ohleduplnost skončila v tomhle případě a parkuju tak aby ke mě nikdo nemohl.
A až se to těm zdejším moralistum stane 2x nebo 3x do roka, tak přestanou moralizovat a začnou parkovat úplně stejne... Sorry jako.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#780 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

Amen ...

Běžná situace kdy člověk stojí přesně uprostřed dvou bílých čar, auto vedle něj též a nemůže otevřít dveře, resp. se z nich souká ven 20 cm škvírou vede k jedinému: trhněte si ! ;) A přestaňte být posedlí používáním blinkru uprostřed saharské pouště nebo stavěním se do přesného zákrytu u dvou načmáraných čárek u Kauflandu :) (a pranýřováním těch co tu přiblbou ovčí spartakiádu občas necvičí)

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 21
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#781 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od PINĎABC »

Jestli mě něco prudi tak moralisti co se starají jak parkují nebo jezdím. Nikdo nemá párů co mě k tomu vede tak jim píší vyližte si pr...
Nedávno jsem předjel tipka přez plnou jel 60 mimo obec blikal a gestikuloval jak Vendelín. Když mě dojel na pumpě tak jsem se ho šel zeptat jestli má nějaký problém a zamkl se v autě jenom mě viděl přicházet hrdina.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#782 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

Přesně tak ... nemluvě o tom (a to se vracíme k parkování), že když někdo zrovna náhodou stojí mimo čáry, nikdo nemůže vědět jaká byla situace před chvílí, jak stálo jiné auto, které mezitím odjelo atd. Prostě se nepo ... :) Každé auto na parkovišti stojí jen chvíli ...

Je ale pravda že když někdo na nepřehledném úseku předjíždí jak debil a málem se srazí s protijedoucím autem jen proto aby se rychle vecpal o jedno auto dopředu, tak na něj nejen zablikám, ale i zatroubím, protože je to vůl, který ohrožuje zdraví, majetek a životy ostatních včetně mě (na rozdíl od čar u kauflandu) ;) A klidně bych mu to u pumpy do očí řekl :)

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#783 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

2 PINĎABC a Ekky

teda vy jste experti.....bydlíte v horní dolní a 3x ročně Vám někdo orajbuje auta? pak parkujete jako kokoti, nezlobte se na mě. V té zkurveté PraHE - hlavní město České Republiky,
asi jsme vzájemně ohleduplnější, protože jinak bychom se nikam nedostali. Já vždycky když vidim křupana co parkuje na prase, tak bych mu jednu vypálil. Všichni tu máme auta za pár šupů a hrajete si na hogo fogo, co parkuje před obchodákem s Corvettou.

2 Ekky - bábu si měl chytit za rypák a vyřídit si to s ní.....to že kvůli tomu začneš parkovat jako kojot....tim ostatním řidičům fakt pomůžeš....sorry jako "čobole"
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

L4W
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 25
Příspěvky: 593
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumperk
Vůz: Volvo XC90 D5 MY07

#784 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od L4W »

PINĎABC píše:Jestli mě něco prudi tak moralisti co se starají jak parkují nebo jezdím. Nikdo nemá párů co mě k tomu vede tak jim píší vyližte si pr...
Nedávno jsem předjel tipka přez plnou jel 60 mimo obec blikal a gestikuloval jak Vendelín. Když mě dojel na pumpě tak jsem se ho šel zeptat jestli má nějaký problém a zamkl se v autě jenom mě viděl přicházet hrdina.
U mě seš hrdina dne. Pověz, igoruješ i červenou nebo postojíš na jako většina ostatních tupých ovcí? :D
_________________
Volvo XC90 D5 MY07 136 kW green
Bylo: Volvo S60 2.4 125 kW; Volvo S80II 2.5T MY07 147 kW; Volvo XC90 2.5T MY05 154 kW

GDPR_user

#785 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od GDPR_user »

Fakt je,že když vidím auto zaparkované na kokota,mám 100x větší chuť vzít dlažební kostku a vysklít mu čelní sklo.Pak si říkám,že auto za debila majitele nemůže.

