RTI - náhrada za dotykovou.

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
  • Autor
  • Zpráva
raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 12978
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#151 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od raolsa »

Jak na tom je telefon s příjmem signálu družic po schování do toho vyjížděcího nesmyslu?
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#152 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Ja zatim nevim. Ale je to pod plastem,takze asi bez nejake vetsi ztraty.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 455
Registrován: 12 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno

#153 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od sordo »

raolsa píše:Jak na tom je telefon s příjmem signálu družic po schování do toho vyjížděcího nesmyslu?
Problem s příjem není. Bohužel pokud v telefonu není simka s připojením na net na to trva trochu déle - tzv. cold start. Modern gps čipy používají A-GPS, což je systém, který si nejdřív stáhne z netu polohu družic (jako vychozí použiva polohu sítě - bts atd) a pak je připojení rychlé. Já osobně nemám v telefonu simku, ale používám wifi hotspot z telefonu.
_________________
Volvo V70 D5 MY2002 AT | VW Touareg W12
Bylo: VolvoXC90 MY2007 AT 3.2 , Citroën C6 3.0I V6 MY2007AT, Saab 900Turbo, Saab 9-5 2.0t, Peugeot 407 Coupé, Mitsubishi Galant V6, Fiat Stilo 1.6, Peugeot 406 2.0i

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#154 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Taky zvazuju datovou sim kartu,nestoji to tolik. Myslim ze nejakych 100,- mesicne.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#155 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Tak mozna to do srazu stihnu nabastlit do auta. :) Obrázek
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 214
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Hlavní město piva
Vůz: V70 D5252T rok 98

#156 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Jiří M »

Koukam, když si v zadnim krytu panelu vyvrtáš díru na foťák, máš při vysunutej dotykovce rovnou záznam jízdy... :P

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#157 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

To asi jo. Ale spis by to neklaplo pac tam bude jeste ta plechova konstrukce a ta kamera je docela nizko na tohle pouziti. Navic by to chtelo nejaky sklon,pac samotne rti je naklonene mirne smerem do zadu takze by to asi snimalo nebe a veverky na stromech. Navic na tuhle funkci radsi pouziju zarizeni tomu urcene.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 214
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Hlavní město piva
Vůz: V70 D5252T rok 98

#158 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Jiří M »

Samo, že jsem to myslel zesrandy.. Ale o tom sklonu jsem nevěděl, v autě takový vymoženosti nemam, tak to neznam.

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#159 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Obrázek

Tak uz chybi jen couvaci kamera,OTG usb hub a easycap a mam dily skladacky komplet.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#160 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

jo s tou kamerou jsem to taky zamýšlel (černá skřínka), ale opravdu je to umístěné moc nízko a přinejhorším by se dala pořídit wifi kamera - i do zadu.
Ten signál je ok ale je fakt,že bez dat celkem dlouho trvá než se gps najde, doporučuju datovou sim od kaktusu - zkoumal jsem a je to nejlepší/nejlevnější řešení do auta a díky datům pak můžeš používat fajn program Cerberus - proti krádeži, se spoustou funkcí viz:
d.jpg
d.jpg (54.1 KiB) Zobrazeno 1629 x

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#161 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Mam vodafone. Datovka me vysla na 50,- mesicne s 500mb coz si myslim ze bude stacit. Kdyz ne muzu si pak navisit data o 1gb za nejakych 100,- nebo tak nejak.
Jinak kameru mam TrueCam takze to mam poresene,a v patek jsem objednal couvaci kameru do osvetleni na spz.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#162 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

ekky:
ten dvd obal mě nenapadl,já to udělal trochu jinak, plochu kolem obrazovky jsem přelepil černou folíí,do prázdného plast. rámu jsem vlepil nejtenčí plexi a pak tel se zakrytýma okraja k tomu přimáčkl, citlivost se díky tenkému plexi nesnížila (je to asi jako když na tel dáš ochranné sklo, jež sem teda plánoval taky, ale to bohužel nešlo z důvodu že se nedá řezat.
Takhle je vlastně celá plocha v rámečku jeden díl a na omak je to jako origo, viz foto jak to vypadá:
rt1.jpg

Chtěl jsem udělat nějakej souhrn jak jsem to bastlil,ale koukám že už máš taky vše téměř uděláno :wink:

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#163 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Tak ty mas podstatne vetsi zarizeni. To bych asi taky resil jinak. Jak si vyresil napajeni nebo pripojeni usb/nabijecku? Teda pokud to nemas na boku a ne jako vestsina na spodni strane. Ja musel telefon rozbastlit.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#164 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Treba to casem prebastlim taky na vetsi zarizeni. Uvidim. Ten asus se naskytl za slusnej peniz.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#165 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

koukám, to jsi měl štěstí že se ti to povedlo, u samsungu to nešlo, musel jsem si pohrát s konektorem a zmenšit ho tak, aby nevyčuhoval,zkoušel jsem to dát profíkovi, zda by nešlo kabel připájet přímo na desku ( konektor tak vyřadit) zkoušel to a bohužel prostě je to všechno na desce tak titětný, že připájené kabely na desce neměly tak dobrý kontakt a byly by problémy s nabíjením... Je škoda, že nedělají konektor jež by se prostě zasunul a celý zmizel ve smartu, všechny ty zahnuté stejně hrozně vyčuhovali..
rt3.jpg
rt4.jpg
rt5.jpg
Napájení mám z gromu ( místo cd changer), který má víc konektorů - tudíž můžeš poslouchat přez flashku a zároveň dobíjet 1A.
Tudíž když se zapne radio a vyjíždí navi, sama se spustí- v telefonu mám nastaveno zapnutí displeje při nabíjení. Po vypnutí a zamknutí auta ( nevím přesně za jak dlouho, pokud někdo ví at napíše) se radio vypne a nabíjení ukončí - tel přejde do spánku (aplikace deep sleep ukončí vše co chceš a jinak skrytě běží a žere - wifi, bluetooth apod)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#166 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

pro představu - note 3, jež tam zkončil:
rt6.jpg
rt6.jpg (80.42 KiB) Zobrazeno 1617 x
NOTE 4
rt7.jpg
IPHONE 6 PLUS
RT8.jpg
RT8.jpg (51.91 KiB) Zobrazeno 1617 x
RT9.jpg
RT9.jpg (62.41 KiB) Zobrazeno 1617 x

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#167 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

note 3, hotovo...
rt10.jpg

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#168 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Jo taky sem nevedel jak udelat napajeni. Vse bylo velky. Nakonec ze zoufalstvi me napadla tahle vec. Jinak cina prodava takovej vehement ze se to pridela na baterku a muzes tak nabijet primo baterku. Jenze nez by to prislo tak nevim kde bych byl. :D chci to sprovoznit do srazu. Bohuzel nestihnu sprovoznit couvaci kameru. Pac mi nestihne asi prijit ten OTG kabel a ani ta kamera.
Zapojeni budu mit k zapalovaci kde mi jde proud po zapnuti klicku a vypnuti se prerusi. Aplikace pro oziveni a uspani jsou Automateit a MacroDroid ktere dokazi i zapnou /vypnout co koliv pri zacatku nebo ukonceni napajeni. Takze to vypnu,aplikace ukaze logo,vypne site a data a jine anteny. A pak se uspi display. Aplikace nechavam bezet na pozadi,pak to tak netrva pri spusteni nez se nactou. To same pri spusteni. Aplikace aktivuji screen ukazou obrazek a pak otevrou navigaci kterou chci. Mezi tim na pozadi zapnou veskere anteny. Takze jediny co mi bude zrat baterku budou ty app bezici na pozadi.
Presne jak je to na tom videu co jsem tu upinal.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#169 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Ted ale pro zmenu resim jak udelat aux vystup pac tam nemam moc mista ani na to,takze sem objednal jeden kabel co si myslim ze by tam vlezl. Ma prijit ve stredu. Jakmile prijde,budu to moc namontovat a sestavit dohromady a melo by to fungovat uz v aute. Akorat to pak budu muset vytahnout cele RTI az prijde to OTG. Na kameru uz to tahat nebudu muset mac to bude vse svedene do centraly ve stredovem tunelu pod topenim.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#170 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

ekky, podle mě ty programy co píšeš na vypnutí jsou zbytečné, vždyt přímo v nastavení telefonu (ja to mam je vyvojarskem menu) je něco jako "zůstat vzhůru když je tel připojen k nabíječce" , tím padem po otočení klíčku se ti tel probudí ( začne nabíijet) a poté tam máš v nastavení nějakou prodlevu vypnutí displeje při nečinosti, což mám nastavené na 10 minut, takže když přijdedeš, tel se přestane nabíjet a za 10 minut se tel uspí. Ty aplikace podle mě zbytečně žerou baterku když si to android udělá sám.
Ten aux jsem taky řešil, nakonec jsem vykuchal jack, trosku zkratil a připájel znovu kabely - vyčuhuje asi 4mm, méně se mi to nepovedlo a veř že na to padlo hodně kabelu, proste jack je napikaču, zvlášť když máš jen humpoláckou pájku a bez lupy :D , teď už bych to nedělal a využil bluetooth..
rt11.jpg
rt11.jpg (20.85 KiB) Zobrazeno 1576 x
rt12.jpg
rt12.jpg (24.19 KiB) Zobrazeno 1576 x
jinak ten Aušus nevypadá špatně, já jsem toho Nota koupil taky za dobrou cenu ( asi 3tk) - měl nějakou chybu a při telefonování se vypínal, takže na tohle ideální. Jinak bych asi vzal nějaky Sony, jelikož ty mají usb zboku, škoda že ta z1 je už moc velká.

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#171 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Ja ty apky pouzivam i na jine veci nez uspani nebo probuzeni. Jinak BT reprak mam a je to takovi divny,proto to chci resit prez kabel a povedlo se mi sehnat ktery tam vleze na pohodu a stal me jen 104 kc. :D

Obrázek

Obrázek

Bohuzel telefon nebud ve stredu ramecku ale posunuty ke strane,zase v tom vidim vyhodu ze bude posazeny bliz na dosah.

Obrázek

Bud si na to zvyknu nebo sezenu neco vetsiho.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#172 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

no joo, tak ty tam máš plno místa, já měl na každé straně asi půl cm a to jsem ještě musel smirglovat plast..
rt21.jpg
rt21.jpg (31.42 KiB) Zobrazeno 1593 x
S výsledkem jsem spokojen, jediné co bylo na origo rti dobré bylo ovládání za volantem, přemýšlím že bych koupil nějakou tu mini klavesnici s touchpadem a tu dal pod radio nebo nekam k blizkosti saltpaky, treba tuto:

tím pádem by se človek nemusel tak naklanet a vyhledavani ulic apod by se pohodlne psalo pres tu klavesnici, blby je ze vsechny tyhle udelatka mají protikus ( dongle) který zastrčíš do telefonu a pak to spolu komunikuje, tím pádem bych to nemohl používát a nabíjet tel zároveň, nebo není na to nějaké redukce jako to otg? Kameru jsem chtěl stejně do budoucna koupit spíš wifi, abych nemusel natahovat kabel až od nárazníku..
rt13.jpg
rt13.jpg (47.89 KiB) Zobrazeno 1593 x

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#173 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Ty klavesnice jsou BT sice u nich je prilozenej dongel ale neni potreba,muzes ji sparovat s telefonem na primo. Taky ji chci poridit a mapoval jsem to. Ta Rii se da sehnat i u nas v cr.
Co se tyce mista,tak kdyz aususe hodim upne ke strane tak je tam tolik mista kolik vidis na fotce. Nejakych 8-9mm
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Střední Čechy
Vůz: XC90 D5

#174 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Dědek Příhoda »

koukám že máme stejný nápady :beer: a jsi si tím fakt jistej? já to už chtěl objednat ale všude píšou (včetně diskuze na amazonu) že tam ten blbec musí být, i na videích na youtube máš klavesnici a vedle toho tel. ve kterym je zastrcen..

ještě pár foto:
rt22.jpg
rt23.jpg
rt20.jpg
rt20.jpg (36.66 KiB) Zobrazeno 1582 x
rt17.jpg
rt17.jpg (30.97 KiB) Zobrazeno 1580 x

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 140
Příspěvky: 3441
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#175 RTI - náhrada za dotykovou.

Příspěvek od Ekky »

Sem si jistej. Musis hledat BT klavesnici. Neco tu mam v zalozkach tak ti to pak sem hodim. Jinak co je to za app co mas na home screenu?
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“