19.9.2009 - Pernštejn

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 494
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#1 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od flaksy »

Datum konání:
19.9.2009

Místo:
restaurace Pod Pernštějnem, hrad Pernštejn

Účastníci:
flaksy - S40
Pavluňa - V50
Lumpy - V50
jou81 - S60
dekky - V50
Kubik - V50
zephyr - V50

Co se dělo:
10:00 až 11:00 - postupný příjezd účastníků k restauraci Pod Pernštejnem
do 12:00 - povídání venku
12:00 - 12:30 oběd v restauraci
do 14:30 - povídání venku, káva a další poobědové záležitosti v restauraci
14:30 - odjezd na hrad Pernštejn
15:20 - prohlídka hradu
16:40 - posezení v podhradí a osvěžení před cestou
od 16:40 - postupný odjezd
17:40 - odjezd zbývajících 5 aut formou spanilé jízdy směr Brno

Díky všem zůčastněným a doufám, že se každému na srazu líbilo. :beer: :friends: :good:

Malá ochutnávka:
Přílohy
P1010002.JPG
P1010002.JPG (68.06 KiB) Zobrazeno 3805 x
P1010011.JPG
P1010011.JPG (66.11 KiB) Zobrazeno 3805 x

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#2 [Proběhlo] 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od jou81 »

Srázek byl skvělý, a hlavně nesmíme zapomenout na dokonalou průvodkyni :ROFL:

Pár fotek: http://gallery.me.com/zidek.mir#100055

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 549
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.
Bydliště: Kolín

#3 [Proběhlo] 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od Pavluňa »

Vsem zucastnenym mockrat diky za super srazek a tim padem i uzasne straveny pohodovy den.Malou foto ochutnavku si tez nemuzu odpusit :wink:
Z prohlidky hradu me nejvic upoutala loznice,ktera musela byt vzdy po ranu poradne zaprdena a taky ten starodavnej notas ze super sirokouhlym monitorem :ROFL: :ROFL: :ROFL:

jou81: pani pruvodkyne byla opravdu nezapomenutelna :friends:
Přílohy
to je setava panecku.JPG
to je setava panecku.JPG (45.31 KiB) Zobrazeno 3786 x
ohniva diskuze.JPG
ohniva diskuze.JPG (62.17 KiB) Zobrazeno 3787 x
Pavluna jr. v S60ce.JPG
Pavluna jr. v S60ce.JPG (37.88 KiB) Zobrazeno 3786 x
z hradu.JPG
z hradu.JPG (40.1 KiB) Zobrazeno 3787 x

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Vůz: Volvo V50
Bydliště: Myjava

#4 [Proběhlo] 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od dekky »

diky panove,
nemam s cim porovnavat,lebo to bol moj prvy volvo zraz,ale boli sme velmi spokojny,dobre sme si pokecali a bol to celkovo prijemne straveny den. :Bravo:
mam ovela radsej takuto komornejsiu atmosferu par normalnych ludi,ako nejake velke komercne akcie.
tak zas niekedy cago.bude mi potesenim.

skoda,ze neprisiel aj wrbics...

Kubik
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 16
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Vůz: V50-1.6D-'05
Bydliště: Praha

#5 [Proběhlo] 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od Kubik »

Ahoj vsichni,

vsem diky za super sraz. Jsme radi, ze jsme poznali takhle fajn lidi, s takhle fajn autama :-) Skoda jen, ze jsme neudelali nejaky spolecny foto ze vsema autickama na nejakym peknym miste. Tak priste :-)
Tady pridavam taky par svych fotecek :-)
Tak pekny zbytek vikendu!
Přílohy
IMG_7811.jpg
IMG_7811.jpg (118.16 KiB) Zobrazeno 3764 x
IMG_7807.jpg
IMG_7807.jpg (68.26 KiB) Zobrazeno 3764 x
IMG_7806.jpg
IMG_7806.jpg (108.3 KiB) Zobrazeno 3764 x
IMG_7804.jpg
IMG_7804.jpg (105.46 KiB) Zobrazeno 3764 x
IMG_7803.jpg
IMG_7803.jpg (92.27 KiB) Zobrazeno 3764 x
IMG_7802.jpg
IMG_7802.jpg (98.02 KiB) Zobrazeno 3764 x
IMG_7800.jpg
IMG_7800.jpg (70.17 KiB) Zobrazeno 3763 x
IMG_7799.jpg
IMG_7799.jpg (90.64 KiB) Zobrazeno 3764 x
IMG_7798.jpg
IMG_7798.jpg (83.64 KiB) Zobrazeno 3764 x
IMG_7797.jpg
IMG_7797.jpg (115.75 KiB) Zobrazeno 3764 x

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 549
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.
Bydliště: Kolín

#6 [Proběhlo] 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od Pavluňa »

No parada takovejch fotecek :) jsem rad,ze se to vsem libilo a kdyz jsem premejslel o pristim srazu,napadlo me,ze tam padla myslenka o srazu na Slovensku :shock:
Osobne bych to celkem bral,nebyl jsem to od ty doby co je to pro nas cizina,takze uuuuz hooodne dlouho,takze tak zni prvni navrh na misto konani dalsiho srazu :wink:
Nejakyho velkyho srazu se taky do budoucna nehodlam zucastnovat,protoze tyhle mensi akcicky maj proste svoje kouzlo :D

PS:jinak termin bych videl nejak z kraje jara :roll:

PS2:snad na vas moc nepospicham :jaj:

wrbics
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 105
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno
Vůz: FoFo 2.0TDCi

#7 [Proběhlo] 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od wrbics »

:cry: Tak jsem se tomu tady snažil vyhnout ,abych nebyl ještě více zklamanej , ale neodolal jsem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Hold nebylo mi přáno dorazit ! A tolik nových lidiček přijelo :cry: Já sem se tak těšil :Yahoo!: Doufám , že Vám Pavluňa vyřídil mé pozdravy !Na jaře to vyjde !!!!!!!!! Cizina z ní lákavě :green: ! A možná bych to viděl i třeba na jednu noc , penzion nebo chatky duď tady nebo tam !

dekky : jediný si vzpoměl :friends:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 494
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#8 [Proběhlo] 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od flaksy »

wrbics: ja i Pavel jsme nase zklamani vyjadrili v puvodnim srazovem tematu. No kdyz mi to rikal, hned jak jsme se potkali na prijezdu u restaurace, tak mi malem zdesenim spadla cigareta na zem, tak se mi rozklepaly ruce ;)

Uprimne se mi vubec nechtelo pri odjezdu verit, ze je konec srazu :( bylo to moc kratke. Spanilka na Brno byla nadherna. A jak lidi koukali :angel: Kdyz do ciziny a s ojrama, tak asi i pres noc. Kdyz uz to budu menit, at to stoji za to ;)

Z kraje jara bych to videl asi na brezen, max zacatek dubna. Ja mam zacatkem kvetna statnice a jet nekdy tesne predtim by znamenalo: bud bych nejel vubec, nebo bych jel a byl nervozni, neprijemny atp :(

pavluna: nepospichas ... vis, uz ted se nemuzu dockat a rikam si, ze to je az za moc dlouho ;)

wrbics
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 105
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno
Vůz: FoFo 2.0TDCi

#9 [Proběhlo] 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od wrbics »

flaksy a Pavluňa: :friends: promiňte klucí :Rose: , tam jsem se nedíval !
flaksy píše:....tak mi malem zdesenim spadla cigareta na zem, tak se mi rozklepaly ruce
:oops: kecáš :oops:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 494
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#10 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od flaksy »

Nekecám. Nejdriv jsem si myslel, ze si ze me dela srandu. Bohuzel ne :( Ale co ty, hlavne by tam bylo dalsi uplne jinak barevne VOLVO :-D Nejen, ze tam zadne auto nemelo stejnou barvu, ale ani interier. Pouze 2 auta mela stejny interier (tmavy), ale diky Pavlunove zasahu a prelakovani panelu na bilou perlet tam tak nebylo ani jedno stejne. No proste mazec!

Uz se fakt moc tesim na dalsi srazek a doufam, ze se opet sejdeme v co nejvetsim poctu a treba i nekdo dalsi pribude. Pokud to bude na Slovensku, klidne na 2 dny a s nejakym programem. Neni z me strany problem! :Bravo:

K tomu hradu. Trosku me zklamala ta organizace ze strany spravy hradu, moc lidi na male prostory a hlavne zadne legendy (krom bile pani ... ja teda cekal, ze ji ten knez umlati tim krizem - viz ten obraz :-D), hlavne prehled panovniku. No cekal jsem trosicku vic. Ale hrad krasny a hlavne majestatni. No vedet dopredu, ze pujdeme vsichni, mohli jsme dat premiovy okruh vcetne mucirny :) Nutna vsak byla rezervace predem a omezeni na 10-15 lidi (ale to bylo akorat pro nas).

Pamatna hlaska ... "tak mi pujdem druzi" ... "volvoklub za mnou" :-D :-D

Jo a dostal Pavluna ml. cislo na tu kocenu? Ta ho tam pekne uhanela :angel: ;)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 56
Registrován: 15 roků 4 měsíce
Bydliště: Bučovice
Vůz: V50 2.0D Momentum + RTI, r. v. 2006

#11 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od Lumpy »

Sraz - jedním slovem BOMBA. Přístě jedu zase, i kdybych měl dolámaný obě kolena a měli mě táhnout na vozíku. Fakt paráda a musím říct, že ty točitý schody mě to koleno tak rozhýbaly, že už mám sbalenou výstroj a zítra si půjdu aspoň zaházet. A paní průvodčí měla pravdu, praváci byli na schodišti vyřízení, šermoval jsem tam berlou a fakt to měli blbý :D

Jsem pro sraz na Slovensku, ale rovnou dopředu říkám, BOROVIČKU NEPIJU :bad: . Pro Kubíka a Pavluňu to bude delší výlet, ale určitě to bude stát za to. Dal bych víkendovku v nějaké zajímavé oblasti, to už nechám na "místních" :wink: . Mě osobně předminulý týden dostal Slovenský raj, ale to je až za Popradem, takže dost daleko.

Ale abych nezapomněl, tak nějak jsme se domluvili s Pavluňou, že tak za měsíc až dva pojede za rodinou někam k Hodonínu, takže bychom mohli dát sraz někde u hranic, případně Trenčín (hrad tam mají dobrý, je to od hranic kousek a máme tam spojence :) ). Třeba bych tam nalákal Begiho, aby nám konečně dovezl ukázat pořádný motor T5. Takže Tome, nezoufej, toto by mohlo vyjít. Ale je to fakt, chyběl jsi tam, Pavluňa mi to volal hned jak se to dozvěděl, je to škoda, ale co naděláš, příště to určitě vyjde.

Tak všem díky moc za sraz a sobotu vůbec, sjely se krásný auta a pohodoví lidi :Bravo: :Bravo:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Vůz: Volvo V50
Bydliště: Myjava

#12 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od dekky »

predbezny navrh na to jaro...co tak Bojnice?je tam zamok,zoo...skusim pohladat nejake ubytovanie,keby sa islo na 2 dni.
keby to bolo daleko,ja kludne zas pridem do cech.
nejako sa dohodneme...

MirecZA

#13 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od MirecZA »

jednym slovom krasa :good:

moc pekne foto

skoda, ze mne tie zrazy koli praci casovo nevychadzaju, predsalen tyzden ma len 7 dni :( a ja ich vyuzijem vsetky.
dekky píše:predbezny navrh na to jaro...co tak Bojnice?je tam zamok,zoo...skusim pohladat nejake ubytovanie,keby sa islo na 2 dni.
keby to bolo daleko,ja kludne zas pridem do cech.
nejako sa dohodneme...
pripajam sa k dekkymu a myslim ze navrhol krasne miesto.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 494
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#14 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od flaksy »

Urcite, vikend jasna volba. Ja bych pravdepodobne dorazil v sobotu kolem obeda, pekne se napapal (mozna bych vas prvne pozdravil, ale pak rychle na kus zvance :-D) a pak setrval az do nedele, kdy po obede bych nekdy odjel. Myslim, ze takto by to asi bylo schudne pro vetsinu. Patecni ucast hned zavrhuji, protoze v praci koncim ve 3, o pul 7 jsem doma a urcite bych si netroufl unaveny jet 260km. Ale po poradnem vyspani bych rano osedlal sobiky a sup za hranice ;) :-D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 238
Registrován: 15 roků 3 měsíce
Vůz: S 60 D5244T 2,4l 05" black automat
Bydliště: Handlová, Slovensko

#15 19.9.2009 - Pernštejn

Příspěvek od Ortový »

Prepáčte,nechcem byť drzý a že sa Vám do toho tu miešam,čo hovoríte na toto?http://www.volvoklub.sk/viewtopic.php?f=26&t=175
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“