Zamykání pravých zadních dveri

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 65
Registrován: 6 roků 7 měsíců
Bydliště: Ostrava
Vůz: V70 D4

#1 Zamykání pravých zadních dveri

Příspěvek od msliva »

Prosím o radu. Mám problém se zamykáním těchto dveří. Centrální funguje akorát ten cudlik ve dveřích
Zajede jen trosku dolu a dveře se nezamknou. Musím to potlačit ručně. Odemykani je v pohodě . Netušíte co s tím? Díky

Shockey

#2 Zamykání pravých zadních dveri

Příspěvek od Shockey »

U řady P3 známý problém, motorek v ovládání je KO a nemá sílu zatlačit čudl (může se stát, že i po zamknutí dveře otevřeš).
Je tu téma, kdy to někdo měnil, je potřeba celý mechanismus rozebrat (pokud si na to troufneš, tak je to oprava za pár korun). Jinak autorizák (u keyless zámků je to cca 7 tis./dveře bez práce). Nebo zkus AV díly, kupoval jsem tam na dvoje přední dveře za 4 000.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 65
Registrován: 6 roků 7 měsíců
Bydliště: Ostrava
Vůz: V70 D4

#3 Zamykání pravých zadních dveri

Příspěvek od msliva »

Shockey píše:U řady P3 známý problém, motorek v ovládání je KO a nemá sílu zatlačit čudl (může se stát, že i po zamknutí dveře otevřeš).
Je tu téma, kdy to někdo měnil, je potřeba celý mechanismus rozebrat (pokud si na to troufneš, tak je to oprava za pár korun). Jinak autorizák (u keyless zámků je to cca 7 tis./dveře bez práce). Nebo zkus AV díly, kupoval jsem tam na dvoje přední dveře za 4 000.

Troufne proč ne ale nějaký návod by se hodil. Nevíte o něm ?

passport5
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 595
Registrován: 8 roků 8 měsíců
Bydliště: Jihočeský kraj
Vůz: XC70 D5 MY08

#4 Zamykání pravých zadních dveri

Příspěvek od passport5 »

_________________
Je: Volvo XC70 D5 P3 2008 Summum ST2 D5T5.com 160Kw, EGR Off, Volvo C70 132Kw D5 2008
Bylo: Volvo XC90 2,5T 2006,Volvo C30 2,0 D 2007
D5T5.com (D5T5) na jihu čech
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“