VII. Sraz - 9xx/7xx/2xx jiných youngtimerů 20.4.2019

Sem pište všechny motoristické akce které pořádají jiné kluby, organizace nebo vy sami jako jednotlivci.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1181
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Písek
Vůz: Chrysler Town&Country 3,8l, MY'08

#51 VII. Sraz - 9xx/7xx/2xx jiných youngtimerů 20.4.2019

Příspěvek od Nimrod »

tak snad za rok se konečně dostavím, fakt mi mrzí, že mi to včera nevyšlo...

ERVÍN BARTŮNĚK
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 324
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: PLZEŇ

#52 VII. Sraz - 9xx/7xx/2xx jiných youngtimerů 20.4.2019

Příspěvek od ERVÍN BARTŮNĚK »

Já vařím na EuroOilu, ale naposledy jsem vařil před půl rokem před zimním ustájením:) a nebo se starý dobrý Říšský motorový klenot D24 sám ekologizoval a vypouští libou vůni fialek až do Bruselu..:)))

Nicméně jsem si povšiml cestou tam i zpět po Arcivévodských pozemcích kolem Konopišťského panství že ani zvířectvo po stranách silnice nepadá ihned k zemi když projíždím kolem, takže Řád na planetě zemi zůstane alespoň na nějakou dobu zachován..:))

Jinak moc pěkná akce s dobrou účastí:)

A taky už víme kde jsou všechny zbylé TATRA 613 ... v expozici a depozitáři ve Strnadicích:))

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 17
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#53 VII. Sraz - 9xx/7xx/2xx jiných youngtimerů 20.4.2019

Příspěvek od neuman zdenek »

ERVÍN BARTŮNĚK píše:Já vařím na EuroOilu, ale naposledy jsem vařil před půl rokem před zimním ustájením:) a nebo se starý dobrý Říšský motorový klenot D24 sám ekologizoval a vypouští libou vůni fialek až do Bruselu..:)))

Nicméně jsem si povšiml cestou tam i zpět po Arcivévodských pozemcích kolem Konopišťského panství že ani zvířectvo po stranách silnice nepadá ihned k zemi když projíždím kolem, takže Řád na planetě zemi zůstane alespoň na nějakou dobu zachován..:))

Jinak moc pěkná akce s dobrou účastí:)

A taky už víme kde jsou všechny zbylé TATRA 613 ... v expozici a depozitáři ve Strnadicích:))
Pěkně si to napsal :D :D
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jiné automoto akce“