Právě je 24 zář 2018 19:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Důležité upozornění
PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 06:35 

Opravdu se to rozjelo jinam, než bylo myšleno. Opravdu to nepatří asi ven, ale když už, tak Logan dostal 10 litrů za ten letošní kalendář, tedy 2016 ne 5.
Z mé strany se jednalo pouze o sdělení ve smyslu vystupování pod hlavičkou VK.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 06:36 
Jana N.-Blondýna píše:
Opravdu se to rozjelo jinam, než bylo myšleno. Opravdu to nepatří asi ven, ale když už, tak Logan dostal 10 litrů za ten letošní kalendář, tedy 2016 ne 5.
Z mé strany se jednalo pouze o sdělení ve smyslu vystupování pod hlavičkou VK.

5000Kč vs 10000Kč docela rozdíl. :shock:

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 06:39 

Je to ve zprávě o hospodaření 2015. Ta je všem členům přístupná.
Dál se k tomu už nehodlám zde, v otevřeném tématu všem vyjadřovat.
Pokud jsou dotazy, tak prosím přes členskou sekci.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 06:46 

Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC
Chase píše:
Zdenku (i ostatní), teď to prosím neber jako útok, ale jako pouhý dotaz, respektive snahu o porozumění tomu, co se okolo kalendáře VK děje a to bohužel nejen letos, ale i v loňském roce.

Už loni jsem se docela důrazně zastal Logana a jeho práce na kalendáři 2016 a nemám problém to udělat znovu. Ihned po vydání tady někteří nejmenovaní členové začali rýt (a to volím velmi slušný výraz) něco o tom, jak je kalendář hnusný a prohnaný Photoshopem. Z mého pohledu byl kalendář luxusní a měl svoji uměleckou hodnotu. Navíc dle docela velkého ohlasu od lidí, měl opravdu úspěch. (mimochodem nechal jsem kalendář posoudit od svého grafika, který dělá například evropské vizualý pro Coca Colu a i ten hodnotil loňský kalendář, jako kousek na hodně vysoké úrovni)
Pokud byl tak velký problém ve financích (nákladech na fotografa), proč nebyla tedy adekvátně navýšena cena kalendáře? Za tak kvalitní výtvor bych já osobně a věřím že i mnoho dalších, nemělo problém zaplatit o pár stovek víc. Toť k roku 2016.

Aktuálně máme konec roku 2017 a mě připadá, že rada VK navzájem netuší kdo co dělá, respektive, že tu máme tak trochu tichý souboj Petr Marek vs. Zdeněk Neuman. Nebylo by potom vhodnější, aby hlasování o tovrbě neřešila rada, ale aby si to odhlasovali rovnou členové, kteří ty peníze do klubu vkládají?

Vážně to prosím neberte nikdo osobně, ale je až (ne)komické číst tady vzajemné meziřádkové ataky jednotlivých nejvyšších členů vedení VK. :wink:

BTW: dokonce bych řekl, že toto by pomalu patřilo do členské sekce, protože na nečleny to může působit všelijak. Nechám asi na pouzení moderátorů, ale můj návrh je přesunout.

Ve zkratce: Žádný souboj s Petrem nevedu a nikdy nevedl, (čumím jak puk jak si k tomu došel) naopak, Petra si vážím co dělá pro klub a tuším, že vše již napsal, divím se, že se na to ještě nevykašlal jako já. A co se týká kritiky? Jsme zas tam jako kdysi a nic se tady nemění. Teď všeobecně, pokud se něco nepovede tak to je tady chytráků, že by se s nimi dalo dláždit, ale když se tady žádá o pomoc a je jedno o jakou, tak to jsou všichni mrtvý.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 08:46 
Radní

Vůz: V70XC & 240GLE
Ještě jednou k těm penězům. Logan dostal najednou 10000,-kč. Polovinu předem na Kalendář Volvoklubu 2016 a polovinu zpětně za Kalendář Volvoklubu 2015.

Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +400000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 09:42 
Petr Marek píše:
Ještě jednou k těm penězům. Logan dostal najednou 10000,-kč. Polovinu předem na Kalendář Volvoklubu 2016 a polovinu zpětně za Kalendář Volvoklubu 2015.

A jak jednoduše vzniká informační šum. :good:

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 10:29 
Admin

Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená
Petr Marek píše:
A kde můžu ten kalendář 2015 vidět?

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 10:32 
Člen VK

Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95
Honza píše:
Petr Marek píše:
A kde můžu ten kalendář 2015 vidět?

dnes uz dost pravdepodobne v kosi :)

850 '96 D5252T combi - Daisy

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 10:37 
Člen VK

Vůz: 244GL 90', S90 97', 360 85', 965 94'
Myslím že se tady baví o kalendáři 2014 a ne 2015...

