Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 1283
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#51 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od Dural8 »

Hůůů to bude zbytečnej flame. Já myslim, že jsme si to všichni vysvětlili a domluvili ne? A protože jsme chladné hlavy, tak to nebudem dál rozebírat. ( Á tak to asi neklapne, no kéž by ).

Petr: To totiž žádný zaměstnanec nevidí, jak pracuje pan majitel, ten se totiž jenom vozí Volvem, dává si tam changer apod. fičury a jinak nehne :mrgreen:
_________________
V60 D4

xSam
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 1288
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Roudnice nad Labem, Praha

#52 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od xSam »

Dural8 píše:Hůůů to bude zbytečnej flame. Já myslim, že jsme si to všichni vysvětlili a domluvili ne? A protože jsme chladné hlavy, tak to nebudem dál rozebírat. ( Á tak to asi neklapne, no kéž by ).

Petr: To totiž žádný zaměstnanec nevidí, jak pracuje pan majitel, ten se totiž jenom vozí Volvem, dává si tam changer apod. fičury a jinak nehne :mrgreen:
Souhlas, docela jsme unikli od tématu...
Všem děkuji za rady a až to nějak vykoumám tak dám vědět...
Uvidíme kam se volvík vrtne:-)
xSam
_________________
Bylo: S60 2,4i 120kw, V70 2,5T 155KW
Aktualne: Suzuki Samurai, Ford Focus MKII 2,0, BMW 540d xDrive, Honda 500 Rebel, Africa Twin 1100.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 88
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: SVK_BA

#53 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od pedro5585 »

koch píše: :lol: blbecek? blbecek si ty... nedokazes totiz pochopit ze si chodim do autorizovaneho servisu volvo menit veci ktore si kupim inde... a tie veci ktore si inde kupujem su original diely... tak isto som posledne menil v autorizovanom servise olej... ten olej som si kupil samozrejme inde zhruba o 200 sk lacnejsie na litri... servis s tym nema problem... chces sa so mnou snad hadat o tom ze chodim menit svoje veci do servisu? este stale nic? blbecek?
k tej tvojej flasi mineralky... ja po tom servise nechcem aby som si tam tie diely u nich namontoval sam... diely mi namontuju oni a zaplatim im za to podla cennika...
ked uz sme u tej gastronomie, ako keby si si ulovil nejaku zverinu a doniesol si ju do restauracie aby ti ju pripravili na tvoju veceru/oslavu... samozrejme za uhradu...
si tak trosku pomyleny a protirecis si ani o tom nevies... pred chvilou si povedal ze nechcem, tak nekupim... presne to robim ja... nechcem po servise ich nahradne diely ale chcem ich servisne sluzby... vyberam si... tym ze by po mne pozadovali aby som si tie diely kupil u nich, porusili by zakon...
mily pan pedro... co ty zarobis a minies mi je fakt uplne jedno... co mi nie je jedno je to kolko miniem ja nech zarabam akokolvek... ver mi uz som na tom usetril niekolko tisicoviek, ktore viem investovat uzitocnejsie...
nechapem ako sa mozes stale ohanat tym ze mas neviem ake milionove luxusne auto a premiove znacky, ked si zan dal pravdepodobne menej ako sused za novu thaliu... nebud smiesny na co sa to hras?
podobneho primitiva som uz fakt dlho nestretol...
Chcel som to uz nechat tak a trosku to odlahcit na zaver, ale ako vidim, niektori ludia su hlupi od prirody.
:arrow: koch:
1. ale stretol a to sam seba, zacal si utocit a nazyvat ma sedlakom - ale ako keby si sa do zrkadla pozrel ty cesky gastarbeiter z Kysuc.
2. neohanam sa milionovym autom, pretoze ho nemam, alebo o niecom neviem...?
3. dokazem pochopit, ze si zhanas diely a nosis ich do servisu na vymenu, ale rozpraval som o niecom inom ak si si nevsimol, a co je hlavne neutocil som na teba.
4. ja si neprotirecim, ale ked to nevies rozoznat, je to tvoj problem
5. takych co tu melu nieco o zakonoch je tu plna r.t, ale realita je uplne niekde inde.
6. Pokial si doteraz nepochopil podstatu, tak je to smutne, si asi jediny.

Ked to zhrniem, tak mi je srdecne jedno co robis, pre mna za mna si naser na predne sedadlo a chval sa tym, ze si usetril vodu pri splachovani, pre mna si ty blbecek co reaguje ako debil na kazdeho co ma iny nazor - TYPICKY SLOVAK.
Podla mojho nazoru maju tvoje reakcie ine pozadie, ktore tu ale uz nebudem rozoberat a kazdy normalny clovek si to domysli.
A na zaver - neposer sa ze mas Volvo, to uz dnes ma predsa kazdy sedlak :lol:
_________________
Volvo V70 2.5 LPT 1997 manual
Volvo C70 T5 cabrio 2000 automat
Saab 9-5 Turbo6 Aero XWD 2011

Offline
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 88
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: SVK_BA

#54 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od pedro5585 »

Myslim, ze by mali moderatori zmazat OT reakcie a nechat tie, ktore su k veci. Moj navrh.
_________________
Volvo V70 2.5 LPT 1997 manual
Volvo C70 T5 cabrio 2000 automat
Saab 9-5 Turbo6 Aero XWD 2011

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#55 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od koch »

pedro5585 píše:
Chcel som to uz nechat tak a trosku to odlahcit na zaver, ale ako vidim, niektori ludia su hlupi od prirody.
:arrow: koch:
1. ale stretol a to sam seba, zacal si utocit a nazyvat ma sedlakom - ale ako keby si sa do zrkadla pozrel ty cesky gastarbeiter z Kysuc.
2. neohanam sa milionovym autom, pretoze ho nemam, alebo o niecom neviem...?
3. dokazem pochopit, ze si zhanas diely a nosis ich do servisu na vymenu, ale rozpraval som o niecom inom ak si si nevsimol, a co je hlavne neutocil som na teba.
4. ja si neprotirecim, ale ked to nevies rozoznat, je to tvoj problem
5. takych co tu melu nieco o zakonoch je tu plna r.t, ale realita je uplne niekde inde.
6. Pokial si doteraz nepochopil podstatu, tak je to smutne, si asi jediny.

Ked to zhrniem, tak mi je srdecne jedno co robis, pre mna za mna si naser na predne sedadlo a chval sa tym, ze si usetril vodu pri splachovani, pre mna si ty blbecek co reaguje ako debil na kazdeho co ma iny nazor - TYPICKY SLOVAK.
Podla mojho nazoru maju tvoje reakcie ine pozadie, ktore tu ale uz nebudem rozoberat a kazdy normalny clovek si to domysli.
A na zaver - neposer sa ze mas Volvo, to uz dnes ma predsa kazdy sedlak :lol:
:lol:

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#56 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od koch »

pedro5585 píše:Myslim, ze by mali moderatori zmazat OT reakcie a nechat tie, ktore su k veci. Moj navrh.
to ta ale komplet odmazu potom... a tolko zabavnych prispevkov by bola aj tak skoda mazat...
Naposledy upravil(a) koch dne 09 črc 2008 16:53, celkem upraveno 3 x.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 88
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: SVK_BA

#57 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od pedro5585 »

Chces za ten vykon kocku cukru...? :mrgreen:
_________________
Volvo V70 2.5 LPT 1997 manual
Volvo C70 T5 cabrio 2000 automat
Saab 9-5 Turbo6 Aero XWD 2011

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#58 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od koch »

pedro5585 píše:Chces za ten vykon kocku cukru...? :mrgreen:
:lol: jasne, sem s nou :lol:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 88
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: SVK_BA

#59 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od pedro5585 »

:lol: ok ale bude napustena arzenom :lol:
_________________
Volvo V70 2.5 LPT 1997 manual
Volvo C70 T5 cabrio 2000 automat
Saab 9-5 Turbo6 Aero XWD 2011

petr´S
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 459
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

