Re: Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2423
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#26 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Chase »

Taky k tomu něco řeknu, jak už jsem psal Janě před srazem, v Olsovci to s kuchyní stalo odjakživa za kulový a ani recenze či rozmluvy s vedením nepomáhají. Je to již roky setrvalý stav, kterému bohužel nenapomahá ani to, že ATC Olsovec je široko daleko jediný kemp použitelný na tento typ akcí. Každopádně nedělní snídaně byla dobrá přehlídka... :D
Jídlo se v okolí dá sehnat vcelku v pohodě, takže se pro příště dá zkusit vymyslet i trochu jiný koncept stravování, který vynechá kuchařské (ne)umění místního kuchyňského personálu. Každopádně i s touto malinkou vadou na kráse to byl vynikající sraz ;)

jm252485
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 139
Registrován: 11 roků 3 měsíce
Vůz: S40 1.8 Momentum MY09
Bydliště: Praha 4

#27 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od jm252485 »

Jana N.-Blondýna píše: No, já to vidím úplně jinak.
Ta malá nesrovnalost stála lidi 7.000,- (jen snídaně, nepočítám zaplacené, nevydané večeře z důvodu zavření kuchyně ve 20:00).
Věřím, že Mgr. Bayerová o tom nechce nikde mluvit, když to udělá vždycky, má docela super sezónu.
Nesouhlasím, budu pomlouvat všude, napíšu do hodnocení kempu a klidně si říkejte, že jsem nesnášenlivá. :D :D :D
Speciálně nedělní snídanička byla povedená. Niky dodá určitě fotečky.
Bylo to nejhorší jídlo jak kvalitou, tak kvantitou, kterou jsem kdy, kde zažila. Fuj tajbl!
Plně s Janou souhlasím - je to pokus o zametení pod koberec s tím, že se spoléhá na lidskou slušnost. Výsledek je ten, že ti slušní drží huby a ti druzí na nich jenom vydělávají, případně z nich mají srandu.
I proto jsem si dovolil na jejich stránky vložit hodnocení, které asi nikoho nepřiláká.
https://www.dokempu.cz/jedovnice/kemp-atc-olsovec-314/hodnoceni/?_fid=jvwl#hodnoceni

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#28 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od neuman zdenek »

jm252485 píše:
Jana N.-Blondýna píše: No, já to vidím úplně jinak.
Ta malá nesrovnalost stála lidi 7.000,- (jen snídaně, nepočítám zaplacené, nevydané večeře z důvodu zavření kuchyně ve 20:00).
Věřím, že Mgr. Bayerová o tom nechce nikde mluvit, když to udělá vždycky, má docela super sezónu.
Nesouhlasím, budu pomlouvat všude, napíšu do hodnocení kempu a klidně si říkejte, že jsem nesnášenlivá. :D :D :D
Speciálně nedělní snídanička byla povedená. Niky dodá určitě fotečky.
Bylo to nejhorší jídlo jak kvalitou, tak kvantitou, kterou jsem kdy, kde zažila. Fuj tajbl!
Plně s Janou souhlasím - je to pokus o zametení pod koberec s tím, že se spoléhá na lidskou slušnost. Výsledek je ten, že ti slušní drží huby a ti druzí na nich jenom vydělávají, případně z nich mají srandu.
I proto jsem si dovolil na jejich stránky vložit hodnocení, které asi nikoho nepřiláká.
https://www.dokempu.cz/jedovnice/kemp-atc-olsovec-314/hodnoceni/?_fid=jvwl#hodnoceni
Cituji Jindru"
Po oficiální stížnosti byla ze strany kempu vyslovena omluva s tím, že se to už nebude opakovat a abychom celou věc považovali za uzavřenou (a tedy se o ní ani nikde nešířili)
Tak aby nedošlo k nedorozumění, tak pani Bayerová nic takového neřekla, to já jsem zde napsal, že celou věc z mé strany považuji za uzavřenou. Naopak s paní Bayrovou jsme probírali den po dni a naslouchala mým výtkám. S paní Bayerovou jsem hovořil na téma nedostatky v gastronomii s obshluhou u výdejního okenka, úprava jídelny atd. atd. asi 20 minut, za tu celou dobu se nám asi dvacetkrát omluvila s tím, abychom jim dali ještě jednu šanci. Je to debata na dlouho a každý to vidí jinak. Nechci tady nikoho s vedení kempu a personálu kuchyně obhajovat, co měl udělat a co neudělal, v každém případě se nedivím na negativní ohlasy, ano strava a služba v jídelně nebyla nikterak růžová. Nikomu nezakazuji aby si stěžoval, pište jak uznáte za vhodné, to je každého věc, já jsem psal pouze za sebe a jako za organizátora srazu. Ještě jednou, pani Bayerová se nám moc omlouvala a možná u toho i klečela. Rozhodně nechtěla, abychom něco zametali pod koberec a vůbec nepadlo slovo o tom "a tedy se o ní ani nikde nešířili"
Jak říkam, pro mě je to uzavřená věc.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#29 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od neuman zdenek »

