Švédské plechy II. 2014

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#51 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Dovolím si citovat Martina :Myslím,že pro spoustu lidí je dostatečná zábava sejít se s přáteli.
No, že to zrovna v rámci této akce propaguješ Ty, který jsi minulou akci totálně bojkotoval a snažil ses, aby Tvůj negativní názor úplně na všechno, co se na ŠP 2008 konalo sdíllelo, co nejvíc lidí z tvého okolí.
Myslím si, že dnes už legendární výrok o nakupování si vlastních vejfuků z prostředků na sraz vznikl od Tebe. Co se děje? Změnil si na nás názor? Budou se v tom angažovat ti samí lidé, bude to stát daleko víc peněz, protože všechno podražilo, bude se logicky vybírat dojezné či startovné či co, jak to nazveme. Kde je jistota, že zrovna Ty nezačneš zase rozesírat účastníky? :D :D
Škoda,že už nejsou k dispozici ty sáhodlouhé žvásty o tom, jak by to mělo být a jak je to všechno blbě. Ať mi někdo z pamětníků akce vymluví, že to tak nebylo: :D

sumi
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 235
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Vrchlabí
Vůz: Volvo XC60
Bydliště: Vrchlabí
It’s my birthday

#52 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od sumi »

kup si dalsi vejfuk ja ti na nej rad pridam :Yahoo!: :beer: nanej prt :good:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#53 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od neuman zdenek »

Newman píše:
Jiri.T píše:Fajn. A co dál? Kdo se toho ujme? Nevím proč mám pocit, že spousta lidí tvrdí jak ráda pomůže, ale NIKDO to nechce pořádat a říct potřebuju pomoct s tímto.....
Všichni automaticky předpokládají, že se toho má ujmout Zdenek a oni pak s něčím pomohou. Jenže ono to není tak jednoduchý a Zdenek má prostě dost práce s jinými srazy. Takže dokud se nenajde alespoň jeden, který to vezme na sebe a bude to organizovat a koordinovat, nemá tato diskuze řešení.
Nechci tady rozvíjet další planou diskusi, ale vzhledem k tomu, že to má být akce Volvoklubu, předpokládám, že iniciativa by měla vycházet od rady klubu. Jsou v ní dva členové VK, kteří se již podíleli na stejné akci v roce 2008 a ti s tím určitě mají nějaké zkušenosti. Vyplývá to i ze seznamu potřebných věcí, které hned zkraje nastínil Zdenda.
Domnívám se, že ten NĚKDO, kdo by měl být hlavním pořádatelem (tedy celou akci zaštítí jménem Volvoklubu), určitě nemůže být z širokého portoflia návštěvníků webu.
No a pokud se rada rozhodne, že se ŠP II nebudou konat, tak tady stačí napsat - akce nebude (i bez zdůvodnění) - a je hotovo.
Není to žádná planá diskuse, ano VK si to bere za své a já se klidně ujmu hl. pořadatele. Samosebou pokud bude mít někdo jiný zájem, rád přenechám. Jsou ale věci s kterýma je potřeba pomoc, je to patrné se seznamu a není to nikterak přemrštěný, jak by si někdo mohl myslet. Ono je hezké že nám plno lidí nabídlo překlad a za to moc děkujem, ale není to bohužel vše a co ostatní? Proto se napsal ten seznam aby jednak bylo patrné co je potřeba zajistit a kdo si to vezme na hrb. Ještě napíšu naše poznatky a zkušenosti. Když se dělali ŠP v roce 2008 byla hodně jiná doba a jiné nadšení které dnes zdaleka není. Organizace byla převážně z jednoho místa ,to je velký plus. Byl větší zájem i z venku klubu, scházeli jsme se dost často a dolaďoval se program, objížděli se sponzoři a tak. Vymýšleli se kraviny aby si lidi ten víkend prostě užili. Co si velice dobře pamatuji neskutečně nás to bavilo a bylo to super, nadšení bylo takové že skoro denní styk s lidma kteří se na tom podíleli byl normální. Lokalita v který probíhal sraz byla úžasná, jen skoro pro nás a za pár peněz. Nevěřím v dnešní uspěchaný době a lačné po kdejakém výdělku, že by nás hoteliéři nechali opět tal lacino okupovat velký pozemek pro ccá 200 aut a ccá 600 lidiček a poskytli pro nepřízeň počasí dostačující prostory aby jsme byli v suchu. Dnes máme sezení a budem se velice snažit tak trochu rozjetý vlak nezastavovat. :) :twisted:
Děkuji Zdenek

