V40 ztrata klicu

  • Autor
  • Zpráva
koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#1 V40 ztrata klicu

Příspěvek od koch »

Nasi ztratili jediny klic s immo co meli k v40td 97.
Jake jsou moznosti?
- Je doma klic bez immo. Lze vyradit imobilizer, ze by to jezdilo s tim klicem co je?
- Da se vymenit zamek za neco z vrakace? Nebude zase delat immo problem?
- Udelaji ve Volvu klic novy podle vinu? Co to bude stat?
Napada vas neco dalsi?

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 29
Registrován: 7 roků 5 měsíců
Bydliště: Jaroměř
Vůz: V40 1.9.TD 99´

#2 V40 ztrata klicu

Příspěvek od Ondra-strojvůdce »

koch píše:Nasi ztratili jediny klic s immo co meli k v40td 97.
Jake jsou moznosti?
- Je doma klic bez immo. Lze vyradit imobilizer, ze by to jezdilo s tim klicem co je?
- Da se vymenit zamek za neco z vrakace? Nebude zase delat immo problem?
- Udelaji ve Volvu klic novy podle vinu? Co to bude stat?
Napada vas neco dalsi?
jo tak to už jsem taky zažil. měl jsem to samé auto. doma byl sice druhý klíč bez čipu, takže se s nim dalo tak akorát dostat do auta. takže odtahovku a odvezl jsem to do volva v liberci kde mi za týden udělali nový jeden (!) klíč asi za 3000,-!! :evil: jinak samozřejmně než jsem to odtáhnul do toho liberce tak jsem oťukával možnosti co s tim.a jedna rada se mi dostala. spínací skřínka se spojená s imobilizérem na vstřikovacím čerpadle kde se odpojí nějaký kabelový svazek ale na to se nedostaneš, jedině bys musel vyvázat motor :green: a pak jsem si uvědomil proč se tyhle auta nekradou..oni toptiž nejdou ukrást :P takže přichází v úvahu jen ty nový klíče. ted budu řešit něco podobného protože u současné V40 se rozpadá klíček a já mám zase jen jeden :evil: po tom co jsem rozeslal poptávky asi do tří servisů Volva to mám předběžně domluvené v Lanškrouně kde mi to pán vyrobí za 1200,- jeden klíček. 8)

kwiko
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1484
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Horné Saliby
Vůz: 850,C70,V40...
Bydliště: hmmm

#3 V40 ztrata klicu

Příspěvek od kwiko »

sprav si este jednu kopiu a odpoj imo na cerpadle, tj odrez masivny kovovy kryt pod ktorym je cievka a ak je cievka s 3mi drotmi (MY1998-1999) tak ju musis vymenit za obycajnu 1 ci dva droty, ak mas dvojdrotovu tak jeden drot ukostri a druhy daj na +15 co je v origo konektore ku RJ ima pod cerpadlom (tam je +15, kostra a treti je datovy vodic z imobilizera....
TD sa da ukradnut jednoducho, len kdo by to robil... niekde som dal foto cerpadla a aj co je kde.

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#4 V40 ztrata klicu

Příspěvek od koch »

hladam nejake to foto a nemozem najst :(
myslis ze by si niekde nasiel nejaku fotku ze co odstranit a kam tie droty pichnut?
dakujem

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 81
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Martin
Vůz: V70II
Bydliště: Slovensko

#5 V40 ztrata klicu

Příspěvek od laci »

Jeden drot na cievku a druhy volny -zaizolovat.Kup si cievku novu s jednym vyvodom a vymen.Tak ako popisoval ujo Kwiko.
Nove lkuce sa daju u nas na Slovensku za 25€ aj naprogramovanym immo.Samozrejme na V40.
Ten kryt na cerpadle drzi tusim 6 alebo 8 zalamovacich srobov.Ked ho das dole-zahod ho za psom.
V40-Sa my stava,ze je nezamknuta aj tyzden,alebo zabudnem zavriet okno aj 3 dni otvorene.Nebojim sa,ze my ju ukradnu,bojim sa aby my do nej nejaky blbec-nenakakal. :wink:
_________________
V70II 2002 D5/AT,EX-V40 1,9DT 97
LACI servis-Diagnostika
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“