Ještě dodatek k výběru stravy, každý sraz je dělán v tomto stylu. Výběr asi z pěti jídel + polévky
Tzn. něco jiného k večeři a něco jiného k obědu, v pátek je tradičně guláš. Pokud by byl někdo na příště nespokojen s výběrem tak má možnost sestavit lépe rozmanitý jídelníček (menu)pro tolika lidí, dětí a vegetariánů. :twisted: :D

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 3675
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#30 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od yoby »

Zdendo, nikdo nepsal nic proti tobě, za to že to mají tam na starosti asiati nemůžeš.

michell
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 404
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Bydliště: Prague
Vůz: 244GL 90', S90 97', 360 85', 965 94'
Bydliště: Prague

#31 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od michell »

Sraz jako takový byl opět super... :good: Holt jsou věci, které se nedají ovlivnit, i kdyby ses snažil sebe víc.

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 16
Příspěvky: 5892
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#32 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Haben »

Hlady jsme nezdechli, sraz a jeho lide super. A to je dulezite. Za organizaci velky dik a strava? Je to jejich business a dle jejich chovani jim ten business bude "vynaset". Tak at delaji, co uznaji za vhodne. My vime, ze uz se tam nenajime

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 4 měsíce
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#33 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od st_Andy »

Zdenku, podle mne to tou organizaci stravy myslis urcite nenejvys dobre ale jelikoz jak oba vime kolik je kolem organizace srazu mraky a mraky poctive prace, sedivych vlasu a jinech podstatnejsich starosti, podle mne si to prebiranim zodpovednosti jeste i za objednavani menu predem zbytecne komplikujes a jenom si pridelavas starosti.. Clovek to resi, organizuje, vola tam, posila maily, dojede osobne, chce jim dat prilezitost lehce vydelat a jeste jim to i ulehcit, prizvukuje pozadavku minimalne 150 cerstvych porci.. a pak jsou ve finale kucharky i cisnici vyhoukani, ze kolik nas to opravdu najednou doslo a vazne to.. a nestalo se to jednou ani dva krat.. zvlast v nasich gastrorozvojovych sirkach kde vcera je porad jeste zitra a clovek si nicim nemuze byt uplne jistej :D

Ideal je proto podle mne obed individualni (pripadne lehce organizovanej) na konci spanilky a pak v kempu kolektivni vecere pro vetsinu typu: gulas z kotle, burty z grilu, pivo z pipy a vsichni jsou happy :beer: :friends:

Pak aby organizator na sebe vzal mindrak jeste i z toho, ze na Tatranske kolibe v Ždiari pri 200. porci Bryndzovych Halusek za dve hodiny definitivne dojdou oškvarky a zbytek porci je uz bez nich.. a hned je z toho fópá mezinarodnich rozmeru.. :ROFL:
pamatujes CZ-SK sraz 7 let zpatky??!! :green: :green: :kuchta: to proste nevymyslis :D

Švícko
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 201
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Vůz: V70 II B5244S 2,4i20V silber manual
Bydliště: České Budějovice

#34 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Švícko »

Sraz byl opet super diky :) a to jidlo mi zase tolik nevadilo už jsem zažil horší :D

luckin
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 58
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: V70 2,5tdi 2000

#35 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od luckin »

st_Andy píše:Zdenku, podle mne to tou organizaci stravy myslis urcite nenejvys dobre ale jelikoz jak oba vime kolik je kolem organizace srazu mraky a mraky poctive prace, sedivych vlasu a jinech podstatnejsich starosti, podle mne si to prebiranim zodpovednosti jeste i za objednavani menu predem zbytecne komplikujes a jenom si pridelavas starosti.. Clovek to resi, organizuje, vola tam, posila maily, dojede osobne, chce jim dat prilezitost lehce vydelat a jeste jim to i ulehcit, prizvukuje pozadavku minimalne 150 cerstvych porci.. a pak jsou ve finale kucharky i cisnici vyhoukani, ze kolik nas to opravdu najednou doslo a vazne to.. a nestalo se to jednou ani dva krat.. zvlast v nasich gastrorozvojovych sirkach kde vcera je porad jeste zitra a clovek si nicim nemuze byt uplne jistej :D

