Volvo S60 vylepsenie repro

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#1 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

Repraky v prednych dverach mam KO. Kedzne novy reprak stoji 170 EUR tak je to celkom palka a za tu sumu kupim komplet nove repraky nejakej kvalitnej znacky.
Chcel by som tam samozrejme komponentove repraky - tj bass + vysky + pasmova propust.

Problem je ako to tam Namontovat. Na to by trebalo nejake adaptery, mate s tym niekto skusenosti?
Toto su povodne repraky co tam su teraz. Je tam kondenzator co funguje ako pasmova priepust.
Napadlo ma vyrezat to apouzit len ramik z povodnych repro
Přílohy
2.JPG
2.JPG (59.02 KiB) Zobrazeno 2576 x
1.JPG
Naposledy upravil(a) MarekV dne 10 úno 2014 14:42, celkem upraveno 1 x.

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#2 Volvo Repro

Příspěvek od st_Andy »

tiez som vyrezaval ramiky pre infinity series, moznost je este laminat, ale na to uz treba cloveka co umi.. takze rozlepovacka a vyrezavacka system to poriesil najefektivnejsie.

+ predpokladam ze si tie repro testoval aj na inom zdroji a su na zicher odpecene, bola by ich skoda :)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#3 Volvo Repro

Příspěvek od MarekV »

Nasiel som tento adapter ale tam narvem len stredobas a vyskac by siel na povodne miesto, ja mam ale v aute velke repro co je na obrazku a potom este vyskac tam hore.
http://www.prohifi.cz/plastove-adaptery/regent-plast-pro-repro-volvo-s60-v70-2000-v70xc-2001-predni-165mm-10529

Tie repraky hraju ale maju odtrhnutu magnet od membrany - skusal som to zalepit tekutym kovom co sa s tym lepsia radiatory a podobne veci ale vydrzalo to 2 tyzdne a hralo to aj tak nachuja lebo to nebolo dobre vyvazene cize jebem nato.

Dalsia vec je ta, ze tie repraky co su v vo dverach maju 8 OHM ale vsetky repro do auta sa robia 4 OHM, jedine co ma napada, ze to je 4+4 za bass+stredy.
Nerad by som odpalil ten zosilovac co je tam origo kvoli nizkej zatazi...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#4 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

Potom este 1 varianta - uplne najlacnejsia - vymenit len cisto ten reprak co je poskodeny - ten velky, za nejaky basovy.
nieco na tento styl
Obrázek

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#5 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od st_Andy »

s tymi vyskacmi - tweetermi by som si az taku tazku hlavu nerobil, pokial funguju skusil by som preimplantovat len ten mrtvy stredobas, pripadne sa na ne uplne vykakal, az tak vela carovania neurobia, s novymi bednami a mensou korekciou EQ ti ani nebudu chybat kedze su vo dverach.. co je vramci posluchu šumák.. ine by bolo keby boli na vrchu palubky = v zornom poli posluchu.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#6 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

Je to tak, že máš 8ohm výška a 8 ohm středobass, paralelně zapojené, tedy podle vzorce Rcelkem=(R1*R2)/(R1+R2) máš 4ohm odpor na set 4=(8*8)/(8+8), tedy zatížení kanálu je 4ohm. Origo autorádio má 4ohm výstupy, zesík pod seslí bude asi také 4 ohm. Tedy pokud koupíš komponentní sadu a připojíš na hlavní přívod výhybku ze sady a na ni výšku + středobas podle schématu, tak budeš držet 4ohm zatížení a budeš v pohodě.
Předek je v tomto případě v pohodě, zadek je horší kvůli vedení kabelů z dveří na plato. Předek se teď také chystám udělat, ale zadek jen vytlumím dveře a plato a nechám origo repro ... navíc jezdím v 1 - 2 lidi max, takže předek je nejdůležitější.
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#7 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

Pisal som si s chlapikom z hifishopu a ten mi doporucil tento stredobas, ze za tie prachy to hra slusne.
http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/helix-p-206-precision
Vyberem tie repro ak bude teplejsie a skusim ci sa to da vybrat ten stredobas a vymenim len ten.