L4W
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 25
Příspěvky: 593
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumperk
Vůz: Volvo XC90 D5 MY07

#786 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od L4W »

Taky bych se obával, že tím někoho naseru do té míry, že mi nějakým způsobem vytuní auto. Zvlášť na jinak celkem plném parkovišti. Ale tak hlavně aby nebyly obouchaný dveře.
_________________
Volvo XC90 D5 MY07 136 kW green
Bylo: Volvo S60 2.4 125 kW; Volvo S80II 2.5T MY07 147 kW; Volvo XC90 2.5T MY05 154 kW

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 21
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#787 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od PINĎABC »

Na tebe bych chtěl narazit jak mi ji budeš chtít vypálit, starej se o své parkování a na ostatní se vyser, můžeš je nabonzovat na fizly když tě to tak sere bobečku. Takové mudrlanty od klávesnice už jsme tady měli, max půl roku tu házeli machry a pak to vzdali. Klidní slovník a nepouštěl by se do osobních útoku, cigáro ti ještě hoří na vrátnici tak se podle toho chovej.

L4W
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 25
Příspěvky: 593
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumperk
Vůz: Volvo XC90 D5 MY07

#788 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od L4W »

Já tu házím machry už od roku 2007 jen aby bylo jasný :wink:
_________________
Volvo XC90 D5 MY07 136 kW green
Bylo: Volvo S60 2.4 125 kW; Volvo S80II 2.5T MY07 147 kW; Volvo XC90 2.5T MY05 154 kW

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#789 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Ekky »

Ejdou Rotacak píše:2 PINĎABC a Ekky

teda vy jste experti.....bydlíte v horní dolní a 3x ročně Vám někdo orajbuje auta? pak parkujete jako kokoti, nezlobte se na mě. V té zkurveté PraHE - hlavní město České Republiky,
asi jsme vzájemně ohleduplnější, protože jinak bychom se nikam nedostali. Já vždycky když vidim křupana co parkuje na prase, tak bych mu jednu vypálil. Všichni tu máme auta za pár šupů a hrajete si na hogo fogo, co parkuje před obchodákem s Corvettou.

2 Ekky - bábu si měl chytit za rypák a vyřídit si to s ní.....to že kvůli tomu začneš parkovat jako kojot....tim ostatním řidičům fakt pomůžeš....sorry jako "čobole"
Máš pravdu s touhle ohleduplnosti a toleranci se nikam nedostanem. Auta budou orvany pořád.
Baba je baba nevím co bych si zní vzal kdybych ji vzal za rypák,stejně bych to na konec odsral já.
Samozřejmě že jsem to nenechal jen tak. Babu to stálo 12000,-
Ale od doby co parkuju tak aby se vedle mě nikdo nedostal a neměl mi jak vorvat auto mám klid.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 21
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#790 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od PINĎABC »

L4W píše:
PINĎABC píše:Jestli mě něco prudi tak moralisti co se starají jak parkují nebo jezdím. Nikdo nemá párů co mě k tomu vede tak jim píší vyližte si pr...
Nedávno jsem předjel tipka přez plnou jel 60 mimo obec blikal a gestikuloval jak Vendelín. Když mě dojel na pumpě tak jsem se ho šel zeptat jestli má nějaký problém a zamkl se v autě jenom mě viděl přicházet hrdina.
U mě seš hrdina dne. Pověz, igoruješ i červenou nebo postojíš na jako většina ostatních tupých ovcí? :D
Neparkuji jako osel, ale serou mě ovce, co se staví do role vymahačů práva.

Martine až budeš dodržovat všechny dopravní předpisy tak moralizuj o špatném parkování, překračování rychlosti může někoho iritovat úplně stejně a pak je ta dlažební kostka v okně daleko nepříjemnější.

Typická vlastnost našeho národa je řešit ostatní. By mě zajímalo jestli Švéd nebo Švejcar by házel někomu šutr na auto nebo mu šel dát ránu. Gratulace jste borci a já se stydím že nejsem jako vy.

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#791 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

PINĎABC píše:Na tebe bych chtěl narazit jak mi ji budeš chtít vypálit, starej se o své parkování a na ostatní se vyser, můžeš je nabonzovat na fizly když tě to tak sere bobečku. Takové mudrlanty od klávesnice už jsme tady měli, max půl roku tu házeli machry a pak to vzdali. Klidní slovník a nepouštěl by se do osobních útoku, cigáro ti ještě hoří na vrátnici tak se podle toho chovej.
asi by si na mě nechtěl narazit.......přes klávesnici machry házet nechci - jen ti řeknu, že jsem hral 5 let za Českou reprezentaci Rugby, mám 196 cm a 90kg - Tatra Praha, Juridika, Pragovka. 10 let jsem jezdil závodně sjezd - vím, myslíš si, že si vymejšlim a házim tu machry - přitom jsem ťapatej smrad se 160cm, uhrama a je mi 18 - ale.....asi by to bylo velmi vtipné setkání, kdyby si na mě naběhl a já se cítil v ohrožení. Za mou reakci si můžeš sám. Buď si to napsal jako kokot - nebo prostě jseš kokot.
Třeba Olivin mě osobně viděl, když jsem mu předával ozonizer - asi bych neměl potřebu vymýšlet si něco o své tělesné konstituci.

