Koupe V60 a dotazy

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#26 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

hajnej píše:
kuclb píše: Bohuzel mam asi malo financi na sve pozadavky.
Ještě bys mohl lovit ve vodách V50 D5
Ahoj,

kouknul jsem na ty Crash testy a prijde mi to stejne, tzn. jedno jestli Golf, nebo V60 :D Ale treba jsem jen slepy.

Jinak samozrejme o V50 jsem premyslel, ale je uz na ni videt zastaralost, interier uz neni zrovna z nejmodernejsich, takze za ty penize je to uz volba mimo mi prijde.
Holt uvidim, tady na foru nikdo V60 neprodava, v CR obecne taky moc ne, tak treba se TI nemci umoudri :D

Mimochodem, nema nekdo nastrel, na kolik by skutecne prisly predni senzory tak, aby fungovaly v ramci origo displaye? Pokud to vubec jde...

Blade
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1186
Registrován: 7 roků
Bydliště: Ostrava
Vůz: Volvo XC60 D5 r.v.09 a C70II T5 r.v.08

#27 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od Blade »

Nevim zda to pomuze ale me na xc60 predni senzory nacenili na 12tis.

GDPR_user

#28 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od GDPR_user »

kuclb píše: Ahoj,

kouknul jsem na ty Crash testy a prijde mi to stejne, tzn. jedno jestli Golf, nebo V60 :D Ale treba jsem jen slepy.
Jestli nepoznáš rozdíl v crashtestech,pak je mi Tě vážně líto.Nekoukej na poškození auta,ale přemýšlej,co se stane s člověkem uvnitř.Pokud ani pak na to nepřijdeš,pak si kup Golfa.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#29 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

martinopel píše:
kuclb píše: Ahoj,

kouknul jsem na ty Crash testy a prijde mi to stejne, tzn. jedno jestli Golf, nebo V60 :D Ale treba jsem jen slepy.
Jestli nepoznáš rozdíl v crashtestech,pak je mi Tě vážně líto.Nekoukej na poškození auta,ale přemýšlej,co se stane s člověkem uvnitř.Pokud ani pak na to nepřijdeš,pak si kup Golfa.

Covece, ja Te neznam a uznavam, ze jsi nejspis spicka v oboru, ale takove namistrovane kecy jsou ponekud zvlastni v pripade, ze se nekdo pta a dava sem jen prispevky, sve nazory na vec a zada o radu zkusenejsi... Zajimavy pristup
Je mi lito Tebe, ani ne moc vazne...
Dik za prispevek.

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#30 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od Haben »

Rozdil u crashtestu je ve zpusobu, jakym auto pokracuje za prekazkou. Golf se zarazi do prekazky a odrazi se do boku ve smyku. Volvo po prekazce sjede a pokracuje dal relativne rovne. Kdyz si predstavis, co za sily v techto dvou ruznych pripadech budou pusobit treba na tvuj krk, tak tady je ten rozdil zasadni.
Nova Volva jsou konstruovana tak, aby tomu humusu u Golfa predchazela
_________________
Chuanita 944, B230FB , MY92, M47 Obrázek"GALERIE"
Toyota Yaris Hybrid MY23 Obrázek"GALERIE"
bylo: Andreas C30 2,4i 125 kw MY08 Summum MT| V70 II D5 AWD MY05 MT, chip 149 kw, EGR OFF| V70 II 2,4 D 120 kw, MY04 AT|V70 I 2,5 D 103 kw, MY00 MT, KAT OFF, EGR OFF

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#31 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

Haben píše:Rozdil u crashtestu je ve zpusobu, jakym auto pokracuje za prekazkou. Golf se zarazi do prekazky a odrazi se do boku ve smyku. Volvo po prekazce sjede a pokracuje dal relativne rovne. Kdyz si predstavis, co za sily v techto dvou ruznych pripadech budou pusobit treba na tvuj krk, tak tady je ten rozdil zasadni.
Nova Volva jsou konstruovana tak, aby tomu humusu u Golfa predchazela

Diky! Zajimave, tohle mi skutecne nedoslo. Zameril jsem se na pohled zevnitr, kde mi to prislo prave podobne. Je fakt, ze Golf se zarizne vic...
No, to je dalsi bod ktery me utvrzuje v tom hledat a cekat na V60, coz muze byt dalsi pulrok koukani po inzeratech :D

Kdyby nahodou nekdo vedel o nejakem kousku, dejte vedet ;)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#32 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

Ahoj, tak jsem se dnes bavil s borcama z ČVUT a dle nich vyznívá Crash test líp spíše pro Golfa. Ale je otázka jestli jsou to Golfisti, to jsem se neptal :D Argumentovali tím, že podle Euro NCAP ma více bodů za ochranu děcek, jinak je to stejné... No nerozumím, nehodnotím.

Jinak moc pěkné Volvíto v Belgii: https://www.autoscout24.de/angebote/volvo-v60-2-0-d4-summum-start-stop-9600-btw-tva-diesel-beige-82ecf958-75b7-3647-e053-e350040a21a5?cldtidx=2

Dálka jak svině, ale cena vzpadá hodně gut. Nemáte nejaké zkušenosti, info s případným nákupem v Belgii?

Anebo nestojí někomu doma pěkná V60?

r-speed
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 85
Registrován: 16 roků
Bydliště: Náchod
Vůz: Volvo S60 T6 Heico 014/100 MY2011
Kontaktovat uživatele:

#33 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od r-speed »

Ty jsi ještě nic nekoupil...?
jinak cena v B je + BTW (DPH)
ale auto vypadá pěkně to je za +- 330 dovezené po TK...
_________________
Volvo V90CC T6 Ocean Race MY2018
Volvo 740 1990 najeto pouhých 34000km ex Jaroslav Seifert,Volvo 780 Bertone D24TIC 1986
VOLVO Servis/Díly/Vozy NÁCHOD http://www.r-speed.cz Tel.: 608 110 071

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#34 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

r-speed píše:Ty jsi ještě nic nekoupil...?
jinak cena v B je + BTW (DPH)
ale auto vypadá pěkně to je za +- 330 dovezené po TK...
Ne, ještě jsem nic nekoupil :D Pravda je, že mi do toho vlezly nějaké osobní problémz, takže jsem jaro léto využil moto, nebyl čas něco shánět a koukat. Teď mám snad pořešeno, tak jsem se vrátil ke svému tématu z jara :D.
Hmm, peníze by i sedly, je otázka co ta Belgie a musím na to znovu kouknout :D Náhodou by něco na skladě nebylo? K Belgické ceně se musí ještě připočítat DPH? To je kolik?

r-speed
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 85
Registrován: 16 roků
Bydliště: Náchod
Vůz: Volvo S60 T6 Heico 014/100 MY2011
Kontaktovat uživatele:

#35 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od r-speed »

kuclb píše:
r-speed píše:Ty jsi ještě nic nekoupil...?
jinak cena v B je + BTW (DPH)
ale auto vypadá pěkně to je za +- 330 dovezené po TK...
Ne, ještě jsem nic nekoupil :D Pravda je, že mi do toho vlezly nějaké osobní problémz, takže jsem jaro léto využil moto, nebyl čas něco shánět a koukat. Teď mám snad pořešeno, tak jsem se vrátil ke svému tématu z jara :D.
Hmm, peníze by i sedly, je otázka co ta Belgie a musím na to znovu kouknout :D Náhodou by něco na skladě nebylo? K Belgické ceně se musí ještě připočítat DPH? To je kolik?

ke každé ceně ne, ale tohle je bez DPH, píše tam 9600 + BTW(DPH) a to je asi standartních +- 20% jako všude...
teď momentálně dle tvých cenových představ nic..., jen novější a dražší
_________________
Volvo V90CC T6 Ocean Race MY2018
Volvo 740 1990 najeto pouhých 34000km ex Jaroslav Seifert,Volvo 780 Bertone D24TIC 1986
VOLVO Servis/Díly/Vozy NÁCHOD http://www.r-speed.cz Tel.: 608 110 071

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#36 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

Nahodou nejaka pekna V60 by nebyla, nevite nekdo o prodeji? ;)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 21
Registrován: 6 roků 7 měsíců
Bydliště: Ostrava
Vůz: V40 2.0i 03
Kontaktovat uživatele:

#37 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od Alexei »

kuclb píše:Nahodou nejaka pekna V60 by nebyla, nevite nekdo o prodeji? ;)
"Pěkná V60" je dost široký pojem.

Předpokládám že české servery máš projeté od shora dolů.

Obrázek 1.png
Obrázek 2.png
Obrázek 3.png
Obrázek 4.png
Jak vidíš, výběr za hranicemi není o moc jiný než u nás.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 549
Registrován: 7 roků
Bydliště: West Bohemia
Vůz: S60 D3 '12

#38 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od shalibaba »

Asi jenom subjektivní názor, ale nelíbí se mi ty 1,6
není to náhodou motor z PSA?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#39 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

shalibaba píše:Asi jenom subjektivní názor, ale nelíbí se mi ty 1,6
není to náhodou motor z PSA?
Jo jo, je. Koukam jen po dvoulitrech, tzn. D3 a D4. Cena +- 340tis. manual, xenon, vyhrivana sesle (pozadavek pritelky), senzory i predni(taky pozadavek pritelky :)) , navi. Nekdy je neco v Belgii i vcelku pekna + koze + el. sesle, ale je to dalka :(

