RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 563
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo

#1 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Ivo108 »

Už skoro 2 roky používám vestavěnou RTI navigaci, kde mám nejnovější updaty map 2011. Používám to hlavně proto že je to vestavěné, nemusím nic lepit na sklo, žádné dráty atd. Ale stále nepřestávám žasnout nad tím jak výrobce luxusních precizních a vznešených aut mohl vyrobit něco takového, proti čemu každá supermarketová navigace za 3000 působí jako hi tech zjevení ...

Když opominu předpotopní software a grafiku, jsou tu závažnější věci. Onehdá jsem jel z Budapešti domů. Nastavím si Jablonec nad Nisou. Ukazuje to 700 km. To je mi dost divné, tolik to přece být nemůže. Prostým odhadem cca 500. No nic, jedu, blížím se k Bratislavě, pořád to ukazuje skoro 600 km ... Říkám si to snad ne, vždyt z Bratislavy je to 400 ... Už jsem těsně před Bratislavou a hlásí to - po 300 m odbočte doleva (směr Vídeň). Nechce se mi tomu věřit - co ve Vídni ... v posledním okamžiku se na to vykašlu a jedu na Bratislavu (kam jinam). Po 10 vteřinách od odbočení se na navigaci bez hnutí brvou změní vzdálenosti do cílové destinace z 600 na 400 km (!!!) ... Co k tomu dodat. To je opravdu černý humor, kdybych neznal cestu, tak mě to v pohodě vede na trasu delší o 200 km ... Říkám si - co v případech kdy trasu opravdu neznám, kudy mě to vede ???

Na folklor kdy jedu po rovné cestě bez odboček a z ničeho nic zmizí trasa na navigaci (včetně "otočte se do protisměru", "po 50m odbočte doprava - do svodidel ??), aby se za pár minut jakoby nic zase objevila , jsem si už tak nějak zvykl ...

Jenom pro zajímavost - na Volvech 2011 je podobný šmejd nebo už je to srovnatelné s nejlevnějšími Tomtomy ?

Škoda že u této navigace se dají dodat pouze nová DVD s mapami, ale ne nějak upgradovat firmware ...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 239
Registrován: 15 roků 3 měsíce
Vůz: S 60 D5244T 2,4l 05" black automat
Bydliště: Handlová, Slovensko

#2 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Ortový »

ten príbeh s tou Viedňou by mohol súvisieť s nadstavením trasy cesty,sú možnosti najkratšie alebo najrýchlejšie...možno cez Viedeň to bolo rýchlejšie :lol:
_________________
S 60 D5 Move,D5244T,AW55-50/51SN, r.v 2005 Čierny
S60 2,4i Kinetic,B5244S,AW55-50/51SN, r.v.2005 Zlatý
galéria

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 563
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Vůz: Volvo

#3 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Ivo108 »

No to ne ... Kromě kilometrů se po té odbočce zkrátila i doba k cíli o cca 2 hod ...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 50
Registrován: 16 roků
Vůz: Volvo S80 V8
Bydliště: Brandýs nad Labem

#4 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Netolda »

Souhlasim, ta navigace je dobrá leda tak ve městech. U posledního modelu je na tom o dost lépe, možná se fakt blíží levnému TomTomu. Jen mapy 2011 se mi zdají až moc podrobné. Jíž dvakrát při žádosti o alternativní trasu mě navedla na polní cestu... Asi indženýři vymysleli nějakou XC edici a zapomněli to tam napsat... :pardon:
_________________
BMW X5 40d
ex. S80 4.4 V8 Summum 2006, XC70 D5 Summum 2011, S60 D5 Premium 2003

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#5 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Lukaso »

zvláštní....já jí používám velmi velmi často a nikdy jsem neměl problém....a máš to dobře nastavený??

