Faceliftová lišta kufra V70III

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
st_Andy
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1929
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Bydliště: Košice - Staré mesto
Vůz: V90 D5 AWD Inscription

#26 Faceliftová lišta kufra V70III

Příspěvek od st_Andy »

Robo82 píše:
st_Andy píše:jinak hoši, na to aby nám tam ta lišta na kufor sadla ako sedí na facelifte a bolo to košer, je potreba posunúť celý nápis v o l v o o nejaký ten cm nahor bližšie ku stieraču, inak bude napís sedieť na lište nevycentrovaný.. :crazy:
To som si inak tiez hovoril, ze sakra, FL verzia ma k tomu asi prisposobeny napis VOLVO.
Takze ak zatial spocitam vsetky pre a proti, tak myslim ze zostanem asi bez listy a budem spokojny 8) ...ale aspon sme si tu o tom pekne pokecali :D
:D pekne si to zhrnul, osobne tych 65€ za kus chromu radsej dolozim k faceliftovym zadnym svetlam, lebo tie tam urobia dizajnovo trochu väčšie čaro.. :oops: Aj ked clovek si tie obrie zadne svetla zpred FL vsimne viac na fotkach ako v reale ked stoji pri aute, nažio mi až tak nevadia.. :D

ale FL je FL, žiadnemu autu okrem Ssangyongu a 4-svetlovej Oktávky este neuskodil :Rose: :D

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 14
Registrován: 6 roků 4 měsíce
Bydliště: Bratislava
Vůz: Volvo V70 III 2.0T 149kW

#27 Faceliftová lišta kufra V70III

Příspěvek od Robo82 »

st_Andy píše::D pekne si to zhrnul, osobne tych 65€ za kus chromu radsej dolozim k faceliftovym zadnym svetlam, lebo tie tam urobia dizajnovo trochu väčšie čaro.. :oops: Aj ked clovek si tie obrie zadne svetla zpred FL vsimne viac na fotkach ako v reale ked stoji pri aute, nažio mi až tak nevadia.. :D

ale FL je FL, žiadnemu autu okrem Ssangyongu a 4-svetlovej Oktávky este neuskodil :Rose: :D
...lenže k FL svetlám bude k tým 65€ treba priložiť ešte jednu nulu určite :D ...a to by som už stopro nedal za tak minimálny efekt :no:

passport5
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 595
Registrován: 8 roků 8 měsíců
Bydliště: Jihočeský kraj
Vůz: XC70 D5 MY08

#28 Faceliftová lišta kufra V70III

Příspěvek od passport5 »

chvilka klidu, koukám na lištu, pokud to bude originál, rozhodně vrtat nebudu:-)
_________________
Je: Volvo XC70 D5 P3 2008 Summum ST2 D5T5.com 160Kw, EGR Off, Volvo C70 132Kw D5 2008
Bylo: Volvo XC90 2,5T 2006,Volvo C30 2,0 D 2007
D5T5.com (D5T5) na jihu čech

Jakub Svoboda
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5087
Registrován: 7 roků 5 měsíců
Bydliště: Rakovník
Vůz: XC70 III D5 AWD 169kW, V60 MY2018 D3 110

#29 Faceliftová lišta kufra V70III

Příspěvek od Jakub Svoboda »

Pánové, zde máte možnost. Výhodu mají ti s černou barvou jako já. Jen to mám bohužel daleko.

https://auto.bazos.cz/inzerat/85638015/Volvo-XC70-2007.php
_________________
XC70 MY2010 D5 169kW Polestar
V60 MY2018 D3 110kW
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“