Právě je 11 pro 2018 17:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26 zář 2017 08:56 

Vůz: Volvo 850 tdi
Docela by se mě líbilo připojit repráky v autě k mobilu či tabletu . Káble k rádiu jsou nějak divně zbastlený a neznám žádného dráteníka který by je zkrotil, respektive který by je zkrotil aniž by nezvýšil cenu mého auta na dvojnásobek :-)
. No a tak mě padl zrak na tenhle zesilovač https://www.aliexpress.com/item/Amplifi ... 1940b018c7 s ním by to šlo, co vy na to ?

www.royaleliquid.cz

PříspěvekNapsal: 26 zář 2017 09:13 

Vůz: 20let starý :-)
zvedavec : Mám ho v garáži...Vřele ti to nedoporučuju. Vysoký šum, tlačítka intenzivně reagují na dotek silným zvýšením pazvuků. T.j. když chceš zesílit..poladit balance apod..tak to fakt brutálně šumí. Má to asi jen tu výhodu, že je tomu jedno, jestli dáváš 8ohm bedny, nebo běžné autoreproduktory 4Ohm. Zesílení na běžný poslech asi i stačí, ale nepočítej s nějakou "super" kvalitou. Je to úměrné ceně.

Do garáže dobrý - proto tam je. Do auta se na to vyprdni.

Pak můžeš najít ještě podobný zesák, ale bez obalu. Je to holá základová deska / tištěný spoj, ovšem s bluetooth připojením a ten je trošku lepší. Ale taky žádná sláva.

Doporučuju - stav se v Brně do ahifi, ukaž jim ten drátěnej guláš a ať ti řeknou co a jak. Nebo pokud se nudíš...tak dojeď ke mě a třeba to nějak rozpletem. Mě ty káble baví :-D Takže ano, je to samozřejmě služba zdarma, kterou ti nabízím.

PříspěvekNapsal: 26 zář 2017 09:26 

Díky za varování před šmejdem a za nabídku pomoci, asi ji rád využiju. No zadarmo to chtít nechci, ale moh bych sebou vzít něco dobrého tekutého :-)

www.royaleliquid.cz

PříspěvekNapsal: 26 zář 2017 11:50 

Vůz: S60 D3 '12
Je tak to je skoda, ze je kvalita naprd. Uz mi svitla nadeje, ze neco takoveho poridim holce do pokoje k PC. Tak asi zustanu u puvodni myslenky sehnat ji nejaky starsi AV reciever. Aspon nebudu muset jeste vymyslet prepinac vstupu. I ja tedy dekuji za varovani.

PříspěvekNapsal: 26 zář 2017 12:42 

Vůz: 20let starý :-)
Hele kluci...K PC to stačí. Pokud neplánujete reproduktory v ceně 3000Kč+, tak na nějaké chrchláky to stačí. ALE počítejte prostě s tím, že ty knoflíky "vazbí". Takže pokud na ně sáhnete, tak to prská...Otázka je, jak často na ně budete sahat, že...A celková zvuková kvalita odpovídá ceně. Mě to do garáže stačí. Lépe to popsat nedovedu.

Zkrátka berte v potaz, že ta věc stojí 250Kč, tak musíte trochu krotit ta svá očekávání :-) Není lepší za cca 500-600Kč koupit malinkaté 2.1 v nejbližším elektru ?

Jinak toto hrálo obecně lépe... http://bit.ly/2fmWKg8 (ale nemá to kryt a ovládání se provádí takovýma "utopenýma" knoflíkama na tišťáku. Kámoš si to dal dokonce před vstup autorádia a má tedy staré autorádio, ovšem s bluetooth :-)

PříspěvekNapsal: 30 říj 2017 12:19 

jirka87: Veliké díky za pomoc, rádio spokojeně hraje a já jsem taky spokojenej. Rád jsem poznal člověka který prostě řekne, bez jakéhokoli machrování a předvádění jaká je to pro něj velká oběť, " žádný problém přijeď " já přijel a ono opravdu žádný problém. V dnešní době je to skoro zázrak potkat takového člověka.
Takže ještě jednou, moc děkuji.

www.royaleliquid.cz

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina