RTI - náhrada za dotykovou.

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 7 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#76 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

jo to uz me taky napadlo ze s tim pujdu do electroworldu :D Ale jelikoz jsem linej , stacilo se podivat na rozmery do mobilkatalogu a po prolustrovani asi sto mobilu jsem nic jinyho nenasel

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#77 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Asi bych hledal neco s 5" to se tam musi vejit stopro a popripade by se musel udelat falesnej ramecek.
Idealne by to mohla bejt nejaka noname gps pro truckery ktery maji droida+AV vstup pro kameru a bonus je fm transmiter.

A propo jak chces resit vystup hlasu do reprosoustavy nebo do nejakeho repra?
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 7 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#78 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

fm tranšmitr nikdy,to uz mi do auta nesmi. Já jsem tam nainstaloval ten GROM ( zapojeni místo 6 cd menice, ten jsem vyhodil) http://gromaudio.com/store/most_adapters/grom-mst4_android_iphone_for_volvo_s40_60_v50_xc90_06+_6-cd_radio,_bluetooth_optional.html
takže smartphone píchnu do toho a zaroven jak se nabiji tak prenasi i zvuk pres usb-do radia... Zvuk super,jako s cd, da se k tomu poridit i aux kabel, ale to pak nejde pres volant..
Ano uz taky hledam 5.5 a okraje budu resit cernou samolep. folii

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#79 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

No zvuj jako takovej jako hudba ano. Pac si ze smartu udelal usb nebo flash ale treba takovej zvuk s navigace ti bude prehravat do repraku od smarta ne?
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 17
Registrován: 8 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70 II, 2005 D5 120kW, Summum

#80 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od dodlof »

Zdravim, jsem cerstvym majitelem V70, taky premejslim jak vylepsi tu vysouvaci NAVI, napad vrazit tam smart phone je zajimavy reseni...
Proc pisu, myslim ze vytahnout z telefonu draty , resp. odstranit konektor a misto nej napajet kablik neni nic tezkyho s patricnym vybavenim.
V tom to limitujici nevidim, takze ta sirka co pises splnujou jen ty telefony co pises? Zatim jsem se po rozmerech jinych telefonu nepidil...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 7 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#81 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

dodlof: zdar, napájení je již vvyřešeno, vše popsáno výše. Origo displej jež vyndas ma cca 143 x 79mm, takže jsem se rozhodl koupit Lg g pro ( 5.5´obrazovka, levny) jež má rozměry 150 x 77 tudíž zbyde místo po straně pro píchnutí microusb kabelu, na výšku trochu schází ale to vyřeším černou samolep. folii. Krásně by tam šel třeba samsung note 2, ale je dražší a už tak do auta cpu až až :D lg bude taky určite stabilnější než čínský noname phony..
Zatím jsem objednal tu prodlužku sd karty ( dobry tip od ekkyho) kterou vyvedu ven pro nahravani dat,hudby .. zde je pěkná černá 66cm za hubičku : a microusb kabel ohnuty 90st, pak se uvidí dal, blby ze v cr k nedostani takze vsechno tak trva...

Ekky: nene, android podporuje usb audio streaming, tudíž jakmile se sepne, vše co otevřes ( youtube, navi ) grom prenasi do radia ( neco jako aux ale digital)

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#82 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Dobre ale to nemuzes poslouchat radio nebo neco jineho. Kvuli navigaci to budes mit vypnuty.
Jinak tu prodluzku na SD sem mel v planu vyvest jen na vtr rti misto cidla nadalkac.
Stim LG by to mohlo klapnout ale bach na malou interni pamet,aby ti to po case nezacalo psat nedostatek mista.

Jinak sem jeste premyslel k cemu je ten prevodnik 12V - 5V?
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 7 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#83 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

Telefony, navigace a skoro vsechny tyhle zarizeni maji nabijeci napeti max. 5V, proto jej musíš z 12V snížit.
S tou sd kartou jsem to nepochopil,ale ja dam ten expander do smarta, vyvedu ven a tim padem budu mit data ulozny prostor telefonu furt k dispozici ( nahravani novych dat apod, dam tam 32gb takze mista habadej)
No hele, pusti se smart, zapnu navigaci ve ktery vypnu hlas navadeni (proc taky) , mezitim otevru hudebni appku, pustim music a vratim se zpet do navi , jednoduchy :wink:

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#84 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

No ja hlas pouzivam. Stou SD kdyz kouknes na hrbet RTI tak je tam krytka senzoru pro dalkovej ovladac. Tu vykraknout a misto ni naaplikovat slot na SD.
Jinak to dela kazda autonabijecka,ze snizi proud do pristroje. Tak proc kupovat neco dalsiho?

Mam treba tuhle v aute.

http://www.shopblackberry.cz/nabijecky-a-dokovaci-stanice/originalni-premiova-nabijecka-automobilu-micro-usb-p-854.html?gclid=CjwKEAiAstCyBRDiqu75hvnX82kSJACgYI_QUGm7j3oAoFwZR5DUnt8yDbpk_2azoxmmhTY0-PqEoxoCwEHw_wcB
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 7 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#85 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

Tak to me ten hlas rozciluje po chvili a rusi, tak to vypinam, ale pokud bys to chtel do repra tak by to taky slo ze by hrala hudba a zaroven by sel hlas s navi - proste bych ho jen v nastaveni povolil . Ano vsak to je taky adapter, ten s adapter dratama by se pouzil kdyz bys to zapojoval v pristrojovce na ten konektor co jde do rti, coz by bylo praktictejci nez tam zapojovat tento do zapalovace... Jo takhle si to myslel s tou kartou ahaa, no taky by to slo pravda :)
jinak jak sel vyndat ten monitor? A to jsi vyndal z auta, kdyz byl vysunuty nahore jo?

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#86 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Jj nechas ho vysunout a odpojis. Zustane vysunutej.
Jinak je to tak cca 30 minut prace kdyz to delas poprve a nevis kterej sroubek muzes a nemusis a nebo kterej musis. ;)
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 17
Registrován: 8 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70 II, 2005 D5 120kW, Summum

#87 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od dodlof »

Porad premejslim jestli tohle reseni je spravna cesta, jestli nebude spis lepsi vymenit radio za nejaky 2din nebo s vysouvacim panelem. Ideal by bylo něco s androidem, kam se muze nacpat cokoli, navi, mp3, divx, se vstupem na couvaci kameru(netřeba resit wifi spojeni), třeba i DVBT, ale ty cinsky sragory nevim nevim jak jsou na tom se zvukem, mam rad doboru muziku a nechci o ni prijit(i stavajici chce dost zmenit, zacnu tlumenim a vymenou repro)
Tahle verze se smartfounem mi prijde dobra jen pro navi, ze by nesel zvuk by mi nevadilo, spis naopak, spis me otravuje, ale jak uz se to ma implementovat do stavajiciho audia, napr přes Grom, kterej stoji další prachy a jak jste psali prehravani přes apku AALinq, která mi totalne zmrvi seskupeni mp3 do alb je uplne na pytel. To ještě neresim další věci jako prodluzovaky SD karet, menice napeti z 12V/5V..
Prispevek sem asi uplne nepatri, ale zatím fakt nevim co s tim RTI. Davat za solidni HU 20tis se mi nechce...

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#88 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Ano. Mi to resime vyhradne jen kvuli navigaci,to kolem je uz je jen navic. Alespon u me to tak je. Nehlede nato ze 2din radio te vyjde na vic nez takovihle bastleni. ;)
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 384
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: Volvo V60 Polestar (MY2013)
Bydliště: Nitra

#89 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od BaDDog »

Ekky píše:Asi bych hledal neco s 5" to se tam musi vejit stopro a popripade by se musel udelat falesnej ramecek.
Idealne by to mohla bejt nejaka noname gps pro truckery ktery maji droida+AV vstup pro kameru a bonus je fm transmiter.

A propo jak chces resit vystup hlasu do reprosoustavy nebo do nejakeho repra?
Neviem ... ako čítaš prisprevky.. ale jednu alternativu som sem hodil...
(Strana 3.... niekde v strede)

...k tej NAVI GPS-ke s AV+ vstupom máš tam link:
http://www.aliexpress.com/item/Hot-selling-5-inch-Car-GPS-navigation-Android-4-0-cortex-A8-HD-800x480-WiFi-FM/765021709.html
_________________
Volvo V60 / D4 (D5204T3) / TF-80SC / MY2013 / R-design / Polestar (Rebel Blue)

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#90 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Presne tohle jsem mel na mysli. Prispevky ctu od sameho zacatku a zpet se nevracim kdyz neni potreba. ;)
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 17
Registrován: 8 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70 II, 2005 D5 120kW, Summum

#91 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od dodlof »

