Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 125
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Brno

#26 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Time4Tea »

No mě práve jde o to, že chci zjistit, do jaké míry jsou zvěsti o protektorech jen zažitým klišé a kde je realita.
Našel jsem nějaký test, kde ten Vraník skončil poslední kvůli chování namokru, ale na sněhu byl velmi dobrý. Jenže to byl ještě starý, skoro traktoristický vzorek http://www.pneuvranik.cz/pneu_karta.php?251 , ale otom druhém http://www.pneuvranik.cz/pneu_karta.php?149 nikde nic...

Taky si asi radši kousek připlatím a za 1200,- za kus koupím "značku", nebo si taky možná dodám odvahy a stanu se pokusným králíkem hrdinně vystavujíc svůj život všanc...
_________________
Je: Volvo V40, 2,0T, 121kW, 2001, manuál
Bylo: Volvo 850 2.5TDI, 104kW, 1996, manuál, sedan

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 52
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V40 CC 1.6D

#27 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od wandeling »

podivej, je to prece jednoduche... i kdyz si o testech muzes myslet co chces, na http://www.oeamtc.at u testu zimnich pneumatik z roku 2008 najdes i tuto vetu -> "Als Beispiel der letztgereihte Linglong Winter-Hero. "Beim Nassbremsen aus nur 80 km/h braucht der chinesische Reifen um 22,5 Meter bzw. 50 Prozent mehr Bremsweg als die Besten""

tady mas (volny) preklad "jako priklad na poslednim miste umisteny linglong winter-hero. pri brzdeni z pouze 80 km/h na mokru ma tato cinska pneumatika o 22,5 metru neboli o 50 procent delsi brzdnou plochu nez ty nejlepsi testovane pneumatiky."

myslis ze cesky protektor je lepsi nez nova, i kdyz cinska pneumatika, ktera se smi prodavat v rakousku? i kdyby ten rozdil nebyl 22 metru, ale jenom 5 metru: nezapominej, ze tvoje auto neni dlouhe ani 5 metru. jinymi slovy: mohlo by to pro tebe znamenat vjet autem do zdi az po zadni naraznik.

pises porad o dobrem chovani protektoru na snehu. nezapominej ze vetsinu zimy nejezdis na snehu, ale na mokru, a nebo na suchem, ale studenem povrchu.

jezdis volvem, tak ti snad pri vyberu auta slo i o bezpecnost. tak se nad tim zamysli. i kdyz... nedavno jsem tu videl nekoho vystavovat fotku nejakeho skrabance na jeho volvu, ze mu nekdo odrel auto, a ze se to bude musel lakovat a kolik to bude stat atd... a na te stejne fotce byly videt uplne sjete pneumatiky. takze vidim, ze jsou i lide kterym je leskly lak dulezitejsi, nez vlastni zivot (popripade i zivoty jinach lidi). pokud to vidis taky tak, tak se asi neda nic delat.

jestli ti chybi tech par set korun na dobre pneu, tak si kup aspon ty protektory, porad lepsi nez jezdit na letnich a nebo uplne sjetych zimnich. ale jestli tech par set korum mas, jenom premyslis jestli si je mas usetrit na neco jineho nebo ne, tak nad tim zapremyslej a kup si nejake dobre pneu.

ja jsem skrblik, kdyby to nebylo zapotrebi, tak bych sam jezdil (jako driv) na protektorech. a navic mam rad prirodu, takove protektory jsou k prirode urcite setrnejsi nez nove pneu. ale i tak si koupim radsi nove.
_________________
Volvo V40 Cross Country, 2013, 1.6D, 84kw

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1092
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#28 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od tnemec »

Především si uvědomte, že první nedobrždění nebo nezvládnutý smyk jsou zpravidla vždy dražší, než co ušetříte na gumách... Já dávál Pirelli i na Š120...
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 125
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Brno

#29 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Time4Tea »