GDPR_user

#54 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od GDPR_user »

Jana N.-Blondýna píše:Dovolím si citovat Martina :Myslím,že pro spoustu lidí je dostatečná zábava sejít se s přáteli.
No, že to zrovna v rámci této akce propaguješ Ty, který jsi minulou akci totálně bojkotoval a snažil ses, aby Tvůj negativní názor úplně na všechno, co se na ŠP 2008 konalo sdíllelo, co nejvíc lidí z tvého okolí.
Myslím si, že dnes už legendární výrok o nakupování si vlastních vejfuků z prostředků na sraz vznikl od Tebe. Co se děje? Změnil si na nás názor? Budou se v tom angažovat ti samí lidé, bude to stát daleko víc peněz, protože všechno podražilo, bude se logicky vybírat dojezné či startovné či co, jak to nazveme. Kde je jistota, že zrovna Ty nezačneš zase rozesírat účastníky? :D :D
Škoda,že už nejsou k dispozici ty sáhodlouhé žvásty o tom, jak by to mělo být a jak je to všechno blbě. Ať mi někdo z pamětníků akce vymluví, že to tak nebylo: :D
Zřejmě to máš kapku popletené,nákupy výfuku a baterek probíhaly z členských poplatků.Myslím,že si to někteří ještě budou pamatovat.

Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 4725
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#55 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Ondra. »

ja si tedy pamatuju nevysvetlenou autobaterku v ucetnictvi ale zaroven si nejsem vedom ze by tenkrat u toho byl nekdo z dnesniho vedeni vk, tudiz to povazuju za bezpredmetne...

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#56 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od neuman zdenek »

Hele co takle 2.světová, ta také není pořád jasná :D :o :crazy: :%) :P :angel: :fool: :good:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#57 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od neuman zdenek »

Rád bych zůstal u tématu, děkuji, dohadujem se a vyčítáme si prdy, jinde. :D
Prosím moderátora o promazání.

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#58 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Haben »

Za sebe, který jsem zatím na žádném větším (vícedenním) sraze nebyl, ale možná i za ostatní podobné osoby, bych požádal o předpokládaný popis celé akce: předpokládaný termín (červen je málo konkrétní), program, náklady, jak je zajištěno ubytování, strava, jaké jsou požadavky na účastníky (auta)...
Zatím účast byla doma přijata kladně, nicméně definitivní rozhodnutí může padnout, až budeme znát, co, kdy a jak se plánuje.
Co se týče pomoci, tady to z mé strany vidím bídně (2 malé děti zabírají téměř celý volný čas), ale třeba něco najdu, s čím bych pomohl...

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#59 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od neuman zdenek »

Haben píše:Za sebe, který jsem zatím na žádném větším (vícedenním) sraze nebyl, ale možná i za ostatní podobné osoby, bych požádal o předpokládaný popis celé akce: předpokládaný termín (červen je málo konkrétní), program, náklady, jak je zajištěno ubytování, strava, jaké jsou požadavky na účastníky (auta)...
Zatím účast byla doma přijata kladně, nicméně definitivní rozhodnutí může padnout, až budeme znát, co, kdy a jak se plánuje.
Co se týče pomoci, tady to z mé strany vidím bídně (2 malé děti zabírají téměř celý volný čas), ale třeba něco najdu, s čím bych pomohl...
????????
Ptáš se na pěkný věci :) Pořád zde ale řešíme kdo a čeho se ujme a jestli vůbec a ty chceš po nás ???????? :%) :D

