Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
pospak
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 217
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Uherské Hradiště

#76 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od pospak »

Jana N.-Blondýna píše:Upozorňujeme účastníky, kteří budou mít zájem o prohlídku Punkevní jeskyně, že je třeba zaplatit vstupné v pátek nejpozději v sobotu ráno. Vstupné budu vybírat já a Zdenek Neuman.
Ve vlastním zájmu nás hned po příjezdu prosím kontaktujte!
Je to z důvodu zakoupení vstupenek hromadně, a to patřičným předstihem. Tak to požaduje provozovatel jeskyně. Ostatním nemůžeme zaručit, že se na prohlídku dostanou. Prohlídka je objednána pro velký zájem od února.
Díky za pochopení. :) :) :)
Ale i přes komplikace stojí prohlídka za to! :good:
Pěkný večer,
rádi bychom se zúčastnili i s naším malým 8měs prckem. Mám to hodinku cesty, takže bychom přijeli v sobotu dopo do kempu, potom s váma do jeskyní a večer asi zpět domů. Bylo by to možné.....vzhledem k placení vstupu....pošlu penízky předem, či co bude potřeba? Já si ještě zjistím, jak to tam s dětma je, jestli můžou do lodiček a tak...

Díky Martin

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#77 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Vstupné prosím nikam neposílat. Bude se vybírat do sobotních 12:00, tak to snad všichni dají. :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 27
Registrován: 9 roků
Bydliště: Praha
Vůz: S60 2.3 T5 01'
Bydliště: Praha

#78 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Petr164 »

Udělal jsem díru do rozpočtu za DO a chip, takže s největší pravděpodobností nic. Snad se ukážu alespoň U Džbánu :)

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#79 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od neuman zdenek »

Vážení jen vás upozorňuji na docela velký problém. Tento problém se týká těch, kteří na poslední chvíli zrušili účast na srazu. Protože strava je již objednaná a pani kuchařka trvá na proplacení vámi objednané stravy, tak jsem zvědav kdo to za vás zaplatí. Je mě v celku jedno kdo to bude platit, ale já to rozhodně nebudu, akorát jste mě zase přidělali starost. Díky. To je taky jeden s důvodů proč tady na to peču.

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#80 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od PINĎABC »

Paní kuchařka už má uvařeno :kuchta: atd, tak to bude čerstvá bašta 8) to tam budou asi dobří vychcánkové viz storno poplatky, jak jsem si to přečetl, tak mě napadlo jak by je asi vymáhali troubové.


jinak Zdeňku spousta lidí si jistě váží tvé obětavosti, já se do konce divím, že se ještě angažuješ(ses na to nevysmolil) když máš jenom komplikace kolem toho a ještě posloucháš blbé kecy co by bylo lepší a jak by to kdo dělal líp.
Palec nahoru :beer:

Doufám, že to dobře dopadne

Čeho
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 228
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha, U Stolu na NB
Vůz: Volvo S80 V8

#81 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Čeho »

neuman zdenek píše:Vážení jen vás upozorňuji na docela velký problém. Tento problém se týká těch, kteří na poslední chvíli zrušili účast na srazu. Protože strava je již objednaná a pani kuchařka trvá na proplacení vámi objednané stravy, tak jsem zvědav kdo to za vás zaplatí. Je mě v celku jedno kdo to bude platit, ale já to rozhodně nebudu, akorát jste mě zase přidělali starost. Díky. To je taky jeden s důvodů proč tady na to peču.
Tak jsme tě tech starostí ušetřil je zajištěno i storno jídla v kuchyni. Pokud bych ti to řekl v pátek neřeknu ani nic a zaplatím ale v úterý po mě chtít za jídlo které není nakoupené ani uvařené hlavně s paní jste měly dohodu jinou !!

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#82 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Vím, že to sem nepatří, ale to jsme měli letos domluvenou dovču s jedněma v červenci, nakoupili jídlo, které šlo, už v průběhu června, aby to všichni měli co nejlevnější a týden před tím nám oznámili, že vůbec nepojedou. A tak se ten zbytek musel podělit o náklady na tamty, na ubytování i jídlo. Hold něco organizovat je nevděčné. :D

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#83 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Honza »

Jana N.-Blondýna píše:Vstupné prosím nikam neposílat. Bude se vybírat do sobotních 12:00, tak to snad všichni dají. :)
Ve stejném termínu budu já vybírat členské poplatky na další rok, mojí držku znáte tak vás nebudu nahánět a nebudu celej den lítat s kasičkou jako Harpagon.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#84 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od neuman zdenek »

Čeho píše:
neuman zdenek píše:Vážení jen vás upozorňuji na docela velký problém. Tento problém se týká těch, kteří na poslední chvíli zrušili účast na srazu. Protože strava je již objednaná a pani kuchařka trvá na proplacení vámi objednané stravy, tak jsem zvědav kdo to za vás zaplatí. Je mě v celku jedno kdo to bude platit, ale já to rozhodně nebudu, akorát jste mě zase přidělali starost. Díky. To je taky jeden s důvodů proč tady na to peču.
Tak jsme tě tech starostí ušetřil je zajištěno i storno jídla v kuchyni. Pokud bych ti to řekl v pátek neřeknu ani nic a zaplatím ale v úterý po mě chtít za jídlo které není nakoupené ani uvařené hlavně s paní jste měly dohodu jinou !!
Jestli si mě ušetřil starostí? Si děláš srandu, že? To je ale každého starost a povinnost se odhlásit od ubytování a stravy a né reagovat na to až já začnu být nasr.nej, a to je tady dokola, dokud člověk nezačne řvát tak se nic neděje, ale jak se ozvu a začnu nadávat, tak se začnou hledat argumenty, jak to vlastně hodit na někoho jiného. Mě vadí že se TADY odhlásíte a hotovo, jestli s tím jsou nějaké komplikace, to nikdo neřeší a ani nemáte tu slušnost se zeptat, co by se mělo udělat aby nedošlo k nepříjemým dohadům, který já bych musel nějak okecávat.
Nevím jak se s tebou paní vybavovala, se mnou se moc nepárala, ani nechce uvařit nic navíc, kdyby náhodou někdo dorazil, protože by jí to nikdo nezaplatil, kdyby se to neprodalo. A pokud nemá nakoupíno, tím lépe a je tedy čas na odhlášku. No byli jsme dohodnuti že jí dodám jídelníček v neděli. Kdybych jí dnes nekontaktoval, tak ani není schopná mě potvrdit objednávku stravy. Mám jiné starosti než zjišťovat zda má kuchřka už nakoupíno, to fakt dělat nebudu a abych ještě zjišťoval zda zbyl čas, na odhlašování ze stravy.
Pokud někdo ještě hodlá nedorazit, tak si laskavě zařiďte zrušení stravy a ubytování.

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#85 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od PINĎABC »

Kolega se vám už představil, teď si dobře prohlédněte i mě aby jste náhodou nedávali členské poplatky někomu jinému :lol: :lol:

Čeho
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 228
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha, U Stolu na NB
Vůz: Volvo S80 V8

#86 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Čeho »

Pro mě je podstatná tato věta:

"Pokud někdo ještě hodlá nedorazit, tak si laskavě zařiďte zrušení stravy a ubytování."

Což jsem učinil na telefonu kempu. Pokud má paní jiné chování osobní a po telefonu za to já nemůžu.
Mě poprosila abych ji to dal do mailu což jsem učinil.

PS.: Všem jsem omlouvám že nedorazím mám zánět ucha beru antibiotika a nemám odvahu s tím někde lítat.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#87 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Honza »

PINĎABC píše:Kolega se vám už představil, teď si dobře prohlédněte i mě aby jste náhodou nedávali členské poplatky někomu jinému :lol: :lol:
Vím o tom prd ale i když se mmne to netýká tak musím mít blbý kecy.

PINĎABC
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4973
Registrován: 12 roků 1 měsíc
Bydliště: Bílovec
Vůz: S90 T6 AWD POLESTAR

#88 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od PINĎABC »

Honza píše:
PINĎABC píše:Kolega se vám už představil, teď si dobře prohlédněte i mě aby jste náhodou nedávali členské poplatky někomu jinému :lol: :lol:
Vím o tom prd ale i když se mmne to netýká tak musím mít blbý kecy.
Hmmm :( tak to se ti hrozně moc omlouvám jestli se tě ty blby kecy dotkly a nedokázal ses povznést a zasmát.

To jsou ti Volvisti fakt srandistů kopa doufám, že merglisti se navzájem tak neprudi a dokážou mít větší nadhled. :D :D

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2427
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#89 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Chase »

No panstvo, na jednu stranu chápu Zdeňka, že je nasranej, protože to padá na jeho hlavu a organizace srazu je v tomto docela opruz. Na druhou stranu, Čeho si asi dobrovolně zanět středního ucha nevybral.
Co se týče toho, že se Piňďa pokusil odlehčit situaci, která moc pozitivní nebyla a Honza jako obvykle musí nutně po někom vystartovat...raděj bez komentáře, ale jestli bude takováto nálada i na srazu, tak to teda potěš koště, to má člověk opravdu chuť dorazit... :/

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#90 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od neuman zdenek »

Chase píše:No panstvo, na jednu stranu chápu Zdeňka, že je nasranej, protože to padá na jeho hlavu a organizace srazu je v tomto docela opruz. Na druhou stranu, Čeho si asi dobrovolně zanět středního ucha nevybral.
Co se týče toho, že se Piňďa pokusil odlehčit situaci, která moc pozitivní nebyla a Honza jako obvykle musí nutně po někom vystartovat...raděj bez komentáře, ale jestli bude takováto nálada i na srazu, tak to teda potěš koště, to má člověk opravdu chuť dorazit... :/
Neboj vše bude v pohodě, už dnes od rána ladím náladu. :Yahoo!: :D To se tady tak jednou za čas, musí trochu prudit. Máme to zde všichni tak nějak ve zvyku. :D :D

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#91 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od neuman zdenek »

Pokud by se chtěl někdo zítra v dopoledních hodinách přidat směr Jedovnice, tak budeme na svačině v tomto bistru https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=15.3320189&y=49.5366003&z=17&source=firm&id=2194319 dělaj dobrou gulášovku :kuchta: Je to tuším 88 km směr Brno, není tam žádná benzínka, jen bufáč. Čas kolem 11:00 hod.+- autobus.
Tak kdo se přidá?

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#92 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od mr1 »

S velkou mrzutostí musím oznámit, že přes veškerou snahu prostě nestíhám pracovně. Tudíž, ačkoli to mám opravdu za barákem, celý sraz rozhodně nedám. Zítra večer, pokud teda budu doma, bych se na Vás přijel podívat. A doufám, že bych s Vámi mohl alespoň na spanilku. Opravdu mě to mrzí :sorry:

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#93 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Roger »

Stiham snad jen spanilku, ten den mam v brne svatbu kamarada...takze se jen pridam do kolony a pak odjedu...dik

jm252485
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 139
Registrován: 11 roků 3 měsíce
Vůz: S40 1.8 Momentum MY09
Bydliště: Praha 4

#94 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od jm252485 »

Honza píše:Vím o tom prd ale i když se mmne to netýká tak musím mít blbý kecy.
Kdyby Honzík věděl, že je to z filmu Vrchní, prchni!, možná by tolik neprudil. Takto je to spíše jako bumerang, který byl špatně vržen a zasáhne házejícho.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 94
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

#95 Jedovnice-VOLVOCLAN dovalí nějaký cetky

Příspěvek od volvoclan »

Dámy a pánové,
o víkendu najděte našeho milého kapitána Standu,jenž přiveze nějaká překvápka (trička,samolepky...)Neprodleně se na něj obracejte a otáčejte-počet velmi potřebných zbytečností omezen!
Váš CLAN VOLVOCLAN
Přílohy
DSCN9694.JPG

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#96 Jedovnice-VOLVOCLAN dovalí nějaký cetky

Příspěvek od neuman zdenek »

Pokud bude tričko pro lidi, tak jedno beru. Vašich samolepek od Českýho Štenrberka, mám tři prdele.:D :D

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#97 Jedovnice-VOLVOCLAN dovalí nějaký cetky

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Proč nové téma, patří do debaty, né?

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 24
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#98 Jedovnice-VOLVOCLAN dovalí nějaký cetky

Příspěvek od neuman zdenek »


jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2434
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#99 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od jarek.krizan »

Protože budu poblíž, tak se taky stavím na kus řeči. Ještě netuším sice od kolika do kolika ( přijedu asi kolem 10 a odpoledne budu čekat na tel. v kolik mám vyrazit ), ale pokud by nějaký oběd přece jen zůstal, tak si ho klidně dám. Odpadl mi výjezd do Olmiku, tak to dobře vyšlo :D

Davidian
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 464
Registrován: 14 roků
Bydliště: Ostrava, Gen. Janouška
Vůz: Volvo V70, S80

#100 Podzimní sraz 9.9-11.9 2O16 Jedovnice Debata

Příspěvek od Davidian »

Prosím vás, jak je to s tím jídlem? Přehlid jsem topik, nebo výběr až na místě?
Kvůli ditětí, nebašti všecko ať vím kolik vzit Termixu. Díky

,,Na stravu bude vytvořen topik,(červenec) kde bude uveden výběr jídel a kde si budete moci objednat stravu na celý víkend.,,
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“