napájení autorádia+zásuvek( nejde šťáva na pojistky)

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 14
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Vůz: S60 2,4l,2005
Bydliště: Vintířov,Karlovarsko

#1 napájení autorádia+zásuvek( nejde šťáva na pojistky)

Příspěvek od petrhor »

:no:Pomóc! několikrát mi zazlobilo autorádio a potom přestalo fungovat.Při kontrole pojistek mi zjistili,že i pojistky jsou bez napětí,nejde ani na zásuvky.Na diagnostice(Volvo Karl.Vary -Eger) to napsalo tyto závady: CEM-1A 59 Communication with AUM control module signal missing(DTC is found active) +
CEM-1A58 Communication with PHM control module signal missing(DTC is found active)
Po dvoudenním bádání prý zjistili že je vadná řídící jednotka palub.přístrojů.Nějak se mi to nezdá,nemáte s tím někdo zkušenost?
_________________
Volvo S60, 2,4 T5,191kW, r.v 2005 benzín/LPG prins ,najeto195tis,při 75tis nový motor

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 14
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Vůz: S60 2,4l,2005
Bydliště: Vintířov,Karlovarsko

#2 napájení autorádia+zásuvek( nejde šťáva na pojistky)

Příspěvek od petrhor »

petrhor píše::no:Pomóc! několikrát mi zazlobilo autorádio a potom přestalo fungovat.Při kontrole pojistek mi zjistili,že i pojistky jsou bez napětí,nejde ani na zásuvky.Na diagnostice(Volvo Karl.Vary -Eger) to napsalo tyto závady: CEM-1A 59 Communication with AUM control module signal missing(DTC is found active) +
CEM-1A58 Communication with PHM control module signal missing(DTC is found active)
Po dvoudenním bádání prý zjistili že je vadná řídící jednotka palub.přístrojů.Nějak se mi to nezdá,nemáte s tím někdo zkušenost?
žádná rada zkušeného borce? :%)
_________________
Volvo S60, 2,4 T5,191kW, r.v 2005 benzín/LPG prins ,najeto195tis,při 75tis nový motor
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“