Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Srazy jednodenní, na odpoledne nebo večer
  • Autor
  • Zpráva
VanThomas
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 21
Příspěvky: 1194
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: 745 D24T M46+OD 90'
Bydliště: Praha 3

#701 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od VanThomas »

Já se taky objevím...

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 309
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#702 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od neuman zdenek »

VanThomas píše:Já se taky objevím...
Tak určitěéěéěéěéěéěé. :D :beer:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 309
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#703 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od neuman zdenek »

Jo a ještě taková drobnost, nevíte proč Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci který je nejstarší, nejpravidelnější, od kterého se všichni učili co a jak, kam chodí poměrně dost členů VK a bylo uvedeno do provozu zakladateli Volvo klubu. Co vedlo novou radu k tomu, aby toto setkání nebylo uvedeno a stále není uvedeno na titulní straně jako ostatní?
Děkuji.
Naposledy upravil(a) neuman zdenek dne 25 zář 2018 11:17, celkem upraveno 1 x.

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2427
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#704 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Chase »

V době plnění dat na nový klubový web, bylo toto setkání dlouhodobě nekonané.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#705 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Nekonané?
Pokud má něco daný pravidelný termín, čas a místo víc jak 10 let, pak nemusí být nikým konané. Stačí, aby se o něm vědělo pro nové zájemce a připomínalo stávajícím. Navíc se domnívám, že se tam lidi scházeli i těch pět měsíců, akorát jim to tady nikdo nepřipomínal.
Pokud je možné tedy o zařazení znaku Prahy do pravidelných setkáních, pak to bude jen ku prospěchu věci.
Děkujeme.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 309
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#706 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od neuman zdenek »

Chase píše:V době plnění dat na nový klubový web, bylo toto setkání dlouhodobě nekonané.
Pardon, ale k tomu si došel jak? Pravidelně si jezdil do Prahy a přesvědčoval si se, zda chodíme na pokec, a nebo tě nějaký podržtažka informoval, že jsme někteří z jakýkoliv důvodů zrovna nebyli a nebo nemohli? Tento pokec je samozřejmostí lidí kteří se motají kolem Volva již drahných let, lidí kteří zakládali VK a pro klub mnohé udělali, tak si myslíme, že erb Prahy by měl být určitě na prvém místě. Žádáme o umístění tohoto erbu.
Za Pražáky děkujeme.
Přílohy
Prague_CoA_CZ_svg.png
Prague_CoA_CZ_svg.png (177.22 KiB) Zobrazeno 1983 x

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2427
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#707 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Chase »

Předal jsem informaci o tvých požadavcích předsedovi, dále prosím na něj.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#708 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Vidím zásadnější problém spíš než ve znaku, že se na nejtradičnějším pravidelném setkávání v Praze, kde je největší základna volvopřátel a klubáků, už rok neobjevil jediný radní. :(

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#709 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Haben »

Jani, promiň, ale přijde mi to jako plakání. Vždyť "Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci" není oficiální volvoklubácký sraz. Zda se tam schází nejpočetnější komunita volvo příznivců nemohu soudit, ale třeba Brno 2x do měsíce navštíví snad někdy téměř a někdy přes 2 desítky lidí.
Stejně jako vy bychom mohli i my ve Zlíně brečet, že díky tomu, že sem nepřijede žádný radní, tak se nám nedaří srazy...

Vždyť místní a regionální srazy pořádáme proto, že chceme a ne proto, aby nám tam jezdili radní...

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#710 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od yoby »

No nechci nijak rejpat, ale nezaznělo v dobách těch dohadů, že všechny akce, které budete pořádat, děláte jako "soukromé" pro přátele Volva a že nemají už nic společného s VK?

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#711 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Honza »

Haben píše:Jani, promiň, ale přijde mi to jako plakání. Vždyť "Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci" není oficiální volvoklubácký sraz.
Tím snad chceš říct že Vodochody, Pardubice a Brno jsou nějak ofiko klubový? To jenom abych byl v obraze.

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#712 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Haben »

Honza nepochopil... je to marné.
To, že někdo z radních jede na nějaký sraz, který je jemu bydlišti nejblíže, je přeci normální... a třeba tam ani nejede za radního...

A pokud víš Honzo o tom, že by se někdo z jiných regionálních srazů dožadoval toho, že by bylo vhodné, aby se tam radní ukázali, tak mi to prosím sděl. Já o tom neslyšel. Místo plků dej fakta.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#713 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Honza »

Haben píše:Honza nepochopil... je to marné.
To, že někdo z radních jede na nějaký sraz, který je jemu bydlišti nejblíže, je přeci normální... a třeba tam ani nejede za radního...

A pokud víš Honzo o tom, že by se někdo z jiných regionálních srazů dožadoval toho, že by bylo vhodné, aby se tam radní ukázali, tak mi to prosím sděl. Já o tom neslyšel. Místo plků dej fakta.
Jestli nechceš odpovědět na položenou otázku tak radši mlč.

