Zaseknuty kluc v sachte. Zaradte P pre vybratie kluca

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 32
Registrován: 6 roků 7 měsíců
Bydliště: Banská Bystrica
Vůz: XC70 II D5 136kw '07

#1 Zaseknuty kluc v sachte. Zaradte P pre vybratie kluca

Příspěvek od milok »

Zdravim. Dnes sa mi stala neprijemna vec, prisiel som do auta, vlozil "kluc" (kartu s imobilizerom) do sachty, stlacil brzdu a start a nic sa nestalo. Chcel som vybrat kartu (lebo poslednou dobou musim obcas pri startovani vybrat a znovu zasunut kartu) a na palubnom mi napisalo sorry za nepresnu hlasku: Pro vyjmuti klice zaradte "P". Lenze P som mal zaradene. V rychlosti som googlil, nasiel, ze to moze byt "zaseknuty gombik" riadiacej paky, no zda sa mi, ze ta mechanicka cast je OK. Vlozil som nudzovy kluc do otvoru pre radenie za radiom a bez toho aby som zatlacil gombik sa paka nehybala a neslo s nou radit. Preventivne som do tej paky (po zlozeni hlavice paky) strekol WD, ale proste nic... Kedze som s autom nestal pred domom, ale 3km od domu, nezohnal som nikoho v rychlosti na odtah, auto som zamkol druhym klucom (alarm sa spustil,deadlock funguje). A siel prec. Neviem, ci sa mi podari dakoho zohnat zajtra (snad hej), ale aj tak by som najradsej siel vybrat "zaseknuty" Kluc z auta. Skusal som povkladat rozne pliesky povedla kluca, v nadeji, ze nejaku packu sa mi podari dat doprec a vyslobodit kluc, ale neuspesne. Mam z toho zly pocit, ze mam auto niekde od seba prec, sice zamknute ale s vlozenym klucom v sachte. Netusim, preco sa to tam zamklo a ako to vybrat :(
_________________
Volvo XC70 II 2007 D5 136kw

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1311
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Láb
Vůz: XC70 D5 09" / S60 D4 13"

#2 Zaseknuty kluc v sachte. Zaradte P pre vybratie kluca

Příspěvek od Arkaz »

No to je take kurvitko u volva tieto sachty sa menia. Mne ju menili tiez uz v autorizaku.

Tu na videu chlapikovi nejde uplne vytiahnut kluc nieco sa tam zlomilo

"

a tu je video ako rusak meni tu plastovu cast okolo takze by sa to dalo aj lahko vymenit no neviem ci je potrebne aj daky SW nahravat ale asi nie

"

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 32
Registrován: 6 roků 7 měsíců
Bydliště: Banská Bystrica
Vůz: XC70 II D5 136kw '07

#3 Zaseknuty kluc v sachte. Zaradte P pre vybratie kluca

Příspěvek od milok »

Tak som rano demontoval podla toho rusaka tachometer a odpojil a pripojil konektor na tej sachte a uz potom siel kluc vybrat, slo s nim startovat. Neviem, akym sposobom sa tam zasekol, ale nezda sa mi, ze by v tej sachte bolo nieco zalomene. Ako v pripade prveho videa.

Myslim, ze mam problem s antenou na imobilizeri, ako je opisane tu: xc70 III 2008 sachta pro klicek problem se startovanim ! a zaseklo sa to tam pri "manevri vyber kluc a znova skus"...
_________________
Volvo XC70 II 2007 D5 136kw
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“