Poznáváte se někdo?

Odkazy na ruzna videa - YouTube, Metacafe, Google, apod.
  • Autor
  • Zpráva
Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#1 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Honza »

_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#2 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Jsem podělanej pražák, denně z těch bez pardonů pitomců kvetu - brečim, směju se a mám chuť vyskakovat za jízdy z auta.

Možná mám nějakou psychickou poruchu, ale po těch letech v pražském provozu často chovám k některým řidičům chvilkovou
nenávist a mnohokrát jsem se přistihl, že řešit konflikt osobně..... splašej se mi kladiva. Stokrát nic umořilo osla.

Všímám si řidičů a všímám si idiotů. Řidič jede plynule, i v koloně, nehamtá neustále jak lobotom na brzdu, aby se vzápětí prudce
na 8,5 metrů rozjel do kufru vozidla před sebou, řidiče nikdy nenapadne vjet do křížovatky, když ví, že ji nebude schopen bezpečně
opustit. Imbecilové v Praze? v klídku si dojedou doprostřed křižovatky (nebo do přechodu pro chodce) a tam se jak retardi zastaví a tupě čumí......asi bylo jejich cílem zablokovat celou křižovatku včetně pěších, Letná stojí kvůli těmhle bez pardonu sviním den co den.

Píča co najede v Holešovicích do tunelu do levýho pruhu, v kterym se křečovitě drží při tachometrové rychlosti 45-58km/h až
na Anděl je už standardní jev...... a pražáky, co tam jedou tachometrových 80km/h protože ví, že jim nic nepřijde, prostě nepustí a nepustí.

Nebo šmejd, co se rozhodne jet od Barranďáku až na Zbraslav 50km/h......asi má strach z kamer, chápu. Nemusí každej
vědět, že z centra ven je to vypnutý a slouží to jen jako přehledový systém, když někdo v noci ujíždí hlídce za Prahu.

Proč ale nepustí těch 100 aut, které se za ním musí 10km kilometrů vláčet hlemejždim tempem? (přitom můžou jet 80 a
většina na tý výpadovce stejně jede kilo)

nemyslím, že by ten řidič byl hloupej....myslím, že je to normální neohleduplná svině :) tak jsem se v kanceláři bez klimy
napůl blouznící vyblinkal a můžu se zase dál potit a snít o lomu
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 548
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: MSK
Vůz: S80 D5 MY2004

#3 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Bakly »

Nejhorší je, že dnes neumí jezdit ani profi řidiči :/ Natož obyčejní lidi... O znalosti pravidel ani nemluvě.
_________________
S80 D5 120kW MY2004 - D5T5 Stage 2 147kW/470Nm
C30 2.0D 100kW MY2007

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#4 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od PINĎABC »

Zip jsem ještě nezažil aby fungoval a když dojedu na konec tak jak se má tak ti trotli mě nechcou pustit protože je předbíhám a měl jsem se vecpat dříve jak to udělali oni.

shaman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 895
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Znojmo
Vůz: Peugeot

#5 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od shaman »

Ja do Prahy radsi nejezdim vubec.
Co kdyby se mi nekde sprajcla hranolka ve filtru (to pak jedu max 50) a Ejdou na me "posle splaseny kladiva"
Naposledy upravil(a) shaman dne 03 srp 2018 11:58, celkem upraveno 1 x.
_________________
postapo.cz

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#6 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

já nejsem profi řidič, jsem 31 letý ucho a papíry mám 10 let. Pražskej provoz mě ale naučil ohleduplnosti a předvídavosti.

Bez ohleduplnosti se v Praze totiž nikam nedostaneš - tohle pravidlo ale bohužel vyznává strašně málo řidičů.
Většina jede ve svý bublině, nečumí doleva, doprava, natož za sebe a chtít po nich, aby přemejšleli chvíli alespoń
na úrovni šimpanze je jen zbožné přání.

Celej život porušuju v Praze mírně předpisy, nikoho nebrzdim, pokuty mi nechodí, policajti mě nestaví. Mám
dva spolužáky u dálniční policie - osobně mi potvrdili, že většinou neřeší, když někdo mírně překračuje
rychlost, ale nejraději by pokutovali pitomce, co úzkostlivě čumí na tachometr, jestli
náhodou o 5km neřekročili rychlost - v tunelu jezdí pro sychr o 20km pomaleji, ještě v levym pruhu.

Pak se to ráno nasčítá a když je těhle retardů na kilometru 50, můžeš rovnou hodit klíčky do pangejta a počkat
do 10:30h
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#7 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Honza »

Buť klidnej stejní pitomci jsou po celej republice, nejen v Praze.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#8 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

2 Shaman

až se ti šprajcne hranolka ve filtru, dozajista nebudeš 10km v kuse okupovat levý, jízdní pruh, budeš reflektovat šňůru aut za sebou
a ve zpětném zrcátku jistě zaregistruješ krátké probliknutí, když ti i po 2km nepřijde divný, proč je to auto za tebou 5m od tvého kufru.

Shamane je to o ohleduplnosti, ale určitě je jednoduší si představit hysterickýho Rotačáka, kterej z okýnka prostředníčkem moralizuje
každou matku na mateřský, která jede Getzem do práce :good: navíc se mi kladiva nikdy nesplašily.....vždycky jsem si vystačil s hysterickym
třískánim pěstičkama do volantu :Yahoo!:
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2207
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#9 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Krystof P. »

Dělal jsem autoškolu třikrát za posledních 9 let a ani jednou nic podobnýho instruktor (pokaždý jinej) nezmínil. Přitom jsem už několikrát slyšel, (spíš od řidiček, páč nemaj asi takový ego) že řeknou "takhle mi to naučili v autoškole" i když už ji dělaly/i před 10+ lety, takže očividně lidi si něco pamatujou. Nenechávat si zbytečnej rozestup jak na dálnici když jedu po magistrále, čumět na semafor a bejt připravenej se rozjet, nenajíždět do křižovatky jako pátej, když vim že semafor pustí bezpečně tři auta atd. to je základ plynulýho provozu a přesto jsem to v autoškole neslyšel. Možná před 50 lety to nebylo tak důležitý, to bych pochopil, ale dnes... Nevim jak vy ostatní.

Fíla
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1067
Registrován: 14 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70R AWD, B5234T4, '98

#10 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Fíla »

Ejdou Rotacak píše: Mám
dva spolužáky u dálniční policie - osobně mi potvrdili, že většinou neřeší, když někdo mírně překračuje
rychlost, ale nejraději by pokutovali pitomce, co úzkostlivě čumí na tachometr, jestli
náhodou o 5km neřekročili rychlost - v tunelu jezdí pro sychr o 20km pomaleji, ještě v levym pruhu.
Tak proč to kur.a nedělaj??? Proč nerozdávaj pokuty těm, co nevyužívají levý pruh k předjíždění, ale k blokování ostatních? Teď nemyslím město. Schválně se jich zeptej, jsem zvědav na důvod.
_________________
V70R AWD, B5234T4, M58, 1998, Saffron metallic, Coil On Plug conversion, tuned by VastTuning
XC70 D5 AWD POLESTAR, D5244T10, TF-80SC, 2011, Oyster Grey Pearl; V60 CrossCountry AWD POLESTAR, D5244T21, TF-80SD, 2017, Rich Java

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 548
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: MSK
Vůz: S80 D5 MY2004

#11 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Bakly »

