S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOUT OK

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#1 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOUT OK

Příspěvek od NEVAZSA »

Dobry den,
Chtel bych Vas poprosit jestli nekdo nema zkusenost s problemem, ktery se mi stal ..

Mam S80 r. 2008 v automatu D5. Od vcerejska mi sviti na hlavnim panelu, ze jsou otevrene zadni prave dvere. Pri dukladne prohlidce jsem neshledal nic co by nejak vadilo nebo nejak branilo v zabouchnuti. Ovsem hlaseni na panelu je stale. Dale jsem zjistil, ze nefunguje na techto dverich el. Stahovani okna. Nejde centralem zamknout auto. Odemknout vsak lze. Hlavne mi jde o to abych nemel otevreny auto, protoze jsem se nikde v prirucce ani z netu nedocetl o uzamceni kufru. Manualne jdou zamknout vsechny 4 dvere, ovsem kufr jde jen odemknout (coz je jedna ze dvou veci co mi vadi na s80 - tou prvni je chybejici zadni sterac). Podle prirucky jsem prekontroloval pojistky na tyto dvere a jeste taky na central, ale vsechny pojistky jsou ok. Na zejtra jsem uz objednanej do servisu, ale treba s tim ma nekdo z vas zkusenost a nebo treba napad cim by to mohlo bejt. Na zaver jeste chci rict, ze jsme zkouseli oba klice, nicmene bych nerekl ... Ze by to vysvetlovalo ty dvere, ale v tomhle jsem laik. Jinak vam za pripadny nazory predem dekuju!

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 67
Registrován: 11 roků 7 měsíců
Vůz: S80II 2.4 D5 MY07
Bydliště: Od Budějovic po J. Hradec

#2 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od bizon17 »

Já bych si myslel, že celej problém bude jen v tom, že dveře auto detekuje jako otevřený. Tím pádem samozřejmě nejde auto zamknout, to je normální. Stahování okna s tím bude nejspíš souviset, protože myslím, že když otevřu dveře, tak okno stahovat ani vytahovat nejde, ale nejsem si jistej. Doufal bych že tam třeba budou vypadlý nějaký dráty, každopádně to ti v servise myslím v pohodě vyřeší. Jinak kufr jde taky manuálně zamkonut i odemknout. Dělá se ti tím klíčem co je v dálkovém klíči... Zespoda kufru, vedle toho na co mačkáš, je taková gumová zátka tu sundáš. Je tam jen nastrčená/nasazená. No a pak máš normálně díru do zámku....v manuálu je to na straně 44 :)
_________________
Volvo S80II D5 MY07 aut.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#3 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

Presne jak rikas auto detekuje otevreny dvere a s tim nejde prave delat nic. Jak rikas doufat je to jediny co momentalne muzu :) jinak si myslim, ze se mylis ... Znovu jsem to zkousel a kufr jde pouze manualne odemknout! Ani v prirucce tam o tom nebylo nic napsany tak mi prosim napis blize, kde si k tomu dosel mozna jsem se prehledl, ale o uzamceni manualne kufru jsem se nikde nedocetl, bohuzel ... I tak dekuju!

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 67
Registrován: 11 roků 7 měsíců
Vůz: S80II 2.4 D5 MY07
Bydliště: Od Budějovic po J. Hradec

#4 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od bizon17 »

Tak to s tím kufrem jsem měl dojem, že mi to šlo jak odemykat tak i zamknout. Teď si teda ale nejsem jistej :D . Je možný že je to jak píšeš. To by pak bylo celkem blbě vyřešený... Až budu mít chvilku ozkouším to. Každopádně jestli jedeš zejtra do servisu tak už je to vlastně skoro jedno. Stěrač mi teda taky občas chybí...
_________________
Volvo S80II D5 MY07 aut.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#5 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

No logiku to prave nema zadnou :) ten sterac chybi, ale jinak je to mazel ... Na tom tvym obrazku je peknej krasavec :) ...jinak zejtra podam dalsi info, ale i tak dekuju!

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 67
Registrován: 11 roků 7 měsíců
Vůz: S80II 2.4 D5 MY07
Bydliště: Od Budějovic po J. Hradec

#6 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od bizon17 »

Tak mi to nedal a šel jsem to vyzkoušet. On se ten kufr zase zamkne, ale to musel být předtím zamčenej. Přišel jsem k zamčenýmu autu, klíčkem mechanicky otevřel kufr a když jsem ho zabouchl tak se zase zamknul. Když auto ale dálkově odemknu a chci zamknout mechanicky kufr, tak to opravdu nejde. S těma tvejma dveřma bych ještě ozkoušel odpojit a zapojit ten konektor co vede elektriku do dveří. Je to rychlovka a kdo ví jestli třeba ten konektor není špatně zacvaklej. To by ale bylo asi štěstí...
_________________
Volvo S80II D5 MY07 aut.