OK, OK už mě nebijte za tu kacířskou myšlenku, že bych se ně byť jen podíval. Prosím!!! :mrgreen: :mrgreen:
Já už budu hodný a budu kupovat jen kvalitní a osvědčené pneu. :tlesk:
_________________
Je: Volvo V40, 2,0T, 121kW, 2001, manuál
Bylo: Volvo 850 2.5TDI, 104kW, 1996, manuál, sedan

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5099
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#30 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Lachtan »

No konečně prozřel - ale že mu to trvalo :D :D :D
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1092
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#31 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od tnemec »

Time4Tea píše:OK, OK už mě nebijte za tu kacířskou myšlenku, že bych se ně byť jen podíval. Prosím!!! :mrgreen: :mrgreen:
Já už budu hodný a budu kupovat jen kvalitní a osvědčené pneu. :tlesk:
Hodnej :-D

Nikdo není tak bohatý, aby mohl kupovat levné věci.

Aneb do Lidlu ani pro rohlíky. :-D

Ono je to ale jinak... kdybys byl strejda z Horní Dolní, co si svou Škodou 100 jede jednou za týden nakoupit do 2 km vzdáleného městysu, tak jsou Vraníky rozumná volba...
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

petr´S
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 459
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

#32 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od petr´S »

http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.p ... rsicht.htm

jup to jsem si vybral od oka dobře Michelin Alpin 3 :palec: , je fakt že seděj super....
_________________
MB Viano MY2012, XC90 D5 Polestar MY2011
bylo S40 1.8 2003; 780 Bertone 1987; S60 2.5T AWD 2004, S80 V8 AWD 2007,V50 2.0D 2008, 262C Bertone, C70 T5 2010

http://www.plastservis.net

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#33 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od jarek.krizan »

petr S60 píše:http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.php?p=http://www.oeamtc.at/netautor/html_seiten/reifentests/winter2007/205/uebersicht.htm

jup to jsem si vybral od oka dobře Michelin Alpin 3 :palec: , je fakt že seděj super....
Není to špatná volba i když ty testy nejsou zrovna optimální, a já navíc preferuji Nokiany, které fungují dobře i ojeté nebo na ledu.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

selap
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1322
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 III D3 AT '12

#34 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od selap »

Především protektory jsou těžší,kolo je vlastně setrvačník a čím víc váží,tím víc potřebuje energie k roztočení....zabrzdění....
Co se ušetří na nákupu,to se se zas projeví na spotřebě.A než se to ojede,tak je to mnohem dražší než koupit nové.
_________________
V70III D3 aut. 2012
bylo 760 GLE 2.4 TD 1986,V70I 2.4 Tdi 1999, V70II 2.5TDI 01 man.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 132
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín

#35 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Pavel-K »

Vezl jsem kamaráda o prázdninách jeho autem na letiště do Bratislavy. Ani ve snu by mě nenapadlo, že má protektory. Na dálnici ve 140 se nám rozškubla zadní pneumatika.
Kamoš i já jsme měli obrovské štěstí že to byla zadní a že jsem řídil já a ne třeba jeho dcera.......
Letadlo stihl tak tak a snad už si protektory nekoupí.
A já tedy rozhodně NE - ani není v podstatě důvod.
_________________
Pavel VOLVO V40 1,8i, 92kW, B4184SM, 99

HonzaA
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 741
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: 244 B23E

#36 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od HonzaA »

EarlSin píše:Já teda s Vraníkem zkušenost nemám, ale brácha má zimáky na citroenu právě od Vraníka.
Kupoval všechny 4, za týden mu jeden praskl, ale stačilo zaslat fotku a hned mu poslali novou gumu. :roll:
Od té doby je vše ok. 8)

Takže 50/50...
Nemyslíš, že to je do nebe volající hovadina, co jsi napsal? 50/50 když Tě ten protektor, co mimochodem vůbec není tak levnej, aby soudnej člověk uvažoval, že jím nahradí novou pneumatiku, může zabít????