Nabidka nic moc, anebo jsem financne proste jinde...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 549
Registrován: 7 roků
Bydliště: West Bohemia
Vůz: S60 D3 '12

#40 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od shalibaba »

hele, já teda sice sháněl S60 II - původně benzin, ale nabídka byla tak mizerná, že jsem nakonec skončil u D3 :) ale za celou tu dobu jsem snad narazil jen na jeden kousek, který měl senzory i vpředu. To se obávám, abys něco takového sehnal. A osobně bych do manuálu už nešel, doma máme všechny auta v automatu a za tu pohodu to stojí. Teď jsem akorát přemýšlel, že napíšu do tématu - Co Vás dnes naštvalo - služební cesta služební Fábií do Prahy a zpět - cca. 3 hodiny v autě a bolí mi levá noha, pravá ruka a záda :%)
EDIT: jo vyhřívaný sesle super, doporučuji.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#41 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

Nááááhodou nikdo neprodává V60 jak popisuju výše? ;)

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#42 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od Michl »

Pokud bys slevil s požadavku na motor, tak jedna pěkně vybavená:

http://www.auto-profik.cz/auto/volvo-v60-d2-summum-xenony-navigace-cv3-17?manufacturers_id=22

Je to sice D2 nad kterou tady mnozí ohrnují nos. Z vlastní zkušenosti potvrzuji, že když se k ní budeš chovat slušně (měnit včas olej, filtry, dochlazovat turbo...), tak s ní problémy nejsou a odvděčí se ti luxusní spotřebou 5 L/100 km. Pro info je to již speciálně pro Volvo upravená 8-ventilová verze motoru 1.6 HDI a zatím na ní nejsou až tak špatné reference.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#43 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

Michl píše:Pokud bys slevil s požadavku na motor, tak jedna pěkně vybavená:

http://www.auto-profik.cz/auto/volvo-v60-d2-summum-xenony-navigace-cv3-17?manufacturers_id=22

Je to sice D2 nad kterou tady mnozí ohrnují nos. Z vlastní zkušenosti potvrzuji, že když se k ní budeš chovat slušně (měnit včas olej, filtry, dochlazovat turbo...), tak s ní problémy nejsou a odvděčí se ti luxusní spotřebou 5 L/100 km. Pro info je to již speciálně pro Volvo upravená 8-ventilová verze motoru 1.6 HDI a zatím na ní nejsou až tak špatné reference.

Díky! Koukal jsem na ni už, ale D2 nechci, bojím se toho, že se ten motor začne pomalu ale jistě kazit. Navíc najeto má to auto takz už docela dost ;) Furt do toho čučím, uď je někde až v Belgii, nebo daleko v Reichu. v ČR se toho moc neprodává, ani za větší peníz...

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#44 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od Michl »

Když se budeš nečeho stále bát, tak si ojeté auto ani nepořídíš. Je to spotřební zboží a tak se to musí brát. Kdyby se nakonec ten motor přece jen podělal, tak se vymění a jede se zase dál. Zrovna u tohoto motoru to není tak drastické. Pokud máš teď na auto cca 340t, tak máš pořád rezervu 50t na připadné opravy.
To auto má fakt skoro všechno a budeš dlouho hledat lepší. Super věc je např. el. šíbr nebo natáčecí xenony, chybí mi tam jen Blis a ten se dá časem dodělat.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#45 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

Zdravím,

tak mě známý předběh a jede si do DE pro V50. Ale řešíme jednu věc, tam pojedem autem ve třech, zpět bych vezl jeho auto do Brna a on novějším by jel na Ostravu. Můžou jet 2 lidi v autě s převozkama? Nejspíš německýma červenýma?

Díky za info ;)

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2622
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#46 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od ok2ucx »

Myslím, že počet lidí nikdo neřeší, i kdyby, musíš mít správnou story.

Červené převozky jsou zbytečné, musíš přesvědčit ty ve stánku Schilder, že do CZ skutečně stačí (levnější a procedurálně jednodušší) žluté. Na červené musí mít auto k tomu ještě i platnou STK, navíc platíš na ten měsíc DE silniční daň (buď na místě nebo to za tebou pošlou poštou). A ouřada chce (musí) navíc auto fyzicky vidět, takže to celé trvá zbytečně déle. V kostce: chtěj žluté.

P.
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#47 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

ok2ucx píše:Myslím, že počet lidí nikdo neřeší, i kdyby, musíš mít správnou story.

Červené převozky jsou zbytečné, musíš přesvědčit ty ve stánku Schilder, že do CZ skutečně stačí (levnější a procedurálně jednodušší) žluté. Na červené musí mít auto k tomu ještě i platnou STK, navíc platíš na ten měsíc DE silniční daň (buď na místě nebo to za tebou pošlou poštou). A ouřada chce (musí) navíc auto fyzicky vidět, takže to celé trvá zbytečně déle. V kostce: chtěj žluté.