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#60 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Mimochodem k úspěšnému uskutečnění je také třeba řádné propagace akce, která se neodehrává pouze na stránkách VK, protože tisíce majitelů volva nejsou uživateli fora. V rámci minulého srazu ŠP rozdávali dobrovolníci, a že jich bylo, za stěrače či přímo majitelům vozů letáčky s popisem akce, ale ruku na srdce, kdopak, kromě nás ještě rozdává alespoň klubové vizitky? Nikdo je nechce poslat, skoro nikdo si je na srazech nebere. Nedopadlo by to podobně?
A musím si rejpnout - ty vejfuky byly v souvislosti s touto akcí, mám důkazy :) a paměť jaká se jen tak nevidí. :) A teď si mě vymažte. :D

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#61 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Haben »

neuman zdenek píše:
Haben píše:Za sebe, který jsem zatím na žádném větším (vícedenním) sraze nebyl, ale možná i za ostatní podobné osoby, bych požádal o předpokládaný popis celé akce: předpokládaný termín (červen je málo konkrétní), program, náklady, jak je zajištěno ubytování, strava, jaké jsou požadavky na účastníky (auta)...
Zatím účast byla doma přijata kladně, nicméně definitivní rozhodnutí může padnout, až budeme znát, co, kdy a jak se plánuje.
Co se týče pomoci, tady to z mé strany vidím bídně (2 malé děti zabírají téměř celý volný čas), ale třeba něco najdu, s čím bych pomohl...
????????
Ptáš se na pěkný věci :) Pořád zde ale řešíme kdo a čeho se ujme a jestli vůbec a ty chceš po nás ???????? :%) :D
Promin, ale me prijde nesmyslne, ze se planuje, akce, ktera ma prekonat rekord v ucastnicich z roku 2008 a misto toho, aby se reklo, ze ke splneni daneho cile je potreba udelat to a to a to a proto bude termin takovy, ucastnici se budou zajistovat temito zpusoby, program takovy, naklady takove, tak prvni zacnete shanet, kdo s cim pomuze. Jedine, co vim, tak ze se planuje dalsi velky sraz a ze by mel byt prekonany ten z roku 2008 - ale to je hodne malo proto, aby nekdo se ujal urciteho ukolu. Vzdyt ani jsem z topicu nejak nezaregistroval, kdo je veoudci tohoto projektu. Omlouvam se, zda se nekoho dotknu, ale prijde mi to jako takova hura akce bez jednoznacneho zadan a s ocekavanim, ja to tady nadhodim a on se toho jiz nekdo ujme, ale treba do toho vidite jen vy z vedeni klubu.

vityjan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 880
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

#62 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od vityjan »

Jana N.-Blondýna píše:Mimochodem k úspěšnému uskutečnění je také třeba řádné propagace akce, která se neodehrává pouze na stránkách VK, protože tisíce majitelů volva nejsou uživateli fora. V rámci minulého srazu ŠP rozdávali dobrovolníci, a že jich bylo, za stěrače či přímo majitelům vozů letáčky s popisem akce, ale ruku na srdce, kdopak, kromě nás ještě rozdává alespoň klubové vizitky? Nikdo je nechce poslat, skoro nikdo si je na srazech nebere. Nedopadlo by to podobně?
A musím si rejpnout - ty vejfuky byly v souvislosti s touto akcí, mám důkazy :) a paměť jaká se jen tak nevidí. :) A teď si mě vymažte. :D


Ja rozdavam a taky uz mam posledni. Roznos letaku klidne provedu vsude kde se objevim :-) klidne si je i vytisknu. Jen bych je nevyrabel protoze jak znamo, nejsem graficky zdatny. Ale pro vyrobu je dobre vedet ten zminovany termin. Tim ze to ma byt v cervnu se vyber zuzuje o termin v susici :-)

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#63 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od yoby »

2 Haben: no, info o ŠP 2008 se tu dá najít velmi snadno, pak si uděláš představu. Jinak první věc je, aby byl vůbec zájem o účast na takové akci, a ten je tentokrát proti přípravě 2008 mírně řečeno vlažný.