#60 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od petr´S »

volvové volvové:)))
hle a co říkáte na ty rusáky jak na nás chtěj zaútočit kvůli podepsanému radaru. Hm?
_________________
MB Viano MY2012, XC90 D5 Polestar MY2011
bylo S40 1.8 2003; 780 Bertone 1987; S60 2.5T AWD 2004, S80 V8 AWD 2007,V50 2.0D 2008, 262C Bertone, C70 T5 2010

http://www.plastservis.net

Kuba
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 140
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha-západ

#61 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od Kuba »

petr S60 píše:O Štěrboholech nemluvit, byl jsem jen jednou, dál netřeba rozepisovat. Podobnej servis je i v Lbc. Děs.
Nicméně jak může neautorizovaný servis vyplňovat servisku? Asi se teda pletu, ale od čeho jsou pak autorizovaný servisy?
Proč by nemohl neautorizák vyplňovat servisku? Autorizáky to že jsou autorizáky maj obvykle uvedeno v razítku, který tam dávaj, neautorizák pochopitelně ne. Ale jinak mi přijde zbytečný, aby serviska nebyla vyplňovaná jen proto, že majitel auta už nejezdí do autorizáku.
_________________
V70 I D5252T manuál , rok 2000 stříbrná - Volbluda
Už ne bezVolvák

petr´S
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 459
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

#62 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od petr´S »

Kuba píše:
petr S60 píše:O Štěrboholech nemluvit, byl jsem jen jednou, dál netřeba rozepisovat. Podobnej servis je i v Lbc. Děs.
Nicméně jak může neautorizovaný servis vyplňovat servisku? Asi se teda pletu, ale od čeho jsou pak autorizovaný servisy?
Proč by nemohl neautorizák vyplňovat servisku? Autorizáky to že jsou autorizáky maj obvykle uvedeno v razítku, který tam dávaj, neautorizák pochopitelně ne. Ale jinak mi přijde zbytečný, aby serviska nebyla vyplňovaná jen proto, že majitel auta už nejezdí do autorizáku.
Nj servisku si můžu vyplňovat taky doma sám a dělat si bramborový razítka, ale pak ta serviska má asi takovou vypovídací hodnotu jako jakýkoliv jiný sešitek:)
Podle mě ta serviska slouží k tomu, aby každý další majitel mohl dohledat co bylo s autím kdy tvořeno. V neautorizáku asi takové databáze nevedou....
_________________
MB Viano MY2012, XC90 D5 Polestar MY2011
bylo S40 1.8 2003; 780 Bertone 1987; S60 2.5T AWD 2004, S80 V8 AWD 2007,V50 2.0D 2008, 262C Bertone, C70 T5 2010

http://www.plastservis.net

Kuba
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 140
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha-západ

#63 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od Kuba »

petr S60 píše:Nj servisku si můžu vyplňovat taky doma sám a dělat si bramborový razítka, ale pak ta serviska má asi takovou vypovídací hodnotu jako jakýkoliv jiný sešitek:)
Podle mě ta serviska slouží k tomu, aby každý další majitel mohl dohledat co bylo s autím kdy tvořeno. V neautorizáku asi takové databáze nevedou....
V tom případě ale servisce jako takový nemůžeš věřit nikdy, ať už jsou tam razítka z autorizáků nebo z neautorizáků. Bejt to tak, jak předpokládáš ty, v podstatě by papírová serviska nemusela bejt (ostatně zfalšovat ji celkem není problém, stačí sehnat čistopis a vymyslet si nějaký pěkný názvy a razítka autorizáků :mrgreen: ). Zajít do autorizáku a nechat si z databáze vyjet co na tom kdy dělali bys mohl i bez papírový servisky. Takhle, když máš servisku doplněnou při každým servise - ať už se konal v autorizáku nebo v neautorizáku, tak máš i představu, co se s autem dělo mimo autorizák - pochopitelně tomu můžeš a nemusíš věřit, ale furt je to lepší, než nic - minimálně když tam bude něco ne zrovna příznivýho, tak víš, co máš určitě zkontrolovat. A to mluvíme jen o prodeji - co když budeš měnit neautorizák, do kterýho jezdíš - to se ti vyplněná serviska od toho předchozího neautorizáku může hodit - aby novej mechanik mohl zjistit, co se kdy dělalo - když je člověk sám laik, těžko si bude pamatovat, co se tam dělalo třeba před dvěma lety.
_________________
V70 I D5252T manuál , rok 2000 stříbrná - Volbluda
Už ne bezVolvák

petr´S
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 459
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