2 Ekky

Beru zpět. Namíchl jsem se kvůli bakaláři, tak jsem to vzal šmahem
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#792 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Honza »

Ejdou Rotacak píše:
PINĎABC píše:Na tebe bych chtěl narazit jak mi ji budeš chtít vypálit, starej se o své parkování a na ostatní se vyser, můžeš je nabonzovat na fizly když tě to tak sere bobečku. Takové mudrlanty od klávesnice už jsme tady měli, max půl roku tu házeli machry a pak to vzdali. Klidní slovník a nepouštěl by se do osobních útoku, cigáro ti ještě hoří na vrátnici tak se podle toho chovej.
asi by si na mě nechtěl narazit.......přes klávesnici machry házet nechci - jen ti řeknu, že jsem hral 5 let za Českou reprezentaci Rugby, mám 196 cm a 90kg - Tatra Praha, Juridika, Pragovka. 10 let jsem jezdil závodně sjezd - vím, myslíš si, že si vymejšlim a házim tu machry - přitom jsem ťapatej smrad se 160cm, uhrama a je mi 18 - ale.....asi by to bylo velmi vtipné setkání, kdyby si na mě naběhl a já se cítil v ohrožení. Za mou reakci si můžeš sám. Buď si to napsal jako kokot - nebo prostě jseš kokot.
Třeba Olivin mě osobně viděl, když jsem mu předával ozonizer - asi bych neměl potřebu vymýšlet si něco o své tělesné konstituci.
Asi vás brzy vyřešim oba dva najednou tady od klávesnice.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#793 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

bouřit se nebudu, posluš si :beer:
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 21
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#794 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od PINĎABC »

Urážet ostatní to by ti šlo, za ko... si u mě ty, podle toho co si ze sebe vypotil, asi si přitom ragby dostal dobre rány do hlavy. Mám přez dva metry a bezmála o čtyřicet kylo víc jak ty, tak si to představ. Jestli skrze svou postavu pouštiš hrůzu na pražských parkovištích musí to být celkem schiza pro ostatní.. až tě někdo střelí nebo bodne tak se nedivím ani nelituji.

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 21
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#795 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od PINĎABC »

Sory Honzo, netušil jsem, že dneska máš dozor ty.

saabik
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 692
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Alpina B3 Touring

#796 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od saabik »

Jednomu budeme říkat Kim a druhýmu Donald :D
_________________
Alpina B3 Touring
Toyota Yaris Hybrid 2017 Smart Selection

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#797 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od yoby »

tak už stačilo, další osobní výpad bude odměněn banánem :evil:
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#798 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Ekky »

Ejdou Rotacak

PINĎABC

Kluci stejně největšího pindoura mám já.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#799 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

2 yoby

doufám, že následující věty nebudou brány jako osobní výpad - jen se tak zamýšlím nad obratností frajera se 140kg a 205cm. Ti padali vždy jako první, medvědi s nulovu obratností, fyzičkou a šlachama.
Dobří leda jako zadáci, ale stačilo udělat side-step a chrochtající pašík zůstal v trávě někde v dáli.

Měl sem držet hubu, ale to Vám tihle arognatní řidiči přijdou ok? mě nikoli. Ohleduplnost vůči ostatním není přeci špatná vlastnost - je to snad povinnost. Všem čtenářům se omlouvám za vulgární výpad vůči Pinďovi. Mohl jsem to napsat slušně, nenapsal.

Už to nebnudu dál rozpitvávat - jeden za 18 , druhej bez 2 za 20. Nemáme si Pinďo moc co vyčítat, hulváti jsme byli oba.

2 Ekky

však! proč ne :beer:
Naposledy upravil(a) Ejdou Rotacak dne 05 led 2018 22:01, celkem upraveno 3 x.
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#800 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od python.p »

Prčic, myslel jsem, že lidi co mají Volva (většina) mají všech 5 koleček po hromadě. Se nestačím divit.

Ještě, že se neperu a buď se domluvím na nebo na to seru. 180cm 85kg nějakou dobu muay thai :D když si měříme ty pindíky.. :D
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“