FREGATTA 3.4.2010

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Bohouš

#26 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Bohouš »

Švéd píše:Zdar holky a klucí,
bylo to super setkání a díky moc všem. Byla perfektní a pohodová atmosféra. Rád jsem vás všechny poznal. David



P.S.: Cesta zpět byla místy divoká :D , ale stálo to za to a ta dročka alá S8 byla docela směšná. Tři Volva, tři stěry, ten asi nechápal. Jinak 440 co jsme náhodou potkali po cestě se taky docela držela :good: .

Nápodobně :-)
Jinak ten kluk v 440 na to fakt šlapal, sice jsme ho pak sfoukli jak svíčku, ale bral to sportovně a mával jak na 1. máje, tak to má být...... dročky S8 jsem si popravdě ani nevšiml :%)

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#27 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od st_Andy »

no uz to sem nahodte! (at slinka vytece) :crazy: :D

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#28 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Švéd »

Bohouš píše:
Švéd píše:Zdar holky a klucí,
bylo to super setkání a díky moc všem. Byla perfektní a pohodová atmosféra. Rád jsem vás všechny poznal. David



P.S.: Cesta zpět byla místy divoká :D , ale stálo to za to a ta dročka alá S8 byla docela směšná. Tři Volva, tři stěry, ten asi nechápal. Jinak 440 co jsme náhodou potkali po cestě se taky docela držela :good: .

Nápodobně :-)
Jinak ten kluk v 440 na to fakt šlapal, sice jsme ho pak sfoukli jak svíčku, ale bral to sportovně a mával jak na 1. máje, tak to má být...... dročky S8 jsem si popravdě ani nevšiml :%)
Tys jí fakt přehlíd??? No tak je fakt, že jsi to míjel, jak kužely, takže Ti to mohlo utéct, ale já ji rozhodně nepřehlídnul, myslím, že je i na videu. Ostatně videí je dost a asi čtyři jsou okolo 5 minut. Bude asi trochu zhoršená kvalita, ale to je zhoršeným stavem silnic a stylem jízdy :ROFL: .

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#29 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Švéd »

st_Andy píše:no uz to sem nahodte! (at slinka vytece) :crazy: :D

Je toho více, takže se to bude muset protřídit a zcenzurovat. Ne všechny videa by asi někteří uživatelé chválili, viďte kucí??? Já už vidím, jak by se v lampárně hojně zakládaly témata :D . Ale bylo to super a myslím, že z videí je z čeho vybírat :twisted: . A co volvopes(Saab 9-5 BSR stage 2)??? Kam se nám po cestě ztratil???

Bohouš

#30 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Bohouš »

No jo volvopes, zmizel jak pára nad hrncem :roll: :roll:

Jinak během celého odpoledne jsme nikoho ani neomezili, takže lehké překročení rychlosti nemůže nikoho rozházet :jaj:

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#31 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Švéd »

Bohouš píše:No jo volvopes, zmizel jak pára nad hrncem :roll: :roll:

Jinak během celého odpoledne jsme nikoho ani neomezili, takže lehké překročení rychlosti nemůže nikoho rozházet :jaj:

Jak chcete, já byl jen kameraman. Já jsem neřídil. Je to na Vás :D . Néé, vypadá to dobře, navíc ten telefon dost zkresluje a tedy zpomaluje, takže je vidět, že jsme jeli docela spořádaně :twisted: . Příště by to chtělo kamerku. Asi by to bylo lepší. A rovnou nějakej stativ, jak maj policajti......a vlastně teď mně napadá........co ten policeman??? Díky kterému jsme mohli krásně parkovat na chodníku??? :ROFL:

Leonidas

#32 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Leonidas »

Zdravím ve spolek,

tak hodte nejake to video. Rad by se podival, dle Sveda je jich vic. Kdyz uz jsem se nemohl ucastnit, tak aspon muzu slintat u pocitace. Ta moje bestie se rozhodla stavkovat. Asi dosla stava v baterce bo jinak nevim. Hodte sem ty videa, hlavne ty dlouhy co o nich tak pise Sved. Kurna to mne stve, ze jsem tam nebyl. L.

Leonidas

#33 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Leonidas »

Švéd píše:
Bohouš píše:No jo volvopes, zmizel jak pára nad hrncem :roll: :roll:

Jinak během celého odpoledne jsme nikoho ani neomezili, takže lehké překročení rychlosti nemůže nikoho rozházet :jaj:

Jak chcete, já byl jen kameraman. Já jsem neřídil. Je to na Vás :D . Néé, vypadá to dobře, navíc ten telefon dost zkresluje a tedy zpomaluje, takže je vidět, že jsme jeli docela spořádaně :twisted: . Příště by to chtělo kamerku. Asi by to bylo lepší. A rovnou nějakej stativ, jak maj policajti......a vlastně teď mně napadá........co ten policeman??? Díky kterému jsme mohli krásně parkovat na chodníku??? :ROFL:
Kameru jsem ti mohl pujcit, stacilo rict a mohli jste to mit v HD. No to nevadi, jsem zvedav co jsi natocil. Jste tam meli i policajty, jo? To jsem fakt o hodne prisel :( . No tak nevadi, snad priste. A hod sem to video..... :beer:

lumiere.c
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 519
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha 9, Krásná Lípa
Vůz: S80 3.2 '07

#34 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od lumiere.c »

Všechy videa mám u sebe já.Zítra,nebo tedy dnes,sem zkusím něco hodit,ale dejte mě čas. :)

volvopes

#35 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od volvopes »

Kluci díky za perfektní odpoledne. :Bravo: Já se se vydal s těmi pár litříky co mi zbývaly pomalu na Prahu, abych se došoural ke svý benzince. :cry: Bylo mi jasný jak po focení pojedete zpět tak jsem doufal, že mě třeba dorazíte a já Vám aspoň mávnu. Cesta zpět s takřka poloviční spotřebou ale zábava 0. Příště už si vemu více ovsa pro svý koníky abych o nic nepřišel. Tak se taky těším aspoň na ta videa, muselo to být super. Tu cestu do Fregatty jsem si fakt užíval. Akorát teda jako poslední vagón našeho vláčku jsem občas musel rukama nohama celkem slušně zasportovat viz. např. to odbočování z levýho před Zbraslaví. :Yahoo!: Saabíkovi se to taky moc líbilo, bejt to pes tak určitě by celý odpoledne vrtěl ocasem. Takže se těším na další akci. :) Zdarec.

Tom480
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 682
Registrován: 19 roků 4 měsíce
Vůz: V480 2.0i B20F 95 - Collection 217/480
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#36 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Tom480 »

Bylo to fajn. Když jsme pak jel domů, tak jsem si říkal, jestli vás někde neuvidím ve stejném stavu jako tu C3 v Měchenicích. jak to čtu, tak málem se něco takového povedlo? Video bych docela rád viděl.
Přidávám pár fotek.
Přílohy
IMG_7041.JPG
IMG_7041.JPG (56.03 KiB) Zobrazeno 555 x
IMG_7043.JPG
IMG_7043.JPG (50.87 KiB) Zobrazeno 555 x
IMG_7047.JPG
IMG_7047.JPG (60.71 KiB) Zobrazeno 555 x
IMG_7060.JPG
IMG_7060.JPG (63.47 KiB) Zobrazeno 555 x

lumiere.c
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 519
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha 9, Krásná Lípa
Vůz: S80 3.2 '07

#37 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od lumiere.c »

Zdravím všechny.Videa jsou otočený o 90 stupňů.Natáčely jsme je,nevím proč,na šířku.Nevím jak je upravit.Mám Sony Vegas,Pinnacle Studio.Nepovedlo se.Samozřejmě je sem můžu hodit takhle otočený.Kdyby někdo věděl co s tím,rád vám je pošlu.Je to na Vás.David.

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#38 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Švéd »

Video vysvětlí Lumiere, ale snad se nějak podaří, je tam menší zádrhel. Bude co nejdřív to půjde. A kucí nahoďte více fotek, vždyť tam skoro každej nafotil dost fotek. Jedno video sem můžeme přidat, to je to kdy jsme jeli já s Lumierem, před námi Bohouš za námí Láďa a Volvopes. To vypadá k světu.

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#39 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Švéd »

Já vím proč, páč jsem to točil s telefonem na šířku, jak to skákalo, tak se to nedalo držet v jedný ruce, aby z toho něco bylo. Řekl bych, že to někdo dokáže.....podle mě se jedná o banalitu.

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#40 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Švéd »

Leonidas píše:
Kameru jsem ti mohl pujcit, stacilo rict a mohli jste to mit v HD. No to nevadi, jsem zvedav co jsi natocil. Jste tam meli i policajty, jo? To jsem fakt o hodne prisel :( . No tak nevadi, snad priste. A hod sem to video..... :beer:

Tos mi nemohl říct??? Sakra, já to tam pachtil jak blb na telefon a mohli jsme mít kameru. No to už je jedno. Něco z toho bude. Měl jsi jet taky!!! Ostatně Tvoji kolegové v podobě dvou maníků na GSX-R tam byli také.....kousek od nás.

st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#41 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od st_Andy »

Švéd píše:Já vím proč, páč jsem to točil s telefonem na šířku, jak to skákalo, tak se to nedalo držet v jedný ruce, aby z toho něco bylo. Řekl bych, že to někdo dokáže.....podle mě se jedná o banalitu.
http://www.google.sk/#hl=sk&safe=off&q=how+to+rotate+video&meta=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=46550775d7b1fbcd :P

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#42 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Švéd »

st_Andy píše:
Švéd píše:Já vím proč, páč jsem to točil s telefonem na šířku, jak to skákalo, tak se to nedalo držet v jedný ruce, aby z toho něco bylo. Řekl bych, že to někdo dokáže.....podle mě se jedná o banalitu.
http://www.google.sk/#hl=sk&safe=off&q=how+to+rotate+video&meta=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=46550775d7b1fbcd :P
Supééér, tak že bychom měli vyhráno? Díky a průběžně sleduj až to tu bude, tak to bude asi zajímavé, hlavně tedy cesta zpět :lol: . Bude to asi až během dne. David.

element5
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 343
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70RAWD

#43 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od element5 »

Tak kde jsou ta videa? Aby mě ještě víc mrzelo, že jsem nedorazil... :)

doktor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3226
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Slaný, okr. Kladno
Vůz: SAAB 9-5 AERO 04, V70II R 04, C70 T5 98

#44 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od doktor »

video !

na obrázku IMG_7043 ještě visí bohoušovi slina z výfuku :ROFL:

karlos
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 302
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: S80 3.2
Bydliště: Praha 4

#45 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od karlos »

1) nejsem vidět, je to dobrý :D
2) to s tou nádrží sedělo - na spojce u OMV jsem mel dojezd asi 20km :crazy:

lumiere.c
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 519
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha 9, Krásná Lípa
Vůz: S80 3.2 '07

#46 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od lumiere.c »

karlos píše:1) nejsem vidět, je to dobrý :D
2) to s tou nádrží sedělo - na spojce u OMV jsem mel dojezd asi 20km :crazy:
Mám sem hodit video kde seš vidět moc dobře? :)

karlos
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 302
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: S80 3.2
Bydliště: Praha 4

#47 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od karlos »

lumiere.c píše:
karlos píše:1) nejsem vidět, je to dobrý :D
2) to s tou nádrží sedělo - na spojce u OMV jsem mel dojezd asi 20km :crazy:
Mám sem hodit video kde seš vidět moc dobře? :)
:jaj: ne-e...to mi radši hoď do mailu

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#48 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Švéd »

Tak já myslím, že zatím docela dobrý :ROFL: .

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#49 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od Švéd »

Kecy jsi měl i Ty, alibisto jeden. Jinak ten řidič s tou Hondou za námi nás chtěl fakt předjet, alespoň se nám lepil na p*del. No jo....co dodat.

To Bohouš: toho "magora" jsem použil v dobrém slova smyslu :D ! Myška na Barranďáku byla exklusive :good: !

To Karlos: přihoď ještě nějaké foto. Jinak 850 je fakt pekelná na to, že má 313.000km!!! Ty jsi vlastně pořád držel tempo :twisted: !

karlos
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 302
Registrován: 16 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: S80 3.2
Bydliště: Praha 4

#50 FREGATTA 3.4.2010

Příspěvek od karlos »

Švéd píše:Kecy jsi měl i Ty, alibisto jeden. Jinak ten řidič s tou Hondou za námi nás chtěl fakt předjet, alespoň se nám lepil na p*del. No jo....co dodat.

To Bohouš: toho "magora" jsem použil v dobrém slova smyslu :D ! Myška na Barranďáku byla exklusive :good: !

To Karlos: přihoď ještě nějaké foto. Jinak 850 je fakt pekelná na to, že má 313.000km!!! Ty jsi vlastně pořád držel tempo :twisted: !
Přihodim po víkendu - musim je trochu probrat, tyhle jsem jen rychle bez úprav překopal do jpg, s těma dalšíma si dám trochu víc práce :wink:

Je to super auto...dokonce i když mi to teď někde fouká a moc nejede :D :twisted:
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“