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#64 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Haben »

ano, info o 2008 se dá najít, ještě jsem nehledal, tak se podívám. Ale, bude ŠP 2014 stejné jako 2008? Nebo, aby přijelo více lidí, tak bude naprosto jiné? :unknown:
Dle mne by měla být prvně sdělena představa vedení Volvo klubu, jak bude celá akce vypadat, kdy se přesně plánuje a co to bude každého účastníka stát. Jinak zájem bude vlažný, ono se těžko slibuje, že něco pro akci udělám nebo že tam pojedu, když ani nevím, pro co se upisuji a zda mě to vůbec osloví :beer: No a pokud to přeci bude vypadat, že švédských plechů bude málo, tak se to za včas zruší, to vedení VK nemůže mít nikdo za zlé.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#65 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od neuman zdenek »

Tak za prvé:
Nechcem za každou cenu něco překonávat, možná si nepochopil ze všech těch příspěvků, že by jsme chtěli udělat jeden pěkný víkend pro všechny příznivce naší značky včetně prcků, někde tady určitě v Čechách(je ve hvězdách).
2. Ke splnění daného cíle moc dobře víme co máme dělat, ale potřebujem pomoc a ochotu lidí kteří do toho půjdou bezhlavě.
3. Trochu výš je opravdu napsáno co a proč.
4.Všichni účastníci nemohou pomoc, to by nikdo neukočíroval, proto je zde dán dotaz kdo by s čím pomohl. Nejlépe jednotlivci kteří již mají nějaké zkušenosti s nějakým úkolem s předchozích srazů, Např. vcar a jeho pomocníci při parkování aut. Ale to je jen příklad, samosebou budou vítáni i lidi kteří přijdou s nějakou užitečnou pomocí.
5. Program je o nápadu aby se neopakoval.
6.Náklady se odvíjejí od programu a třeba i ubytování a o sponzorech.
7.Radíš nám, tak prvni zacnete shanet, kdo s cim pomuze.Mám pocit že všechno nečteš. Co asi celou dobu děláme. :shock: :%)
8. To si piš že do toho s vedení vidíme. :D

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#66 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Haben »

"Nechcem za každou cenu něco překonávat, možná si nepochopil ze všech těch příspěvků, že by jsme chtěli udělat jeden pěkný víkend pro všechny příznivce naší značky včetně prcků, někde tady určitě v Čechách(je ve hvězdách)." Tak proč sakra tento úvodní příspěvek??? :%) :%) :%) :%) :%) VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,opět koketujeme s myšlenkou s uspořádáním (a překonat rekord s roku 2008 163 aut) druhého srazu VOLVO/SAAB

7.Radíš nám, tak prvni zacnete shanet, kdo s cim pomuze.Mám pocit že všechno nečteš. Co asi celou dobu děláme. :shock: :%) je potřeba přečíst celou větu a ne poslední část souvětí :D

Tak jsem z toho zmaten, ale nechme toho... Rád bych se pokusil najít i přes minimum času oblast, ve které bych Vám mohl alespoň trochu pomoci, ale bohužel bez toho, abych věděl, jak akce bude vypadat, se to neodvažuji nyní promyslet a zkusit něco takového navrhnout. Těším se na další info k ŠP 2014... :beer: :friends:

Davidian
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 464
Registrován: 14 roků
Bydliště: Ostrava, Gen. Janouška
Vůz: Volvo V70, S80

#67 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Davidian »

co to tu jsou za kidy :lol: :lol: :lol:
Já si kliknul na ,,Švédské plechy II. 2014,, a přitom jsem si přečet kvalitní českou telenovetu :D

Samozřejmě pomocná ruka platí, mám to přeci jen do Jeseniku blíž 8)

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#68 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od neuman zdenek »

První info, určitě to nebude na Moravě.