Zdravím,
mám na vás dotaz, nejspíš na Dědka příhodu. Řešil jsi nějak vyjíždění panelu nebo jedeš pořád na origo rádio?
Já jsem vyměnil HU za Kenwood 2DIN, takže vysouvání teď nefunguje, s navi jsem stejně moc spokojenej nebyl, tak přemejšlím že bych do toho rámečku hodil nějkýho smartfouna.
Pro vysunutí bych použil třeba stávající ovládání navi co je pod volantem. Představu mám takovou, že od spínanýho +12V z autoráda bych tlačítkem (nějakým z původního ovládání navi) vysunul panel, jiným tlačítkem by panel zase zajel. Rozebraný to zatím nemám, tak nevím jak jsou tlačítka zapojený, ale bude to potřebovat nějaký úpravy, to je jasný.
Má ten panel nějaký spínače koncových poloh když vyjíždí/zajíždí? Zkoumal jste to někdo?
Nový rádio umí Mirror link, tak bych pak přes adaptér mohl telefon dobíjet a zároveň ovládat/zrcadlit na displeji autorádia.(připojí se na HDMI kabel) Problém je že ten mirroring moc telefonů neumí. Samsungy prej jo, adaptér už mám, ale zatím jsem zrcadlení nerozchodil. Zkoušel jsem s S4mini a ten zase prej potřebuje trošku jinej ten adaptér, běží na nějaký jiný komunikaci...
Takže sehnat šikovnou velikost telefonu a ještě s mirror linkem bude asi oříšek. Možná ten Sansung Note, ale vyzkoušet jestli to umí by to bylo lepší...
Zatím je to ve fázi koumání co a jak provést, ale do budoucna by se mi něco takovýho líbilo...

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#92 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

To ze si vymenil radio si vyradil obrazovku RTI pac je to vse propojene.. ze zadni mechaniky to jde do radia a z radia do obrazovky. Jestli to pujde zbastlit jak pises netusim. Ale pokud mas multimedi radio proc bys jeste resil tuhle obrazovku.?
Jinak pro zajizdeni a vyjizdeni tam nejsou klasicky koncaky ale infracerveny cidilka.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 17
Registrován: 8 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70 II, 2005 D5 120kW, Summum

#93 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od dodlof »

To je jasny, ze mi to ted nefunguje :-) Ten telefon tam chci dat z několika duvodu, muzu tam mit navi, kterou v radiu nemam a třeba pripojeni na net a nemusel bych pripojovat svůj telefon, tohle by bylo stabilne zabudovany...

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#94 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Ja chapu co chces. Nakonec toto se tu resi od sameho zacatku tohoto tematu. Jestli si to necetl od zacatku tak si to precti. Nicmene pokud ti to nebude vyjizdet,tak tam tezko neco das. A vyjizdeni ma nastarosti zadni mechanika v kufru.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 17
Registrován: 8 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70 II, 2005 D5 120kW, Summum

#95 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od dodlof »

Jasne ze jsem si to vlakno procetl... A ze se tu resi to stejny to není zas tak pravda, resim vyjizdeni bez originálního radia, proc tam mit nakej kram kterej nepotrebuje ze. Az bude cas vytahnu ten displej a podivam se jak by slo poresit jeho vyjizdeni...

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#96 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Myslim ze zjistis ze ten kram potrebujes. :D
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1311
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Láb
Vůz: XC70 D5 09" / S60 D4 13"

#97 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Arkaz »

Ja to mam uz komplet prelezene. Vzadu nemam dvd mechaniku a ked som sal origo radio navi vybehla a vyhodila hlasku ze mam vlozit cd. Rozobral som displej na rti a dal tam displej z ciny s 2x vstup cinch na cuvaciu kameru. Je jedno ci som tam nehal jeden plosak alebo 2 navi proste uz nevychadzala ani s origo radiom. Kedze mam neorigo apline radio tak som nehak navy vysunutu a neriesim. Ale ak by si chcel vysuv je tam obucajny 12v motorcek ktory otaca tym plastovym snekom a tym padom vysuva rti. No bud si tam spravis dvojpolohovy prepinac a budes to vysuvat a zasuvat rucne alebo si to vies spravit aj automatiozvane ale musel by si tam dat nejake casove rele kedze cas vysuvania origo riesi soft a tu by to islo stale na silu bez zastavenia. Veka stastia :)

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#98 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Neni to casove. Psal jsem vyse ze tak jsou infra senzory. Dokonce je to i nekde na fotce.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1311
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Láb
Vůz: XC70 D5 09" / S60 D4 13"

#99 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Arkaz »

Infra senzory? Tak tie som tam veru nevidel jediny infra senzor som tam videl ten na dialkove ovladanie. no mam starsi typ ten 4:3 nie ten 16:9

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#100 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Tvl hledam fotky a nemuzu je najit. :( tak nevim kde jsem je upinal. Takovych temat je tu vic. Ale senzory tam jsou. Nejsou tam zadne mikro spinace jako koncak. Jsou tam infra.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“