PINĎABC píše:Zip jsem ještě nezažil aby fungoval a když dojedu na konec tak jak se má tak ti trotli mě nechcou pustit protože je předbíhám a měl jsem se vecpat dříve jak to udělali oni.
Já měl radost, že už se to tady na Ostravsku lidi pomalu učí. Nicméně zažil jsem teď dva případy kamionů, kterým se nelíbilo, že si lidi dovolili jet 200m před překážkou ve druhém pruhu a tak to švihli doprostřed přes dva pruhy, aby jim v tom zabránili. To je už normální demence. Alespoň jedna pozitivní věc na této situaci byla, že ve druhém případě auto před kamionem zastavilo, vylezl z něho řidič a kamioňákovi to celkem jasně vysvětlil :D Myslím, že ho to vcelku poučilo a bude si to pamatovat :)
_________________
S80 D5 120kW MY2004 - D5T5 Stage 2 147kW/470Nm
C30 2.0D 100kW MY2007

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#12 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od mr1 »

Myslím, že je to přece jen lepší, než před třeba patnácti léty... to začala doprava pořádně houstnout, začalo být víc aut v rodině... kdo měl do řiti díru, ten řídil (stejně jako dnes), a nikdo to pořádně neuměl. Nejhorší je opravdu ta plynulost dopravy. To pomalé rozjíždění na světlech, připosraná rychlost, pomalé průjezdy křižovatkou... demence tomu vládne.
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#13 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Fíla píše:
Ejdou Rotacak píše: Mám
dva spolužáky u dálniční policie - osobně mi potvrdili, že většinou neřeší, když někdo mírně překračuje
rychlost, ale nejraději by pokutovali pitomce, co úzkostlivě čumí na tachometr, jestli
náhodou o 5km neřekročili rychlost - v tunelu jezdí pro sychr o 20km pomaleji, ještě v levym pruhu.
Tak proč to kur.a nedělaj??? Proč nerozdávaj pokuty těm, co nevyužívají levý pruh k předjíždění, ale k blokování ostatních? Teď nemyslím město. Schválně se jich zeptej, jsem zvědav na důvod.
prý by to dělali hned a velmi rádi, ale moc si to nepřeje vedení. Většina řidičů totiž jezdí jako s hnojem, ve
veřejnosti je rozšířený názor "že smrt čeká v každé zatáčce, ten kdo jede předpisově je PÁN a ten co
jede o 10-20km/h rychleji je vrah a pirát, kterému všichni přejí doživotní ztrátu papírů a práci v kamenolomu."

Tak na to serou, raději chytnou řidiče, kterej jede na 50tce 80km/h - široká veřejnost bude ráda, že to má
za sebou další "pirát" a můžou jet v karavaně dál svym svinskym tempem. Tohle musí přijít zeshora,
do té doby to budou hlídky řešit jen v ojedinělých případech - hlavně na dálnici, ve městech by
došlo vzhledem k dosavadní výchově řidičů k armageddonu a zahlcení přestupkových oddělení.

Z lidského hlediska - pokutuj si starou bábu za to, že jede přes město 30km/h.....to nejde, zbejvá
jen freneticky třiskat pěstičkama do volantu
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

vityjan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 880
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

#14 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od vityjan »

Koukám, že je to tady samej správňák, zajíalo by mě, na koho teda připadá to nemorální chování, když zdejší vzorek je 100% řidič?
_________________
945, D24TIC, rv. 1994
360 GLS, B200K, rv. 1985

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 548
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: MSK
Vůz: S80 D5 MY2004

#15 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Bakly »

No na řidiče ostatních značek, než je Volvo :D To dá rozum
_________________
S80 D5 120kW MY2004 - D5T5 Stage 2 147kW/470Nm
C30 2.0D 100kW MY2007

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#16 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

2 vityjan

Nerváka ze mě bohužel udělalo velkoměsto. Taky bych radši jezdil do práce například ze Srní do Prášil, tam brzdu objedeš....ve velkoměstě se za takovým rypákem často vlečeš x kilometrů. Párkrát do měsíce no problem.... když je člověk nucen v takovém provozu jezdit den co den nekolik let, jednoduše zklouzneš k nálepkování :/
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#17 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od mr1 »

Je to tak... a mám i odpozorováno, že lidé, co jezdí málo, nejsou z těchto kreténů nikterak vytočeni, ba co víc - mnohdy si toho ani nevšimnou. Naopak lidé, co jezdí kvanta kilometrů, jsou řidiči výrazně "ostřejší", nedělá jim problémy otočit 1000km a v noci zpět... nemají problém projet opravdu velkým městem, (sorry PHA velká opravdu není) které třeba i jedou poprvé. Nejezdí s mobilem na skle, ale umí se orientovat v po Evropě vlastním mozkem, případě se předem mrknou kudy se asi jede a tradá... nenapadne je odjíždět z křižovatky 20 apod. Zkrátka ty krušné chvíle na silnicích podle mě dělají z velké části řidiči, kteří moc nejezdí, ani to vlastně nepotřebují. Stačí si povšimnout, jaká to jsou auta. Většinou je to hnůjdééé ííídeset, nebo fábije 0,5 htp apod. Případně slepice v ikcédevadesát, které jezdit neumí, ale asi ji mají ze zlata.
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#18 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od eLzyx »

Ejdou Rotacak píše:Píča co najede v Holešovicích do tunelu do levýho pruhu, v kterym se křečovitě drží při tachometrové rychlosti 45-58km/h až
na Anděl je už standardní jev...... a pražáky, co tam jedou tachometrových 80km/h protože ví, že jim nic nepřijde, prostě nepustí a nepustí.
nechci obhajovat loudaly, ale proč by je měl pouštět? Vždyť ho ve městě můžeš objet zprava ...
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12054
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#19 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Urvanej »

Nene, já se na křižovatce rozjíždim až když mi poodjede auto přede mnou, protože se snažim držet 2s rozestup a tak čim rychleji jedu, tim je vzdálenost větší.
Řadím zásadně až na oranžovou pokud jsem první a pokud jsem dál, tak až když se rozjede ten ob auto přede mnou.
Ve velké většině jsem ovce co se řadí do štrůdlu a moc nepředjíždim.
Když mě čeká zůžení, pokračuju v pruhu ve kterym zrovna jsem. Pokud je levej, tak zpomaluju na rychlost jen o málo větší než pruh pravej a blokující kamion přes oba pruhy mi vůbec nevadí, protože je příliš mnoho pitomců, který se řadí doprava brzo a tim ten pravej zpomalou a dělaj zle. Nejednou už na mě troubili a i fakáček proběhl, ale stojim si za tim, že jednám správně, protože nezpomaluju ten pravej pruh, kterej je kritickej (pokud se to do něj zužuje).
Chápu argumenty lidí, který řikaji zip vole zip, ale vybíraji si z něj jen tu část, kde předjedou uplně všechno a někde před zúženim to lupnou vpravo tak, že ten za nima musí brzdit, nebo zastavit, protože je ten kokot přece musí pustit.
Takže frajeří, když jedete vlevo, dojeďte až k tomu světýlku, a pokud vás nepustí jeden, tak vás pustí druhej...
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#20 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

2 Elzyx
Nesmí blokovat levý pruh, i ve městě slouží primárně k předjíždění, objíždění a IZS. Souběžná jízda v pruzích, no problem, ale většina blbů nechápe, že předjíždění je nadřazeno souběžné jízdě. Takového experta pak nepredjedes několik kilometrů, protože v pravym jedou tachometrovejch 65km/h a pitomec v levým pro jistotu 60km/h......svejch tachometrovejch 80km/h pak nemáš šanci v tunelu jet.... přitom jedeš realnejch cca 74km/h a za to ti žádná fotka nepřijde
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Fíla
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1067
Registrován: 14 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70R AWD, B5234T4, '98

#21 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Fíla »

2 Urvanej:
No a to je přesně to, proč ten zip u nás nefunguje a nikdy fungovat nebude. Protože se většina řidičů řadí jako to stádo do pravého pruhu, protože ví, že levý bude za půl kilometru končit. A pak jsou nas.aní, že když si ten půlkilometr vystojí, tak by měli někoho pouštět. Místo toho, aby se ta fronta rozdělila do dvou 250 metrových a plynule splynuly v jeden pruh.

