RETROMOBILE DAY 2017 22.4 2017

Sem pište všechny motoristické akce které pořádají jiné kluby, organizace nebo vy sami jako jednotlivci.
  • Autor
  • Zpráva
neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#1 RETROMOBILE DAY 2017 22.4 2017

Příspěvek od neuman zdenek »

Již tradičně je pořádán RETROMOBILE DAY v Bořené Hoře více info o srazu asi najdete na http://potya.cz/#utm_source=firmy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-1357867

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#2 RETROMOBILE DAY 2017 22.4 2017

Příspěvek od yoby »

Zdendo, nesekl ses s datumem? Jestli dobře koukam tak je to až 27.5.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#3 RETROMOBILE DAY 2017 22.4 2017

Příspěvek od neuman zdenek »

yoby píše:Zdendo, nesekl ses s datumem? Jestli dobře koukam tak je to až 27.5.
Zkopírováno:
Přehled akcí v roce 2017
sobota 22. 4. 2017 – B 17 MEMORY
Setkání klubů a příznivců vojenské techniky a historie druhé světové války k připomenutí 77. výročí sestřelu amerického bombarderu B17G Flying Fortress nad lomem dne 17. 4. 1945.
Ukázky historické vojenské techniky a další bohatý doprovodný program pro veřejnost od 14:00 hodin.
Tak já nevím, v každém případě jsem dal jen odkaz a jinak nic.
No a pak je ten květen:
sobota 27. 5. – Retromobile day – Lobkowicz classic tour
Jarní jízda s výstavou  obnoveného 3. etapového memoriálu Jiřího Kristiána Lobkowicze, setkání veteránů s dopolední jízdou pravidelnosti se startem ve Voticích LOBKOWICZ CLASSIC TOUR po rekreační oblasti Toulava a následnou odpolední výstavou elegance RETROMOBILE DAY na lomu.
Memoriál je součástí Poháru Federace klubů historických vozidel 2017. Výstava je pro veřejnost přístupná od 14:00 hodin.
Týden na to dělám Sušici, tak já jsem stejně mimo účast.

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#4 RETROMOBILE DAY 2017 22.4 2017

Příspěvek od yoby »

Já koukal na tohle :-) :

sobota 27. 5. – Retromobile day – Lobkowicz classic tour

Jarní jízda s výstavou obnoveného 3. etapového memoriálu Jiřího Kristiána Lobkowicze, setkání veteránů s dopolední jízdou pravidelnosti se startem ve Voticích LOBKOWICZ CLASSIC TOUR po rekreační oblasti Toulava a následnou odpolední výstavou elegance RETROMOBILE DAY na lomu.

Memoriál je součástí Poháru Federace klubů historických vozidel 2017. Výstava je pro veřejnost přístupná od 14:00 hodin.

Letní II. etapa memorialu bude startovat ve Voticích v sobotu 29.7. a podzimní III. jízda v sobotu 30. 9. 2017.

Více info na : http://www.retromobileday.cz,

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#5 RETROMOBILE DAY 2017 22.4 2017

Příspěvek od neuman zdenek »

yoby píše:Já koukal na tohle :-) :

sobota 27. 5. – Retromobile day – Lobkowicz classic tour

Jarní jízda s výstavou obnoveného 3. etapového memoriálu Jiřího Kristiána Lobkowicze, setkání veteránů s dopolední jízdou pravidelnosti se startem ve Voticích LOBKOWICZ CLASSIC TOUR po rekreační oblasti Toulava a následnou odpolední výstavou elegance RETROMOBILE DAY na lomu.

Memoriál je součástí Poháru Federace klubů historických vozidel 2017. Výstava je pro veřejnost přístupná od 14:00 hodin.

Letní II. etapa memorialu bude startovat ve Voticích v sobotu 29.7. a podzimní III. jízda v sobotu 30. 9. 2017.

Více info na : http://www.retromobileday.cz,
Jak píšu, moje účast určitě nebude, protože asi už budu v Běšinách a připravovat sraz, to je pro mě prioritní.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jiné automoto akce“