AHD - denní svícení tlumenými dálkami

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 98
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Vůz: volvo s60 2.4D
Bydliště: praha

#101 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od smeloch »

Tak to sem nahranej :D :(
_________________
volvo S60 2,4 D 420Nm Black line - heico
David Smělý http://www.stretch.cz

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 733
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#102 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Ing.Magor »

Předpokládám, že čim víc funkcí by ta krabička měla, tim víc drátů by se muselo střihat a následně napojovat, že?
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 42
Příspěvky: 9872
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#103 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od hajnej »

jo. stručně řečeno
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 31
Příspěvky: 1663
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#104 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Lukaso »

Peťo píše:Mne nevadí pokašlaných 50Kč ale ide o princíp a tzv. zmrdské chovanie. Buď to spravím pretože chcem=bezplatne, alebo to nerobím. A vo, vo tom to je. Inak stále tu nebola zodpovedaná otázka, či je to zákonné a prejde to normálnou STK. Ak ste toto nepochopili tak mi je to ľúto. Nemám rád tento štýl zarábania na iných.
Peťo buď tak laskav a zkus http://www.volvok(c)lub.** , tady nám to tak nějak stačilo...

a jestli tě zajímá jestli to je legální nebo ne tak si napiš výrobcovi stejně tak jestli máš o produkt zájem - kup si ho za plnou cenu a nás už prosím neotravuj, ušetříš minimálně na zmrdech
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

karelvolvo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 2168
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Vrchoslavice
Vůz: Volvo 340 1.6D Volvo 460 1.9TD

#105 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od karelvolvo »

Stačí tam vložit jeden vypínač a když ho na STK vypnu tak nemusí nic vědět. Škoda že nevím jak se to řekne po Slovensky
_________________
V70 D5 2002 stříbrná 408tkm 460 1.9TD 1994 stříbrná 773tkm momentálně depozit V40 1.9D 85kw 2004 stříbrná 236tkm 340 1.6D 1986 oceanbluemetalic 187tkm S60 D5 2002 stříbrná 264tkm S60 D5 2002 stříbrná Volfinka od Albertuse 438 tkm

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#106 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Peťo »

Napísať vlastný názor je OT, aj prirovnanie k zmrdom, pretože na komunite sa zarábať nemá. Asi žijete vo svete kde je to normálne si prihodiť nejaké kačky len tak za "námahu". Už som raz žažil jedného takého čo jazdil Q7mičkou a potom si vyberal za námahu pár drobných od celého kolektívu, dopadol tak, že sa dodnes hambí.
Takže kľudne si dávajte peniaze komu chcete, Vaša vec.

Asi máte iné morálne zásady :good: nikoho ani nenapadlo sa zamyslieť nad mojím slušnými slovami, jediné na čo ste sa zmohli je zase a zase útok na moju osobu. :lol:
:fool: smejem sa na Vašej asi hlúposti-(chcem tomu veriť že len hlúposti)

techn. denné svietenie nieje zníženie výkonu na 15% diaľkových svetiel. Som si to zisťoval na STK v Dekre. Ak to malo auto namontované počas výroby a bolo tak schválené je to ok. Ok nieje následná montáž do xy vozidla. Muselo by prejsť schválením v štátnej skúšobni odbor dopravy a získať protokol že vyhovuje.
Toto platí pre SR. To že to majú nové bawa a pod. na tom nič nemení. Je to ako nabastliť Hid sadu. Nieje to technicky schválené aj keď to vyzerá pekne.
Majte sa. 8)
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 733
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#107 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Ing.Magor »

Problém je, že dost tvých příspěvků má ke slušnosti velmi daleko :evil: Když zrovna nejsou urážlivé, tak jsou pro změnu ironické :bad:
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#108 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Peťo »

Ing.Magor píše:Problém je, že dost tvých příspěvků má ke slušnosti velmi daleko :evil: Když zrovna nejsou urážlivé, tak jsou pro změnu ironické :bad:
Irónia je neslušná a zakázaná? (Nájdi mi jediný neslušný príspevok) Áno je to ako písať recenziu o Volve XY a nikdy v ňom nesedieť. 8) (v živote si ma nevidel, nerozprával si sa so mnou, ale máš jednoznačný názor)
:crazy: zase došli argumenty. AHD krabička je pekná vec, ale bohužial je to ilegálne riešenie. Cvakať originálnu kabeláž a potom vymýšlať vypínač kvôli STK :ROFL: :no:
Paradoxné je, že domontovanie denného svietenia legálne je, za splnenia istých zákonných podmienok- vzdialenosti, homologizácie atď. AHD toto nespĺňa, pretože zákon pokiaľ viem ani v ČR toto neumožňuje.
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 31
Příspěvky: 1663
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#109 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Lukaso »

Hele Peťo pokud to nechceš tak si to nekupuj, ani od nich ani od Hayneyho s mega příplatkem a ušetři nás těchto vstupů...neviděl jsem jediný náznak že by sis to chtěl koupit a neustále tu soudíš cenu/příplatky a legálnost...my to víme, pochopili jsme to, děkujeme ti
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#110 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Peťo »

Lukaso píše:Hele Peťo pokud to nechceš tak si to nekupuj, ani od nich ani od Hayneyho s mega příplatkem a ušetři nás těchto vstupů...neviděl jsem jediný náznak že by sis to chtěl koupit a neustále tu soudíš cenu/příplatky a legálnost...my to víme, pochopili jsme to, děkujeme ti
Si si istý? Vážne ma to zaujalo, lebo to technicky je veľmi pekné, preto som si reálne zisťoval ako je to s legálnosťou. Keby som si to kupoval, kúpim si to sám.
Bohužial to legálne nieje a ja nie som bastlič, a asi na to existujú nejaké reálne dôvody aj bezpečnostné, prečo to legálne nieje. A je mi ľúto keď si niekto kúpi volvo a potom do neho dá Hid sadu alebo niečo podobné.
Poukázal som len na to, že je nanajvíš na zamyslenie, keď si niekto za tú "mega" námahu bez problémov zapýta aj 10centov. Ide o princíp. Opakujem sa buď to robím pretože chcem alebo to nerobím vôbec. Nesúdim konštatujem. Je mi ľúto, že tomu nerozumieš, lepšie napísané nechceš rozumieť. Nemáš za čo, keď bude treba zopakujem to aj 100x 8)
Kam sa vytratila čestnosť??? :jaj:
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 31
Příspěvky: 1663
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#111 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Lukaso »

jsem si jistý :wink: a jestli si myslíš že si teď řeknu ááá on to možná přeci jen chce jestli já mu nekřivdím, tak se neboj nevěřím ti ani slovo. Pod "nelegálností" hledáš jakousi rádoby objektivní záminku proč si to jako nekoupit... 8)

jinak já ti nevím, ale když budu mít v kufru 4 náhradní kola s pneumatikama co nejsou v TP tak mě taky z TK nevyhodí...ty tam přijedeš se zapnutými fungujícími potkávačkami a víc je zajímat nemusí a nebude...99% policistů nemá šajna jestli to je dodělaný nebo originální nebo homologizovaný a to zbylý 1 % podle mě nemá kompetenci soudit jestli to auto splňuje nebo nesplňuje technické požadavky...jak si sám psal, denní z hypernovy má homologizaci, zřejmě jde jen o kus papíru...myslím, že řešíš nesmysly
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#112 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Peťo »

Lukaso píše:jsem si jistý :wink: a jestli si myslíš že si teď řeknu ááá on to možná přeci jen chce jestli já mu nekřivdím, tak se neboj nevěřím ti ani slovo. Pod "nelegálností" hledáš jakousi rádoby objektivní záminku proč si to jako nekoupit... 8)

jinak já ti nevím, ale když budu mít v kufru 4 náhradní kola s pneumatikama co nejsou v TP tak mě taky z TK nevyhodí...ty tam přijedeš se zapnutými fungujícími potkávačkami a víc je zajímat nemusí a nebude...99% policistů nemá šajna jestli to je dodělaný nebo originální nebo homologizovaný a to zbylý 1 % podle mě nemá kompetenci soudit jestli to auto splňuje nebo nesplňuje technické požadavky...jak si sám psal, denní z hypernovy má homologizaci, zřejmě jde jen o kus papíru...myslím, že řešíš nesmysly
Zamysli sa načo by som sa o to zaujímal??? Ak si to myslíš tak mi je Ťa ľúto. Predstava, že ma nezastavia policajti pretože ich nezaujme na prvý pohľad toto denné svietenie je naivná. Skús prežiť nejakú ťažšiu nehodu kde Ti budú kontrolovať následne aj rodný list auta. A potom sa vláč po súdoch kvôli technickej nespôsobilosti Tvojho majstrovského auta.

Nezažil si, tak Ti to ani neprajem zažiť aby Ťa poisťovňa kvôli AHD označila za vinníka dopravnej nehody, aj keď zjavne to nebola Tvoja chyba.
AHD by som si kúpil ak by nevzbudzovalo záujem. Ostatné je opakujem sa len o mojích naivných predstavách o morálke ľudí a čestnosti majiteľov značky Volvo, ktorá je nad úroveň Tvojho chápania.
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 733
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#113 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Ing.Magor »

Takhle nějak by to mělo vypadat na našich miláčcích 8)
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 42
Příspěvky: 9872
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#114 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od hajnej »

a ty blinkry jak mu do toho taky svítěj. to taky není k zahození, myslim, že tohle by taky šlo udělat v rámci jedný krabičky
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 733
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#115 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Ing.Magor »

hayney píše:a ty blinkry jak mu do toho taky svítěj. to taky není k zahození, myslim, že tohle by taky šlo udělat v rámci jedný krabičky

To nebudou blinkry, ale parkovačky. Mám pocit, že v USA jim svítěj do oranžova :wink:
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 42
Příspěvky: 9872
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#116 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od hajnej »

nene. to jsou blinkry. fakt. už jsem to na pár amerikách viděl
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 733
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#117 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Ing.Magor »