#64 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od petr´S »

Kuba píše:
petr S60 píše:Nj servisku si můžu vyplňovat taky doma sám a dělat si bramborový razítka, ale pak ta serviska má asi takovou vypovídací hodnotu jako jakýkoliv jiný sešitek:)
Podle mě ta serviska slouží k tomu, aby každý další majitel mohl dohledat co bylo s autím kdy tvořeno. V neautorizáku asi takové databáze nevedou....
V tom případě ale servisce jako takový nemůžeš věřit nikdy, ať už jsou tam razítka z autorizáků nebo z neautorizáků. Bejt to tak, jak předpokládáš ty, v podstatě by papírová serviska nemusela bejt (ostatně zfalšovat ji celkem není problém, stačí sehnat čistopis a vymyslet si nějaký pěkný názvy a razítka autorizáků :mrgreen: ). Zajít do autorizáku a nechat si z databáze vyjet co na tom kdy dělali bys mohl i bez papírový servisky. Takhle, když máš servisku doplněnou při každým servise - ať už se konal v autorizáku nebo v neautorizáku, tak máš i představu, co se s autem dělo mimo autorizák - pochopitelně tomu můžeš a nemusíš věřit, ale furt je to lepší, než nic - minimálně když tam bude něco ne zrovna příznivýho, tak víš, co máš určitě zkontrolovat. A to mluvíme jen o prodeji - co když budeš měnit neautorizák, do kterýho jezdíš - to se ti vyplněná serviska od toho předchozího neautorizáku může hodit - aby novej mechanik mohl zjistit, co se kdy dělalo - když je člověk sám laik, těžko si bude pamatovat, co se tam dělalo třeba před dvěma lety.
To máš naprostou pravdu a proto taky dneska není problém sehnat servisku za 1000Kč krásně vyplněnou že. V podstatě jde o to, aby ses mohl doptat podle servisky v daných servisech co se na autě dělalo. V servisce máš stejně jenom razítko, stav km a datum. Z tý nic nevyčteš a musíš si zavolat do servisu co kdy jak dělali nad rámec servisu popsaného při servisních intervalech. Už jsem viděl pár servisek takhle zmatlaných, ale pak když si zavoláš tak je vyřízeno. Pro tebe je to asi fuk, ale já když půjdu koupit jeté auto, tak chci mít 100% jistotu a pokud je divná nebo vůbec není serviska u 3 roky starýho auta tak rychle pryč. To smrdí pořádnou zbouraninou...
Bohužel je dneska svět aut plnej podvodníků a já se nechci zabít. Když pominu vyházený peníze.
_________________
MB Viano MY2012, XC90 D5 Polestar MY2011
bylo S40 1.8 2003; 780 Bertone 1987; S60 2.5T AWD 2004, S80 V8 AWD 2007,V50 2.0D 2008, 262C Bertone, C70 T5 2010

http://www.plastservis.net

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#65 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od koch »

preji kazdemu kupovat auto od takoveho pacienta jako jsem ja... k autu si vedu tabulku s datumy oprav, stavem km, popisem opravy, cenu a dalsi detaily... a mam to dolozene vsechno fakturama a samozrejme serviskou...

petr´S
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 459
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

#66 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od petr´S »

koch píše:preji kazdemu kupovat auto od takoveho pacienta jako jsem ja... k autu si vedu tabulku s datumy oprav, stavem km, popisem opravy, cenu a dalsi detaily... a mam to dolozene vsechno fakturama a samozrejme serviskou...
To bych si představoval jako standart...taky mám všechno vpořádku. Auto má pak mnohem větší cenu.
_________________
MB Viano MY2012, XC90 D5 Polestar MY2011
bylo S40 1.8 2003; 780 Bertone 1987; S60 2.5T AWD 2004, S80 V8 AWD 2007,V50 2.0D 2008, 262C Bertone, C70 T5 2010

http://www.plastservis.net

Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 1283
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#67 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od Dural8 »

petr S60 píše:
koch píše:preji kazdemu kupovat auto od takoveho pacienta jako jsem ja... k autu si vedu tabulku s datumy oprav, stavem km, popisem opravy, cenu a dalsi detaily... a mam to dolozene vsechno fakturama a samozrejme serviskou...
To bych si představoval jako standart...taky mám všechno vpořádku. Auto má pak mnohem větší cenu.
A když jsem nabízel mojí S60 s přesně těmito kritérii splněnými, tak se všichni osočovali že je to drahej šmejd.
( serviska, potvrzená v Hase, tabulka oprav: km, co bylo měněno, kolik to stálo + vše potvrzeno ). Když k tomu připočítám výbavu, tak to bylo ok, ale přesto to byl zase drahej šmejd a dalo to 3 stránky přesvědčování že by to tak možná mohlo být.
_________________
V60 D4

petr´S
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 459
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

#68 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od petr´S »

Dural8 píše:
petr S60 píše:
To bych si představoval jako standart...taky mám všechno vpořádku. Auto má pak mnohem větší cenu.
A když jsem nabízel mojí S60 s přesně těmito kritérii splněnými, tak se všichni osočovali že je to drahej šmejd.
( serviska, potvrzená v Hase, tabulka oprav: km, co bylo měněno, kolik to stálo + vše potvrzeno ). Když k tomu připočítám výbavu, tak to bylo ok, ale přesto to byl zase drahej šmejd a dalo to 3 stránky přesvědčování že by to tak možná mohlo být.
Nj zrovna nešel slušněj kupec, ale skrblíci ... tj problém že si kdekdo koupí takovýhle auto a pak brečí kolik stojej servisy...
Já kupuju auta jedina s tak jasnou historií jak říkáš, pak by neměl nastat problém.
_________________
MB Viano MY2012, XC90 D5 Polestar MY2011
bylo S40 1.8 2003; 780 Bertone 1987; S60 2.5T AWD 2004, S80 V8 AWD 2007,V50 2.0D 2008, 262C Bertone, C70 T5 2010

http://www.plastservis.net

Kuba
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 140
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha-západ

#69 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od Kuba »

petr S60 píše: To máš naprostou pravdu a proto taky dneska není problém sehnat servisku za 1000Kč krásně vyplněnou že. V podstatě jde o to, aby ses mohl doptat podle servisky v daných servisech co se na autě dělalo. V servisce máš stejně jenom razítko, stav km a datum. Z tý nic nevyčteš a musíš si zavolat do servisu co kdy jak dělali nad rámec servisu popsaného při servisních intervalech. Už jsem viděl pár servisek takhle zmatlaných, ale pak když si zavoláš tak je vyřízeno. Pro tebe je to asi fuk, ale já když půjdu koupit jeté auto, tak chci mít 100% jistotu a pokud je divná nebo vůbec není serviska u 3 roky starýho auta tak rychle pryč. To smrdí pořádnou zbouraninou...
Bohužel je dneska svět aut plnej podvodníků a já se nechci zabít. Když pominu vyházený peníze.
Jasně u 3 roky starýho auta, který bych kupoval na práci bych to taky tak chtěl. Já kupoval auto starý 8 let z Itálie a pro sebe, takže jsem se holt smířil s tím, že serviska není (tak mi to řekli v T6R, kde jsem ji kupoval a vzhledem k tomu, že u auta s 300 tisícema byla vyplněná do 90 tisíc, tak je to v podstatě jako by nebyla.) Jinak v T6R mi tam právě zapsali i co měnili a jakej tam dali olej (pro tyhle km už tam ani není předepsaná kolonka). U Formana a Citroena nám taky servisy pokud dělaly něco nad rámec obvyklých prací v daných km to psali do servisky, přijde mi to tak lepší.
_________________
V70 I D5252T manuál , rok 2000 stříbrná - Volbluda
Už ne bezVolvák

wickey
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3741
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 D5 AWD, S60 D5, C70 T5 Cab, XC90 V8
Bydliště: Bratislava - Staré Mesto

