Právě je 17 říj 2018 20:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Úprava motoru od VČ
PříspěvekNapsal: 13 led 2018 16:48 

Vůz: s60
Zdravím, vlastním volvo s60 2.3 t5 2001. Projíždím stále forum a články na webu. Všude dobré zkušenosti ohledně úprav od Volvo Česky. Akorát jsem dohledal minimum informací na ofig. stránkách jsem se dočetl jenom možnost úprav. Zajímalo by mě jaké úpravy firma nabízí. Konkrétně jaké stage, co všechno stage obsahuje a jak se upravuje.Případně aspoň přibližný nástřel hodnot, né že bych řešil čísla. Taky by mě zajímalo cca cena a jestli je možné s chlapama po domluvě udělat i nějakou úpravu mimo stage. Díky moc :)

Předmět příspěvku: Re: Úprava motoru od VČ
PříspěvekNapsal: 13 led 2018 18:31 
murtag píše:
Zdravím, vlastním volvo s60 2.3 t5 2001. Projíždím stále forum a články na webu. Všude dobré zkušenosti ohledně úprav od Volvo Česky. Akorát jsem dohledal minimum informací na ofig. stránkách jsem se dočetl jenom možnost úprav. Zajímalo by mě jaké úpravy firma nabízí. Konkrétně jaké stage, co všechno stage obsahuje a jak se upravuje.Případně aspoň přibližný nástřel hodnot, né že bych řešil čísla. Taky by mě zajímalo cca cena a jestli je možné s chlapama po domluvě udělat i nějakou úpravu mimo stage. Díky moc :)

Nemohu hovořit za VČ ale pokud se nepletu samotné VČ nabízí pouze softwarové úpravy,tzv chiptuning. Hardware věci si lidé řeší buď sami,nebo v některém servisu.

Předmět příspěvku: Re: Úprava motoru od VČ
PříspěvekNapsal: 14 led 2018 00:11 

Vůz: s60
To mě taky zajímalo díky. Měl jsem za to že na stage 2 dávají downpipe a intercooler.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina