VOLVO V60 D3 SUMMUM

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 60
Registrován: 6 roků 1 měsíc
Bydliště: Martin
Vůz: VOLVO XC60,D3,100kW,2014 - posl.5valec
Bydliště: Martin

#1 VOLVO V60 D3 SUMMUM

Příspěvek od robozaho »

Ahojte,

som tu novy a po dlhej dobe u nemcov som sa rozhodol ist k svedom. Moj zaujem sa uprel konkretne na V60 a to konkretne auto co som bol dnes skusat je -

https://www.autobazar.eu/volvo-v60-d3-20l-summum-id11116764.html

Viete mi niekto prosim cez VIN zistit historiu vozidla. Poprosil by som vas ako od skusenych svedov naco si dat pozor a comu venovat pozornost. Niektore veci si viem vsimnut, len neviem ci je to OK.

Budem vdacny vsetkym konstruktivnym pripomienkam.
Mozeme zacat :ROFL:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1310
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Láb
Vůz: XC70 D5 09" / S60 D4 13"

#2 VOLVO V60 D3 SUMMUM

Příspěvek od Arkaz »

auto z vonku pekne pofacelift. co by mi vadilo je velmi slaba vybava priam az socialka. ma to asi len cuvacie senzory a to je vsetko. motor 100ke nastastie este 5valec no mam v s60 120kw a ide to ako tak v pohode 100kw sa mi zda na to auto malo. V prevodovke sa oplati vymenit olej kludne kazde 2 roky su tam asi 2 litre co je par eur. Ak mas obmedzeny rozpocet asi by som sa popozeral po sice starsom ale lepsie vybavenom aute.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 422
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: SK - BA
Vůz: Volvo XC60 D4 AT Summum-E MY2015

#3 VOLVO V60 D3 SUMMUM

Příspěvek od lkopcansky »

Predávajúci klame už v nadpise :P toto je výbava pravdepodobne Kinetic, čo je najnižsia a nie žiadne Summum, čo je najvyššia...Hádam v ostatnom neklame, ako napríklad stav a kilometre...
_________________
XC60 D4 AT8 Summum-E, MY2015, 130 000 km, Castrol 0w-20
Obrázek
S60 D3 AT6 Summum, MY12, 236 000 km, Ravenol SSV 0W-30 - tatko
Obrázek
XC60 D3 AT8 Dynamic, MY17, Castrol 0w-20, 180 000 km - mamka
S60 2,4i B5244S, FWD, MT, MY2004, 249 000 km, Mobil 5W-50 - sestra

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 60
Registrován: 6 roků 1 měsíc
Bydliště: Martin
Vůz: VOLVO XC60,D3,100kW,2014 - posl.5valec
Bydliště: Martin

#4 VOLVO V60 D3 SUMMUM

Příspěvek od robozaho »

Ahojte,

mne ta vybava staci. Niesom narocny. Co by som rad ale vedel naco sa sustredit...a dat si pozor. Co tam vyslovene s niecim byvaju problemy...Nemate nahodou niekto moznost podla VIN skontrolovat veci? Jednu vec som si vsimol, ze tam kde sa dava olej.filter popri tom isiel nejaky zaizolovany drot droty v plast.trubicke a bolo to dost zasvinene od oleja a potom na spodku motora teda krytovani sa mi ten kryt tiez zdal zasvineny od oleja. Moze to o niecom svedcit? Ked uz sme pri tom oleji neviem co tam bolo davane no mozem tam podla vas naliat aj toto -
http://www.automotocentrum.sk/kategoria/oleje-a-maziva/motorovy-olej-castrol-edge-titanium-fst-5w-30-ll-4l/

Je to urcene aj a hlavne pre motory DPF filtrom. Co vy nato? Toto auto ma urcite DPF. A este jeden z dotazov nahodou niekoho s diagnostikou a vyznanim sa do tejto znacky z blizkosti B.Bystrice, Zvolena, V. Krtisa?
Snad aspon tie dazdove a svetelne to ma?
Diky moc.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 60
Registrován: 6 roků 1 měsíc
Bydliště: Martin
Vůz: VOLVO XC60,D3,100kW,2014 - posl.5valec
Bydliště: Martin

#5 VOLVO V60 D3 SUMMUM

Příspěvek od robozaho »

Aku cenu by ste navrhovali za toto auto.


Dik.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“