Zmena vybavy

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 67
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Karlovy Vary
Vůz: V50 D5 R-Design 2009

#1 Zmena vybavy

Příspěvek od Gintiik »

Zdravim, asi blbej dotaz, ale:

Kde v Praze a okoli jsou schopni mi zmenit vybavu? Konkretne mi jde o vyhrivane sedacky (asi jen software, vlozky v sedadle mam).

Na webu http://@d5t5.com/vc2016/dealeri/ jsem myslel, ze to dokazi vsichni, ale pokud si pamatuji dobre, tak mi s tim v AV dilech nepomohli.

Diky

Pišta...
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 702
Registrován: 11 roků 2 měsíce
Bydliště: Budějce
Vůz: S 60 B5234T3 02' @ V70 B5244S 01'
Bydliště: Tam někde u Budějc.

#2 Zmena vybavy

Příspěvek od Pišta... »

Kontaktuj Tymona, máš ho z kluků od VČ nejblíž(Nový Bor)
Soft nebude problém, ovšem nevím jak to bude z vypínačem na ovládacím panelu a kabeláži...
Nebo zavolej Pavlovi ok2ucx, to budeš mít taky z první ruky.
_________________
Skandinávský plnokrevník S60 B5234T3 02' Venetian Red pearl @ Daily Cars B5244S 01'
Bylo:Fransoa 406 Hdi RHZ Mégan-néé 1.9 TD otočené na střechu ve Štěpánovicích Renault 25 2.2 automat
Škoda Hovoriť 136 LPG Rumun Club 11 R co žral i lidi u přechodu

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 67
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Karlovy Vary
Vůz: V50 D5 R-Design 2009

#3 Zmena vybavy

Příspěvek od Gintiik »

Diky, doufal jsem ze bude neco v Praze.
Panel mam s cudlikama, mam i ten 'kontroler' u sedacky. Myslim ze by melo stacit to jen nejak nakonfigurovat, protoze kdyz jsem ten kontroler zapojil, tak elektronika v aute delala bordel (zkouseny 3 ruzne kontrolery).

Pišta...
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 702
Registrován: 11 roků 2 měsíce
Bydliště: Budějce
Vůz: S 60 B5234T3 02' @ V70 B5244S 01'
Bydliště: Tam někde u Budějc.

#4 Zmena vybavy

Příspěvek od Pišta... »

Když nechceš cestovat, tak mě napadá v T6R si neptal?
_________________
Skandinávský plnokrevník S60 B5234T3 02' Venetian Red pearl @ Daily Cars B5244S 01'
Bylo:Fransoa 406 Hdi RHZ Mégan-néé 1.9 TD otočené na střechu ve Štěpánovicích Renault 25 2.2 automat
Škoda Hovoriť 136 LPG Rumun Club 11 R co žral i lidi u přechodu

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 67
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Karlovy Vary
Vůz: V50 D5 R-Design 2009

#5 Zmena vybavy

Příspěvek od Gintiik »

Ptal jsem se snad jen v AV. Proto se ptam tady, kde takove veci delaji, abych nemusel obvolavat vsechny na seznamu dealeru D5T5.

Tod2
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2903
Registrován: 8 roků 9 měsíců
Bydliště: Kroměříž
Vůz: S80 D5244T 120kW AT MY06

#6 Zmena vybavy

Příspěvek od Tod2 »

v Praze Tymon
druhý dealer (červený) shora na tom seznamu, který jsi sem sám postnul - stačí se naučit číst...
_________________
D5T5 ST2, egr off + dongle
Obrázek VIN YV1TS796961433633

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 67
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Karlovy Vary
Vůz: V50 D5 R-Design 2009

#7 Zmena vybavy

Příspěvek od Gintiik »

Diky, zkusim to. Cist umim, ale vylozit si to uz ne :-)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1130
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V60 D5 AWD R-Design

#8 Zmena vybavy

Příspěvek od Tarkin »

Kde to vychází cenově levněji? Autorizák Volva nebo D5T5?
_________________
Je: Volvo V60 D5 AWD R-Design TF-80SCAWD
Bylo: Volvo S80 D5252T M56 ST1

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#9 Zmena vybavy

Příspěvek od Michl »

Tarkin píše:Kde to vychází cenově levněji? Autorizák Volva nebo D5T5?
Kde si přišel na to, že autorizák udělá změnu výbavy?
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

raolsa
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 12979
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#10 Zmena vybavy

Příspěvek od raolsa »

A proč by neudělal, je to jenom o nahrání SW, z jejich strany. Samozřejmě musí být ten SW ofiko k mání. Třeba ti nenahrají češtinu do V70II z roku 2001.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1130
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V60 D5 AWD R-Design

#11 Zmena vybavy

Příspěvek od Tarkin »

Nezabýval se tu někdo tím, jak to sehnat jinde? Na většinu aut není problém upravit výbavu jen přehráním parametrů. Proč to u Volva nejde?

Vím, že třeba na BMW není problém sehnat kompletní software. Proč u 20 let starého Volva je problém tohle někde sehnat?
_________________
Je: Volvo V60 D5 AWD R-Design TF-80SCAWD
Bylo: Volvo S80 D5252T M56 ST1

IgorS
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1687
Registrován: 10 roků 9 měsíců
Bydliště: Banská Bystrica
Vůz: S80 & S60
Kontaktovat uživatele:

#12 Zmena vybavy

Příspěvek od IgorS »

Tarkin píše:Proč to u Volva nejde?
Že by to bolo kvôli kódu/heslu na programovanie?
Tarkin píše:Proč u 20 let starého Volva je problém tohle někde sehnat?
Nemyslím si, že je problém v zohnaní. Keď to ale niekde zoženieš, ako to do auta dostaneš/nahráš?

Ak to nie je jedna vec na vylepšienie, často je ekonomickejšie aj efektívnejšie auto predať a zohnať iné, lepšie, či novšie s lepšou výbavou, ako kadečím prácne dovybavovávať súčasné.
_________________
| S80 TDI Webasto | S60 2.4i | VIDA-DiCE |

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1130
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V60 D5 AWD R-Design

#13 Zmena vybavy

Příspěvek od Tarkin »

IgorS píše: Že by to bolo kvôli kódu/heslu na programovanie?

Jak jsi u sebe vyřešil přidaný zesilovač k HU601? Na diagnostice to píše jako chybná konfigurace.
_________________
Je: Volvo V60 D5 AWD R-Design TF-80SCAWD
Bylo: Volvo S80 D5252T M56 ST1

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#14 Zmena vybavy

Příspěvek od Michl »

[/quote]
Jak jsi u sebe vyřešil přidaný zesilovač k HU601? Na diagnostice to píše jako chybná konfigurace.[/quote]

To je přesně ono a autorizák ti s tím dál nic nechce udělat.
Mám stejný problém, přestože to moje rádio na 99% podporuje, nejde mi zprovoznit Premium Sound (Dolby Surround se středovým reproduktorem) přestože kabeláž tam už byla připravená a žluté repráky, zesilovač i subwoofer mám osazený. Teď je podle všeho potřeba auto "hacknout" a změnit soft výbavy vozu a autorizák z pochopitelných důvodů od toho dává ruce pryč.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1130
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V60 D5 AWD R-Design

#15 Zmena vybavy

Příspěvek od Tarkin »

U mě to funguje v pohodě, jen na tej diagnostice to píše, že to nepatří do auta.
_________________
Je: Volvo V60 D5 AWD R-Design TF-80SCAWD
Bylo: Volvo S80 D5252T M56 ST1

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2622
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#16 Zmena vybavy

Příspěvek od ok2ucx »

Tady se musím zastat všech autorizáků - nahrávají do auta pouze a jen takový SW, které ze švédské centrály dají k dispozici. Nic víc. Např. SW pro přidání vyhřívaných sedaček zkrátka neexistuje - na důvody se mě neptejte.

Mnohé jiné výbavy nahrát jsou. Pokaždé to mívá nějaké podmínky - např. v autě je přítomno to "správné" železo. Největší "rozptyl" je u předfacelift P2 (ale vlastně i u P3). Mezi modelovými roky 99 a 04 byl vývoj poměrně překotný a tak např. rádio HU-801 pro S80 (zvenku zcela stejné a nepoznatelné) - existuje ve 3 vzájemně nezaměnitelných verzích. A i kdybyste se na hlavu stavěli, tak pro ně neexistuje patřičný SW, se kterým by dané HW fungovalo všude. Analogově tahle rádia hrají vždy, ale nebude fungovat regulace podsvícení a ovládání tlačítky v volantu.
Stejně tak budíky. Ty z MY99-01 nenapasujete do MY02-03, atp.

Dále poměrně silně platí pravidlo, že výbava, která není "nakódovaná" v autě, nefunguje. I tohle má ale drobné výjimky - zrovna "analogový" zesilovač do P2 (t.j. k rádiům HU403/603/401/601/450/650) stačí použe připojit a funguje. Stejně tak analogový subwoofer pro P2 (t.j. mimo XC90).

No a dále platí, že "jen tak nějak nakonfigurovat" "nějakým free SW" to u Volva nejde. Všechno mazaně pod heslem v CEM a tím je vše dáno. A na tohle se specializujeme. Něco jde snáz, něco hůře, něco vůbec.

/PL
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1130
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V60 D5 AWD R-Design

#17 Zmena vybavy

Příspěvek od Tarkin »

Tady se musím zastat všech autorizáků - nahrávají do auta pouze a jen takový SW, které ze švédské centrály dají k dispozici. Nic víc. Např. SW pro přidání vyhřívaných sedaček zkrátka neexistuje - na důvody se mě neptejte.
OK a co zadní výhřev sedaček? Když už seženu patřičný panel, tlačítka do středové loketky, bude to fungovat?
Mezi modelovými roky 99 a 04 byl vývoj poměrně překotný a tak např. rádio HU-801 pro S80 (zvenku zcela stejné a nepoznatelné) - existuje ve 3 vzájemně..
Středový reproduktor už jsem sehnal a je zapojený, HU801 s číslem z řady MY99-00 bych objednal z Allegra, pak to bude fachčit?

Dále chci dodělat alarm - opět otázka, je třeba software, bude fungovat?

Executive interier, co jsem sehnal za dobrou cenu má i možnost sklápění zadních hlavových opěrek - bude fungovat?

Všechny tyhle věci dát do kupy a zprovoznit není uplně ez, často je to dost náročný shánění dílů. Tak se ptám, aby to mělo smysl a potencial fungovat...

Dále poměrně silně platí pravidlo, že výbava, která není "nakódovaná" v autě, nefunguje.
Elektrická sedačka řidiče mi například v autě funguje i bez změny SW.
_________________
Je: Volvo V60 D5 AWD R-Design TF-80SCAWD
Bylo: Volvo S80 D5252T M56 ST1

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2622
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#18 Zmena vybavy

Příspěvek od ok2ucx »

Tarkin píše:OK a co zadní výhřev sedaček? Když už seženu patřičný panel, tlačítka do středové loketky, bude to fungovat?
U platformy P3 ne, u P2 se to zatím nezkoušelo, pochybuji však.
Středový reproduktor už jsem sehnal a je zapojený, HU801 s číslem z řady MY99-00 bych objednal z Allegra, pak to bude fachčit?
Jistě, tohle je ten "analog".
Tarkin píše:Dále chci dodělat alarm - opět otázka, je třeba software, bude fungovat?
Nebude. Proč přidávat v dnešní době alarm? Kromě sirény, LEDky budeš potřebovat ještě hromadu sensorů, které ani nevím, jak se jmenují. Bez urážky - S80I už není auto, co by se kradlo i nezamčené.
Tarkin píše:Executive interier, co jsem sehnal za dobrou cenu má i možnost sklápění zadních hlavových opěrek - bude fungovat?
Nebude. Už jen panel CCM bude tohle tlačítko patrně ignorovat.
Tarkin píše:Elektrická sedačka řidiče mi například v autě funguje i bez změny SW.
Funguje skutečně? Trvale a ne jen minutu po zapnutí? Fungují paměti?

