XC90 objevují se a mizí chybová hlášení

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 9
Registrován: 9 roků
Bydliště: Šumperk
Vůz: Volvo XC90

#1 XC90 objevují se a mizí chybová hlášení

Příspěvek od Katana »

Na XC90 2.5T 2003 se mi začaly objevovat a samy mizet hlášení na levém displeji, je to hlavně v závislosti na teplotě, čím je tepleji tím dřív to hlášení vyskočí, když je chladněji potřebuje to třeba i 50km, ráno nastartuju a hlášení nejsou, hlášení jsou: porucha ABS/EBD , systém řízení motoru, přestane jít počítání kilometrů a myslím že se přestane připojovat zadek, vše se objeví víceméně dohromady. Mám podezření na zatečenou CEM ale rád bych věděl jestli se stím někdo už nesetkal. Neměl by někdo z okolí Šumperka diagnostiku? A nebo to rovnou odvézt k Martinovi Kohoutovi?

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 333
Registrován: 11 roků 9 měsíců
Vůz: S 80 2,4b 125kw

#2 XC90 objevují se a mizí chybová hlášení

Příspěvek od Jasko »

Katana píše:Na XC90 2.5T 2003 se mi začaly objevovat a samy mizet hlášení na levém displeji, je to hlavně v závislosti na teplotě, čím je tepleji tím dřív to hlášení vyskočí, když je chladněji potřebuje to třeba i 50km, ráno nastartuju a hlášení nejsou, hlášení jsou: porucha ABS/EBD , systém řízení motoru, přestane jít počítání kilometrů a myslím že se přestane připojovat zadek, vše se objeví víceméně dohromady. Mám podezření na zatečenou CEM ale rád bych věděl jestli se stím někdo už nesetkal. Neměl by někdo z okolí Šumperka diagnostiku? A nebo to rovnou odvézt k Martinovi Kohoutovi?
Niečo podobné mi robila vadna dem jednotka na haldexe.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“