Bylo: Volvo S60 2.5T AWD, Sport, 2007, Volvo S80 D5 summum 2008, Volvo 850R Estate 184kw 1996, Volvo 960 II Estate 150kw 1996, Volvo S60R 220kw 2004, Volvo 460 1995, Volvo 245GLE 1993, Volvo 964 125kw 1994, Volvo S90 150kw 1997

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 11:10 
Radní

Vůz: V70XC & 240GLE
michell píše:
Myslím že se tady baví o kalendáři 2014 a ne 2015...

Ano, je to skutečně tak, díky za poopravení. :)

Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +400000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 12:22 
Moderátor

Vůz: 745;764;944;945;V70II;XC90 V8
Jenže mě to celý přijde prostě nešťastný.
Namísto toho, aby rada řekla, "je dobře, že ses toho ujmul, s příspěvkem počítej", tak se řekne, "tohle ale s náma nikdo neprobíral předem, takže tůdle nůdle". Výsledkem je jen pachuť a naprosto zbytečná. Kalendář bude stejně kvalitní jako ten předchozí, ale bude nejspíše od Logana poslední, protože si jsem naprosto jistej, že těch 5tKč ani nepokrylo přímé náklady s focenim kalendáře spojené a aby člověk za něco, co dělá zadarmo, nebo ho to ještě stojí peníze, byl veřejně peskován...
V tomto ohledu postoji rady naprosto nerozumím a připadá mi kolikrát jak banda dětí na pískovišti nebo něčí uražená ješitnost. Navíc je to ještě podtržené tím, jak za radu vystupuje na VK a její zájmy hájí Zdenda, kterej v ní ale vůbec neni a sám poměrně nahlas hlásá, jak je za to rád. Jak píšu výše, nechápu to.
No a celý to eskalovat od Jany stylem "Mamííí, on mi sebral hračku", to mi přijde divný. Ale dlužno podotknout, že nevím co si představit pod pojmem "někteří uživatelé fóra vystupují a jednají jménem Volvoklubu např. v autorizovaných servisech, u profi prodejců, apod.". Pokud se jedná pouze o zapůjčení vozidla a rozdíl ve formulaci "chci fotit auta pro kalendář volvoklubu" a "chci fotit auta do kalendáře pro volvoklub", tak viz výše.
A ještě na závěr zopakuji, že jsem několikrát napsal, že se mi Loganovy upravované fotky nelíbí, ale jsem přesto schopen uznat, že většině se líbí a tudíž to dělá evidentně správně a byl bych rád, aby se ve věci, která se líbí většině, pokračovalo.

745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; 764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka; XC90 V8, 2005 ex:244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 12:38 
Člen VK

Urvanej píše:
.... a připadá mi kolikrát jak banda dětí na pískovišti nebo něčí uražená ješitnost. Navíc je to ještě podtržené tím, jak za radu vystupuje na VK a její zájmy hájí Zdenda, kterej v ní ale vůbec neni a sám poměrně nahlas hlásá, jak je za to rád. Jak píšu výše, nechápu to. .....

Taky mi to tak prijde...

Zvlast pokud vezmu v potaz cast textu v prvnim Zdenodovo prizpevku v tomto vlakne.

Osobne mi taky moc fotosop tolik nevoni a myslim, ze fotky od logana by klidne mohli byt mene upravene, ale to nic nemeni na faktu, ze je to muj pohled na vec a nic to neubira na tom, ze jsou provedeny velmi dobre a je za tim dost prace. Fotky ktere udelal logan beru jako opravdu dobre a jsem rad, ze zdobi moji zed v kuchyni.

Osobne si myslim, ze kalendar by mel fotit nekdo kdo o foceni neco vi a umi si s fotkama pohrat. Jakozto clovek, kterej se castecne zivil jako fotograf primarne svateb a modelingu si troucham trvdit ze logan je clovek na svem miste. Coz napriklad ja o puvodne navrhovanem fotografovi pro kalendar 2017 rici nemohu.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 12:51 

Dovolila jsem si tu učinit oznámení. Neotvírala jsem žádnou diskuzi.
Pokud se diskuze rozvinula, považovala jsem na dotazy za vhodné odpovědět.
Nikdo Loganovi nezakázal dělat kalendář. To, že nebude pod hlavičkou VK se řešilo veřejně už v březnu, proč tedy reakce až dnes? Zdenda si to dovolil komentovat z titulu radního v období, kdy se to řešilo.
Je špatně, aby klub věděl o aktivitách, které se ho týkají? Až se něco stane, pak dáte ruce pryč, že si to měla rada pohlídat? Až z toho důvodu skončí dobré vztahy s partnery, protože se někdo může chovat třeba nevhodně nebo jejich vstřícnost zneužít jménem Volvoklubu? Tím nemyslím nikoho konkrétního, ale může se stát..., kdo za to bude zodpovědný?
Ty finance nebudu řešit veřejně, ani jsem nezačala. Těm, kteří mají zájem odpovím přes SZ, případně otevřete téma v klubové sekci. Na rozdíl od jiných v tom mám naprosto jasno. :D

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 12:53 

Panebože, co řešíte nějakou kvalitu fotek?
Logan Vám udělal kalendář, kupte si od Logana kalendář, není to kalendář VK, nevystupujte nikde jako zástupci VK, pokud k tomu nemáte pověření a to je všechno.
Nešlo by nějak původní oddělit původní příspěvek od zbytku a strčit to někam do lampárny či kam?

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 13:18 

Urvanej píše:
Jenže mě to celý přijde prostě nešťastný.
Namísto toho, aby rada řekla, "je dobře, že ses toho ujmul, s příspěvkem počítej", tak se řekne, "tohle ale s náma nikdo neprobíral předem, takže tůdle nůdle". Výsledkem je jen pachuť a naprosto zbytečná. Kalendář bude stejně kvalitní jako ten předchozí, ale bude nejspíše od Logana poslední, protože si jsem naprosto jistej, že těch 5tKč ani nepokrylo přímé náklady s focenim kalendáře spojené a aby člověk za něco, co dělá zadarmo, nebo ho to ještě stojí peníze, byl veřejně peskován...
V tomto ohledu postoji rady naprosto nerozumím a připadá mi kolikrát jak banda dětí na pískovišti nebo něčí uražená ješitnost. Navíc je to ještě podtržené tím, jak za radu vystupuje na VK a její zájmy hájí Zdenda, kterej v ní ale vůbec neni a sám poměrně nahlas hlásá, jak je za to rád. Jak píšu výše, nechápu to.
No a celý to eskalovat od Jany stylem "Mamííí, on mi sebral hračku", to mi přijde divný. Ale dlužno podotknout, že nevím co si představit pod pojmem "někteří uživatelé fóra vystupují a jednají jménem Volvoklubu např. v autorizovaných servisech, u profi prodejců, apod.". Pokud se jedná pouze o zapůjčení vozidla a rozdíl ve formulaci "chci fotit auta pro kalendář volvoklubu" a "chci fotit auta do kalendáře pro volvoklub", tak viz výše.
A ještě na závěr zopakuji, že jsem několikrát napsal, že se mi Loganovy upravované fotky nelíbí, ale jsem přesto schopen uznat, že většině se líbí a tudíž to dělá evidentně správně a byl bych rád, aby se ve věci, která se líbí většině, pokračovalo.

Tome nehájím tady nikoho a hlavně nevystupuji tady za radu, to mě nenáleží a opravdu jestli si myslíš, že pláču po tom, že nejsem v radě, tak promiň ale to je usměvné. A jestli máš pocit že mnou nově organizované srazy jsou nějak spojené s radou VK, tak to určitě né, jen jsem pomohl Janě s hledáním místa na podzimní sraz, kde je potřeba udělat členská schůze. Dále, píšu jen to co bylo a né to co je. Nevím co tady stále řešíte? Logan nafotil kalendář a hotovo, nechápu oč tady stále běží. Jak již jsem jednou psal, kdysi jsme se dohodli že opravdu nebudeme fotit dva kalendáře v jednom roce, to asi každý pochopil a hotovka. Nikdo nic proti kalendáři od Logana neměl a nemá. No a ještě abych se vrátil k tomu co jsi naťuk, cituji: "někteří uživatelé fóra vystupují a jednají jménem Volvoklubu např. v autorizovaných servisech, u profi prodejců, apod." A protože ty jako moderátor vyžaduješ na foru slušné chování od uživatelů fora, tak my jsme s dovolením považovali za slušnost, pokud chce někdo vystupovat a jednat jménem VK tak přinejmenším by byla slušnost tuto skutečnost dát najevo, aspoň blbým telefonem. Ono to pak vypadá dost blbě(obzvlášť když o tom nevíš)když se dozvíš, že někteří dožadují různých výhod a slev a já ještě nevím čeho. Ale to je právě ono, nikdo nic nevíte do detailů tak se laskavě zdržte jakých koliv komentářů.
To je asi tak všechno, dál se k této hovadině vyjadřovat nebudu.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 13:26 

Jana N.-Blondýna píše:
Dovolila jsem si tu učinit oznámení. Neotvírala jsem žádnou diskuzi.
Pokud se diskuze rozvinula, považovala jsem na dotazy za vhodné odpovědět.
Nikdo Loganovi nezakázal dělat kalendář. To, že nebude pod hlavičkou VK se řešilo veřejně už v březnu, proč tedy reakce až dnes? Zdenda si to dovolil komentovat z titulu radního v období, kdy se to řešilo.
Je špatně, aby klub věděl o aktivitách, které se ho týkají? Až se něco stane, pak dáte ruce pryč, že si to měla rada pohlídat? Až z toho důvodu skončí dobré vztahy s partnery, protože se někdo může chovat třeba nevhodně nebo jejich vstřícnost zneužít jménem Volvoklubu? Tím nemyslím nikoho konkrétního, ale může se stát..., kdo za to bude zodpovědný?
Ty finance nebudu řešit veřejně, ani jsem nezačala. Těm, kteří mají zájem odpovím přes SZ, případně otevřete téma v klubové sekci. Na rozdíl od jiných v tom mám naprosto jasno. :D

Jen tak mimochodem, opravdu si myslíte, že toto upozornění nebylo na místě a bylo pouze výplodem mého slepičího mozku?
Pokud by na takové praktiky nikdo neupozornil, tak by se asi nic takového tady neřešilo, ne? Tak to zrovna všem partnerům nemusí být recht a tím si zaděláváme na výše uvedené problémy.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 13:28 
Člen VK

myslim, ze upozorneni nikdo nezpochybnuje...

Rekl bych, ze zde jedou paralelne dve diskuse...

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 13:40 

Vůz: S60 D5 120kw 02'
Já tedy hlavní problém vidím v tom, že si delear/servis nemá jak ověřit, že je člověk opravdu členem klubu a že Volvo klub spoléhá pouze na to, že jsou lidi slušní (v dnešní době úsměvné). Pokud jsou tedy pravidla pro "legitimaci" člena klubu nastavená na "hubu", nelze se moc divit tomu, že toho někdo využije/zneužije a to ať už úmyslně nebo neúmyslně

Naposledy upravil THOmasoj dne 25 lis 2016 13:59, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 13:43 
Člen VK

Vůz: 945 D24TIC 94
Janiny první první příspěvek chápu a myslím si, že bylo dobré toto oznámení zveřejnit. Jak s ním kdo naloží už přece nemůže VK ani jeho rada moc ovlivnit. To už je přece o morálních hodnotách každého z nás. Pravidla užívání výhod pro členy VK u partnerů pak musí být jasně dané a jako člen se musím prokázat (ideálně platná známka...). Partner nečlena může přece slušně odmítnout, pokud tak neučiní, je to jeho rozhodnutí.

neuman zdenek píše:
Ale to je právě ono, nikdo nic nevíte do detailů tak se laskavě zdržte jakých koliv komentářů.

Zdendo v tomhle bych částečně nesouhlasil. Pokud se to týká klubu (tím i jeho členů) měl by o tom celý spolek vědět, ale je pravdou, že v sekci, která je určena pouze pro VK.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 14:13 

Jana N.-Blondýna píše:
Uvažuji o zavedení členských průkazů, platných vždy na jedno období, které má člen zaplacené.

Jak jsem uvedla v předešlém příspěvku.
Předložila jsem radě návrh na zavedení kartiček, velikosti kreditky, vždy na zaplacené období pro členství. Po uplynutí zaplaceného období, by kartička ztratila platnost a platící členové dostanou novou. Vždy nějaké grafické zpracování, ve folii, náklady nula, nula, prd. Zatím se mi k tomu nikdo nevyjádřil. :D

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 14:14 
Člen VK

Jana N.-Blondýna píše:
Jak jsem uvedla v předešlém příspěvku.
Předložila jsem radě návrh na zavedení kartiček, velikosti kreditky, vždy na zaplacené období pro členství. Po uplynutí zaplaceného období, by kartička ztratila platnost a platící členové dostanou novou. Vždy nějaké grafické zpracování, ve folii, náklady nula, nula, prd. Zatím se mi k tomu nikdo nevyjádřil. :D

S timto nemam problem. nicmene bych misto vymeny karticek, zvazil moznost pouziti jedne karticky s vylepovanim platnostnich znamek.

podle me znamka bude levnejsi nez nova karticka.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 14:18 
Moderátor

Vždyt to už tu bylo.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 14:19 
Člen VK

Ano, dokonce jí mam i se známkou myslím 2014? :D

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 14:27 

Problém není k kartičkách nebo v něčem kam se budou vylepovat známky? Honza by mohl vyprávět, jak je to na nic, protože se o to někdo musí postarat, poslat, zajistit tisk atd.atd. Já bych viděl řešení v elektronické podobě a tím by odpadla tato starost.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 14:34 
Člen VK

Také je to řešení - partneři dostanou co rok aktualizovaný seznam, kde tě buď najdou nebo ne...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina