DSTC

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 7
Registrován: 5 roků 3 měsíce
Bydliště: Uherské Hradiště
Vůz: V50 1.6D 2008

#1 DSTC

Příspěvek od Arya »

Ahoj, jsem cerstva majitelka V50. Nemam zadne zkusenosti. Rozsvitila se mi ikonka trojuhelnik - auto se smykem. Zaroven i velke I na displeji. Napsalo mi to nejdrive hlasku: Stabilitätskont. wart. erforderl. Pri naslednem nastartovani to napsala podobnou, ale jinou hlasku: Stabilitätskont. vorübergeh. aus, za staleho sviceni ikon trojuhelniku a I. Za teto jizdy vse zmizelo. Nyni nesviti a nepise nic. Vse se tvari v normalu. Na jizdnich vlastnostech jsem zadnou zmenu ci zavadu nepoznala. Nyni nic vystrazneho nesviti. Tyto dve hlasky jsem se snazila tady dohledat, ale v tabulce co jsem tady nekde nasla, tak nebyly. Muze mi nekdo poradit co to znamena? Po koupi vozu, byly meneny veskere filtry, oleje a kapaliny, taktez davan novy filtr pevnych castic ( ten puvodni umrel).
Dekuji za pripadne nazory a rady.
Omlouvam se, ze nepisi s diakritikou, ale holt na telefonu bych byla driv sediva nez bych to napsala :wink:

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#2 DSTC

Příspěvek od Haben »

Neco se stabilizaci podvozku. Krouzek na volantu ci nejska cidla. Mohlo jit o nahodnou chybu, ci je neco na odchodu. Nechej suto napichnout na originalni diagnostiku Volvo VIDA a vyctete chyby, smazte, jed to projet a nactete znovu. Pokud se nic neobnovi, jezdil bych. Az by se to rozsvitilo znovu, zacal bych resit. Motor ti tato zavada nepokazi.
Diagnostiku maji i mistni uzivatele, dle mesta by jsi mohla najit.
A aby na tebe mluvilo auto cesky, muzes oslovit D5T5. Uzivatel ok2ucx. Za uplatu ti nahraje jimi vytvorenou cestinu.
_________________
Chuanita 944, B230FB , MY92, M47 Obrázek"GALERIE"
Toyota Yaris Hybrid MY23 Obrázek"GALERIE"
bylo: Andreas C30 2,4i 125 kw MY08 Summum MT| V70 II D5 AWD MY05 MT, chip 149 kw, EGR OFF| V70 II 2,4 D 120 kw, MY04 AT|V70 I 2,5 D 103 kw, MY00 MT, KAT OFF, EGR OFF

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 7
Registrován: 5 roků 3 měsíce
Bydliště: Uherské Hradiště
Vůz: V50 1.6D 2008

#3 DSTC

Příspěvek od Arya »

Dekuji za rychlou odpoved. Podivam se zda kolem Uherskeho Hradiste najdu nekoho s touto diagnostikou. Taktez mrknu na to nahrani cestiny, vazne by se hodilo. Nebo alespon anglictinu :oops:

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#4 DSTC

Příspěvek od Haben »

Mozna uzivatel pospak ma diagnostiku. Je z UH. Jinak v Otrokovicich servis Aja - Ales Horcica, ve Zline servis Weber, ve Vizovicich servis Jarek Krizan.
Ja s nakupem diagnostiky stale vaham. Ale dokazu si ji pujcit a napichnout. Musela bys ale nekdy do Zlina.
Jo a vsechny 3 servisy ti nahraji i cestinu. Spolupracuji s D5T5.
_________________
Chuanita 944, B230FB , MY92, M47 Obrázek"GALERIE"
Toyota Yaris Hybrid MY23 Obrázek"GALERIE"
bylo: Andreas C30 2,4i 125 kw MY08 Summum MT| V70 II D5 AWD MY05 MT, chip 149 kw, EGR OFF| V70 II 2,4 D 120 kw, MY04 AT|V70 I 2,5 D 103 kw, MY00 MT, KAT OFF, EGR OFF
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“