jak opravit stahování okénka?

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
pajenz86
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 51
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Tábor

#26 jak opravit stahování okénka?

Příspěvek od pajenz86 »

beavis píše:Jinak autem uz sem nejezdil tak 300 az 400 tisic km a problem sem mel jen s tim ohnutim. Nic jineho se nerozbilo a nikdy sem to nemazal.
300 - 400 tisíc km je dost velkej rozptyl, pochopil bych kdybys řekl třeba 380 - 400, ale tohle..? nekecáš tak trošku? a navíc.. nevim jestli je to jen muj názor, ale myslim si, že s T6 je téměř nereálný najet tolik km bez jediný závady... pokud se pletu, ukamenujte mě, zkušenost žádnou nemam, soudim podle toho co jsem se dočetl na fóru...
pajenz86 píše:co bych Ti doporučil.. jestli je to rameno ohnutý tak jako u tý mojí stahovačky a nepotřebuješ šetřit, vymontuj a kup funkční stahovačku z nějakýho vraku a nech jí celou vyměnit... asi to bude nákladnější a časově možná i o dost náročnější, ale budeš mít klid... takhle by ses musel furt bát kdy se Ti to zase pokazí...
sorry teď sem si přečetl že máš ohnutý obě ramena... no, nevim jestli obě ramena v auto ambo narovnaj, protože podle mě, abys narovnal obě ramena stahovačky už musíš sundat nejen tapec ale i rozebrat celý dveře a to dělat nechtěli a vyhybali se tomu jako čert kříží... zkus zavolat, uvidíš.. každopádně teď, po zkušenosti (resp. po tom co mi bylo řečeno), bych to už řešil asi výměnou stahovačky, pokud teda nejsi schopen to narovnat sám.. a obzvlášť pokud máš ohnutý obě ramena...
_________________
Volvo S80, 2.4i 125kw, automat, 2001, tmavě modrá metalíza

vlastik
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 16
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Vůz: S 80 2,5 TDI 2001
Bydliště: Mosty u Jablunkova

#27 jak opravit stahování okénka?

Příspěvek od vlastik »

Koki píše:Super, tak napis zajtra ako si pochodil. Ako to narovnaval, kolko ta to stalo atd.
Ja som tie plastove bezce kupil nove vo Volve, dva stali 9 eur, ale narovnat tak aby to fungovalo som nevedel.
Tak napis, do Brna by som to ani ja eventuelne nemal az tak daleko.
Nemáte někdo čísla těch plastových jezdců a návod jak je vyměnit?
Díky
_________________
VOLVO S80 2,5 TDI Automat r.v. 2001
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“