Poslední návštěva: 22 říj 2019 01:35 Právě je 22 říj 2019 01:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

[ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Modul zadních obrysových světel V70 III/XC70 II 2008-201
PříspěvekNapsal: 10 dub 2019 21:17 

Vůz: V90CC D5 MY19 / V60 D6 / V70R MY98
Zdravim a jen tak na uvod. Uz jsme resili 3 auta s timto odporovym udelatkem (mozna od ruznych dodavatelu), kde prestaly fungovat brzdova svetla a dve, kde odesel modul otevirani kufru... to bylo i inspiraci k navrhnuti vlastniho modulu, kdyz to lidi tak moc chteji.

S nasim modulem je to asi jako s telefonama... muzete si koupit nejlevnejsi cinsky telefon za 1.000,- a nebo neco lepsiho od konkurencnich znacek za 20.000,-... z obou telefonu si zavolate a napisete stejne a presto to neni totez.

U TLE od D5T5 si kupujete vcelku dost slusne postavenou vec a hlavne zaruku v pripade problemu.... asi nemusim rikat, jak se dodavatel modulu na svetla a na otevirani kufru (a nerikam, ze to byl p. Castek) postavil k reklamaci... jisty rusak, kde se Tony tak zdatne inspiruje, razi metodu "naval prachy a prestavam existovat"... to u nas neplati, coz jiste mnozi uzivatele potvrdi

Zaver tedy je takovy, ze ano, nas modul je o 1000,- drazsi a jsme na to hrdi, protoze si za hodnotou a kvalitou stojime... a neni to jen o napisu

A pro Ekkyho... coz takhle vytukat do telefonu cislo meho uctu a dorovnat dluh, ktery u me mas od 24.6.2018 za spravne diagnostikovane auto a opravenou jednotku, kterou ti kamos Tony poslal do kremikoveho nebe? :twisted:

www.VolvoCesky.cz se mění na https://www.D5T5.com
VOLVO hra D5T5 RACER https://d5t5.com/article/d5t5-racer-volvo-game

PříspěvekNapsal: 10 dub 2019 21:21 
Moderátor

Vůz: XC90 2.5T
Takže to děcka asi rozdělíme na dvě samostatná témata.
Když se tu přete o vepřové, stejně jako se pozastavovat nad tím, že na Heureka (volvoforum) se nabízí nějaké produkty (modul kufru) od různých výrobců (Tony / Tymon) za různé ceny..
Já jsem fakt nepochopil co vás tak žere, když to původní je levnější a to nové dražší.. kdyby to bylo naopak, tak budíž.
Ale vždyť vám to dražší nikdo necpe. Naopak, máte na výběr ze dvou možností a každý ať si vybere, co je mu bližší.

PříspěvekNapsal: 10 dub 2019 21:41 

Hajcus: nemyslím, že se tu někdo hádá...
Mám modul od Tonyho (verze 2) a pokud Tymon píše, že jejich je lepší, tak mě zajímá, co za jeho tvrzením je.

Se světlama problém nemám, ale pokud je tam nějaký riziko, že se jednou nerozsvítí a někdo se nám podívá do kufru, tak radši jedno udělátko vyhodím a dám druhý. Pokud je to tak, jak Tymon tvrdí a dává na to záruku (kterou ovšem chci vidět na faktuře), tak si to koupím. Můžem se takto domluvit, Tymone?

Každopádně ten Tymonův PR příspěvek vyzněl tak, že si kopnem do Tonyho a trochu ty jeho zákazníky postrašíme... :)

ex: Volvo V50 2.0D 2006, Summum

PříspěvekNapsal: 10 dub 2019 21:50 

Vůz: V90CC D5 MY19 / V60 D6 / V70R MY98
Shockey píše:
Hajcus: nemyslím, že se tu někdo hádá...
Mám modul od Tonyho (verze 2) a pokud Tymon píše, že jejich je lepší, tak mě zajímá, co za jeho tvrzením je.

Se světlama problém nemám, ale pokud je tam nějaký riziko, že se jednou nerozsvítí a někdo se nám podívá do kufru, tak radši jedno udělátko vyhodím a dám druhý. Pokud je to tak, jak Tymon tvrdí a dává na to záruku (kterou ovšem chci vidět na faktuře), tak si to koupím. Můžem se takto domluvit, Tymone?

Každopádně ten Tymonův PR příspěvek vyzněl tak, že si kopnem do Tonyho a trochu ty jeho zákazníky postrašíme... :)

No nemyslim, ze mame potrebu si do nekoho kopat (vetsina lidi se v dlouhodobem hledisku ukope sama)... TLE urcite neni nas hlavni business a pokud ho nebudeme prodavat vubec, tak se asi vubec nic nestane. Spis mi jde o to, ze mam ty auta proste rad a vadi mi, kdyz to nekdo prasi a reje tam, kde tomu houby rozumi.

Podarilo se mi ziskat jeden Tonyho modul, takze udelame realna mereni, abyste meli na papire, kde presne se skryva ta vyhoda naseho udelatka.

