Oprava těsnění dveří

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné, které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 67
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Karlovy Vary
Vůz: V50 D5 R-Design 2009

#1 Oprava těsnění dveří

Příspěvek od Gintiik »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, čím je nejlepší zalepit roztržené těsnění dveří. Je to to co je mezi předními a zadními dveřmi, jak se nastupuje tak se o něj sem tam šoustne. Mám tam podélnou trhlinu.
Já to lepil před pár měsíci tímto http://www.pattex.cz/cs/produkty/100-percent/100-glue.html
a bylo to pár měsíců ok, ale před nějakou dobou jsem si všiml na těsnění u spolujezdce nějakého bílého sajrajtu (myslel sem že mi tam snad nasral holub). Teď jsem koukal, že se to objevuje i u dveří řidiče a těsnění je opět roztrhlé, ale ne tím, že bych ho roztrh, ale to lepidlo se začalo roztékat. :o
A to když jsem na to koukal žádný vedro nebylo, přitom po zalepení mi to přišlo pevný jako silikon.

IgorS
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1687
Registrován: 10 roků 9 měsíců
Bydliště: Banská Bystrica
Vůz: S80 & S60
Kontaktovat uživatele:

#2 Oprava těsnění dveří

Příspěvek od IgorS »

Loctite 406
_________________
| S80 TDI Webasto | S60 2.4i | VIDA-DiCE |

Pišta...
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 702
Registrován: 11 roků 2 měsíce
Bydliště: Budějce
Vůz: S 60 B5234T3 02' @ V70 B5244S 01'
Bydliště: Tam někde u Budějc.

#3 Oprava těsnění dveří

Příspěvek od Pišta... »

IgorS píše:Loctite 406
Tak to vyzkouším na žabožroutovi. :twisted:
_________________
Skandinávský plnokrevník S60 B5234T3 02' Venetian Red pearl @ Daily Cars B5244S 01'
Bylo:Fransoa 406 Hdi RHZ Mégan-néé 1.9 TD otočené na střechu ve Štěpánovicích Renault 25 2.2 automat
Škoda Hovoriť 136 LPG Rumun Club 11 R co žral i lidi u přechodu

Jarda.JM
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 523
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: Brno - Hodonín
Vůz: XC70 D5 AWD 2003

#4 Oprava těsnění dveří

Příspěvek od Jarda.JM »

Na podobné věci používám lepidlo koupené na "trhu" od nějakého stánkaře. Hledáním původu na webu jsem našel molekulární lepidlo Lepí opravdu skvěle i gumu a plasty, netvrdne, nežloutne. Slepil jsem s ním věci, které by jinak musely do kontejneru.
Když ho stánkař předváděl, nemohl jsem uvěřit. Lepil podrážky u bot, sklo, kovy (například matici M6 na sklo, nebo dvě na sebe) a vše drželo jako čert.
:evil:
_________________
XC70 D5 120kW AWD Automat 2003
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co opravit???“