V70 II silentbloky motoru

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 73
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: praha

#1 V70 II silentbloky motoru

Příspěvek od rejnok »

tak jsme podle mistnich doporuceni koupil vsechny ctyri silentbloky Corteco ale co me teda zarazilo, tak ze na tech silentblocich neni vubec vyznaceny vyrobce? Na jednom je jen bila prazdna cedulka, no tak snad mi tam nedali nejaky starline...

a to jsem to kupoval od "renomovaneho" eshopu... Kdyz jsem se jich mailem ptal, proc tam to oznaceni neni, tak odpovedeli, ze nevedi.... :unknown:
_________________
V70 II, 2005

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 97
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: VK
Vůz: C70 '99

#2 V70 II silentbloky motoru

Příspěvek od rainero »

Dával som tiež Corteco a tiež bez označenia. :unknown:

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12976
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#3 V70 II silentbloky motoru

Příspěvek od raolsa »

Jestli to nebude tím, že ty silentbloky vyrábí jenom jedna firma, která to potom prodává všem ostatním. :ROFL:
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 73
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: praha

#4 V70 II silentbloky motoru

Příspěvek od rejnok »

no tak uvidime, no... :-)

jinak treba ten silentblok vpravo dole pod remenici, tak ten vypadal jako novej... ale je fakt, ze to ma najeto asi jenom 280 tkm, no.... jsem zvedavej az vyndam ty podtlakovy.
_________________
V70 II, 2005

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 73
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: praha

#5 V70 II silentbloky motoru

Příspěvek od rejnok »

No to jsem si dal teda.... :-D

Ja nemam betonovy placek pred garazi, tak to davam pred sousedovic garaz, kterou pouziva jednou za pul roku.

Takze to tam postavit, sundat tu rozperu v motoru, odpojit horni silentblok, vyheverovat auto na podpery, sundat pravy kolo a spodni dekl no a najednou se tam zjevi soused, ze potrebuje vyjet z garaze. Takze auto zase dolu a pak vsechno jeste jednou. :%)

Predni silentblok sel vcelku v pohode ale ten zadni, to bylo o neco zabavnejsi. Jediny cim jsem vymyslel, ze to pujde, tak malou golou, ktera se protahne mezi stabilizatorem a nejakym tim ramem. Aha, jenze moje mala gola konci 13tkou... takze pesky do zelezarstvi, ktery ma v sobotu zavreno (???). Nastesti byl pobliz berider skutr, kterym jsem zajel do hornbachu.

Pak uz to byla pohoda...

Ale prevodovka uz aspon nesedi na tom dorazu.... jinak mi ty silentbloky neprisly uplne tragicky ale asi se proste opotrebovaly. Ale jak v nejakych tech youtube videich z toho vyndavaji uplne rozpadle kusy, tak to teda ani omylem. Nevim, co s tema autama lidi delaj...
_________________
V70 II, 2005
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“