Petr Marek
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 7459
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#69 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Petr Marek »

vityjan píše:
Jana N.-Blondýna píše:Mimochodem k úspěšnému uskutečnění je také třeba řádné propagace akce, která se neodehrává pouze na stránkách VK, protože tisíce majitelů volva nejsou uživateli fora. V rámci minulého srazu ŠP rozdávali dobrovolníci, a že jich bylo, za stěrače či přímo majitelům vozů letáčky s popisem akce, ale ruku na srdce, kdopak, kromě nás ještě rozdává alespoň klubové vizitky? Nikdo je nechce poslat, skoro nikdo si je na srazech nebere. Nedopadlo by to podobně?
A musím si rejpnout - ty vejfuky byly v souvislosti s touto akcí, mám důkazy :) a paměť jaká se jen tak nevidí. :) A teď si mě vymažte. :D


Ja rozdavam a taky uz mam posledni. Roznos letaku klidne provedu vsude kde se objevim :-) klidne si je i vytisknu. Jen bych je nevyrabel protoze jak znamo, nejsem graficky zdatny. Ale pro vyrobu je dobre vedet ten zminovany termin. Tim ze to ma byt v cervnu se vyber zuzuje o termin v susici :-)

Já vizitky také poctivě rozdávám. V Podlesí jsem si doplnil zásobu.

A co se týká ŠP II, tak je pro mě docela důležitý termín. Pokud to nebude poslední červnový víkend, kdy jsem mimo, tak rád přiložím ruku k dílu. Po zveřejnění místa a času konání nabídku pomoci upřesním.

Davidian
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 464
Registrován: 14 roků
Bydliště: Ostrava, Gen. Janouška
Vůz: Volvo V70, S80

#70 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Davidian »

aha, tak to si mě utřel :D

vityjan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 880
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

#71 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od vityjan »

Pokud mohu, souhlasil bych s promazáním vlákna, ať je v tom přehled :roll:

vcar
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1113
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Č.Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#72 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od vcar »

Myslel jsem, že místo je jasné nebo Dlouhé stráně už nevyhovují?

Davidian
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 464
Registrován: 14 roků
Bydliště: Ostrava, Gen. Janouška
Vůz: Volvo V70, S80

#73 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Davidian »

vcar píše:Myslel jsem, že místo je jasné nebo Dlouhé stráně už nevyhovují?
Taky jsem žil s vidinou Dlouhých strání 8)

pekelnik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1489
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo 264 a S80
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#74 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od pekelnik »

termín je prvořadý. Pak se dá teprve říct, zda nekam někdo přijede a jestli s něčím pomůže. Vizitky a letáky dávám :)

Akci pořádá VK, tak by to měl řídit jeden pověřený pořadatel z VK. Připadá mi, že tu bylo naznačeno, tak se toho někdo ujměte. Takovéhle mega srazy by měli být ve spolupráci s brigádníky, kteří by byli najati a zaplaceni a měli své jasné úkoly, pravomoce a odměny. Přece jen, každý z účastníků si jede sraz užít s rodinou a ne ho organizovat.
Pro představu, Praga klub Brno pořádá Motortechnu - výstava a burza veteránů, kterou navštíví na výstavišti x tisíc návštěvníků. Nedovedu si představit, že by se těch pár důchodců s Pragovkama dohadovalo na schůzi o tom, kdo sedí v kase u lístků, a kdo u parkovného. Jeden pořadatel má na starosti výstavu - prezentaci klubů v hale a druhý prodejce. Ostatní dělají brigádníci ve slušivých oranžových vestách.
Jen nápad k zamyšlení, jak to dělají jinde. :friends:

Jiri.T
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 908
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Žďár nad Sázavou

#75 Švédské plechy II. 2014

Příspěvek od Jiri.T »

Furt nevím o čem se bavíme, pokud vím tak na podzimním sraze bylo odsouhlaseno, že žádný sraz nebude. Nebo je od někoho zájem to pořádat?
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“