Jak pritvrdit podvozek na XC70 II 2006

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 28
Registrován: 11 roků 2 měsíce
Vůz: XC70 2006 D5 MT

#1 Jak pritvrdit podvozek na XC70 II 2006

Příspěvek od vojta_xt »

Mam XC70 D5 2006, mam to auto rad, ale nevyhovuje mi, jak se krouti podvozek. Mel jsem Four-C podvozek, ten jsem vymenil za normalni tlumice a vzadu HD pruziny. Ta vymena pruzin se ale projevila jen ve vetsim odskakovani zadni napravy, auto se krouti a vlni furt stejne. Je to neprijemny hlavne na dalnici, rek bych ze i dost nebezpecny. Cim vic nalozeny, tim vic se v tom aute bojim.

Mozna za to i trochu muzou stary silentbloky stabilizatoru. Chtel bych je vymenit za jiny, nebo alespon novy. Cetl jsem, ze na XC90 tady MartinOpel nabizel polyuretanovy silentbloky, treba to pujde sehnat i na XC70.

Mate nekdo zkusenost s upravou podvozku pro XC70 II?
Je mozny, ze treba benzinovy (silnejsi) verze mely silnejsi stabilizatory? Napriklad na Subaru Foresteru jsem mel silnejsi stabilizatory z Imprezy WRX, za 2 tisice, a byla to bomba.

Nasel jsem neoriginalni silnejsi stabilizatory: https://www.elevatecars.com/elevate-volvo-xc70-rear-sway-bar-adjustable-25-4mm-1.html - ale je to dost drahy.

Diky za rady. Vojta
_________________
ex XC70 2006 D5 MT, ex Subaru Forester 2.5 XT 2006 MT

GDPR_user

#2 Jak pritvrdit podvozek na XC70 II 2006

Příspěvek od GDPR_user »

Máš polyuretanové silentbloky předních ramen??Pokud ne,tak tady bych začal.Nabízím PUR silentbloky nejen an XC90 ale i na V70,XC70

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 28
Registrován: 11 roků 2 měsíce
Vůz: XC70 2006 D5 MT

#3 Jak pritvrdit podvozek na XC70 II 2006

Příspěvek od vojta_xt »

martinopel píše:Máš polyuretanové silentbloky předních ramen??Pokud ne,tak tady bych začal.Nabízím PUR silentbloky nejen an XC90 ale i na V70,XC70
A mel bys i na zadni? Ja totiz z toho auta citim, ze problem je hlavne zadek. Chtel bych zacit tam. Ten predek bych potom taky rad vyladil, ale nejsem si ted jistej, ze by moc pomohl. Jsem z Jablonce, takze k tobe to mam dost daleko :(
_________________
ex XC70 2006 D5 MT, ex Subaru Forester 2.5 XT 2006 MT

GDPR_user

#4 Jak pritvrdit podvozek na XC70 II 2006

Příspěvek od GDPR_user »

vojta_xt píše:
martinopel píše:Máš polyuretanové silentbloky předních ramen??Pokud ne,tak tady bych začal.Nabízím PUR silentbloky nejen an XC90 ale i na V70,XC70
A mel bys i na zadni? Ja totiz z toho auta citim, ze problem je hlavne zadek. Chtel bych zacit tam. Ten predek bych potom taky rad vyladil, ale nejsem si ted jistej, ze by moc pomohl. Jsem z Jablonce, takze k tobe to mam dost daleko :(
Zadek bývá problém málo kdy.Udělat předek a seřídit geometrii.Začít ale odzadu
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co vyladit???“