Výrobní vada se může objevit i u nové pneumatiky (i když je to značně nepravděpodobné), ale okolo protektorů už toho bylo tolik, že to NELZE považovat za náhodu.
_________________
244 GLE B21E 1979 | 244 GLE B23E 1981 a další

Sarkasmic
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1617
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Vůz: Volvo 1980-97

#37 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Sarkasmic »

Jsem z vysočiny a většinu cest trávím na okreskách a místních komunikacích,občas po I třídě, protektory jsem měl zatím těměř na všech autech a vždy jsem je nakonec měnil. Po silnici udržovné pouze plužením či sypaním byly opravdu protektory od vraníku super-a ani nebouchly-ono taky záleží na váze a výkonu auta-na Š120 jsem je měl dve zimy za sebou a nebylo proč je nemít-ale je fakt že to bylo záložní vozidlo s nájezdem do 1500km ročně. Většinou ale běda tomu kdo s protektorem vlítne do vrstvy rozsolenýho sajrajtu po suchý či namrzlý silnici ta guma je jak šutr... Obzvlášť na nasolený mokrý silnici bez břečky jsou ty gumy za trest. Auto plavalo....... Na trojce to taky eště šlo,ale na sedmě byly protektory opravdu nic moc. Stacilo trosku umrzlo a potreba se rozjet do vetsiho svahu a konec. Hodne záleží na ridičovy-jak si poradí s výkonem auta a jízdními vlastnostmi. Ale na druhou stranu třeba dodat ani některé nové pneumatiky nejsou žádná sláva... Nejlepší zimaky s kategorie levnejch pneu na kterejch sem jezdil byly asi zatim vzdycky matadory. (MP56,MP55 a tusim 57 sibiř) Na sněhu a ledu jsou slušný. Ty sibiře maj trošku problém z břečkou-špatně vyhazujou... Ale je to o každém-někdo má protektory za super gumy,někdo by se na ně ani nekouk...
_________________
343 GL r.v. 1981 B14 2E,V70 r.v. 1997 B5234 T3

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#38 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Bobes »

tak tak, na w353 máme zimní protektory a žádnej problém nikdy nebyl :)
prostě jsou vozidla nebo spíše cesty na které se protektory hodí, a silnice kam se moc nehodí.
potažmo rychlosti, výkony, styly jízdy, lokality.... ..... .... ......
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 91
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Železný Brod

#39 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od filippek »

Par let zpatky jsem na lagunu nazul z financni nouze protektory Condor-nemecka vyroba, plna zaruka a vzorek od continentalu a nemuzu na ne rict krive slovo. Drzely, nehazely, dalnice bez problemu atd. Muzu v klidu rict ze se mohly srovnavat, ba i predcily nektere zimni pneu, ktere jsem doposud jezdil. Ted uz bych teda do protektoru nesel, tenkrat jsem ale nemel zrovna moc penez. Jinak po zkusenostech s par znackama nedam dopustit na Nokiany. Ja si je nevybral, ale koupil auto do nich nove obute a na zimu uz nekoupim nic jineho. A jako velke zklamani zase uvedu Firestony Winterhawk.
_________________
V40 T4 1,9T 147kw r.v.98 zelená

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#40 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od jarek.krizan »

