850 zámek 5. dveří na dálku občas nefunguje

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#1 850 zámek 5. dveří na dálku občas nefunguje

Příspěvek od dali »

U 850 mám následující problém: při odemknutí dálkou se někdy odemknou pátý dveře, někdy ne. Pokud už si postaví hlavu, většinou pomůže jen mechanický odemčení klíčem. Při zamykání se mi ještě nestalo, aby 5. dveře zůstaly odemčený. Má někdo nápad po čem bych se měl podívat? Kabely? Kde přesně? Motorek zámku?
Díky

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#2 850 zámek 5. dveří na dálku občas nefunguje

Příspěvek od Honza »

dali píše:U 850 mám následující problém: při odemknutí dálkou se někdy odemknou pátý dveře, někdy ne. Pokud už si postaví hlavu, většinou pomůže jen mechanický odemčení klíčem. Při zamykání se mi ještě nestalo, aby 5. dveře zůstaly odemčený. Má někdo nápad po čem bych se měl podívat? Kabely? Kde přesně? Motorek zámku?
Díky
Prostříknout nějakým čističem(tetrachlorovým) a potom wd spej. To všechno jde zvenku. Když to nepomůže tak pak rozebrat zevnitř, vyčistit, namazat a zkontrolovat kontakty, ale to bych nechal až bude teplo.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#3 850 zámek 5. dveří na dálku občas nefunguje

Příspěvek od dali »

Honza píše:Prostříknout nějakým čističem(tetrachlorovým) a potom wd spej. To všechno jde zvenku. Když to nepomůže tak pak rozebrat zevnitř, vyčistit, namazat a zkontrolovat kontakty, ale to bych nechal až bude teplo.
Díky. To se bavíme o tom konektoru, co je u zámku, pod tapecem, jestli to správně chápu?

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#4 850 zámek 5. dveří na dálku občas nefunguje

Příspěvek od Honza »

dali píše:
Honza píše:Prostříknout nějakým čističem(tetrachlorovým) a potom wd spej. To všechno jde zvenku. Když to nepomůže tak pak rozebrat zevnitř, vyčistit, namazat a zkontrolovat kontakty, ale to bych nechal až bude teplo.
Díky. To se bavíme o tom konektoru, co je u zámku, pod tapecem, jestli to správně chápu?
Jo. Zkus to nechat otevřený , ručně ho zaklapni a potom vyzkoušet dálku. uslyšíš jestli klape.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“