jediný co tomu můžu vytknout je ta grafika...to beru. Na druhou stranu je to Volvo...na klimatizaci taky nemam tisíc blikátek a displayů, mezi budíkama na mě taky nesvítí obrovskej informační barevnej display...hold si musíme zvyknout že auto na první pohled vypadá o 10 starší než konkurence, ale umí toho stejně, nebo víc....

jo ještě jedna věc, nejde zadávat destinace podle souřadnic...to je pravda, to mi teda hlava nebere
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#6 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od jou81 »

Co se týče user interface, rozlišuj prosím na nová a staré. Ivo, máš auto 6 let staré, tak se podívej jak vypadaly navigace před 6ti lety. Nové modely již mají jiný look, modernější. A co se týče navádění, ani Tomtom není neomylný, i ten občas počítá nesmysly. I mi občas hlásil jeďte doleva a vyznačeno bylo odbočení doprava.

Já jsem s RTI docela spokojen :-) Sice neumí fičurky TomTom, ale to už k vestavěným navigacím patří, bohužel. Řešení je třeba tohle s RGB převodníkem.
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1665
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#7 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Lukaso »

jou81 píše:Co se týče user interface, rozlišuj prosím na nová a staré. Ivo, máš auto 6 let staré, tak se podívej jak vypadaly navigace před 6ti lety. .
No zase si nalejme čistého vína, pokud si sedneš do Audi, BMW, MB r.v. 2005 tak je to hodně jinde...ale jak říkám, je to o těch blikátkách...já je nepotřebuju, ale hezký to je :)
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 42
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Vůz: V60D3 aut
Bydliště: Olomouc

#8 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od mirek OLBE »

tak já teda RTI používám cca 5 let, naposledy jsem jí poděkoval při objíždění kolony na dovolené ve Slovinsku, spokojenost naprostá, mě osobně vadí, že není více variant trasy, ale zadání průjezdných bodů není žádna tragedie, buď podle názvu měst, nebo si zkrátka trasu projedu a "doentruju" to tam. a není pravda,že nejdou zadat souřadnice, jdou a velmi jednoduše. chce to se jenom naučit všechny funkce, který nabízí a není jich málo. . . .
_________________
Volvo V60 VOR, D3 AUT, MY 2012, stříbrná

Shockey

#9 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Shockey »

RTI jsem měl ve V50 a byl jsem s tím celkem spokojený, poslední mapy co jsem používal byly pro rok 2010.
Před týdnem jsem koupil XC70, kde je originální panel v přístrojovce, ale už ne DVD mechanika. Byl tam TV tuner a k němu jiná mechanika (sice všechno s označením Volvo, ale ve Volvu to viděli poprvé). A v tom byl korejský soft s korejskou navigací (auto je z korejské ambasády v Praze).

Tak jsem to nechal včera všechno vytahat ven (včetně TV tuneru, který nepotřebuju a nevyužiju) a zapojit blackbox GVN53 od Garminu, který je napojený na panel v palubovce. Ovládání je dálkovým ovladačem (ovládání od RTI na volantu nebylo), mapové podklady jsou v poslední verzi pro celou Evropu.
Zatím jsem to zkoušel asi na 200 km dlouhou trasu a spokojenost, automaticky se mění day/night režim atd atd.
Aktualizace mám zajištěné zdarma.

Mapy z V50 pro rok 2010 jsou mi teď k ničemu, když by byl zájem.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 42
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha 4
Vůz: V40 D4192T4 M56 2002
Bydliště: Praha

#10 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od forces »

Shockey píše:RTI jsem měl ve V50 a byl jsem s tím celkem spokojený, poslední mapy co jsem používal byly pro rok 2010.
Před týdnem jsem koupil XC70, kde je originální panel v přístrojovce, ale už ne DVD mechanika. Byl tam TV tuner a k němu jiná mechanika (sice všechno s označením Volvo, ale ve Volvu to viděli poprvé). A v tom byl korejský soft s korejskou navigací (auto je z korejské ambasády v Praze).

Tak jsem to nechal včera všechno vytahat ven (včetně TV tuneru, který nepotřebuju a nevyužiju) a zapojit blackbox GVN53 od Garminu, který je napojený na panel v palubovce. Ovládání je dálkovým ovladačem (ovládání od RTI na volantu nebylo), mapové podklady jsou v poslední verzi pro celou Evropu.
Zatím jsem to zkoušel asi na 200 km dlouhou trasu a spokojenost, automaticky se mění day/night režim atd atd.
Aktualizace mám zajištěné zdarma.

Mapy z V50 pro rok 2010 jsou mi teď k ničemu, když by byl zájem.
GVN53 je určitě dobrá navigace, pouze vím o člověku co má problémy s dotykovou obrazovkou. (v autě 3 roky) A taky nevýhoda, že nelze lifetime. Pokud je ale možnost mapy updatovat nelegálně, tak tato nevýhoda padá.
_________________
V40 2002, D4192T4, M56
forces@seznam.cz

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 239
Registrován: 15 roků 3 měsíce
Vůz: S 60 D5244T 2,4l 05" black automat
Bydliště: Handlová, Slovensko

#11 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Ortový »

mirek OLBE píše:tak já teda RTI používám cca 5 let, naposledy jsem jí poděkoval při objíždění kolony na dovolené ve Slovinsku, spokojenost naprostá, mě osobně vadí, že není více variant trasy, ale zadání průjezdných bodů není žádna tragedie, buď podle názvu měst, nebo si zkrátka trasu projedu a "doentruju" to tam. a není pravda,že nejdou zadat souřadnice, jdou a velmi jednoduše. chce to se jenom naučit všechny funkce, který nabízí a není jich málo. . . .
je rozdiel medzi MMM/P2001 (tú mám napr. ja alebo Ivo 108) a MMM+ (tú máš Ty) ...v tej staršej súradnice nezadáš...
_________________
S 60 D5 Move,D5244T,AW55-50/51SN, r.v 2005 Čierny
S60 2,4i Kinetic,B5244S,AW55-50/51SN, r.v.2005 Zlatý
galéria

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#12 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od mr1 »

Já používám RTI zřídka, pouze když jedu někam, kde to neznám. Ale musím říct, že jsem na 100% spokojen. Ostatní navi mě přijdou jako stupidní nic neumějící malá hračka, zabalená do možná pro někoho líbivé grafiky. Žádná!!! navi mě ještě neoslnila víc, než na pohled zastaralá RTI. Nechápu, co vám vadí. Tak jasně - s tou Peští a Vídní: ale tohle Vám přece udělá každá navigace, když ji nastavím na nejrychlejší trasu. Je potřeba používat ten nádor, co nám vyrostl na krku :ROFL:
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#13 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od maldini »

Sice nevím, jaké všechny navi jsi měl možnost vyzkoušet, ale bohužel musím potvrdit - ač nerad - to, že RTI opravdu není žádný zázrak. Začínal jsem s navi MIO tuším 710+, pak jsem měl Tomtoma 930T. Mám samozřejmě nejnovější verzi RTI 2011 a nevidím žádný rozdíl, kromě nových map, oproti starší verzi. U RTI mě strašně vytáčí např. přepočítávání trasy, pokud se rozhodnu využít jinou ulici, je obrovský časový problém, strašně dlouho přemýšlí a někdy dokonce musím znovu nastavit cíl, bo se prostě sekne. Také různé možnosti mi tam chybí - např. možnost změny průjezdnosti ulic, trvalé nebo dočasné uzavírky a omezení i na silnicích nižších tříd, zobrazení aktuální rychlosti dle GPS, mohl bych pokračovat ještě dlouho... Bohužel, když to srovnám např. s Tomtomem, který je opravdu v této třídě asi nejlepší, co jsem mohl vyzkoušet, pak RTI prohrává na plné čáře. Je strašně hloupé a opravdu nedomyšlené, že není možnost nějakého vyměnitelného média, přes které by se dalo jednoduše aktualizovat, apod. To mi opravdu hodně chybí... Třeba právě Tomtom to má opravdu vychytané - za jízdy si mohu hned do navi zaznačit nějakou změnu průjezdnost, apod., zvolím, zda jde o trvalou nebo dočasnou změnu a poté při připojení navi k PC to naleji do aplikace, která sdílí tyto moje data s ostatními uživateli. Tohle mi přijde jako ženiální řešení - možnost mého zásahu přímo po cestě a navi si příště toto místo pamatuje a uzpůsobí třeba plánování další trasy. Má to samozřejmě také nedostatky, ale řekl bych, že pozitiva výrazně přesahují.
sorry za delší příspěvek...
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#14 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od mr1 »