Abych jen nenadával na protektory, taky jsem měl kdysi jedny kvalitní a to Rakouské GISy, byly o moc lepší jak nějaké kormorány aspol. Jenže nebyly zrovna levné. Ale Vraníci jsou sázka do loterie. Na fáčko ještě jo, ale na Volvo ?
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1057
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#41 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Sibr »

eLzyx píše:
Time4Tea píše:.
Hlavně rozměr 195/60 r15 je cenově 899,- velmi zajmavej.
To 850tka obouvá tak hloupej rozměr?
Eee to ne 850tka, to obouvá pouze ouchylnej majitel :mrgreen:
_________________
S60 D5, r.v.05, D5244T, V70AWD MY00, B5254T, ___ __ 5.0i, r.v. 99, S62, KoncernV10 BiTurbo, r.v.04, S60 D5, r.v.05, D5244T (Máti autí)
Bylo: 360 GL, 2.0i, r.v. 87, C70 T5, 2.3T, r.v. 02, coupe, B5234T3, 480 S, 2.0i, r.v.93 B20F, 855 T5, 2.3T, r.v.95 B5234Tx "Kouzelná krabička",
V40 T4, r.v.00(MY01!), B4204T5, 744Turbo IC, 2.3T, r.v. 89, B230FT, S80 D5, r.v. 04 D5244T, 855R , r.v. 96, B5204T, S70 2.5T, r.v. 97, 855TDI

netopyr petr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 57
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: Volvo V40 1.8 Modra met B4184S2 2004
Bydliště: MUNCHEN - Germany

#42 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od netopyr petr »

Nechapu proc uvazujete na zimnich protektorech ktery stejne stoji za prd, kdyz na netu se daji sehnat pneu za o neco malo draz a jsou bezpecnejsi. Ja ted kupoval Barum Polaris 2 za 924Kc za kus :ziv: http://www.apneu.cz/
_________________
VOLVO 440 GL 1.8I - B18U - 66 Kw. r.v 94 Bila

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 125
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Brno

#43 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Time4Tea »

To jo, ale úplně jinej rozměr. :mrgreen:
_________________
Je: Volvo V40, 2,0T, 121kW, 2001, manuál
Bylo: Volvo 850 2.5TDI, 104kW, 1996, manuál, sedan

Newman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 294
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Morava
Vůz: V70 D5- D5244T - 2,4 l - 2003

#44 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Newman »

Vraníky bych si nedal ani na přívěsný vozík. Při myšlence namontovat je na Volvo mne chytá děs!!! :shock: :roll:

hoffi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 308
Registrován: 17 roků
Bydliště: Reichenberg Region / Carlsbad Region
Vůz: 2xV70
Bydliště: Reichenberg Region / Carlsbad Region

#45 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od hoffi »

netopyr petr píše:Nechapu proc uvazujete na zimnich protektorech ktery stejne stoji za prd, kdyz na netu se daji sehnat pneu za o neco malo draz a jsou bezpecnejsi. Ja ted kupoval Barum Polaris 2 za 924Kc za kus :ziv: http://www.apneu.cz/
Nic ve zlém,ale Barumky bych též neuváděl jako dobrý příklad.O jejich kvalitě už je tu taky dost napsáno.Pořád nechápu proč lidi šetří zrovna na tak důležitých věcech jako jsou např. dobré zimní gumy a pak utrácejí peníze za hovadiny.Radši si připlatím pár stovek za dobré obutí a odpustím si některé kraviny,než abych se při první námraze či pořádné sněhové nadílce někde přizabil :roll: Občas sleduji různé testy pneumatik,ale moc na to něvěřím.Radši se řídím zkušenostmi jak svimi tak i zkušenostmi které pochytím ze svého blízkého okolí ;-)
Osobně mám velmi dobrou zkušenost s Nokiany,minulou zimu jsem nezaznemanal žádný problém.
_________________
Je : V70 r.v. 1999 , V70 [ B 5244 S2] r.v 2003
Bylo: Saab 900SE 2.0T ( B204L - 136kw/185k) r.v.1994 "Black snake",850 T5 estate 2.3T r.v. 1994 "RED DWARF",850 GLE estate 2.5 10v r.v.1993

Newman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 294
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Morava
Vůz: V70 D5- D5244T - 2,4 l - 2003