#70 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od wickey »

to koch a pedro - chlapi, ked si chcete zacat trhat obcianky, tak rychlo - bo vam vydaju tie plastove karticky a tie tak jedine strihat potom 8)

jo a este takto

koch: mohol by si si imho odpustit zbytocne zacat utocit a vyjadrovat sa tak, ako si zacal bez padneho dovodu.

pedro: ja chapem ako si to myslel, lebo ta trochu poznam aj osobne, ale ber to tak, ze na nete musis reagovat trochu inak, nie kazdy pochopi po napisani A aj to B.. potom su z toho nakoniec len flames.

a to snad nechceme..
Naposledy upravil(a) wickey dne 10 črc 2008 20:56, celkem upraveno 1 x.
_________________
'01 C70 T5 cabrio - B5234T3, M56LK 176 kW #601 - signal red /// '06 V70 D5 AWD - D5244T4, M66 AWD 136 kW #459 - dawn blue pearl /// '06 S60 D5 - D5244T4, M66 136 kW #459 - dawn blue pearl
'08 XC90 V8 AWD Sport - B8444S, AWTF-80 SC 232 kW #612 - passion red /// '03 S60 T5 - B5234T3, AW55-50SN 184 kW #449 - mistral green metallic

ex: '84 760 GLE TD; '90 940 GLE; '96 850 2.5 20V; '91 440 1.8 K; '98 V70 R AWD; '97 850 R; '00 V70 R AWD, '87 740 GL, '97 850 GLE, '04 S60 R AWD, '98 V70 XC AWD Cross Country, '99 V70 XC AWD Cross Country, '99 S70 2.5 20V, '00 V70 XC AWD Cross Country, '04 XC90 2,5T AWD

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#71 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od koch »

wickey píše:to koch a pedro - chlapi, ked si chcete zacat trhat obcianky, tak rychlo - bo vam vydaju tie plastove karticky a tie tak jedine strihat potom 8)
na klucoch nosim leathermana... prestrihnem hocico 8)

Joemilionare
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 488
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70II 2007 2.4i 170PS Automat
Bydliště: Česé Budějovice, Salzburg

#72 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od Joemilionare »

Cauky mam otazku maji mi delat silentbloky ramen a i s praci si rekli cca6000 je to realny nebo je to moc??
Samozrejme jedna se o autorizak
Diky za odpoved
_________________
Bylo Volvo S60

GDPR_user

#73 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od GDPR_user »

Joemilionare píše:Cauky mam otazku maji mi delat silentbloky ramen a i s praci si rekli cca6000 je to realny nebo je to moc??
Samozrejme jedna se o autorizak
Diky za odpoved
Kvalita origo silentbloků je čím dál horší,proto jsem začal vyrábět PUR,sada na přední nápravu 2800Kč

Joemilionare
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 488
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70II 2007 2.4i 170PS Automat
Bydliště: Česé Budějovice, Salzburg

#74 Dotaz na cenu servisu a rada kam s ním S60...

Příspěvek od Joemilionare »

Hmm skoda ze sem si to neprecetl driv no priste to koupim od tebe :)
Muzes se jeste prosim te vyjadrit k jednomu auti co sem postnul do co neprodavam ja
A pak otazka misto original cepu ktery stoji vazne dardu sem koupil od Swagu tak snad to nebude spatny
Dekuji

martinopel píše:
Joemilionare píše:Cauky mam otazku maji mi delat silentbloky ramen a i s praci si rekli cca6000 je to realny nebo je to moc??
Samozrejme jedna se o autorizak
Diky za odpoved
Kvalita origo silentbloků je čím dál horší,proto jsem začal vyrábět PUR,sada na přední nápravu 2800Kč
_________________
Bylo Volvo S60
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“