Občasný minisraz KM-UH

Srazy jednodenní, na odpoledne nebo večer
  • Autor
  • Zpráva
Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 30
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#101 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Haben »

Jasne, to chapu, ze ne vzdy a vsem to vyjde. Ale je nepsane pravidlo, ze v kolizi s oficialnim VK srazy se neporadaji mistni, neb jsme zde na foru, ktere diky VK funguje. Tesim se na navrh terminu a mista

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 57
Registrován: 6 roků 9 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: Volvo V70, 2.5TDI, r.v.1998

#102 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od dafka »

Haben píše:Newmane. Ja 22.9. na sraz chtel jet, ale nakonec jsem musel v sobotu na rodinou oslavu do Tesan u Brna. Takze i kdyz clen nejsem, na tyto srazy jezdim za kamarady z cele CR.
Jinak jsem pro, slozte hlavy s Jarkem (dnes jsme se zdravili v autech) a rad prijedu. Jen za mne, nejsem v CR vikend 27.-28.10. A klidne to muzeme spojit s necim zabavnym v krytem prostredi. Motokary, laser game, unikove hry.... nebo prochazka za nejakym cilem, vim o super cvicne stole (ale to je Frydek Mistek) tos za mne takovyto navrh
Mě by se líbily ty motokáry:) ale jinak jsem zase i pro cokoliv ostatní:) kromě 27.10 (rally Vsetín) a 31.10. - 5.11. zatím nic moc velkýho nemám, takže kdyby se rozhodlo pro nějaký termín kromě těchto, tak určitě zase dojedu:)

Newman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 294
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Morava
Vůz: V70 D5- D5244T - 2,4 l - 2003

#103 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Newman »

Haben píše:Jasne, to chapu, ze ne vzdy a vsem to vyjde. Ale je nepsane pravidlo, ze v kolizi s oficialnim VK srazy se neporadaji mistni, neb jsme zde na foru, ktere diky VK funguje. Tesim se na navrh terminu a mista
Abych pravdu řekl, to "nepsané pravidlo" sis vymyslel ty a že by pořádání regionálních srazů nějak souviselo s tímto fórem je naprostý blábol. Fórum je určeno pro všechny příznivce značky Volvo a v tomto smyslu neexistují žádná omezující pravidla. 8) :twisted:

Newman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 294
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Morava
Vůz: V70 D5- D5244T - 2,4 l - 2003

#104 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Newman »

Kolize srazu s termínem pořádání vsetínské rallye nevznikne, poněvadž i já tam zřejmě pojedu nakouknout. :D

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 30
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#105 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Haben »

Hadat se nebudu. Ale bezne se mistni srazy v terminu srazu VK nedelaji.....

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#106 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Honza »

Haben píše:Hadat se nebudu. Ale bezne se mistni srazy v terminu srazu VK nedelaji.....
Máš pravdu a Newmen by to jako bývalí člen Vk mohl vědět že je to zakotveno ve stanovách, jde jenom o to si vybrat.

Newman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 294
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Morava
Vůz: V70 D5- D5244T - 2,4 l - 2003

#107 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Newman »

Pánové v tomto případě pletete "koše s baňama", jak se říká u nás na Moravě. Jak Honza uvedl, BYL jsem členem VK, proto se domnívám, že stanovy tohoto sdružení se na mne, jako jeho nečlena, nevztahují. Pokud ale vadí, že používám fórum VK ke svolání zájemců o regiosraz, dejte vědět a já si najdu jiný způsob. Děkuji za pochopení a přeji oběma pěkný den. :)
P. S. Nahlédl jsem do Stanov VK a kromě toho, že je to pořád stejně zmatečný materiál, jsem nikde nevyčetl to, co tvrdí Honza. Možná špatně čtu, pokud ano, opravte mne prosím a ukažte ono ustanovení. Děkuji.

Honza: Ano netýká se to vás. Jinak je to 4/1/d

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 30
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#108 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Haben »

Newmane a neni to ve finale jedno? Srazy v okoli ZL si budeme poradat, jak chceme, akorat bez kolize se srazy VK. Ja v tom problem nevidim. Jsou to dva vikendy za rok z 52, co muze kolize nastat
A k tematu, uz jste se s Jarkem nekam posunuli?

