Oprava S60R po bouračce

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 16
Registrován: 10 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo S60R
Bydliště: Liberec

#1 Oprava S60R po bouračce

Příspěvek od Kolmiss »

Zdravím pánové, tak jsem potkal člověka co neví k čemu jsou na autě zrcátka a na dvouproudé silnici to z připojovacího pruhu poslal hned do levého a ani čtyřpístkové brzdy už nepomohly. Dle policie vina na obou stranách, protože mám předvídat a zastavit včas.

Tímto mám dotaz na místní právníky, jestli to není blbost, mám za to že při vjíždění do pruhu nesmím auto v něm ani omezit, tudíž je náraz zezadu irelevantní.

A dotaz na místní mechaniky jak řešit opravu, nějaký odhad ceny, případně reference na někoho kvalitního v okolí Liberce.

http://kolmiss.rajce.idnes.cz/Volvo/#

Diky Kolmiss

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 837
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: NZ
Vůz: Subaru Levorg GT-S 2017
Bydliště: NZ

#2 Oprava S60R po bouračce

Příspěvek od ..::Philip::.. »

To musela být neskutečná rána. :( Osobně bych to postoupil do správního řížení a nesouhlasil bych se spoluvinou jak říká PČR. S opravím bych se zastavil u Formánka, když jsi z Liberce, ale hnuté je to dost. Já bych asi koukal po jiném eRku. :cry:
_________________
Subaru Levorg GT-S 2017 AWD Eyesight Comfort

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 16
Registrován: 10 roků 1 měsíc
Vůz: Volvo S60R
Bydliště: Liberec

#3 Oprava S60R po bouračce

Příspěvek od Kolmiss »

Pocitově mi to ani jako velká rána nepřišlo, prostě plný brzdy, najednou to zacukalo do stran a stál jsem, o druhé auto i o svodidla jsem se spíš otřel, ale pod svodidlama se uvolnil obrubník a ten urval kolo.

Formánkovi jsem dnes posílal fotky, tak uvidím jak se vyjádří.

No a formulář o nehodě, kde je, že jsem spoluviník jsem v momentálním šoku podepsal, takže je to asi už jedno...

GDPR_user

#4 Oprava S60R po bouračce

Příspěvek od GDPR_user »

Tohle je totálka.Minimálně pro pojišťovnu.

sumi
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 235
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Vrchlabí
Vůz: Volvo XC60
Bydliště: Vrchlabí

#5 Oprava S60R po bouračce

Příspěvek od sumi »

ja jsem kupoval nd na alegru mam to i v barve
_________________
bylo V40 1,9TD 66 rv.1997 Volvo S60 D5 120 kw 2002 je Volvo XC60 D4 120 kw 2012

GDPR_user

#6 Oprava S60R po bouračce

Příspěvek od GDPR_user »

sumi píše:ja jsem kupoval nd na alegru mam to i v barve
Na Rko je toho všude mraky. :lol:

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#7 Oprava S60R po bouračce

Příspěvek od Švéd »

Kolmiss píše:Zdravím pánové, tak jsem potkal člověka co neví k čemu jsou na autě zrcátka a na dvouproudé silnici to z připojovacího pruhu poslal hned do levého a ani čtyřpístkové brzdy už nepomohly. Dle policie vina na obou stranách, protože mám předvídat a zastavit včas.

Tímto mám dotaz na místní právníky, jestli to není blbost, mám za to že při vjíždění do pruhu nesmím auto v něm ani omezit, tudíž je náraz zezadu irelevantní.

A dotaz na místní mechaniky jak řešit opravu, nějaký odhad ceny, případně reference na někoho kvalitního v okolí Liberce.

http://kolmiss.rajce.idnes.cz/Volvo/#

Diky Kolmiss
Píšeš to špatně. Při zařazování z přípojného do průběžného Tě nesmí řidič ohrozit(nikoliv omezit), to znamená počínat si tak, aby jinému účastníku nevzniklo žádné nebezpečí, takže pokud to je tak, jak popisuješ, řidič připojující se do průběžného pruhu měl jasně vyčkat až projedeš a poté započít úkon, čili jasné správní řízení ... a na hluchavky (chápej dopraváky) pozor, ti toho nakecaj až, až. takže bych se vůbec nebál správního, pokud jsi už neuznal chybu :D .

D.

D.
_________________
Mercedes W221, non Volvo.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“