Aha, no tak je to možný, nechci se přít :wink: Ale v to případě mi to přijde pro ostatní řidiče trochu matoucí, přecijenom, když ti blbne elektrika, tak se může stát, že ti blinkry místo blikání svítěj a tudíž by si někdo moh myslet, když tě např. uvidí z profilu, že chceš odbočovat :unknown:
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1281
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#118 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Dural8 »

Na svítící blinkry bych chtěl upozornit z pozice majitele origo emeriky, která má místo EU bíle svítících parkovaček oranžové a navíc v blinkrech. Zároveň auto blikající vzadu červeně.
Ač se to nezdá, pánové, je to moc pěkná věc, ale policajti po tom jdou jako slepice po flusu, zrovna teď aktuálně TUV totiž vyhlásila boj těmto dotahovaným amerikám ( asi netřeba dodávat kdo za tím stojí ).
Takže přisvětlené blinkry jsou v dnešní době hodně velký problém a i když pomineme legálnost/nelegálnost tohoto, cajti si toho všímají a pokutují ( klidně se zeptejte na technických, na usa fórech sice pár lidí potkalo, že o nařízení kontrolovat a nepouštět oranž. parkovačky nevědí, na většině to ale vědí a vyhazujou za to ).
_________________
V60 D4

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1905
Registrován: 18 roků
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#119 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od LukášM »

Dural8 píše:Na svítící blinkry bych chtěl upozornit z pozice majitele origo emeriky, která má místo EU bíle svítících parkovaček oranžové a navíc v blinkrech. Zároveň auto blikající vzadu červeně.
Ač se to nezdá, pánové, je to moc pěkná věc, ale policajti po tom jdou jako slepice po flusu, zrovna teď aktuálně TUV totiž vyhlásila boj těmto dotahovaným amerikám ( asi netřeba dodávat kdo za tím stojí ).
Takže přisvětlené blinkry jsou v dnešní době hodně velký problém a i když pomineme legálnost/nelegálnost tohoto, cajti si toho všímají a pokutují ( klidně se zeptejte na technických, na usa fórech sice pár lidí potkalo, že o nařízení kontrolovat a nepouštět oranž. parkovačky nevědí, na většině to ale vědí a vyhazujou za to ).
Má pravdu ten chlapec :good: Konkrétně na Harley Davidsonech se tato vychytávka odstraňuje, protože blinkry prostě svítit nesmí :wink:
Jinak musím souhlasit s Peťem, homologaci AHD nemá a tak nemá na autě co dělat, znám konkrétní policisty, co mají o autech ohromný přehled a na podobných úpravách si vždy smlsnou :wink:
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 31
Příspěvky: 1663
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#120 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Lukaso »

Bez ohledu na předchozí debatu...

Policista je kompetentní k posouzení technického stavu vozidla?? :shock:
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#121 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Peťo »

Lukaso píše:Bez ohledu na předchozí debatu...

Policista je kompetentní k posouzení technického stavu vozidla?? :shock:
Neviem ako u Vás ale v SR je kompetentý odobrať TP a zadržať vodičské oprávnenie pri podozrení, že auto nespĺňa STK. Podozrenie je široký pojem a nemusí nič dokazovať :wink: stačí keď Ti to spraví raz nejaký druhý krát si to 100x premyslíš
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 733
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#122 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od Ing.Magor »

Hele, a jak je to když si dám na auto ty homologovaný led světla např.? To pak na STK musim vozit nějakej canc papíru, kde je naspáno, že maj homolagaci? Protože co jsem pochopil, tak se tahle úprava do techničáku nepíše.
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

přemek
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 17
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Vůz: V70 II 2.5 Tdi
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

#123 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od přemek »

Přiznám se,že mám také obavy s STK a policajtů,hlavně jsem si do včerejška myslel,že namontováním AHD mi nebudou svítit zbytečně budíky a stř. panel,a ejhle ono to svítí pořad i při vypnutých světlech.Asi to změním jen na trippling (pokud už to není objednané).
_________________
V70 II, 2.5 Tdi,r.v. 2000,D5252T, ex
V70 II, D5 2007, stage 2,egr off, na prodej
XC 70 3.2 2008

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1905
Registrován: 18 roků
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#124 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od LukášM »

Lukaso píše:Bez ohledu na předchozí debatu...

Policista je kompetentní k posouzení technického stavu vozidla?? :shock:
Ano, proto ti může dát pokutu za sjeté pneu, za zrezlé paraboly světel, za namontované přídavné budíky bránějící ve výhledu z vozidla, za zatmavená světla atd.
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1905
Registrován: 18 roků
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#125 AHD - denní svícení tlumenými dálkami

Příspěvek od LukášM »

Ing.Magor píše:Hele, a jak je to když si dám na auto ty homologovaný led světla např.? To pak na STK musim vozit nějakej canc papíru, kde je naspáno, že maj homolagaci? Protože co jsem pochopil, tak se tahle úprava do techničáku nepíše.
Mě kontrolovali na STK jestli je homologované LED světlo co mám na Ducati, kouknul na E-čko a pak ještě na internet, kde našel, že homologaci má :roll:
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co vyladit???“