/PL
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1130
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V60 D5 AWD R-Design

#19 Zmena vybavy

Příspěvek od Tarkin »

U platformy P3 ne, u P2 se to zatím nezkoušelo, pochybuji však.
Minimálně by mělo jít použít vyhřívací dečky a udělat nějaký vypínač na 12V a hotovo, něco jako dělal igor s dečkama pro děti.
Jistě, tohle je ten "analog".
OK, takže nemá smysl řešit zesilovač v diagnostice jako "cyhbná konfigurace"? Pofrčí to stejnou kvalitou i bez SW?

Nebude. Proč přidávat v dnešní době alarm? Kromě sirény, LEDky budeš potřebovat ještě hromadu sensorů, které ani nevím, jak se jmenují. Bez urážky - S80I už není auto, co by se kradlo i nezamčené.
Nejde o krádež auta, jde o věci v autě, už jsem byl svědkem toho, jak jsem seděl venku u mekáče a někdo mi přišel k autu a snažil se do něj dostat, jen proto, že jsem tam měl batoh.

VIDU jsem ještě nedokázal zprovoznit, ale není náhodou u auta s STC i "obyčejnější" alarm, který nesleduje náklon auta? Protože takhle to má i bratrovo V70.
Nebude. Už jen panel CCM bude tohle tlačítko patrně ignorovat.
Určitě? Nejde tam narazit switch a nakonfigurovat mu polohu a funkci? Proč by to nemělo jít?
Funguje skutečně? Trvale a ne jen minutu po zapnutí? Fungují paměti?
Ano, nezkoušel jsem teda nastavení polohy s klíčkem, auto používám jen já. Ale jinak pamět, polohování vše funguje. Stačilo jen připojit a nandat pojistku.
_________________
Je: Volvo V60 D5 AWD R-Design TF-80SCAWD
Bylo: Volvo S80 D5252T M56 ST1

IgorS
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1687
Registrován: 10 roků 9 měsíců
Bydliště: Banská Bystrica
Vůz: S80 & S60
Kontaktovat uživatele:

#20 Zmena vybavy

Příspěvek od IgorS »

Tarkin píše:Jak jsi u sebe vyřešil přidaný zesilovač k HU601?
Nijak. Mám iné priority, čo na práci :wink:
Tarkin píše:Na diagnostice to píše jako chybná konfigurace.
A čo?
_________________
| S80 TDI Webasto | S60 2.4i | VIDA-DiCE |

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2622
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#21 Zmena vybavy

Příspěvek od ok2ucx »

Tarkin píše:
ok2ucx píše:U platformy P3 ne, u P2 se to zatím nezkoušelo, pochybuji však.
Minimálně by mělo jít použít vyhřívací dečky a udělat nějaký vypínač na 12V a hotovo, něco jako dělal igor s dečkama pro děti.
No ano, ale o tomhle auto "neví" a o tom se vůbec nebavíme. Ještě bych tam dal pojistku, ne hřebíky, ať nevyhoříš.
Tarkin píše:
ok2ucx píše:Jistě, tohle je ten "analog".
OK, takže nemá smysl řešit zesilovač v diagnostice jako "cyhbná konfigurace"? Pofrčí to stejnou kvalitou i bez SW?
Jistě.
Tarkin píše:
ok2ucx píše:Nebude. Proč přidávat v dnešní době alarm? Kromě sirény, LEDky budeš potřebovat ještě hromadu sensorů, které ani nevím, jak se jmenují. Bez urážky - S80I už není auto, co by se kradlo i nezamčené.
Nejde o krádež auta, jde o věci v autě, už jsem byl svědkem toho, jak jsem seděl venku u mekáče a někdo mi přišel k autu a snažil se do něj dostat, jen proto, že jsem tam měl batoh.

