Chci S80

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 13 roků

#1 Chci S80

Příspěvek od Pavel Brno »

Po Fábii 1,2 si chci udělat radost s S80 5D momentum: r.2006, údajně 85 tkm, cena 360 tKč, manuál. převodovka. Moji známí Volvo hrozně chválí a to auto se mně fakt líbí - i volant je bílej, což je v létě bezva. Co vy na to? Vím, že ty starší modely jsou spolehlivé, ale dost baští. Novější modely baští míň, ale co ta spolehlivost? Spolehlivost třeba ve srovnání s BMW? Nebo Oktávkou?

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#2 Chci S80

Příspěvek od jou81 »

Gratuluji k dobrému výběru :wink:

starší modely jsou spolehlivé, ale dost baští. Novější modely baští míň, ale co ta spolehlivost?

Spotřeba nijak zvlášť rozdílná, když beru v úvahu 136kw vs. 120kw :-) Nevím jak se dá posoudit "spolehlivost", ovšem oktávku ani BMW jsem nikdy nevlastnil :-)

Když pominu problémy s DPF, asi není na S80 II nic extra nespolehlivého. A prohlídku si zkus zajistit u https://www.autoambo.cz/ ať máš jistotu :)
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#3 Chci S80

Příspěvek od maldini »

Pavel Brno píše:Po Fábii 1,2 si chci udělat radost s S80 5D momentum: r.2006, údajně 85 tkm, cena 360 tKč, manuál. převodovka. Moji známí Volvo hrozně chválí a to auto se mně fakt líbí - i volant je bílej, což je v létě bezva. Co vy na to? Vím, že ty starší modely jsou spolehlivé, ale dost baští. Novější modely baští míň, ale co ta spolehlivost? Spolehlivost třeba ve srovnání s BMW? Nebo Oktávkou?
Též mohu doporučit, mám ji sice od února, ale už jsem absolvoval nějakých cca. 15.000km bez větších problémů, jenom sptřebu mám trochu vyšší - cca. 9l/100km, ale je to automat. Můžeš sem hodit link na to auto? Určitě by to pomohlo... A jak píše jou81, určitě Jean je dobrá volba :good: , tu svoji 80 jsem také koupil s ním...
Jinak, oktávku jsem měl cca. 2,5 roku před tímto a nedá se to samozřejmě srovnat. I když - třeba servis je paradoxně levnější, u oktávky mě stál mnohem víc, pořád tam něco odcházelo. Najel jsem na ní cca. 180.000km, bylo to úplně nové auto pořízené v r.2008, pravidelný servis, i tak žralo olej jak blázen, ve 120.000km odešlo turbo, pak hned vstřikování, všechno během roku. Díly jsou cenově srovnatelné, takže nárůst tam velký není. Počítej ale větší investice do kol, resp. pneu - pokud máš 17´ kola, ty pneu se celkem rychle sjížděj. U mě je to investice cca. 20.000,-Kč na auto...
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1667
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#4 Chci S80

Příspěvek od Lukaso »

maldini píše:jenom sptřebu mám trochu vyšší - cca. 9l/100km, ale je to automat.
To se teda omlouvám ale to nemyslíš vážně...? Koupil sis obrovský komfortní auto a ještě v automatu a spotřeba 9 ti přijde hodně??????? :shock:
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1667
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#5 Chci S80

Příspěvek od Lukaso »

maldini píše:Jinak, oktávku jsem měl cca. 2,5 roku před tímto a nedá se to samozřejmě srovnat. I když - třeba servis je paradoxně levnější, u oktávky mě stál mnohem víc, pořád tam něco odcházelo...

...Díly jsou cenově srovnatelné
Nechci aby to vypadalo že se tebou musím na just nesouhlasit, ale opět mi to teda přijde uplně mimo.

Dobře možná v origu jsou ceny dílů na oktu o něco málo levnější...každopádně dostupnost a ceny druhovýroby a třeba vrakovišt jsou teda u oktávky uplně jinde, vždyť je to lidové vozidlo..

A jasně kvalita oktávky a S80 bude jinde ale zase tak velký iluze bych si nedělal...asi kus od kusu, do volva se vysypat můžeš taky velmi solidně...a věz že servis volvo je o dost dražší
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#6 Chci S80

Příspěvek od maldini »

:D Spotřeba v porovnání s oktávkou... Na vůz se 136kW a aut.převodovkou je to odpovídající spotřeba, samozřejmě dá se jezdit i za víc...
A servis je opravdu cenově srovnatelný - lidový vůz se nerovná levný vůz... Právě na to škodovka hřeší a ceny má vyšroubované hodně vysoko, to Tě mohu ujistit, zvlášť pokud srovnáš poruchovost modelů a četnost návštěv servisu... Jako vždy, kus od kusu. Ale VW motory, zvláště stará 1.9TDi nepatřily zrovna k těm "vyšperkovaným" motorům. Takže tak asi.
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 100
Registrován: 15 roků
Vůz: S60 2.4D5 02'
Bydliště: Prievidza-SR

#7 Chci S80

Příspěvek od Matoji »

Lukaso píše:
maldini píše:Jinak, oktávku jsem měl cca. 2,5 roku před tímto a nedá se to samozřejmě srovnat. I když - třeba servis je paradoxně levnější, u oktávky mě stál mnohem víc, pořád tam něco odcházelo...

...Díly jsou cenově srovnatelné
Nechci aby to vypadalo že se tebou musím na just nesouhlasit, ale opět mi to teda přijde uplně mimo.

Dobře možná v origu jsou ceny dílů na oktu o něco málo levnější...každopádně dostupnost a ceny druhovýroby a třeba vrakovišt jsou teda u oktávky uplně jinde, vždyť je to lidové vozidlo..

A jasně kvalita oktávky a S80 bude jinde ale zase tak velký iluze bych si nedělal...asi kus od kusu, do volva se vysypat můžeš taky velmi solidně...a věz že servis volvo je o dost dražší

ceny nových dielov sú porovnateľné s tým sa dá súhlasiť. Na 2006 a vyššie zasa toľko dielov po vrakoviskách nieje. Diely sú ľahšie zohnateľné a nebudeme si klamať však sme veľký, z kradnutých áut rozpredávaných na diely. A toto je ďalšia vec s octou, jedného krásneho dňa ju pred domom nemusíš nájsť a vozenie oproti hocijakému volvu(a že som nejaký ten model prestriedal :) )......
_________________
S90 D5 AWD Polestar AT, 78 000Km r.v. 2018
S80 II AT 2.4D5, 252 000km r.v 2007

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 136
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha 9, Letnany
Kontaktovat uživatele:

#8 Chci S80

Příspěvek od JardaS »

Lukaso píše:
maldini píše:jenom sptřebu mám trochu vyšší - cca. 9l/100km, ale je to automat.
To se teda omlouvám ale to nemyslíš vážně...? Koupil sis obrovský komfortní auto a ještě v automatu a spotřeba 9 ti přijde hodně??????? :shock:
No ja musim rict ze S80 v D5 mam a moje spotreba i s dpf filtrem je do 7litru,
mam ji samozrejmne v automatu. Za to ty ostatni co mam to je je zravost az to neni hezky.
Prisuzuji to vaze vozu, S80 v D5 je ta nejlehci.
_________________
XC90 B5
S90

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#9 Chci S80

Příspěvek od hajnej »

Jardo. kolik ti papá ta xc70?
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 136
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha 9, Letnany
Kontaktovat uživatele:

#10 Chci S80

Příspěvek od JardaS »

hayney píše:Jardo. kolik ti papá ta xc70?
Po Praze se neda dostat po 10,3l
at ji jezdim ja nebo ma zena.
Te to zere jeste vice, ona ty kolony asi vyhledava (-:
_________________
XC90 B5
S90

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 13 roků

#11 Chci S80

Příspěvek od Pavel Brno »

jou81 píše:Gratuluji k dobrému výběru :wink:

starší modely jsou spolehlivé, ale dost baští. Novější modely baští míň, ale co ta spolehlivost?

Spotřeba nijak zvlášť rozdílná, když beru v úvahu 136kw vs. 120kw :-) Nevím jak se dá posoudit "spolehlivost", ovšem oktávku ani BMW jsem nikdy nevlastnil :-)

Když pominu problémy s DPF, asi není na S80 II nic extra nespolehlivého. A prohlídku si zkus zajistit u https://www.autoambo.cz/ ať máš jistotu :)
Díky, Kobylnice jsou fakt blízko.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 13 roků

#12 Chci S80

Příspěvek od Pavel Brno »

maldini píše:
Pavel Brno píše:Po Fábii 1,2 si chci udělat radost s S80 5D momentum: r.2006, údajně 85 tkm, cena 360 tKč, manuál. převodovka. Moji známí Volvo hrozně chválí a to auto se mně fakt líbí - i volant je bílej, což je v létě bezva. Co vy na to? Vím, že ty starší modely jsou spolehlivé, ale dost baští. Novější modely baští míň, ale co ta spolehlivost? Spolehlivost třeba ve srovnání s BMW? Nebo Oktávkou?
Též mohu doporučit, mám ji sice od února, ale už jsem absolvoval nějakých cca. 15.000km bez větších problémů, jenom sptřebu mám trochu vyšší - cca. 9l/100km, ale je to automat. Můžeš sem hodit link na to auto? Určitě by to pomohlo... A jak píše jou81, určitě Jean je dobrá volba :good: , tu svoji 80 jsem také koupil s ním...
Jinak, oktávku jsem měl cca. 2,5 roku před tímto a nedá se to samozřejmě srovnat. I když - třeba servis je paradoxně levnější, u oktávky mě stál mnohem víc, pořád tam něco odcházelo. Najel jsem na ní cca. 180.000km, bylo to úplně nové auto pořízené v r.2008, pravidelný servis, i tak žralo olej jak blázen, ve 120.000km odešlo turbo, pak hned vstřikování, všechno během roku. Díly jsou cenově srovnatelné, takže nárůst tam velký není. Počítej ale větší investice do kol, resp. pneu - pokud máš 17´ kola, ty pneu se celkem rychle sjížděj. U mě je to investice cca. 20.000,-Kč na auto...
Link na to auto hodit nemůžu, protože si pro něj jedu do Prahy až v sobotu a mezitím mi ho někdo šlukne :no: Díky za odpověď.

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#13 Chci S80

Příspěvek od hajnej »

i tak ti ho může někdo šluknout. škoda no. z fotek se pak líp radí
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#14 Chci S80

Příspěvek od maldini »

Pokud máš strach, že Ti to někdo lupne, chápu. Když jsem kupoval to svoje, link jsem sem hodil. Možná poradím, abys ten link poslal Jeanovi, třeba by Ti pár informací řekl už na základě fotek a popisu. Ale samozřejmě je to na Tobě, jen si myslím, že to zase takový risk není... :wink:
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 13 roků

#15 Chci S80

Příspěvek od Pavel Brno »

maldini píše:Pokud máš strach, že Ti to někdo lupne, chápu. Když jsem kupoval to svoje, link jsem sem hodil. Možná poradím, abys ten link poslal Jeanovi, třeba by Ti pár informací řekl už na základě fotek a popisu. Ale samozřejmě je to na Tobě, jen si myslím, že to zase takový risk není... :wink:
https://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/volvo/s80/8269358 Fotek je tam málo. A když to někdo chce, ať si to vezme - čím jsem starší, tím víc vím, že dobře tomu, kdo nic nemá :beer:

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#16 Chci S80

Příspěvek od hajnej »

tak na to jsem krátkej. ten interier vypadá suprově. celkově vypadá pěkně
zaměřil bych se na to přibývání oleje v motoru a jestli je tato závada odstraněna a třeba bych na to chtěl nějakej papír nebo co já vím.
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#17 Chci S80

Příspěvek od maldini »

Pavel Brno píše:A když to někdo chce, ať si to vezme - čím jsem starší, tím víc vím, že dobře tomu, kdo nic nemá :beer:
:lol: :lol: :lol: Správnej přístup! :good:
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#18 Chci S80

Příspěvek od hajnej »

tak maldini. porad kolegovi, na co se zaměřit. ty bys mohl mít jasno
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 13 roků

#19 Chci S80

Příspěvek od Pavel Brno »

maldini píše:
Pavel Brno píše:A když to někdo chce, ať si to vezme - čím jsem starší, tím víc vím, že dobře tomu, kdo nic nemá :beer:
:lol: :lol: :lol: Správnej přístup! :good:
:ryba: Díky. Mezitím jsem se dozvěděl, že najeto má 100 tisíc a z ceny šli na těch 360 tisíc. Ten arabskej trh u jiných komodit, než jsou brambory a banány, mně připadá trapnej. Copak je tak těžký napsat: najeto má 104599 km, cena 360.000 není k jednání (handlování dle ksichtu), za míň to neprodám ?

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#20 Chci S80

Příspěvek od maldini »

Právě jsem se k tomu chystal... U toho svého mám několik menších problémků:

1.senzory - přední (asi jeden) signalizuje překážku, i když stojím třeba na semaforech a není okolo žádná překážka, chodec, kolo, auto, prostě nic. Měněn 1 senzor, asi týden ok., včera to začalo dělat znovu
2.teplota - na automatiku špatně topí/chladí. Špatně vyhodnocuje teplotu, někdy chladí, někdy topí. Měněno čidlo, nepomohlo to, bude se zkoumat dál.
3.nějaký zvuk v motoru při startu - na volnoběh se tam ozývá nějaký zvuk, ještě jsme nepřišli na to, co to dělá.
4.prasklá hadička u ostřikovačů světlometů
5.menší olejové skvrny - nějaká netěsnost, dělalo to chvíli po výměně oleje, teď se zdá, že je to ok.
6.startování - má nějakou zvláštní prodlevu - po zmáčknutí tlačítka "START" motor naběhne, ale cca. 2-3s je v takovém nepopsatelném režimu, až poté se rozsvítí přístrojovka a začnou svítit xenony.

body 1-5 jsou v pohodě, nic dramatického, bod 6 mi dělá fakt vrásky, protože dle Jeana to asi bude nějaký větší problém,,, :shock:

Popsal jsem svoje problémy, třeba Ti to trochu pomůže. Mám automat, takže k manuálu toho moc neřeknu a takové ty obecné rady asi víš - popř. je určitě někdo shrne... Natáčecí xenony jsou bomba, to nesvítí tak dobře, jak třeba VW. Ale možná už mám staré výbojky - ty také asi budu v průběhu roku měnit...

Jinak bych řekl, že S80 je dobrá volba, já jsem naprosto spokojený, když jsem jej kupoval, mělo nájezd cca. 82.000km, původem z Francie. Teď mám najeto cca. 99.000km bez problémů... :good:
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 13 roků

#21 Chci S80

Příspěvek od Pavel Brno »

maldini píše:Právě jsem se k tomu chystal... U toho svého mám několik menších problémků:

1.senzory - přední (asi jeden) signalizuje překážku, i když stojím třeba na semaforech a není okolo žádná překážka, chodec, kolo, auto, prostě nic. Měněn 1 senzor, asi týden ok., včera to začalo dělat znovu
2.teplota - na automatiku špatně topí/chladí. Špatně vyhodnocuje teplotu, někdy chladí, někdy topí. Měněno čidlo, nepomohlo to, bude se zkoumat dál.
3.nějaký zvuk v motoru při startu - na volnoběh se tam ozývá nějaký zvuk, ještě jsme nepřišli na to, co to dělá.
4.prasklá hadička u ostřikovačů světlometů
5.menší olejové skvrny - nějaká netěsnost, dělalo to chvíli po výměně oleje, teď se zdá, že je to ok.
6.startování - má nějakou zvláštní prodlevu - po zmáčknutí tlačítka "START" motor naběhne, ale cca. 2-3s je v takovém nepopsatelném režimu, až poté se rozsvítí přístrojovka a začnou svítit xenony.

body 1-5 jsou v pohodě, nic dramatického, bod 6 mi dělá fakt vrásky, protože dle Jeana to asi bude nějaký větší problém,,, :shock:

Popsal jsem svoje problémy, třeba Ti to trochu pomůže. Mám automat, takže k manuálu toho moc neřeknu a takové ty obecné rady asi víš - popř. je určitě někdo shrne... Natáčecí xenony jsou bomba, to nesvítí tak dobře, jak třeba VW. Ale možná už mám staré výbojky - ty také asi budu v průběhu roku měnit...

Jinak bych řekl, že S80 je dobrá volba, já jsem naprosto spokojený, když jsem jej kupoval, mělo nájezd cca. 82.000km, původem z Francie. Teď mám najeto cca. 99.000km bez problémů... :good:
:shock: No, pomohlo mi to dost. Asi zůstanu u Fábie: nemá problémy se signalizací překážek, nemá klimatizaci, nemá ostřikovače světlometů,nemá tlačítko Start,... :o

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#22 Chci S80

Příspěvek od hajnej »

hlavně je dobře, že už pochopili, že světlej vršek palubky se moc odráží od čelního skla. takhle máš světlej interier a tmavej vršek palubky a bude to ok.
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#23 Chci S80

Příspěvek od maldini »

Pavel Brno píše: :shock: No, pomohlo mi to dost. Asi zůstanu u Fábie: nemá problémy se signalizací překážek, nemá klimatizaci, nemá ostřikovače světlometů,nemá tlačítko Start,... :o
Ježíši, tak to jsem nechtěl! Jen jsem napsal závady u mého auta, neplatí to obecně! Pokud chceš, su taky brňák, tak se můžeme někdy sejít, můžeš na to mrknout a jsem si naprosto jistý, že nebudeš váhat. Já už bych po všech těch patálijích s VW, resp. Škodovkou Octavií, už do koncernu nikdy nešel... Volva jsou dobrá auta, držáky, denně se o tom přesvědčuji, i zde na fóru. Je to vždy i o majiteli, jak k autu přistupuje, a tak...
Takže jak chceš - můžeš to omrknout na tom mém...
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 11
Registrován: 13 roků

#24 Chci S80

Příspěvek od Pavel Brno »

hayney píše:hlavně je dobře, že už pochopili, že světlej vršek palubky se moc odráží od čelního skla. takhle máš světlej interier a tmavej vršek palubky a bude to ok.
:good: Jo jo, toho jsem si všimnul hnedle. Taky jsem si všimnul u jinýho auta, když jsem dal bílý lejstra před volant, že je to špatně.

maldini
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 423
Registrován: 13 roků 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: šetřím na nové... :)
Bydliště: Brnisko, Vysočina

#25 Chci S80

Příspěvek od maldini »

Ten světlý interiér - MŇAM! :good: Škoda, že v době, kdy jsem kupoval, jsem na žádný světlý nenarazil...

OT: Už mě vážně se*e ta úžasná rychlost... :crazy: :%)
_________________
BRNĚNSKÉ VOLVOSRAZY
www.bral.cz
"S výjimkou tasemnice nemám žádných vyživovacích povinností..."
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“