Ideal je proto podle mne obed individualni (pripadne lehce organizovanej) na konci spanilky a pak v kempu kolektivni vecere pro vetsinu typu: gulas z kotle, burty z grilu, pivo z pipy a vsichni jsou happy :beer: :friends:

Pak aby organizator na sebe vzal mindrak jeste i z toho, ze na Tatranske kolibe v Ždiari pri 200. porci Bryndzovych Halusek za dve hodiny definitivne dojdou oškvarky a zbytek porci je uz bez nich.. a hned je z toho fópá mezinarodnich rozmeru.. :ROFL:
pamatujes CZ-SK sraz 7 let zpatky??!! :green: :green: :kuchta: to proste nevymyslis :D
Ja se zastanu. Mel jsem stravu domluvenou na Hybesove ulici :lol: , tak jsem jezdil tam. Sice nejsem kuchar ale dokazu varit v polni kuchyni pro 150 lidi :kuchta: . Alergici se museli vzdy nahlasit dopredu. Moji polni kuchin loni odvezli do srotk :( a stejne nemam tazny tak jsem se ani nenabidnul. Za me :good: palec nahoru a dekuji vsem zucastnenym a hlavne vsem co zustali zastavovat krizovatky na jizde kralu

Rado_
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 27
Registrován: 8 roků
Bydliště: Březina u Křtin
Vůz: Volvo XC90

#36 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Rado_ »

Zúčastnil jsem se se synem jen spanilé jízdy, ale byl to pro nás zajímavý zážitek. Až se nám koncem září narodí třetí klučina, zúčastníme se pak třeba delší dobu a v plnější sestavě. Díky organizátorům za možnost se zúčastnit...
Omlouvám se za malé zdržení při rozjezdu kolony spanilky, nevěnoval jsem se řízení, jednou jsem mrknul a přede mnou nikdo nestál.

doktor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3226
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Slaný, okr. Kladno
Vůz: SAAB 9-5 AERO 04, V70II R 04, C70 T5 98

#37 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od doktor »

Samotny sraz byl supr.
Ad jidlo. Samotne jidlo nebylo chutove zas tak spatne. Porce byly slusne. Rizoto sice bylo studene, ale i to se da prezit.
To, co to cele zkazilo, byla zavrena kuchyn prvni vecer, spatny vydej u okenka, dale omezeny vydej - snidane 1hodina, obed/vecere 30 minut. Dale ty zidle na stolech, kyblik na zbytky, proste trosku zaspali dobu.

Taktez dat zbytky z predesle vecere dalsi den k snidani, to taky nevypada 2x dobre. Proste se to takhle nedela.
Spatne kafe, to me mrzelo.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#38 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od neuman zdenek »

yoby píše:Zdendo, nikdo nepsal nic proti tobě, za to že to mají tam na starosti asiati nemůžeš.
Jó, já to tak vnímám, jen připomínám co se říkalo a co se psalo z mé strany.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#39 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od neuman zdenek »

st_Andy píše:Zdenku, podle mne to tou organizaci stravy myslis urcite nenejvys dobre ale jelikoz jak oba vime kolik je kolem organizace srazu mraky a mraky poctive prace, sedivych vlasu a jinech podstatnejsich starosti, podle mne si to prebiranim zodpovednosti jeste i za objednavani menu predem zbytecne komplikujes a jenom si pridelavas starosti.. Clovek to resi, organizuje, vola tam, posila maily, dojede osobne, chce jim dat prilezitost lehce vydelat a jeste jim to i ulehcit, prizvukuje pozadavku minimalne 150 cerstvych porci.. a pak jsou ve finale kucharky i cisnici vyhoukani, ze kolik nas to opravdu najednou doslo a vazne to.. a nestalo se to jednou ani dva krat.. zvlast v nasich gastrorozvojovych sirkach kde vcera je porad jeste zitra a clovek si nicim nemuze byt uplne jistej :D

Ideal je proto podle mne obed individualni (pripadne lehce organizovanej) na konci spanilky a pak v kempu kolektivni vecere pro vetsinu typu: gulas z kotle, burty z grilu, pivo z pipy a vsichni jsou happy :beer: :friends:

Pak aby organizator na sebe vzal mindrak jeste i z toho, ze na Tatranske kolibe v Ždiari pri 200. porci Bryndzovych Halusek za dve hodiny definitivne dojdou oškvarky a zbytek porci je uz bez nich.. a hned je z toho fópá mezinarodnich rozmeru.. :ROFL:
pamatujes CZ-SK sraz 7 let zpatky??!! :green: :green: :kuchta: to proste nevymyslis :D
Andy já ti rozumím s tím organizováním stravy, jenže chci dopřát lidem nějaký servis a ulehčit jim starost s tím, kam na jídlo? Taky člověk vymýšlí jak si to zjednodušit. Jedná se mě o to, že když máš po obědě nasledující program, tak mám jakousi jistotu, že mám ty své ovečky pěkně pokupě a nemusím je někdy nahénět. Tento systém praktikuji již několik let a musím říct, že je docela v pohodě. Personálu kde tento systém nabídnu tak je nadšen za veliké ulehčení a usnadnění práce, hlavně pro kuchaře. Na sraz 7 let zpátky vzpomínám strašně rád, bylo to fajn, no a že došli škvarky? Dnes se tomu směji. Nám se take přihodilo v Běšinách, kdy jsme ještě jizdili do Sušice. Měli jsme klasicky objednaný obědy cca pro 120 osob. Když jsme tenkrát vtrhli do restaurace, tak personál utekl a obsluhu jsme si vybrali z našich řad. :lol: :lol: A to jsem se tam byl dva dny před tím ujistit, zda jsou na vše připravený, samosebou vše mě odkývali a pak utečou. :lol:

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#40 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Teď už jen pro pobavení. Nemá smysl to tady rozpitvávat. Stalo se, stalo. Tady za to nikdo nemůže, nebudeme slovíčkařit a kazit si ostatní příjemné zážitky ze srazu, jako například běh na 2 km do kopečka z důvodu zakoupení vstupenek do Macochy.
Přílohy
IMG_5038.JPG

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#41 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Ještě pro dodržení pitného režimu. :)
Přílohy
IMG_5039.JPG

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#42 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od neuman zdenek »

V Běšinách na XI. Sušickém srazu si vše vynahradíme, to Vám slibuji. :Yahoo!: :Yahoo!:

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 16
Příspěvky: 5892
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#43 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Haben »

Přikládám video z celé spanilky a nějaké ty fotky.

Video má 52 minut, holt je to celá jízda na Macochu i zpět. Během sledování jsem byl až překvapený, kolik kolemjdoucích, kolemstojících lidí kladně reagovalo máváním na průjezd kolony, jak některá TDI pěkně čmudí a jak jsem se přistihl, že nakláním kameru, abych viděl za čumák auta :D


Fotky naleznete zde: https://goo.gl/photos/bruCS4GyWB1Fzz3E9
Abych předešel dotazům, proč je většina fotek černobílých, tak proto, že náš malý synek nějakým záhadným způsobem na zrcadlovce přepl v menu do černobílého režimu :D
Naposledy upravil(a) Haben dne 13 zář 2016 08:35, celkem upraveno 1 x.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#44 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od neuman zdenek »

Škoda že neuvidím fotky. :cry: jinak pěkný.

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 16
Příspěvky: 5892
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#45 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Haben »

Jé děkuji za upozornění, odkaz výše jsem upravil, aby se na něj dostala i široká volvo veřejnost.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#46 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od neuman zdenek »

Haben píše:Jé děkuji za upozornění, odkaz výše jsem upravil, aby se na něj dostala i široká volvo veřejnost.
Děkujeme a moc pěkný, ještě taková malá poznámka. Škoda že neumíme pěkně zaparkovat, stojíme tam jak čuníci, když jsem vyděl jak jsou kluci z BMW srovnaný a doladěný, tak to je pohled jedna radost, u nás je to jak komu to upadne od ruky. :bad: :D :D

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 16
Příspěvky: 5892
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#47 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Haben »

Ano, upozornoval na to i Jarek Krizan. Pro priste by bylo fajn, aby se na fotku auta seradila dle pokynu.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#48 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od neuman zdenek »

Haben píše:Ano, upozornoval na to i Jarek Krizan. Pro priste by bylo fajn, aby se na fotku auta seradila dle pokynu.
Ano dle pokýnů a ten musí někdo vydat. Pěkné parkování né jen na fotku, prostě jen tak, vždyť je to potom pěkný pohled, kdo si to vezme příště na povel? :crazy: :D

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 16
Příspěvky: 5892
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#49 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od Haben »

Nas maly by se toho ujmul rad, ale bal bych se vysledku a mozna i jeho zdravi
Pred dalsim srazem verim, ze nejaky jednoduchy zpusob organizace nalezneme

mot
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 520
Registrován: 10 roků 6 měsíců
Bydliště: Moravská Nová Ves
Vůz: S80, D5, MY04

#50 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice

Příspěvek od mot »

Me auto je jen na jediné fotce a to asi z 20% :D .. opravdu hezká panoramaticka fotka. Z jed e strany je 10m travnihi porostu a z druhe 20% posledniho (meho) auta. :-)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“