GDPR_user

#7 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od GDPR_user »

Možná když si vyplníš bydliště bude jednodušší Tě na někoho kompetentního nasměrovat.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#8 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

Kluci zatim moc dekuju ty dvere jeste urcite vyzkousim! Jinak jsem z Jihlavy!

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12077
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#9 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od Urvanej »

Uživatelský panel
Profil
Podrobnosti
Bydliště

A už nikdy to nebudeš muset vpisovat do tématu. ;-)

Martine kde maji S80 dveřní kontakt? V zámku?
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

GDPR_user

#10 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od GDPR_user »

Urvanej píše:Uživatelský panel
Profil
Podrobnosti
Bydliště

A už nikdy to nebudeš muset vpisovat do tématu. ;-)

Martine kde maji S80 dveřní kontakt? V zámku?
jj v zámku asi nejlépe zajet za Marrou

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#11 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

Tak jsem byl v servise a objednali me na zejtra, ze musi rozebrat dvere a mrknout na elektriku ...

wickey
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3741
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 D5 AWD, S60 D5, C70 T5 Cab, XC90 V8
Bydliště: Bratislava - Staré Mesto

#12 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od wickey »

videl bych to nekde v hlavnim konektoru pro dvere - original diagnostika napovi.
_________________
'01 C70 T5 cabrio - B5234T3, M56LK 176 kW #601 - signal red /// '06 V70 D5 AWD - D5244T4, M66 AWD 136 kW #459 - dawn blue pearl /// '06 S60 D5 - D5244T4, M66 136 kW #459 - dawn blue pearl
'08 XC90 V8 AWD Sport - B8444S, AWTF-80 SC 232 kW #612 - passion red /// '03 S60 T5 - B5234T3, AW55-50SN 184 kW #449 - mistral green metallic

ex: '84 760 GLE TD; '90 940 GLE; '96 850 2.5 20V; '91 440 1.8 K; '98 V70 R AWD; '97 850 R; '00 V70 R AWD, '87 740 GL, '97 850 GLE, '04 S60 R AWD, '98 V70 XC AWD Cross Country, '99 V70 XC AWD Cross Country, '99 S70 2.5 20V, '00 V70 XC AWD Cross Country, '04 XC90 2,5T AWD

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#13 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

Tak auto je stale v servise a maji rozebrany dvere a zkouseli central povemenovat mezi dverma moturky a ty jsou ok tak prej to bude nekde v elektrice tak jedou dratek po dratku :( tak snad zejtra

GDPR_user

#14 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od GDPR_user »

NEVAZSA píše:Tak auto je stale v servise a maji rozebrany dvere a zkouseli central povemenovat mezi dverma moturky a ty jsou ok tak prej to bude nekde v elektrice tak jedou dratek po dratku :( tak snad zejtra
Co je to za servis??

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#15 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

Je to Volvo s Toyotou v Jihlave. Tak doufam, ze si napocitaji kazdou hodinu prace co tam stoji mazel :O:

GDPR_user

#16 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od GDPR_user »

NEVAZSA píše:Je to Volvo s Toyotou v Jihlave. Tak doufam, ze si napocitaji kazdou hodinu prace co tam stoji mazel :O:
Nechápu ,proč jsi nejel k Marrovi. :shock:

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#17 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

A kdo je Marra?

GDPR_user

#18 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od GDPR_user »

Za co panebože za co???

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#19 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

No to si mi toho rekl :) hned letim k nekomu kdo nevim kdo je a poslala me za nim osoba, ktera je uplne nemlich to stejny:)))

GDPR_user

#20 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od GDPR_user »

NEVAZSA píše:No to si mi toho rekl :) hned letim k nekomu kdo nevim kdo je a poslala me za nim osoba, ktera je uplne nemlich to stejny:)))
No tak si jezdi do autorizáku a nechápu pak,proč tady žádáš o rady. :bad:
http://www.marra.cz

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#21 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

Jen jsem se zeptal kdo je Marra, protoze tu jsem druhej den tak jsem nepochopil tve prupovidky o tom, ze neznam nejakyho Marru

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Vůz: S80II 2.4 D5
Bydliště: Jihlava

#22 S80 NEJDE CENTRAL + SVITI OTEVRENI DVERI + NEJDE STAHNOU

Příspěvek od NEVAZSA »

Tak je mazel ok. Nakonec byl vypadlej pin u ridici jednotky + se musel udelat reload softu.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“