hi-fi u S40

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

#1 hi-fi u S40

Příspěvek od Anonymous »

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s upgradem reproduktorů u S40- r.v. 2005. Mám na mysli komplet se zesilovačem, subwooferem...Nebo jestli někdo neví jaké jsou konektrory u zabudovaného rádia.
Díky moc
Pavel

Anonymous

#2 Radio

Příspěvek od Anonymous »

Ja jsem tam mel klasicky ISO konektor, stacilo zapojit nove radio. Jenom trochu jinak vypadal. Original repro jsou pokud vim Phillips 130mm, docela slusne. Do zadnich sloupku jde dat cokoli rozumneho v tomhle rozmeru, ve predu je to horsi. Repro je usazene v redukcnim ramecku, pri montazi jineho obvykle nejde hned dat (me Alpine maji asi 3x vetsi magnet a proste se nevesly), takze je nutne ramecek lehce poupravit. S vyskaci je vubec problem, jsou dost silene konstrukce, prumer 100mm, ale samotny vyskacek je normalni maly- Je potreba vyrobit redukci a tu prisroubovat (je tam vhodny drzak). Samozrejme je vsude treba uskripat konektory a nakrimplovat standartni Fastony, ty co jsou ve Volvu asi nikde nesezenes...

Conan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 324
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: Kousek od Úval u Prahy
Vůz: Jeep Cherokee Limited 3.2 V6
Kontaktovat uživatele:

#3

Příspěvek od Conan »

Mám právě rozpracovanou hudbu u mé V40, tak až bude hotovo, tak sem dám odkaz na fotodokumentaci, zatím mám jen natažené kabely (napájecí, signálové a reproduktorové) a jiné autoráduio.
_________________
Jeep Cherokee Limited 3.2 V6 (200kw, 2015)
Fiat Punto 1.2 2009
Bylo: Volvo XC 90 2.5T AWD, B5254T (154kW / 5000 ot.min, 320Nm / 1500-4500 ot.min), 6.st manuál, MY 2005, LPG (MAGIC III);Volvo V40 T4, B4194T (147kW / 5500 ot.min, 300Nm / 2400-3600 ot.min) (r.v. 1998)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“