VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#1 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

Tímto Vás zveme na VIII. Sušický sraz který se bude konat ve dnech pá 13.6 - ne 15.6 2014 zveřejňuji termín Sušického srazu, aby jste měli dost času si zařídit to nějaké volno.
Naše grupa tam bude už od soboty 7.6 tak kdyby měl někdo chuť si udělat týden dovči na Šumavě, tak má jedinečnou možnost.(budeme se o Vás starat jak o vlastní) Sraz je tedy od pátku 13.6 - Neděle 15.6 ZDE
http://www.mapy.cz/#!x=13.515708&y=49.222367&z=16&t=s&u=u&umc=9eXTMx8ANC&uml=Su%C5%A1ice%2C%20okres%20Klatovy http://www.osadaluh.cz/
Prosím zájemce, kteří již vědí že přijedou o nějaký ten den dřív, tak aby zde napsali od kdy a počet osob, abych mohl zajistit ubytování. Připomínám, opět budeme mít celý kemp pro sebe a v kempu je 22 chatiček tzn.ccá 80 noclehů, samo sebou je možnost v zadní části kempu stanovat.
Další informace, co se týká programu, bude zveřejněno později (je již předběžně vymyšlen a snad bude i to nějaké překvápko) Tradičně budou založeny dva další topiky, pro UBYTOVÁNÍ a STRAVU. Zde se můžete ptát na různé věci spojené se srazem.
Děkujem Neuman Zdenek a Blondýna.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#2 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

Důležité připomínky a doporučení ohledně srazu
1) Vlastní jídelní nádobí, miska na polévku, ešus (guláš), pulitr, lžíce, hrneček na čaj a komu jak je po chuti. Asi jako když jedete někam, kde nic není, třeba pod stan.
2) Doporučuji, teplé a nepromokavé oblečení a obuv, obvzlášť pro prcky.
3) Vlastní židličky pro Vaše zadečky a můžete přibalit i třeba spacák a tak.
4) Nezapomeňte své léky a důležité maličkosti které potřebujete ke svému pohodlí a klidu, tzn.baterku, peníze, atd.
5) Dostatečně natankováno, protože se pojede spanilá jízda Na Rabí a kolečko po okolí.

Možná jsem na něco zapoměl, tak prosím své dotazy a připomínky prosím pište zde, děkuji.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#3 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

PROGRAM A STRAVNÉ

PROGRAM
Pátek 13.6
Příjezd účastníků a nadšenců srazu, ubytování, postavení vlastních stanů, volná zábava, oheň, repro hudba, opékání špekáčků, je možno i vlastní kytary.

Večeře bude vydávána do 21.00:

polévka a již tradiční gulášek, špekáčky, pečivo. Vegetariánská strava, bude zajištěna.

Sobota 14.6
8:00 - 10:00 snídaně ve stylu Švédských stolů, teplé párky, sýry, salámky, koláče, utopenci, mléčné výrobky, zelenina, ovoce, máslo, džem, med, pečivo, čaj, káva, atd.
10:00 až 10:30 Povídání s MUDr. Blažejem
Překvapení
12:30 odjezd na spanilku na Rabí.
Účastnící se řídí pokyny organizátorů!
Rabí: prohlídka hradu (největší zřícenina v Čechách) http://www.hrad-rabi.eu/ a zde proběhne sobotní oběd, který si objednáte na https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=15&t=43856 a bude zajištěn v restauraci http://hotelatawa.cz/
Vzhledem k tomu, že tak velký počet strávníků restaurace najednou nepojme, budeme se muset prostřídat, tzn. jedna polovina na hrad a druhá na oběd a opačně.
příp. individuální program.
Parkování zajištěno.

V odpoledních hodinách, dokončení spanilé jízdy a návrat do kempu. Zde bude připraveno pro nejen nejmenší dětské odpoledne s divadélkem.


cca 19.00 - večeře, pečené vepřové maso, sýry, pečivo, špekáčky na oheň. Vegetariánská strava zajištěna.

Večer živá hudba a mrtví účastníci.

Neděle 15.6
8.00 - Snídaně:
Švédské stoly, polévka, smažená vejce, sýry, koláče, zelenina, ovoce, pečivo, ml. výrobky, atd.atd.
Ukončení srazu, návrat k domovu a odpočinek pořádajících.



STRAVNÉ
Děti do 5 let zdarma
Děti do 15 let 250,- pá - ne
Členové VK 550,- pá - ne
Ostatní 650,- pá - ne
Ubytování s povlečením 1os./1noc 150,-
je možné použít k ubytování též vlastního stanu ,
stan ............................................... 60,- Kč za noc
1 osoba nad 18 let .......................... 50,- Kč za noc
nebo vlastního autí, cena za sociálky den/os. 50,-
Pokud nebude vše jasné tak rád podám informaci přes SZ.
Ve stravném je zahrnuto : vše co částečně obnáší pořádání srazu a věci s tím spojené (je míněno materiální zabezpečení a né placení pořádajících). Pátek 2x večeře polévka, gulášek, špekáčky na oheň, pečivo. Sobota snídaně, co hrdlo ráčí a polévka, 2x večeře, pečené vepř. maso, příloha, sýrové talíře, špekáček/klobása na oheň. Neděle snídaně co hrdlo ráčí, polévka. Dále je v ceně zahrnuto, el.a plynová energie, dřevo na oheň, dřevěné uhlí, tácky, misky, kelímky, pronájem stánku, propůjčení lavic a stolů a veškeré pochutiny pro ccá 100 lidí, program pro prcky a živá hudba na sobotní večer.
Co si hradíte sami? Polední sobotní menu v http://hotelatawa.cz/
Veškerou konzumaci všeho možného u stánku v kempu a ubytování.

Naše partička tam bude již od soboty 7.6 tak není problém přijet dřív, prosil bych tedy zájemce, kteří by přijeli o nějaký den dřív, aby mě dali na vědomí přes SZ.

PŘEJEME PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÍKENDU NA ŠUMAVĚ

Tak se na Vás těšíme bando, Zdenek, Blondýna a naši pomocníci.
PS. OPRAVDU SI VŠE DOBŘE PROČTĚTE A NA VŠE SE DOBŘE PŘIPRAVTE.
PRAVDĚPODOBNĚ BUDE V SUŠICI OTEVŘEN KRYTÝ BAZEN S TOBOGÁNEM.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#4 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

Během měsíce dubna, budu po Vás požadovat, poplatek za ubytování, poplatek za stravné a věci spojené se srazem. Platba za ubytování bude provedena převodem, s tím že bude vratná s 50% ztrátou, pokud účastník v čas zruší účast, tzn. jeden týden před srazem. Jestliže účastník nepřijede na sraz, propadají jeho poplatky ve 100% výši. To samé platí u stravného. Každému účastníkovi po SZ bude přidělen platební kód s číslem účtu, na který zašlete uvedený obnos. Informace o částce Vám bude zaslána od poloviny tohoto měsíce, aby jste měli čas si vše překontrolovat.
Byl bych Vám velice vděčen, aby tato akce, skončila nejdéle do konce dubna.
Děkuji Zdenek.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 14
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Vůz: V7O I 2.5 Tdi
Bydliště: Rokycany

#5 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od tomyf »

Ahoj, je možné se přijet jen tak podívat v sobotu, zúčastnit se třeba jen spanilky?? a buď večer odjet nebo popřípadě přespat. a všechno platit až na místě?

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#6 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

tomyf píše:Ahoj, je možné se přijet jen tak podívat v sobotu, zúčastnit se třeba jen spanilky?? a buď večer odjet nebo popřípadě přespat. a všechno platit až na místě?
Ano je to možné, jen si musíš popřípadě pořešit to spaní, chatky jsou beznadějně plné, tzn. stan nebo auto.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 14
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Vůz: V7O I 2.5 Tdi
Bydliště: Rokycany

#7 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od tomyf »

O.K. tak doufám že mi to v červnu vyjde 8)

pekelnik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1488
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo 264 a S80
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#8 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od pekelnik »

neuman zdenek píše:Během měsíce dubna, budu po Vás požadovat, poplatek za ubytování, poplatek za stravné a věci spojené se srazem. Platba za ubytování bude provedena převodem, s tím že bude vratná s 50% ztrátou, pokud účastník v čas zruší účast, tzn. jeden týden před srazem. Jestliže účastník nepřijede na sraz, propadají jeho poplatky ve 100% výši. To samé platí u stravného. Každému účastníkovi po SZ bude přidělen platební kód s číslem účtu, na který zašlete uvedený obnos. Informace o částce Vám bude zaslána od poloviny tohoto měsíce, aby jste měli čas si vše překontrolovat.
Byl bych Vám velice vděčen, aby tato akce, skončila nejdéle do konce dubna.
Děkuji Zdenek.
:good:

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2205
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#9 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od Krystof P. »

Ahoj Zděnku,

napadlo mě následující...jelikož bych rád dorazil (i s přítelkyní pokud bychom oba s trochou štěstí dostali dovolenou), už někdy ve středu-čtvrtek před srazem, nechtěli byste (nevím kdo všechno tam bude už dřív) zajet na ty pověstný steaky z ano, šéfe sem: http://www.biofarmavojetice.cz/ ?