Samozrejme zaruka na fakture bude. A jak psal Hajcus... nikomu nic necpu, at si kazdy vybere podle sveho vedomi a svedomi... jen je proste fajn mit z ceho vybirat, ne?

www.VolvoCesky.cz se mění na https://www.D5T5.com
VOLVO hra D5T5 RACER https://d5t5.com/article/d5t5-racer-volvo-game

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2019 08:50 
Člen VK

Vůz: S80 T6,S80 V8,V70II R,C70 2.4T,244 D24
No jen mezi reci, jako nahodny kolemjdouci, zaruka na novou vec = podlozeno fakturou, tam ani nemusi bejt uvedena, neb je dana zakonem,
takze by mela smysl uvest jen pokud by byla rozsirena, nebo naopak omezena...

A co se tyce Tonyho vyrobku, tak mi stacila jeho kopie CFE...
Stav v jakem prodaval(resp. pokud vim, tak dal podpultove prodava = neb volvotech po tom samozrejme zacal pravne skakat) = levna, doprasena kopie od volvotech.eu, kterou jeste dodaval vesele s jejich dokumentaci na zapojeni.
Coz vypadalo tak, ze proste z jedne strany konektoru cucel plosnak ven do auta, bez krytky, zaliti pryskyrici/plastem, nebo alespon prestreno nevodivou barvou, proste NIC!
V tom stavu se rozdavaj tak mozna testovaci/vyvojove vzorky...
Zadne ochrany proti prepeti a podobne...
(Dle vyjadreni autora, tam jsou... Takze edit...)
Ochrany proti prepeti, jako by tam nebyly...
Sam sem ten kus tu mel, videl jsem ho, ohorelej (vypalena cesticka na PCB), kdy se to dotycnemu stalo za jizdy(a cele auto zhaslo!...).
A nasledne byl zakaznik poslan do vyhranenych mezi, ze to neni mozny, ze to muselo bejt prepetim a na to se zaruka nevztahuje...
Inu kazdej at si obrazek udela sam...

P.S. s D5T5(drive Volvo Cesky) nemam nic spolecnyho, nez nekdo zacne vymeslej nejaky teorie...

Bylo: Trabant 601; Škoda 120L LPG '88; 2x Chrysler Daytona 2.2 Turbo '88 (US); Hyundai Sonata AT 2.4 '01; MB 124 230TE '88 AT LPG; Audi V8 3.6 '93; 2x Opel Omega MV6 '96 AT; Fiat 125p LPG; Nissan 300ZX '88; Chevrolet Lumina APV 3.8 '92 AT (US); Renault 25 Baccara 2.9 V6 AT LPG; BMW 320i (E36) '96; Volvo V70 II, MY01, 2.4T, AT, LPG

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2019 15:34 

Vůz: Volvo V70 III 2,4D 2008
Zajsoft píše:
No jen mezi reci, jako nahodny kolemjdouci, zaruka na novou vec = podlozeno fakturou, tam ani nemusi bejt uvedena, neb je dana zakonem,
takze by mela smysl uvest jen pokud by byla rozsirena, nebo naopak omezena...

A co se tyce Tonyho vyrobku, tak mi stacila jeho kopie CFE...
Stav v jakem prodaval(resp. pokud vim, tak dal podpultove prodava = neb volvotech po tom samozrejme zacal pravne skakat) = levna, doprasena kopie od volvotech.eu, kterou jeste dodaval vesele s jejich dokumentaci na zapojeni.
Coz vypadalo tak, ze proste z jedne strany konektoru cucel plosnak ven do auta, bez krytky, zaliti pryskyrici/plastem, nebo alespon prestreno nevodivou barvou, proste NIC!
V tom stavu se rozdavaj tak mozna testovaci/vyvojove vzorky...
Zadne ochrany proti prepeti a podobne...
Sam sem ten kus tu mel, videl, ohorelej (vypalena cesticka na PCB), kdy se to dotycnemu stalo za jizdy(a cele auto zhaslo!...).
A nasledne byl zakaznik poslan do vyhranenych mezi, ze to neni mozny, ze to muselo bejt prepetim a na to se zaruka nevztahuje...
Inu kazdej at si obrazek udela sam...

P.S. D5T5(drive Volvo Cesky) nemam nic spolecnyho, nez nekdo zacne vymeslej nejaky teorie...

Prvně bych doporučil ověřit si informace než je někam napíšete. Z vaší strany se jedná o celkem závažné obvinění. Dokumentace samozřejmě byla naše (nevím co jste viděl). Dále, ochrana proti přepětí (na CANech), na desce samozřejmě byla (mohlo být přehlédnuto, budiž). Mimo jiné žádný kus s vypálenou cestou se k nám nevrátil. A na závěr žádný podpultový prodej se nekoná, nemáme je ani skladem. Tolik moje vyjádření k věci :)

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2019 23:18 
Člen VK

tony.castek píše:
Prvně bych doporučil ověřit si informace než je někam napíšete. Z vaší strany se jedná o celkem závažné obvinění. Dokumentace samozřejmě byla naše (nevím co jste viděl). Dále, ochrana proti přepětí (na CANech), na desce samozřejmě byla (mohlo být přehlédnuto, budiž). Mimo jiné žádný kus s vypálenou cestou se k nám nevrátil. A na závěr žádný podpultový prodej se nekoná, nemáme je ani skladem. Tolik moje vyjádření k věci :)

Vychazel jsem z toho, co mi vas zakaznik osobne sdelil, ono by se tu mozna i na foru dana story, jak to zahorelo za jizdy a auto zhaslo, i nasla, ale muzu dotycneho postouchnout at se k tomu pripadne dle libosti vyjadri sam...
Cast nejakeho PDFka(mam pocit, ze zapojeni na AEM od VolvoTech.EU), ale jak jsem psal, nestalo se to me, ale dotycnemu, takze to mam pouze z prvni ruky a ne osobni zkusenost.
Ja tu desku nijak extra nestudoval, ten odkrytej plosak mi stacil...
Kazdopadne pokud tam jsou, tak pardon, a opravim na "jako by tam nebyly" = vysledek stejnej.
Zda ho dotycnej nadale pokousel reklamovat opravdu netusim, ale pokud mu bylo receno to co mi tvrdil, tak chapu, ze uz treba nemel chut.

Takze pokud nekde neco vyznelo jako obvineni, tak sorry, ale jen sem sdelil svou castecne neprimou i primou zkusenost...
Ale spis me zazari, ze krom oponovani nad ne ve vsem zrovna dulezitych bodech, nezaznelo minimalne neco k tomu odkrytemu PCB?!

Bylo: Trabant 601; Škoda 120L LPG '88; 2x Chrysler Daytona 2.2 Turbo '88 (US); Hyundai Sonata AT 2.4 '01; MB 124 230TE '88 AT LPG; Audi V8 3.6 '93; 2x Opel Omega MV6 '96 AT; Fiat 125p LPG; Nissan 300ZX '88; Chevrolet Lumina APV 3.8 '92 AT (US); Renault 25 Baccara 2.9 V6 AT LPG; BMW 320i (E36) '96; Volvo V70 II, MY01, 2.4T, AT, LPG

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2019 00:32 

Vůz: Volvo V70 III 2,4D 2008
Zajsoft píše:
Vychazel jsem z toho, co mi vas zakaznik osobne sdelil, ono by se tu mozna i na foru dana story, jak to zahorelo za jizdy a auto zhaslo, i nasla, ale muzu dotycneho postouchnout at se k tomu pripadne dle libosti vyjadri sam...
Cast nejakeho PDFka(mam pocit, ze zapojeni na AEM od VolvoTech.EU), ale jak jsem psal, nestalo se to me, ale dotycnemu, takze to mam pouze z prvni ruky a ne osobni zkusenost.
Ja tu desku nijak extra nestudoval, ten odkrytej plosak mi stacil...
Kazdopadne pokud tam jsou, tak pardon, a opravim na "jako by tam nebyly" = vysledek stejnej.
Zda ho dotycnej nadale pokousel reklamovat opravdu netusim, ale pokud mu bylo receno to co mi tvrdil, tak chapu, ze uz treba nemel chut.

Takze pokud nekde neco vyznelo jako obvineni, tak sorry, ale jen sem sdelil svou castecne neprimou i primou zkusenost...
Ale spis me zazari, ze krom oponovani nad ne ve vsem zrovna dulezitych bodech, nezaznelo minimalne neco k tomu odkrytemu PCB?!

Máte na mysli PDF se zapojení na CANy rádia? (to bylo naše PDF). Na AEM jsem to neměl ani já osobně zapojené. Samozřejmě netvrdím že to nejde, nebo takové PDF neexistuje, (existuje, ale zákazník si ho mohl stáhnout od VolvoTechu). Pokud k tomuto opravdu došlo, nikdo s tímto problémem nás nekontaktoval. (Pokud by nás dotyčný kontaktoval, věděl bych o tom a měl bych foto poškozeného modulu, dle našich záručních podmínek, které mimochodem byly odsouhlaseny zákazníkem při objednání produktu). Není tedy na místě argument, že údajně bylo dotyčnému řečeno z naší strany, že se na toto záruka nevztahuje. Další argument "chápu že už třeba nebyla chuť něco reklamovat" není tedy na místě také. Co se týče PCB bez krabičky/zalití/ochranného laku, tak ano pár kusů bylo prodáno (s popisem prototyp). V autě je modul zakryt krytkou. Později až do ukončení prodeje tohoto modulu byly modulu už zality.

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2019 02:27 
Člen VK

Jo to je samozrejme mozne, to ze mi to tak uvedl je jedna vec samozrejme, realita mohla bejt jina... No pokud si vedome koupil prototyp, tak pak to je jina, ale nemuzu to potvrdit, ani vyvratit, logiku by to ovsem uz mohlo mit.

[ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]