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#714 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Haben »

Honzo, Honzo. Protože máš opět obraz mlhavý, tak sděluji svůj názor, že Vodochody, Pardubice ani Brno nejsou oficiální srazy pod záštitou VOLVOKLUBU.
Až se uklidníš, tak si klikni na:
Srazy místní a regionální
Srazy připravované klubem
Už máš obraz ostřejší? Odpovídat nemusíš. Já už dále nereaguji - vše je totiž jasné

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#715 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Honza »

Mám, vůbec nevíš o co se jedná.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#716 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

yoby píše:No nechci nijak rejpat, ale nezaznělo v dobách těch dohadů, že všechny akce, které budete pořádat, děláte jako "soukromé" pro přátele Volva a že nemají už nic společného s VK?
Myslim, ze se pletes. Toto setkani jsme nikdy neporadali. Byla to pravidelna zalezitost klubu, kde se schazeli ci dochazeli radni a clenove. Dochazelo zde k registraaci novych clenu, kteri nemaji moznost byt on-line. Jezdili sem lidi z cele republiky, bylo to koontaktni misto klubu. To uz treba neni potreba, protoze je setkavani vic, ale presto se nejedna o nasi akci. Myy tam jenom pres 10 let chodime. Asi tak. Honza vi sve, ten toto setkavani zakladal.

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#717 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Haben »

Honzo, ctu si prispevek Zdendy jeste jednou. Zdenda nepise, ze se jedna o klubovy web, tudiz jsem vyvhazel z faktu, ze se jedna o forum.
Az z prispevku Chase se da pochopit, ze se opravdu o forum nejedna, ale jde Zdendovi o web.
Takze Chase to vysvetlil a mame jasno

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#718 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od yoby »

Jana N.-Blondýna píše: Myslim, ze se pletes. Toto setkani jsme nikdy neporadali. Byla to pravidelna zalezitost klubu, kde se schazeli ci dochazeli radni a clenove. Dochazelo zde k registraaci novych clenu, kteri nemaji moznost byt on-line. Jezdili sem lidi z cele republiky, bylo to koontaktni misto klubu. To uz treba neni potreba, protoze je setkavani vic, ale presto se nejedna o nasi akci. Myy tam jenom pres 10 let chodime. Asi tak. Honza vi sve, ten toto setkavani zakladal.
Uznávám, že nevím co bylo v pravěku :) . Jen jsem vycházel z toho, že od r. 2008 co je tenhle topic, ostatně založený Zdenkem, na setkání zvete vy, včetně přesouvání po různých hospodách. Já osobně proti zařazení nic nemám, i když asi lesk dávno minulý už to nemá, a že se tam nezjeví radní má asi taky nějaké důvody. A docela si dovedu představit ten humbuk, kdyby se to "vaše" setkání v srazech na webu objevilo bez vašeho vědomí :-)
EDIT: berte to jen jako diskusi, nechci rozdmýchávat nějaké rozepře :wink:

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#719 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

No vzdyt pisu, ze to byla klubova akce, kterou zarizoval nektery radni. Tedy Zdenek v te dobe.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 309
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#720 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od neuman zdenek »

Chase píše:Předal jsem informaci o tvých požadavcích předsedovi, dále prosím na něj.
Nechtěl jsem se k tomu ke všemu vůbec vyjadřovat protože ať sem napíšeme cokoli, je to stále dokola, ale pár věcí napsat musím.
Chase, nechceš mě tady namlouvat, že když jste předělávali stránky tak jste všichni radní požehnali to, že na titulce jsou erby měst kde jsou setkání? No dejme tomu ale není to úsměvné se vymlouvat na předsedu, že by tento akt měl požehnat. Rosťa by byl první který by chtěl aby tam byl erb Prahy. Myslím, že o mnohých prkotinách co tu pácháte ani neví. To jsou přeci výmluvy k zasmání.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#721 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Děkujeme všem zúčastněným za včerejší super setkání.
Zvlášť bylo milé setkání po letech se Zbynďou Medvědem. :beer:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 309
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#722 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od neuman zdenek »

Haben píše:Jani, promiň, ale přijde mi to jako plakání. Vždyť "Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci" není oficiální volvoklubácký sraz. Zda se tam schází nejpočetnější komunita volvo příznivců nemohu soudit, ale třeba Brno 2x do měsíce navštíví snad někdy téměř a někdy přes 2 desítky lidí.
Stejně jako vy bychom mohli i my ve Zlíně brečet, že díky tomu, že sem nepřijede žádný radní, tak se nám nedaří srazy...

Vždyť místní a regionální srazy pořádáme proto, že chceme a ne proto, aby nám tam jezdili radní...
Habene ty vůbec nevíš která bije. To že "Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci" není oficiální volvoklubácký sraz, to seš vedle jak ta jedle. Toto setkání když vzniklo, tak sis hrál ještě na písku, :) tuším ale nevím to přesně, psal se rok 2005? Začali ho právě tehdejší zakladatelé VK (byla to jednoduše schůze a byla jediná v republice) bez kterých by jste si tak akorát dneska mohli malovat kosočtverce na zeď. :) Konalo se pravidelně na mělnické, to je hospoda, tenkrát se tam hlavně schůzovalo a pravidelně tam chodila i RADA (HONZA s velkou pravidelností dojížděl z Č. Budějovic) kde se plánovali a řešili všechny věci kolem klubu. Nikdo tady nebrečí, že radní nechodí na setkání, byla to rutina a samozřejmost. Když jsme poprvé v únoru 2006 navštívili tuto partu nadšenců tak to jen v hospodě hučelo a právě radní si dělali to své. Místní a regionální srazy se začali pořádat i jinde a později bylo i zvykem, že občas dorazil i ten nějaký radní, za mě to bylo milé setkání s lidmi s kterými jsem se třeba neviděl celý rok a jiná možnost také třeba nebyla. Tak že, Pražské setkání je jednoznačně klubová záležitost, no a to, že tam chodí i lidé kteří nejsou v klubu? a nebo vůbec nemají Volva. a mají Volva ale nejsou ve VK, nebo jsou členy VK ale nejsou na seznamu členů. A že, v tomto směru někdo jiný vyvíjí iniciativu, to snad nevadí né. :twisted: Jsme přeci všichni přátelé naší značky, né.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 309
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#723 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od neuman zdenek »

yoby píše:No nechci nijak rejpat, ale nezaznělo v dobách těch dohadů, že všechny akce, které budete pořádat, děláte jako "soukromé" pro přátele Volva a že nemají už nic společného s VK?
Tuším že, Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci, nikdy nebylo mojí soukr. akcí, ale výhradně v režii VK. Naše soukr. akce jsou: Sušický, 9xx,7xx,2xx, Svijanský, Mikulášská, A jiné drobné akce, které pořádáme během roku i pro děti a všechny členy /nečleny VK, to vadí?

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#724 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od Haben »

Zdendo, možná dříve, když jsem si hrál na písečku, tak "Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci" bylo klubová akce, ale že by bylo nyní? Já jsem názoru, že není, protože není uveden v klubových srazech. Stejně jako Vodochody, Pardubice, Brno, Zlín, Severní Morava atd.
Jinak :beer: jen v tomto pohledu se neshodneme.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 309
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#725 Pravidelné setkání v PRAZE každé prvé úterý v měsíci.

Příspěvek od neuman zdenek »

yoby píše:
Jana N.-Blondýna píše: Myslim, ze se pletes. Toto setkani jsme nikdy neporadali. Byla to pravidelna zalezitost klubu, kde se schazeli ci dochazeli radni a clenove. Dochazelo zde k registraaci novych clenu, kteri nemaji moznost byt on-line. Jezdili sem lidi z cele republiky, bylo to koontaktni misto klubu. To uz treba neni potreba, protoze je setkavani vic, ale presto se nejedna o nasi akci. Myy tam jenom pres 10 let chodime. Asi tak. Honza vi sve, ten toto setkavani zakladal.
Uznávám, že nevím co bylo v pravěku :) . Jen jsem vycházel z toho, že od r. 2008 co je tenhle topic, ostatně založený Zdenkem, na setkání zvete vy, včetně přesouvání po různých hospodách. Já osobně proti zařazení nic nemám, i když asi lesk dávno minulý už to nemá, a že se tam nezjeví radní má asi taky nějaké důvody. A docela si dovedu představit ten humbuk, kdyby se to "vaše" setkání v srazech na webu objevilo bez vašeho vědomí :-)
EDIT: berte to jen jako diskusi, nechci rozdmýchávat nějaké rozepře :wink:
yoby jak rychle si zapomněl na pravěk, to mě udivuje, já ne a proto bych rád mnohé objasnil.

Tak že, jak už jsem výše psal schůze VK se konala vždy pravidelně v prvé úterý v měsíci, určitě minimálně od 2005 pamětníci mě opraví, to se jezdilo na Mělnickou, bohužel vše narůstalo a pro nás byl salonek malí a tak tehdy George navrhnul jiné místo, kde by jsme se pohodlně vešli, bylo to fajn, pěkné, ale troch z ruky, bylo to hodně na okraji Prahy a jiná možnost než dorazit autem nabyla, to se mnohým nelíbilo. Později T.Krchov navrhnul hospodu v Holešovicích, byla super, dobré pivo, dobré jídlo, docela obstojná dostupnost MHD i zaparkovat se dalo. Bohužel museli jsme tento lokál opustit, protože pro mnohé to bylo finančně náročnější. Hledali jsme a hledali, jako na nouzovce jsme se dohodli na restauraci ve Veleslavíně, za pár měsíců nám byl salonek zase malí, tak jsme se přestěhovali do Vokovic, tam to šlo, měli jsme celou zadní část hospody pro sebe, ale, večer přestali vařit a tak jsme šli jinam a skončili tak kde jsme. Jen bych ještě na vysvětlenou od roku 2008 to svolávám já, je to logické před tímto skoro nikdo nedělal a původní topik zřejmě zaniknul když se předělával web i spousty jiných příspěvků tenkrát zmizelo, někdo to oživit musel, tenkrát jsem se toho chopil já, protože mě to baví.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Srazy místní a regionální“