A ještě postřeh - jak by se jezdilo krásně, kdyby každý na semaforech nečekal, až se rozjede ten před ním, pak teprve zařadil a rozjel se, ale místo toho se celá kolona rozjela naráz jako jedno auto. Prostě padne oranžová, řadím, padne zelená, jedu. A je jedno, jestli mám pole-position nebo jsem pátý nebo desátý. Samozřejmě, pro rýpaly, dávám pozor na toho přede mnou.
To by se pane zvýšila průjezdnost na křižovatkách.
_________________
V70R AWD, B5234T4, M58, 1998, Saffron metallic, Coil On Plug conversion, tuned by VastTuning
XC70 D5 AWD POLESTAR, D5244T10, TF-80SC, 2011, Oyster Grey Pearl; V60 CrossCountry AWD POLESTAR, D5244T21, TF-80SD, 2017, Rich Java

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 194
Registrován: 5 roků 11 měsíců
Bydliště: Děčín
Vůz: 2002 Volvo S80 T6 LPG BRC

#22 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od dunnst »

Mě v autoškole týpek řikal, že řidiči pražští umí velice dobře jezdit v městském provozu, zatímco v tom mimoměstském už tolik ne a u všech ostatních to platí naopak :-)
Jinak mám taky pocit, že ve městě si můžeš jezdit v pruhu pravém i levém a předjíždět zprava i zleva.

Přihodím storku z Německa - kolega vyprávěl, jak jeho dcera dělala řidičák a u zkoušek jela mimo město lehce pod 70 km/h. Byla vyhozena pro brždění provozu :-D

A ještě ad debilové čumějící víc na tacho, než před sebe - přímý důsledek chování některých měšťáků, kteří v jistém období pár let zpátky s oblibou stáli kousek za značkou a byli schopní pokutovat 51 km/h. Pamatuje ještě někdo nálepky na prdel auta "Nejsem kretén, jezdim podle vyhlášky" ? :-)
_________________
2002 Volvo S80 I T6 LPG Obrázek

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#23 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od mr1 »

Před dvěma léty dostala kamarádka pokutu v AT za pomalou jízdu... myslím 30€.
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#24 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Roger »

Levy pruh neblokovat, to da rozum, ale kdyz je to takove to konstantni predjizdeni :crazy:
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#25 Poznáváte se někdo?

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

třeba se to časem zavede i u nás :-) pochopim starší šoféry, kteří jezdí svátečně, pochopim, že třeba v minulosti kvůli autonehodě přišli o někoho blízkého, chápu rozklepaný ženský, který jezdí jen za kámoškou a na nákup, nemám nic proti tomu...... ale boha jeho, v ranních/odpoledních špičkách ve velkoměstech, nejezděte v těch levejch pruzích jako hlemejždi (bo souběžná jízda), nase*e to stovky řidičů, kteří kvůli tomu zbytečně ztrácejí desítky minut denně.

Ono stát každej měsíc v koloně minimálně 30 hodin, několik let v kuse. Člověka to pak unavuje a rozčiluje. Vemte si že za 1h45minut dojedu na chalupu na Šumavu. Od září do června to popojíždim 18km na Letnou. Vím, že to bude jen horší, ale nesvéprávnost některých řidičů ten čas v kolonách zbytečně násobí o desítky procent.

Jak píše Fíla - padne oranžová, pouštim spojku, řadim 1, pomaličku pouštim spojku a..........nic. Znova padne oranžová a odjedou dvě auta, protože ten vocas před váma důsledně počká na zelenou a dalších 5 vteřin jeho mozek zpracovává ten kulervoucí proces rozpohybování svého vozidla směrem vpřed.
Naposledy upravil(a) Ejdou Rotacak dne 03 srp 2018 17:06, celkem upraveno 1 x.
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Video“