#46 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Newman »

hoffi píše:
netopyr petr píše:Nechapu proc uvazujete na zimnich protektorech ktery stejne stoji za prd, kdyz na netu se daji sehnat pneu za o neco malo draz a jsou bezpecnejsi. Ja ted kupoval Barum Polaris 2 za 924Kc za kus :ziv: http://www.apneu.cz/
Nic ve zlém,ale Barumky bych též neuváděl jako dobrý příklad.O jejich kvalitě už je tu taky dost napsáno.Pořád nechápu proč lidi šetří zrovna na tak důležitých věcech jako jsou např. dobré zimní gumy a pak utrácejí peníze za hovadiny.Radši si připlatím pár stovek za dobré obutí a odpustím si některé kraviny,než abych se při první námraze či pořádné sněhové nadílce někde přizabil :roll: Občas sleduji různé testy pneumatik,ale moc na to něvěřím.Radši se řídím zkušenostmi jak svimi tak i zkušenostmi které pochytím ze svého blízkého okolí ;-)
Osobně mám velmi dobrou zkušenost s Nokiany,minulou zimu jsem nezaznemanal žádný problém.

Mimo zkušeností s Nokiany se pod hofiho názor o kvalitě pneumatik (bez rozdílu ročního období) podepisuji!!

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 43
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: V70 XC
Bydliště: Zlín

#47 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od Dajdula »

Nokian je dobrá voba měl jsem je a letos je mám zas, už se těším až nasněží.
_________________
Zdenda V70 XC 2.5 turbobenzin + LPG Prins VSI/r.v.98

selap
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1322
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 III D3 AT '12

#48 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od selap »

Vraníky teď mám na autě,nebyla to moje volba,koupil jsem je i s disky(původní majitel to koupil na C70),jsou to HPL 4.Takže moje zkušenost je taková,na sněhu velmi slušné,s vyvážením nebyl problém,zavažíček je tam málo a nehážou,auto se chová i ve vyšší rychlosti klidně.A teď mínusy-jsou vemi hlučné,pokud je jsem měl chvilí jen na zadku,tak to ještě šlo,na celým autě je to dost otřes,delší cesta se mění v retro jako při jízdě se 120kou.Dále si s nimi nejsem jistý na mokru,je to opravdu blbý pocit nevěřit autu co udělá,takže půjdou dolů.
Kdo potřebuje levný gumy na sníh,bude k dispozici celá sada prakticky nových kol 205/55R16 za 1000 všechny 4.
_________________
V70III D3 aut. 2012
bylo 760 GLE 2.4 TD 1986,V70I 2.4 Tdi 1999, V70II 2.5TDI 01 man.

GDPR_user

#49 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od GDPR_user »

selap píše:Vraníky teď mám na autě,nebyla to moje volba,koupil jsem je i s disky(původní majitel to koupil na C70),jsou to HPL 4.Takže moje zkušenost je taková,na sněhu velmi slušné,s vyvážením nebyl problém,zavažíček je tam málo a nehážou,auto se chová i ve vyšší rychlosti klidně.A teď mínusy-jsou vemi hlučné,pokud je jsem měl chvilí jen na zadku,tak to ještě šlo,na celým autě je to dost otřes,delší cesta se mění v retro jako při jízdě se 120kou.Dále si s nimi nejsem jistý na mokru,je to opravdu blbý pocit nevěřit autu co udělá,takže půjdou dolů.
Kdo potřebuje levný gumy na sníh,bude k dispozici celá sada prakticky nových kol 205/55R16 za 1000 všechny 4.
Mám zájem.

selap
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1322
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 III D3 AT '12

#50 Zimní protektory Vraník máte někdo zkušenost?

Příspěvek od selap »

Když je chceš,máš je mít.Budeš mít cestu přes Brno v dohledné době?
_________________
V70III D3 aut. 2012
bylo 760 GLE 2.4 TD 1986,V70I 2.4 Tdi 1999, V70II 2.5TDI 01 man.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“