Fakt nemienim davat 170 EUR za 1 origo reprak ked za 120 mam celu sadu.
A u mna je to to iste, ja som sofer, ostatne ma nezaujma a zadne repro co su v plate maju basy velmi slusne tak to nemienim riesit.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 194
Registrován: 12 roků
Bydliště: Olomouc
Vůz: XC90 D5 AWD
Bydliště: Olomouc a okolí

#8 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od sline »

jestli můžu poradit, tak si kup ten přední origo na allegro.pl stojí okolo 150zl to je asi 1100kč to je asi 40eur. já sem si tam taky koupil a ted mám premium sound 13 repro a hraje to skvěle. dělal sem upgrade ze základní verze s bílou nálepkou. jo a koupil sem ten reprák přední ten dvojitý pokažený a našel sem pána který mi to ted zrovna spravuje, dokáže nemožné tento týden by to mělo být hotové, měl sem odpadlé přívodové drátky na ten větší reprák (je to tam jen přilepené časem to odpadne) a hrál mi jen ten menší.
_________________
Je: volvo XC90 D5 AWD 7seats , CHIP STAGE2 http://www.D5T5.com EGR OFF
volvo S60 2.4D5 120KW 2004 PREMIUM SOUND, CHIP STAGE2 http://www.D5T5.com R.I.P

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#9 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

Jen se mrkni, jak to je zapojené. Pokud paralelne (což by být mělo podle schémat, co jsem viděl), tak budeš mít výslednou impendanci cca 2,7 ohm místo 4 ohm. Být tebou, tak koupím konponentní sadu, už i nějaká kolem 3000Kč s hedvábnými membránami výšek a pořádnou výhybkou bude hrát lépe, než origo a docílíš impendance 4 ohm. Soustřeď se na citlivost, aby byla nad 90dB, čím více, tím lépe ... rewpro bude citlivější a mělo by hrát hlasitěji. Akorát si budeš muset pohrát s umístěním, ale zas třeba hodíš výšky nahoru do dveří, takže nebudou tak utopené dole.
Jinak pokud máš vepředu třípásma, tak kup třípásma komponentní ... jo a jinak obecný výpočet pro impendanci u paralelního zapojení je 1/Rc = 1/R1+1/R2+1/R3....+1/Rn :) samozřejmě se dá kombinovat paralelně sériové zapojení a přiblížit se třeba oněm 4 ohmům, co je na výstupu z rádia / zesíku. Akorát si člověk musí pohrát s kabeláží a počítat ...
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#10 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

[S60] Tož přední komponentní o víkendu vyměněny ... Powerbass S-6C ... ta čistota výšek je úplně jinde. Basuje to asi trošku líp, ale basy jsem neřešil, vadily mi nečisté výčky a takové průměrné středové pásmo. Trošku si pohrát a zvenku nejde poznat, že je něco měněno. Vše v origo místech, původní repro jsem vyndal z košů a vyměnil za nové středobasy do stejných košů a tedy zapojení přes origo konektor (byť ten teď nejde od zdroje, ale z výhybky). Jinak hlasitost předek (výměna) vs. zadek (origo) je stejná. Čistota přednesu ale úplně jinde ...

Zadek bude oříšek kvůli stávajícímu paralelnímu zapojení 2x8ohm repro. Asi vezmu komponentní 3-pásmo a zkuzsím to nějak poladit. Ještě nevím. Hezky jsem vybral přední repro, tak bych možná mohl něco použit dozadu. Hlavně vyřešit zapojení, aby na větvi byly 4 ohmy. Evidentně se nevyhnu možnosti řešit paralelně-seriové zapojení. Kabeláž se mi moc předělávat nechce ...
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#11 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

nejako som sa v tom stratil ale diky za rady.
Pouzity z allegro nechem moc kupovat - jednak sa mi to nedari zohnat a podruhe nechem aby sa tym repro nestalo to iste kedze budu uz stare.

Flaksy cize pomer cena/ vykon riesenie je kupis 2-3 pasmove komponentne reproduktory s vyhybkou a vymenit to komplet.
Ja som chel len vyrezat stredobasovy reprak z povodneho drziaku, ten maly ponechat a takystyo ponechat aj vyskac co je nad kluckou v prednych dverach - ano ci nerobit to? Vmesti sa mi to tam vobec do toho drziaku ak to presne vyrezem?

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#12 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

MarekV píše:Flaksy cize pomer cena/ vykon riesenie je kupis 2-3 pasmove komponentne reproduktory s vyhybkou a vymenit to komplet.
Ja som chel len vyrezat stredobasovy reprak z povodneho drziaku, ten maly ponechat a takystyo ponechat aj vyskac co je nad kluckou v prednych dverach - ano ci nerobit to? Vmesti sa mi to tam vobec do toho drziaku ak to presne vyrezem?
Nejlepší dle mě je vyměnit za 2 pásmové komponentní - lehčí instalace, nebo 3 pásmové komponentní reproduktory. U třípásem potřebuješ znát rozměr toho prostředního, abys ho tam vměstnal, případně si nějak pohraješ. Každopádně instalace bude složitější. Místa je ale ve dveřích relativně dost. A pokud to vyměníš komplet, budeš mít nové repro + 100% dodržíš 4ohm na větev ... prostě jistota. Basovat to třeba bude stejně, ale čistota přednesu je jiná liga.

Demontovat výškáč u kliky je v pohodě. Opatrně vyloupneš. Vložíš nový, zajistíš většinou dodanou zadní krytkou, přidáš plíšek, který 2x samořezem po každé straně uchytíš do plastu. Otázka 5 minut.

K tomu vyřezání ... to se jen vylepí (opatrně kývavě dokolečka dokola kolem hrany repro, až se lepidlo uvolní). Samože to jde, nicméně nevím přesně ohmy toho daného repro, co vyjmeš, musíš to nahradit ekvivalentem. Pokud má koš 2x4ohm v sérii, tj. 8ohm koš (paralelně pak na 8ohm výšku a celkem to je zas 4ohm na větev), tak kup 4 ohm středobas. Pokud má 8 ohm, mám teď v garáži 2x 165mm origo Volvo středobas (bez koše, jen čistě to repro, co je vlepené v plastovém koši a vymontoval jsem ho). Bohužel z nákresu (schématu) S60 wiring diagram není rozdíl mezi 2 a 3 pásmovými repro, bohužel vím, že je, podle fotek. Když vyndáš koš, tak to tam třeba bude na těch repro napsané.
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#13 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

Jo s tou kvalitou suhalsim - basuje to dobre ale stred ale hlavne vysky su doss nahovno a to som si uz aj pohral s tym skrytym ekvalizerom.
Mozno sa hecnem a kupim komponentnu sustavu. Pri 2 komponenente to neni problem ale keby dam 3 tak neviem ako uchytim ten mensi reprak.
Toho jedineho sa obavam.

pises ze si dal tieto repro a vsetko OK
http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/powerbass-s-6c
vyjde to lacnejsie ako ten Helix co mi doporucil ten predajca

asi to spravim takto ked to uz mas odskusane a nebudem vymyslat

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#14 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

Já si vybral tamty z důvodu, že mají rozumný RMS výkon a nepřetížím rádio. Ty máš rádio i se zesíkem, takže si můžeš vybrat klidně silnější repro, já bych jej nevyužil :) Navíc jsem je v zal v setu i s tlumící hmotou (vytlumení ale nechám až na léto, až bude teplo, ať se dobře hmota přilepí - ani topení v garáži celý den v kamnech neohřeje celou garáž pořádně). Klidně se v prohifi (od nich jsem to také bral) zeptej na kvalitní dvoupásmovou komponentní sadu, co ti doporučí. Třeba oni spíše doporučují KicX ICQ 6.2, co tam mají také v setu s tlumící hmotou, ale zas jinde (ahifi) upřednostňují Powerbass S-6C :D ... instalace bude +- stejná. U Powerbass pravda to mám vyzkoušené, kam dát výhybku, jak uchytit výškáč (pasuje), plíšky jsou v balení ...
Co je důležité, aby výškáče byly s hedvábnou membránou a aby tam byla klasická výhybka, co dělí pásmo pro výšky i středobasy, ne jen kondík na kabelu k výškám.
A ano souhlas, dvoupásmo nainstaluješ v pohodě, s třípásmem bys asi bojoval. Takže kvalita zvuku + cena + montáž je jasně pro dvoupásmo.
Naposledy upravil(a) flaksy dne 18 úno 2014 11:04, celkem upraveno 1 x.
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#15 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

Uz som tam pisal :) ze nech mi daco doporucia.
JJ ja mam premium audio - mam ten silnejsi zosik. Tak neco okolo 3000 by sa snad naslo :)
Budem to muset vymenit aby som mohol mat zasa pekne loket z vokna a len tak si jazdit s muzikou nahlas :)
Vsetko si to pozistujem a necham si to taktiez na leto lebo stale spekulujem s predajom auta tak nebudem tam davat repro ked to pojde nahodou prec.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#16 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

Hmm dávat Rko fuč? To bych nedělal ... ho mít, tak mám a nedám :D Ale bych to neuživil :D ... ještě jsem tam doplnil pár info do příspěvku (odkazy, obsah balení ...)
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#17 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

JJ videl som, diky za rady
Co som pozeral repro tak tie co tam mam ja maju pisane 100Watt + vyskac ale to neviem kolko ma.
Nejaky set 120watt by malo stacit ne? Hedvabne membrany na vyskacoh, samozrejme aktivna vyhybka.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#18 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

Myslím, že ano. 100W RMS na sadu, tj 50W RMS na dveře je naprosto v pohodě si myslím. Můžeš to udělat i jako 120W na sadu, tj. asi celkem jedno. Jo ještě jedna věc. Citlivost v dB. Tam aby to mělo 90 a víc ideálně. Když seženeš třeba 93dB nebo 94dB, bude to hrát hlasitěji při stejném zatížení, než třeba 90dB sada. Ale v zásadě jak to je nad 90, tak je to OK. Nejít pod 90.
Tak to snad je už vše z mé strany :)
Nevím, zda Volvo uvádí těch 100W jako RMS (stálá zátěž, nebo špičkový). Jak vidíš v popisech repro, tak RMS je cca 1/2 až 1/4 toho, co je max.
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#19 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

ten odkaz na Prohifi Kicx ICQ 6.2 + 4x Vibraflex SXP 25 v2
vypada fajn, dobra citlivost, aj vykom by mal byt dostacujuci

tu je nejaka tabulka k zosilovacu, ja tam mam ten PA-300
http://accessories.volvocars.com/AccessoriesWeb/Accessories.mvc/en-GB/CZ/S60/2004/R%20AWD/all/L.H.D/ShowDocument/VCC-425452

EDIT: jak tak pozeram parametre a chapem tomu dobre tak aj tato sada bude zbytocny luxus :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#20 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

Nebude zbytečný luxus. Bude +- akorát a klidně bys mohl dát silnější sadu. Výkon zesilovače máš 4x75W RMS a ty repro mají 2x62,5W RMS. Jako kdybys sehnal sadu 150W RMS tak to bude ideál :)
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#21 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

Tak mam info:
Ten vykon RMS je vykon za stranu nie za komplet SET.
Bolo mi doporucene v tej cenovej relacii co som ochotny dat:
http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/rainbow-csx-265
http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/kicx-pro-62d

Rozdiel v cene je 30 EUR co neni nejaka horibilna suma tak az sa rozhodnem kupovat zoberiem asi to drahsie.

Kam si daval vyhybku - do dveri ci pod sedadlo? Mne to cele pripada az na stredobas, ze to nema ziadny uchyt na upevnenie :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#22 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

Ty KicX PRO62D vypadají moc dobře. Jestli ti rozdíl ceny nevadí, tak určitě běž do nich.

Výhybku jsem dal směrem dopředu od dolního šroubu madla (držák šroubu je vystouplý, hezky se dá o něj výhybka opřít). Je tam místo. Použil jsem oboustranou gumovou pásku pro exteriéry a tu nalepil na spodní stranu výhybky, poté jsem si vytvořildržáček z pásku silnějšího plechu a samořezem do plechu přidělal na dveře, čímž jsem výhybku zespod podepřel a zafiksoval. Je tedy přilepená, z levé strany opřená o podpěru madla a zespodu zafixovaná plechovou packou.
Naposledy upravil(a) flaksy dne 18 úno 2014 13:44, celkem upraveno 1 x.
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#23 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

Ja ked uz nieco menim, ze musim tak sa snazim dat neco co je aspon kvality origo alebo lepsie nech to je uz poriadne.
Stale ale neviem co bude s predajom auta tak zatial pockam, neche sa mi tam dat nove repro a pak to pojde prec.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 500
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#24 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od flaksy »

Ještě jsem tam dopsal co s tou výhybkou. Jsem pak musel pracovně od PC a tak nějak teď nevím, kde jsem to v editaci zanechal :)
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 8 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#25 Volvo S60 vylepsenie repro

Příspěvek od MarekV »

to tam uz nejako narvem, normalne sa namotavam, ze to idem rovno objednat nech to mozem cez vikend zbuchat :)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“