Právě je 23 říj 2018 12:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 11 črc 2008 11:45 

Zapojil som nove radio s DVD prehravacom - TAKARA CDV996 a mam este jeden problem.
Pre zobrazovanie videa musi mat radio zapojeny jeden kabel - PARKING BRAKE, a nejak neviem kde ho v mojom volviku zapojit.
Teoreticky by som ho mohol pripojit aj na +12V a bude mozne prehravat video aj za jazdy. Ale chcem sa spytat hlavne na nejaky konektor, kde je vyvedene to cidlo (prepinac) z brzdovej packy a kde ho najst?
Vopred dik.

PříspěvekNapsal: 11 črc 2008 11:54 

Vůz: V70II | V70 III
No tak tyhle kablíky se připojují na - ( pozor, ne na +12 jak jsi psal ).
Na ručku abys na to za jízdy nečuměl, klidně si to přikostři k - napájení rádia, ale upozorňuju Tě, že jsem za cestu Pha, Ova viděl celej film a vůbec se nevěnoval řízení, už bych si to tak prakticky nikdy nezapojil ( a jestli si myslíš že se udržíš na to nečumět, tak neudržíš :mrgreen: )
Kde v jakym konektoru Ti poradí snad někdo znalejší, možná rozeber tunýlek a dotáhni drátek přímo ke spínači na ručku ať to nemusíš hledat.

PříspěvekNapsal: 11 črc 2008 13:27 

Dural8 píše:
No tak tyhle kablíky se připojují na - ( pozor, ne na +12 jak jsi psal ).
Na ručku abys na to za jízdy nečuměl, klidně si to přikostři k - napájení rádia, ale upozorňuju Tě, že jsem za cestu Pha, Ova viděl celej film a vůbec se nevěnoval řízení, už bych si to tak prakticky nikdy nezapojil ( a jestli si myslíš že se udržíš na to nečumět, tak neudržíš :mrgreen: )
Kde v jakym konektoru Ti poradí snad někdo znalejší, možná rozeber tunýlek a dotáhni drátek přímo ke spínači na ručku ať to nemusíš hledat.

dotahnout ke spinaci rucni brzdy, je k nalezeni pod jeji pakou na stredovem tunelu nebo ke kontrolce rucni brzdy na pristrojovem stitu, takze se to da vzit pred stitem.... ale u bzdy je to jednodussi

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008

PříspěvekNapsal: 15 črc 2008 15:33 

Ahoj koupil jsem si taktéž radio Takara cdv996, a abych řekl pravdu vůbec si sním nevím rady. Nedostal jsem k němu žádný český manuál. Ikdyž jsem měl již spoustu radii před tím na tomto je o pár funkcí víc a bez manuálu jsem prostě nahraný.To zapojení na zpátečku bych bez vás taky nevěděl.S DVD v autě ještě zkušenosti nemám. Pokud manual máš nemohl by si mi ho třeba naskenovat a poslat na maila? Díky

PříspěvekNapsal: 15 črc 2008 16:59 

mat píše:
Ahoj koupil jsem si taktéž radio Takara cdv996, a abych řekl pravdu vůbec si sním nevím rady. Nedostal jsem k němu žádný český manuál. Ikdyž jsem měl již spoustu radii před tím na tomto je o pár funkcí víc a bez manuálu jsem prostě nahraný.To zapojení na zpátečku bych bez vás taky nevěděl.S DVD v autě ještě zkušenosti nemám. Pokud manual máš nemohl by si mi ho třeba naskenovat a poslat na maila? Díky

S manualom ti asi moc nepomozem, kedze som si ho objednaval cez internet od pixmanie, a doslo mi z fracuzka s francuzkym manualom, ale aspon ze je jedna cast v anglictine a s tym sa to zvladnut da.

Je to vpodstate obecny problem pri tovare, ktory ked kupis u ceskeho predajcu v kamennom obchode, musi k nemu byt cesky manual a to vzdy obchodnikov daco stoji a preto je to aj drahsie ako ked to kupis na webe, tam to zabalia rovno vo fabrike kde to vyrabaju, poslu kurierom a hotovo.
Toto radio som nikde v miestnych obchodoch na slovensku nevidel, a kym sa dostane do retazcov aj s prelozenym manualom, tak to asi chvilu potrva.

Ja ho uz mam zapojene, (sice BRAKE [-] kablik som dal napriamo a nie cez brzdu, bude sluzit na externy LCD ktory dam dozadu, ten na radiu je fakt iba orientacny - velmi maly). To zapojenie na spiatocku je zas dobre koli tomu, ked mas na zadku kameru ako parkovaci senzor, aby sa automaticky spustilo zobrazovanie z VIDEO INPUTu.

PříspěvekNapsal: 26 led 2009 23:20 

Ahoj hosi..
Prave som si toto iste radio zapojil do auta ale ked mi v ziadnom pripade nechcelo prehravat ziadne videa, uz som ho hned zajtra chcel poslat nas5. Ale vdaka vam to mozem hned rano zapojit spravne (na brake).. Inac som si to tiez objednaval cez pixmania.. Este raz diky za pomoc.. Pekny den..

PříspěvekNapsal: 01 pro 2017 14:57 

Vůz: V40
Zdravím,
Mohl bych vás požádat?
Mám docela obdobný problém. Taky jsem si nechal zaslat rádio. Hraje vše v pořádku až na zpětnou kameru. Nainstaloval jsem jí na zpátečku, propojil minus....
Když auto stojí bez motoru, tak kamera funguje, ale kdyz nastartuji motor tak je obraz rušený. Jen modrá obrazovka.
Moc diky za radu.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina