Prosba o radu k V50

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 24
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: XC60 D5 AWD, MY09

#1 Prosba o radu k V50

Příspěvek od Marcel.Z »

Zdravím,
obracím se na vás s prosbou o radu k V50 r.v. 2005, 1,6 81 kW; 149 tis najeto; šedá metal, dovoz Belgie, km při dovozu 119 tis nestočené dle jejich poměrů.

Našel by se někdo, kdo kupoval tento vůz ve stejné sestavě, s přibližně najetými kilometry a prozradil by cenu, kterou za něj vydal, a to přesně před 11 měsíci tj. listopad - prosinec 2016? Nebo byl by tu někdo znalý cen ke jmenovanému datu?
Pro úplnost, vím, že by to nehrálo při prodeji důležitou roli, ale součástí výbavy by byly zimní pneumatiky, elektrony zn Volvo s pneumatikami pro obě sezony ve výborném stavu. Jde mi čistě o cenu, která by byla za vůz , který by byl technicky v pořádku.

Druhá otázka by byla na hodnotu vozu dnes, kde je najeto o deset víc, stejné věci k prodeji, ale s některými technickými nedostatky po 11 měsících provozu, bohužel s jedním zadním ramenem na výměnu a před výměnou rozvodových řemenů.

Vím, že se vám bude jevit dotaz jako z jiného světa, ale věřte, že bych to potřeboval vědět a hodně by mi to pomohlo.
Předem děkuji za názory.
_________________
_________________
XC60 D5 AWD MY09
ex: V 50 1,6D

kwiko
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1484
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Horné Saliby
Vůz: 850,C70,V40...
Bydliště: hmmm

#2 Prosba o radu k V50

Příspěvek od kwiko »

ramena aj rozvody stoja par korun, daj to urobyt pred predajom. Tieto auta stracaju na cene rychlo, vyhoda je malo km (ajked vymena ramien? to az pri 230+ tis km) vybavu neuvadzas, tak asi socka.
cena okolo 4500e dnes 4000e ale ludia to kupuju aj za vacsie peniaze

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#3 Prosba o radu k V50

Příspěvek od Michl »

Jak píše Kwiko, cena v roce 2016 cca 120t, dnes max. 100t ve slušném stavu a plné vybavě. Stačí jen kouknout do inzerce na 12 let stará auta.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 24
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: XC60 D5 AWD, MY09

#4 Prosba o radu k V50

Příspěvek od Marcel.Z »

Aha, výbava je asi fakt socka, ale je tam tempomat, tzv. poloautomatická klimatizace (nikdy jsem ten výraz nepochopil, ale úplný manuál to není, když to porovnám se svým služebním) rádio Volvo, CD přehrávač.
Do jakého typu to patřilo už nevím, ale bylo to pro ženu a ježdění s dětmi a potom do práce. Proto i tak málo km od přivezení v roce 2008.
Situace s prodejem a opravou před prodejem je trochu komplikovaná a vzhledem k tomu, že už jsem v něm rok neseděl (i když jsem majitel), věci jsou jen z doslechu od ex. I to přináší život a nejvíce na tom zamrzí, že ho hrozně chtěla a po roce užívání jej chce prodat. To je ale jiný příběh. :o
_________________
_________________
XC60 D5 AWD MY09
ex: V 50 1,6D
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“