Dal bych ti v průběhu příštího týdne vědět, jak jsme uspěli a zároveň se napevno domluvil a zaplatil vše potřebné...

vityjan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 881
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

#10 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od vityjan »

Krystofe zase tolik povestne to neni a v lete je treba si dost dopredu rezervovat stul. Od onoho poradu si myslim, ze z pekne hospudky s lidskym pristupem se z toho stala tovarna na prachy a takova ta pohoda uz zmizela :-(

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2205
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#11 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od Krystof P. »

vityjan píše:Krystofe zase tolik povestne to neni a v lete je treba si dost dopredu rezervovat stul. Od onoho poradu si myslim, ze z pekne hospudky s lidskym pristupem se z toho stala tovarna na prachy a takova ta pohoda uz zmizela :-(
Ok, byl to jen nápad, o nic nejde :) Já jsem tam před pořadem nikdy nebyl, i když jsem původem z J. Čech, ale mám rád steaky a tohle je relativně blízko...no nic :)

PS: Zdendo, klidně nás odmaž, ať tu neděláme binec

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#12 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

Kr.P píše:
vityjan píše:Krystofe zase tolik povestne to neni a v lete je treba si dost dopredu rezervovat stul. Od onoho poradu si myslim, ze z pekne hospudky s lidskym pristupem se z toho stala tovarna na prachy a takova ta pohoda uz zmizela :-(
Ok, byl to jen nápad, o nic nejde :) Já jsem tam před pořadem nikdy nebyl, i když jsem původem z J. Čech, ale mám rád steaky a tohle je relativně blízko...no nic :)

PS: Zdendo, klidně nás odmaž, ať tu neděláme binec
To je v pohodě, není problém aby jste přijeli dřív, nebudete sami. Co se týká steaků tak to ti odpověděl vityjan. A když budeš trvat na nějaké mňamce,budu Vám k dispozici já. :twisted: :kuchta:
Ještě jednou připomínám.
BUDEME TAM TÝDEN DOPŘEDU a kdo bude mít zájem o prodloužený víkend, tak prosím zájemce o včasné napsání.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#13 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

PŘIPOMÍNÁM
neuman zdenek píše:Během měsíce dubna, budu po Vás požadovat, poplatek za ubytování, poplatek za stravné a věci spojené se srazem. Platba za ubytování bude provedena převodem, s tím že bude vratná s 50% ztrátou, pokud účastník v čas zruší účast, tzn. jeden týden před srazem. Jestliže účastník nepřijede na sraz, propadají jeho poplatky ve 100% výši. To samé platí u stravného. Každému účastníkovi po SZ bude přidělen platební kód s číslem účtu, na který zašlete uvedený obnos. Informace o částce Vám bude zaslána od poloviny tohoto měsíce, aby jste měli čas si vše překontrolovat.
Byl bych Vám velice vděčen, aby tato akce, skončila nejdéle do konce dubna.
Děkuji Zdenek.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#14 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

Připomínám tři zásadní věci:
Důležité připomínky a doporučení ohledně srazu
1) Vlastní jídelní nádobí, miska na polévku, ešus (guláš), pulitr, lžíce, hrneček na čaj a komu jak je po chuti. Asi jako když jedete někam, kde nic není, třeba pod stan.
2) Doporučuji, teplé a nepromokavé oblečení a obuv, obvzlášť pro prcky.
3) Vlastní židličky pro Vaše zadečky a můžete přibalit i třeba spacák a tak.
4) Nezapomeňte své léky a důležité maličkosti které potřebujete ke svému pohodlí a klidu, tzn.baterku, peníze, atd.
5) Dostatečně natankováno, protože se pojede spanilá jízda Na Rabí a kolečko po okolí.
Možná jsem na něco zapoměl, tak prosím své dotazy a připomínky prosím pište zde, děkuji.


Během měsíce dubna, budu po Vás požadovat, poplatek za ubytování, poplatek za stravné a věci spojené se srazem. Platba za ubytování bude provedena převodem, s tím že bude vratná s 50% ztrátou, pokud účastník v čas zruší účast, tzn. jeden týden před srazem. Jestliže účastník nepřijede na sraz, propadají jeho poplatky ve 100% výši. To samé platí u stravného. Každému účastníkovi po SZ bude přidělen platební kód s číslem účtu, na který zašlete uvedený obnos. Informace o částce Vám bude zaslána od poloviny tohoto měsíce, aby jste měli čas si vše překontrolovat.
Byl bych Vám velice vděčen, aby tato akce, skončila nejdéle do konce dubna.
Děkuji Zdenek.


BUDEME TAM TÝDEN DOPŘEDU a kdo bude mít zájem o prodloužený víkend, tak prosím zájemce o včasné napsání.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#15 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

Důležitá informace. V Sušici by měl být už tou dobou otevřen, AQVAPARK.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#16 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

Prosím účastníky kteří ještě nedostali informaci o ceně jejich pobytu na srazu, tak aby mě kontaktovali přes SZ a já jim obratem pošlu rozpočet jejich poplatků za sraz.
Děkuji Zdenek

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#17 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Žádáme účastníky, kteří přijedou třeba jen na spanilku nebo jen na sobotu a mají zájem o oběd, aby se nahlásili do 1.6.2014 zde: https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=15&t=43856

Tom480
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 679
Registrován: 19 roků 5 měsíců
Vůz: V480 2.0i B20F 95 - Collection 217/480
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#18 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od Tom480 »

Tak možná už to bude na sraz otevřené:
Aquapark Sušice

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#19 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

Protože se nám to pěkně blíží, tak doporučuji veškerá doporučení a rady opravdu pročíst a podle toho se zařídit. Prosím nic nepodceňujte. Pokud by někdo měl nějaké spešl přání a požadavek, tak to prosím směřujte na moji maličkost.
Díky Zdenek.

spy
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1127
Registrován: 13 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: C70 T5, V70R, C70 Cabrio T5

#20 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od spy »

Ahoj Zdeňku, mám to podobně jako tomyf, asi bych přijel v pátek večer a odjel v sobotu po snídani (bohužel ani na spanilku to nevyjde), můžu dorazit a všechno zaplatit na místě?
Ubytování v autě, vezmu eRko :-)

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#21 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

spy píše:Ahoj Zdeňku, mám to podobně jako tomyf, asi bych přijel v pátek večer a odjel v sobotu po snídani (bohužel ani na spanilku to nevyjde), můžu dorazit a všechno zaplatit na místě?
Ubytování v autě, vezmu eRko :-)
Ano není problém.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#22 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

V sobotu ráno odjíždíme směr Sušice, tak jestli jsou ještě nějaké dotazy ohledně srazu, tak šup sem sním. :)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 163
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Vůz: C30, 1.6l 74kw 07'
Bydliště: Praha- východ

#23 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od Bezpřezdívky »

Ahoj, vůbec jsem neplánoval přijet :o , v sobotu hraju s kapelou na festivalu, ale kvůli členům jsem zjistil, jak jsem zjistil, tak se hned vracíme. Na sraz jede brácha, tomu jsem to zajišťoval, ale kdybych přijel v sobotu odpoledne do kempu, vznikl by nějaký problém? Chápu, že stravné apod. se řešilo, to ale nepotřebuji, vystačím si sám, ale jestli by byl problém jednoho auta navíc a případně jestli je místo na stan? Platil bych v sobotu.

Pokud to způsobuje jakýkoliv problém, tak chápu, jen mě napadlo, když se mi to změnilo, že bych to rád viděl :)

Díky, Martin

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#24 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od neuman zdenek »

Bezpřezdívky píše:Ahoj, vůbec jsem neplánoval přijet :o , v sobotu hraju s kapelou na festivalu, ale kvůli členům jsem zjistil, jak jsem zjistil, tak se hned vracíme. Na sraz jede brácha, tomu jsem to zajišťoval, ale kdybych přijel v sobotu odpoledne do kempu, vznikl by nějaký problém? Chápu, že stravné apod. se řešilo, to ale nepotřebuji, vystačím si sám, ale jestli by byl problém jednoho auta navíc a případně jestli je místo na stan? Platil bych v sobotu.

Pokud to způsobuje jakýkoliv problém, tak chápu, jen mě napadlo, když se mi to změnilo, že bych to rád viděl :)

Díky, Martin
Žádný problém ,přijeď. :beer: Neboj všeho bude dost. :kuchta: :friends: :beer: :twisted:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 163
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Vůz: C30, 1.6l 74kw 07'
Bydliště: Praha- východ

#25 VIII. SUŠICKÝ SRAZ 13.-15.6. 2014 INFORMACE

Příspěvek od Bezpřezdívky »

Díky moc za odpověď, vyšlo mi to tak hrozně skokově a bál jsem se, že tu způsobím nějaký problémy. Tak díky, v sobotu odpo přijedu, podle toho, kde se bude (domluvím operativně s bráchou) :beer:
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“