Tak jistě, máš v mnoha ohledech pravdu. Především ta sdílená data. Ale mě opravdu všechno funguje jak má, nic dlouho netrvá, přepočítává spíše okamžitě, nežli déle. Je pravda, že pokud plánuji delší trasu, někam kde to opravdu neznám, a chci jet tama kama chci jet já - nikoli RTI, musím si pohrát s body průjezdů. Ale to je snad normální ne? Hele já tady nechci obhajovat RTI, ale mě prostě vyhovuje. Vším. LCD má ideální rozmě, nikde nic nezavazí, nemusím něco schovat před černýma, nemusím to patlat po displey - to "ovládátko" pod volantem mě vyhovuje, a tak bych mohl pokračovat. Teda - jednou mě nas.al pěkně - přes Hvar mě ukázal pouze jedinou hlavní cestu. O polňačkách v podstatě ani zmínka. A ty vlastně vedou do každé zátoky. Né že bych to nutně potřeboval, ale je to fakt. V souvislosti s tímto jsem si vzpoměl - všechny ostatní kamarádí tehdy najeli o mnoho mnoho kilometrů navíc, neboť jejich navi je poslala na konec HR dálnice, aby se později mohli mnoho a mnoho kilometrů vracet pod "můj" exit :bad:
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 66
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Vůz: xc90, 2004, d5
Bydliště: Čadca

#15 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od vladoxc90 »

Prvne - zadavat cil podle souradnic bezpochyby jde!
Kdyz jsem poprve shledl RTI malem jsem se rozplakal.. Nicmene za ta leta co s tim jezdim jsem si zvykl. Jiste, grafika rozcilujici (hlavne kdyz jdu do ostre, neprehledne zatacky a na displeji se to jevi jako temer rovina!), pak kdyz bych si chtel nechat nabidnout nakou variantu trasy, na to mohu zapomenout a taky ta "rychlost" a nepresnost vypocitavani pozice (znat to zejmena v krizovatkach) je desiva..
RTI je jedna z veci, ktere nemohu volvu odpustit, i kdyz, jak jsem psal.. da se s tim zzit a prekousat nedostatky.
Zarazi me nejvice fakt, ze kdysi se za slavne ubohe RTI v novem voze priplacelo v showroomu kolem 100 000,- !!! :shock: Byt tim blbcem co si ji tehdy priplatil, si hodim masli.. :%)
_________________
xc90, D5-120kw, 2004, automat

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3094
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

#16 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od eLzyx »

a co teprve, když jsis připlatil v prvních ročnících RTI za CD verzi. To je teprve na mašli. Na to nejsou ani mapy střední a východní Evropy.
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1053
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#17 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od travex »

vyhodit CD verzi a zamenit za DVD... vcera jsem tohle prakticky dokoncil a maka to dobre.... teda v ramci toho co DVD RTI nabizi...

momentalne resim jak nahradit DVD jednotku za RGB box s moznosti pustit IGO nebo TOMTOM....
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#18 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od jou81 »

A jak ho budeš ovládat?
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 75
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#19 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od bandGap »

Ja mam iGo na PDAčku z roku 2006. Naprosta spokojenost, nic lepšiho ani neznam. Navic si tam nahraju co chci. POI, radary, atd, atd. :good:
Jedině že to není napojené na audiosystém ve voze. Trochu mě mrzí že Microsoft zahodil WindowsMobile a že novy soft pro tento OS už asi nebude.
Naposledy upravil(a) bandGap dne 01 kvě 2012 13:12, celkem upraveno 1 x.

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1053
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#20 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od travex »

jou81 píše:A jak ho budeš ovládat?
Dalkovym ovladacem
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 178
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: XC 90 V8 (LPG)
Bydliště: Brno

#21 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Corek »

zabudovaná navigace je mr.ka :fool:
Jedu po rovné silnici, bez odboček mezi dvěmi menšími městy a najednou mi řekne zabočit v pravo....byla to příjezdovka k JZD :roll: Nepobírám :crazy: Takových seků mi udělala víc a od té doby jsem ji nepustil.
_________________
Je: Volvo XC90 V8 2005
Bylo: Volvo XC90 D5 120kw rv 2004 automat - 7let a 150000km

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#22 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od mr1 »

Ty voe já su fakt spokojené :) teda, pouštím to jenom vyjímečně, nebo spíš jako informační věc, ale nikdy mě nezklamala.
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2620
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#23 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od ok2ucx »

Corek píše:zabudovaná navigace je mr.ka :fool:
Jedu po rovné silnici, bez odboček mezi dvěmi menšími městy a najednou mi řekne zabočit v pravo....byla to příjezdovka k JZD :roll: Nepobírám :crazy: Takových seků mi udělala víc a od té doby jsem ji nepustil.
Jak staré/nové mapy? Já jsem s RTI velmi spokojen, plně integrováno, po výměně laseru :x spolehlivě čte cokoli, naviguje velmi dobře do místa určení. Resp. vždy je to o kvalitě mapových podkladů. Když někde najdu botu (sem tam něco je) - reportuji přímo NavTequ zde: http://mapreporter.navteq.com - důležité komunikace opravují poměrně promptně a objeví se to v další aktualizaci.

Za mě RTI :good: palec nahoru, jen kdyby ty lasery (zvláště ve starších ročnících) vydržely o něco déle. To, že nový od Panasonicu stojí asi 1800, není fér, ale co se dá dělat.

Pavel
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 178
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: XC 90 V8 (LPG)
Bydliště: Brno

#24 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Corek »

Jak staré/nové mapy?
Mapy tam jsou 2008 a tyto historky jsou z roku 2009, kdyz jsem auto koupil.
_________________
Je: Volvo XC90 V8 2005
Bylo: Volvo XC90 D5 120kw rv 2004 automat - 7let a 150000km

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 8
Registrován: 11 roků 6 měsíců
Vůz: V70 II 2.4D 163 Edition Sport 08
Bydliště: Praha 8, Kobylisy

#25 RTI - zrádný a nespolehlivý systém

Příspěvek od Punkey »

Zdravím,

mám problém se svojí RTI navigací ve V70. Mapy mám z roku 2006, ale to by neměla být příčina problémů. Stává se mi, že mě navigace nemůže třeba i 3 dny v řadě vůbec zaměřit a to i když zadám cílovou destinaci poblíž místa kde se právě nacházím (občas to ale pomůže). Ale úplně nejvíc mě vytáčí, když jedu podle zvolené trasy, všechno vypadá normálně, navigace spolehlivě naviguje a najednou z ničeho nic přestane a třeba podle navigace právě projíždím pod Karlovým mostem po vodě i když jsem v Uhříněvsi.....

Čím by to mohlo být? Laser? Čočka?

Díky
_________________
V70 II 2,4 D 163 Edition Sport 08"
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“