VIDU jsem ještě nedokázal zprovoznit, ale není náhodou u auta s STC i "obyčejnější" alarm, který nesleduje náklon auta? Protože takhle to má i bratrovo V70.
STC a DSTC nemá s alarmem naprosto žádnou souvislost. To je stabilizační systém.
Jsou auta S alarmem a BEZ. Nic mezi. Mohou mít různý počer sensorů a různé nastavení.
Pokud si z podobného auta najdeš a zapojíš všechny alarmové sensory a (dobrou originál) sirénu - (je drahá), pak zbývá pouze alarm zapnout v configu auta. Jako obvykle - v CEM a pouze s pinem. Já bych do něčeho takového vůbec nešel a raději schoval batoh do kufru.
Tarkin píše:
ok2ucx píše:Nebude. Už jen panel CCM bude tohle tlačítko patrně ignorovat.
Určitě? Nejde tam narazit switch a nakonfigurovat mu polohu a funkci? Proč by to nemělo jít?
Tohle pánové není žádný koncern. Opět je nutno funkci opěrek zapnout v configu CEMu. Pak se o tom dozví - stejně jako všechny jednotky v autě - i klima CCM a potřebné tlačítko i následné akce v autě "povolí"-zprovozní. M.j. tlačítka v CCM si můžete přestrkat do libovolné pozice. Po restartu CCM si je načte tam, kde jsou a tam i budou fungovat.

/PL
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1130
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V60 D5 AWD R-Design

#22 Zmena vybavy

Příspěvek od Tarkin »

Ok abych to pochopil jsou dvě možnosti:

1, Volvo nabízí fw na dodělání výbavy a "dohrání" není problém.
2, Volvo to nenabízí a dodělání není tak snadné.

Zjistit se to dá asi ve VIDĚ?
_________________
Je: Volvo V60 D5 AWD R-Design TF-80SCAWD
Bylo: Volvo S80 D5252T M56 ST1

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2622
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#23 Zmena vybavy

Příspěvek od ok2ucx »

Ne, jsou tři možnosti:
1. Volvo nabízí fw na dodělání výbavy a "dohrání" není problém (snad někdy jedině kačky mohou být problém).
2. Volvo to nenabízí a nabízíme to my
3. Nejde to.

Vždy záleží na konkrétním autě (typicky model+modelový rok) a dále záleží na železe, které je či není v autě.
V ostré Vidě najdeš oficiální SW, který lze do auta (teoreticky) nahrát.

Pár příkladů:
- BLIS se do P2 dával až od MY07, my umíme přidat od MY05- = facelift (za předpokladu nové verze CEM - lze upgradnout). Stejně tak trippling.
- do P2 před faceliftem (-MY04) to nedáme BLIS ani my.
- BLIS do P1/P3 lze všude, ale potřebuješ k tomu přehodit i oba dveřní moduly (DDM/PDM) ve "správné" verzi železa (např. BLIS+DDM/PDM u P3 nedáš z MY12- do -MY11 a naopak).

Barevné budíky (TFT Retrofit) do P3:
- Volvo na to má ofiko SW pro auta MY14- = pravděpodobně ale potřebuješ zcela novou DIM
- do MY12-13 to sem tam někdo umí dodělat za předpokladu, že "trefí" SW. Tohle umíme taky a dobře.
- do MY07-11 už to beta-ladíme, funguje to celkem pěkně - tuším, že jsme jediní na světě - konkurenci z Ruska s polovičatě nefungující krabičkou nepočítám (ale já osobně mám stejně raději ty černobílé budíky pro jejich střízlivý a přehledný design)


/PL
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4924
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#24 Zmena vybavy

Příspěvek od python.p »

A teplota oleje do MY07+ nějak, někdy půjde? Když to umí číst dongle tak to tam nějak dostat?

Díky
_________________
XC70 MY08 D5 AWD M/T @ 225 ořů v plné síle!
V70XC MY00 2,4T AWD A/T @ "ECM531D"
MX-5 1.6 81kW@ pokud z toho teče olej, znamená to, že to má olej...


VIDA k dispozici - Blansko, Brno, Olomouc

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1130
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: Volvo V60 D5 AWD R-Design

#25 Zmena vybavy

Příspěvek od Tarkin »

Ok takže když se stáhne VDASH, vytvoří se účet pro platbu. Tak v záložce configu bude jen software od Volva tak od Vás? A mělo by jít dohrát bez shánění "dealera"?
_________________
Je: Volvo V60 D5 AWD R-Design TF-80SCAWD
Bylo: Volvo S80 D5252T M56 ST1
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co vyladit???“