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2427
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#109 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Chase »

Newmane ja ti nevím, ale co ti klub udělal tak zlého, že prudíš kde můžeš? Nikdo nemá problém s lokálními srazy, na naopak jsou velmi vítané. Na druhou stranu pokud se dělá oficiální akce Volvoklubu je minimálně slušností, nepořádat kontraakci. Třeba už jen z toho důvodu, že dostáváš zdarma prostor na fóru, jehož provoz platí klub, potažmo jeho členové a sponzoři fóra.

Hra na "Zlínsko a ti ostatní" mi příjde minimálně nešťastná. Sám jsem na tvůj sraz kdysi zavítal a připadal jsi mi jako v pohodě člověk. Takže opravdu netuším, co máš aktuálně za problém a mít ost se separovat, respektive zbytečně vyvolávat třenice.

Přijde mi to celé jako docela nešťastný přístup a popravdě mě docela mrzí, protože nevidím důvod, proč by se měla komunita škubat na jednotlivé kraje...

Newman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 294
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Morava
Vůz: V70 D5- D5244T - 2,4 l - 2003

#110 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Newman »

Haben píše:Newmane a neni to ve finale jedno? Srazy v okoli ZL si budeme poradat, jak chceme, akorat bez kolize se srazy VK. Ja v tom problem nevidim. Jsou to dva vikendy za rok z 52, co muze kolize nastat
A k tematu, uz jste se s Jarkem nekam posunuli?
Já jsem napsal, že se s Jarkem setkám příští týden, to jest až po 1. 10.. Mám něco k řešení na autě, tak se vydám do servisu a tam podebatujeme. No a pak se ozvu, co jsme vymysleli. OK?

Newman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 294
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Morava
Vůz: V70 D5- D5244T - 2,4 l - 2003

#111 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Newman »

Chase píše:Newmane ja ti nevím, ale co ti klub udělal tak zlého, že prudíš kde můžeš? Nikdo nemá problém s lokálními srazy, na naopak jsou velmi vítané. Na druhou stranu pokud se dělá oficiální akce Volvoklubu je minimálně slušností, nepořádat kontraakci. Třeba už jen z toho důvodu, že dostáváš zdarma prostor na fóru, jehož provoz platí klub, potažmo jeho členové a sponzoři fóra.

Hra na "Zlínsko a ti ostatní" mi příjde minimálně nešťastná. Sám jsem na tvůj sraz kdysi zavítal a připadal jsi mi jako v pohodě člověk. Takže opravdu netuším, co máš aktuálně za problém a mít ost se separovat, respektive zbytečně vyvolávat třenice.

Přijde mi to celé jako docela nešťastný přístup a popravdě mě docela mrzí, protože nevidím důvod, proč by se měla komunita škubat na jednotlivé kraje...
Ahoj, nechápu co myslíš tím, že "prudím kde můžu"?. A to bych rád viděl, kdy a kde jsme PRUDIL. Já jen nahlédnu na fórum bez přihlášení a o5 tiše mizím.
O nějaké kontraakci se myslím nebudeme dohadovat, zatím k tomu nedošlo a nic podobného není a nebylo v úmyslu.
Domnívám se, že neexistuje hra na "Zlínsko a ostatní". Sám přece víš dobře, že existují i jiné regionální a místní srazy - Brno, Praha dokonce na dvou místech atd. atd. Takže komunita se neškube, ale pokouší se scházet v místech, kde je to pro některé dosažitelné jak časově, tak i vzdálenostně apod. Nemám na mysli žádnou separaci, ale pokud lidé z okolí mají pocit, že bychom se mohli sejít, tak nevidím důvod, proč tomu nevyhovět.
No a pokud jde o prostor na fóru, byl jsem několik let dobrovolným přispívatelem na chod fóra, ale pak jsem od toho upustil. Jinak jsem uvedl, že pro mne není využívání fóra k zajištění místního srazu nutné. V dnešní moderním době jsou i jiné komunikační kanály. Stačí jen říct.
Jinak jsem pořád pohodový člověk, i když v dnešní pohnuté době je udržení osobní pohody čím dál obtížnější.
Přeji pěkné dny a Volvo klubu ČR zdar v další celorepublikové činnosti. :friends:

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 30
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#112 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Haben »

Ok, Newmane. Jarka pozdravuj ja budu cely tyden na MSV v Brne, tak v pripade potreby nebudu schopen se k vam pridat “dat hlavy dohromady”

Newman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 294
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Morava
Vůz: V70 D5- D5244T - 2,4 l - 2003

#113 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Newman »

Dnes jsme s Jarkem debatovali nad tím, kde udělat sraz a co by mělo být jeho náplní. Přišli jsme ale na to, že názorů na náplň je hodně a my jako starší kusové nejsme ti praví, kteří by měli vymýšlet akce pro mladé. Takže nechávám dveře návrhům z pléna otevřené. :oops:

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 30
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#114 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Haben »

Takze delegovani? Tuto cinnost taky rad aplikuji ja se jiz vyjadril a klidne si rad vyslechnu i navrh tech “starsich” kusu

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#115 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Honza »

Teď koukám na zprávy. Můžete si dát bojovku "Po stopách medvídka" :D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 57
Registrován: 6 roků 9 měsíců
Bydliště: Přerov
Vůz: Volvo V70, 2.5TDI, r.v.1998

#116 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od dafka »

Tak cooo, dame treba aspon ty motokary, nez zacnou vanocni fofry?:D

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 30
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#117 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Haben »

Za me klidne

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 17
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Koryčany
Vůz: V70 II 2.5tdi 103Kw r.v. 2000

#118 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Riči »

Ahoj pánové. Já vím že to sem nepatří, ale aspoň vím že jste tady z okolí. Mám problém. Nechal sem si vyměnit spojku na mé V70, teda za jednohmotu(asi jsem udělal chybu,ale za ně se platí a člověk je tvor omylný) a od té doby se mě ozývá asi převodovka. Takový kovový zvonivý zvuk jako by se v ní něco šrotovalo. Tak jsem zehnal druhou, vyměnila se a ten samý zvuk. (že bych natrefil na stejně vadnou? nevím). Tak jsem rozdělal tu původní co tam byla origo, čekal jsem něco zešmelcovaného a nic. Ložiska v pořádku a ozubení na ty kilometry taky. Kdyby někdo chtěl vidět mohu dat fotky jak to vypadá. No a potřeboval bych převodovku ven a posudek co je tam špatně. Človek který mě na tom doteďka dělal opravy začal dělat mrtvého brouka a žádná domluva. Takže jestli to nevyřeším tak končím ze značkou Volvo protože to tady v okolí nikdo nechce brat. A temu kdo se v tom bude hrabat poprvé a bude laborovat, tak na to nejsem zvědavý. Tady nikde v okolí žádný servis není a s každou prkotinou nebudu jezdit daleko.
Zvuk se ozývá při tahu a brždění motorem. Když je to v takovém mezitahu, ani netáhne a nebrzdí tak zvuk zmizí.
Pořídil sem si druhé auto a Véčko stojí smutně v průjezdu :( .

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 2434
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#119 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od jarek.krizan »

Takto těžko říct. Ale třeba to nebude vůbec převodovkou, ale tím, že něco kleklo při demontáži - montáži převodovky. Nějaký silentblok, uložení apod. a ozývá se to jen když se motor nahne.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 14
Registrován: 6 roků 1 měsíc
Bydliště: Uherské Hradiště
Vůz: S60 D5 03' + 940 B200FT

#120 Občasný minisraz KM-UH

Příspěvek od Patkin »

Ahoj :)

předběžně - na facebooku se domlouvá na příští týden sraz. Zatím to vypadá na 26.7. v 17:30, Staré Město, parkoviště u Albertu (bývalý Interspar). Kdyby byla nějaká změna ještě napíšu.
Budeme rádi za každého kdo dojede :)

https://www.facebook.com/groups/457628924974884/permalink/501574427247000/
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Srazy místní a regionální“