Poslední návštěva: 17 črc 2019 14:48 Právě je 17 črc 2019 14:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

[ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bzukot u řady 100
PříspěvekNapsal: 28 dub 2019 23:50 

Vůz: Eska s trojkoleckem
Když jsem kupoval svoji stočtyřicítku tak mě původní majitel s děsem v očích upozorňoval na něco v přední části auta. Tu jejich hatmatilku neovládám, ( teda pro případ až je zase poženem, ostatně jako vždycky, an oni kvůli své zbabělosti vždycky nakonec prohrajou jsem se naučil hande hoch a wo ist gold, gelde und junge frau). Tak i přesto jsem pochopil že mi ten starej esesák vysvětluje, že vepředu něco silně bzučí. A ta baba jaga co byla s ním u toho lomila rukama.

Pamětliv tohoto jsem se jal pátrati po příčině. I když už bylo auto skoro na šroubky, na nic jsem nenarazil až zbyla poslední možnost, přední příčná výztuha. A pic kozu do vazů bylo to ono.

Předkládám tedy návod na jednoduchou opravu bzučení vycházejícího zepředu Volva řady 100.
Nejprve foto výztuhy před opravou. Jak vidíte na to, že je to Volvo to ani není moc zrezlé.
Příloha:
bzučák.jpg

Následuje jednoduché otevření profilu za pomoci tzv. flexky. Pozor teda ať u toho nezapálíte králíkárnu jako já.
A hle, již vidíte příčinu onoho bzučení- hnízdo sršňů či jakého ďasa.
Příloha:
bzučící ústrojenstvo.jpg

Pak už stačí to nějak dát zpátky, z plechu už mi to nešlo tak jsem to udělal z kartonové krabice, po přestříkání to ani nejde poznat
Příloha:
uz si nevrznou.jpg

Předem děkuji za uznání, od ostatních majitelů stovek, za pomoc při řešení tohoto závažného problému.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Předmět příspěvku: Re: Bzukot u řady 100
PříspěvekNapsal: 28 dub 2019 23:59 

Vůz: V40 D2 88kW MY2017
Chvalim ze vylepsena kartonova verze uz ma integrovany diry tak akorat pro novy srsne. Kdekdo se dneska chlubi kolik ma pod kapotou koni, ale tahle alternativa se mi libi!

[ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]