P.

No já skutečně nevím, ale někde jsem četl, že pro dovoz do ČR jsouplatné jen červené značky. Navíc žluté jsou jen na 5 dní a to asi prostě nestačíš vyřídit české značky. A potom vozit auto na odtahovce??

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2622
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#48 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od ok2ucx »

STK, ME, registrační prohlídku a nakonec i značky vyřídíš klidně i za jeden den (resp. za 24h). Aspoň u nás na východě to tak jde.
V zásadě stačí jen dojet na ME+STK, zbytek je pouze papírování a to už pak může auto stát na dvorku, nepotřebuješ nikam jezdit.
Ráno na ME/STK, za hodinu dostanu ten registrační dokument (při opisu dat z DE papírů nebývají problémy). Před obědem tohle zaneseš na MÚ, no dobře - druhý den kráčíš s českýma RZ pod paží domů.

Informace o tom, že žluté stačí, jsem sice osobně na webu MDČR už nedohledal, ale drtivá většina lidí (do CZ) vozí auta na žlutých. ÚAMK tuhle informaci někde uvádí. Máš totiž úředně vydané doklady z DE (to byl dříve ten problém se žlutýma - údaje sis dříve mohl načmárat rukou sám, dala se takto vozit i auta vůbec neregistrovaná v DE, to dnes pochopitelně nejde) a platné pojištění. Co více potřebuješ? PČR ví co má dělat, nikdo v poslední době nereportoval nějaké problémy.

Sice jsem na jaře vezl Mazdu také na červených, ale ne proto, že bych chtěl, ale proto že, pojišťovák+značkař (Schilder) byl neoblomný a do CZ mi žluté nechtěl dát - to bylo někde v Saarbrückenu (zřejmě s tím - tak daleko od hranic - neměli tolik zkušeností). A moje totální neznalost němčiny mi neumožnila s nimi nijak diskutovat (a anglicky se asi moc nechtělo zase jim)...

Ale pokud potřebuješ na převoz vynaložit neúčelně více peněz, prosím - proti gustu...
Pošlu ti do SZ číslo mého účtu a můžeš mi poslat libovolnou částku (třeba rozdíl mezi cenou červené a žluté) :oops:

P.
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 67
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo V60 2013 D3 (model 2014)

#49 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od kuclb »

ok2ucx píše:STK, ME, registrační prohlídku a nakonec i značky vyřídíš klidně i za jeden den (resp. za 24h). Aspoň u nás na východě to tak jde.
V zásadě stačí jen dojet na ME+STK, zbytek je pouze papírování a to už pak může auto stát na dvorku, nepotřebuješ nikam jezdit.
Ráno na ME/STK, za hodinu dostanu ten registrační dokument (při opisu dat z DE papírů nebývají problémy). Před obědem tohle zaneseš na MÚ, no dobře - druhý den kráčíš s českýma RZ pod paží domů.

Informace o tom, že žluté stačí, jsem sice osobně na webu MDČR už nedohledal, ale drtivá většina lidí (do CZ) vozí auta na žlutých. ÚAMK tuhle informaci někde uvádí. Máš totiž úředně vydané doklady z DE (to byl dříve ten problém se žlutýma - údaje sis dříve mohl načmárat rukou sám, dala se takto vozit i auta vůbec neregistrovaná v DE, to dnes pochopitelně nejde) a platné pojištění. Co více potřebuješ? PČR ví co má dělat, nikdo v poslední době nereportoval nějaké problémy.

Sice jsem na jaře vezl Mazdu také na červených, ale ne proto, že bych chtěl, ale proto že, pojišťovák+značkař (Schilder) byl neoblomný a do CZ mi žluté nechtěl dát - to bylo někde v Saarbrückenu (zřejmě s tím - tak daleko od hranic - neměli tolik zkušeností). A moje totální neznalost němčiny mi neumožnila s nimi nijak diskutovat (a anglicky se asi moc nechtělo zase jim)...

Ale pokud potřebuješ na převoz vynaložit neúčelně více peněz, prosím - proti gustu...
Pošlu ti do SZ číslo mého účtu a můžeš mi poslat libovolnou částku (třeba rozdíl mezi cenou červené a žluté) :oops:

P.

SZ jsem od Tebe nedostal a to jsem cekal dlouho. No nic... :D
Meli bychom jet nekam pry 40 - 50 km od hranic, jeste nevim kam, tak snad zlute by mohly byt ok. Dnes me napadlo, ze ve ctvrtek uz bude zimni sezona, takze zimni pneu nutne :D
No to je drbacek, to znamy ani nevi, jeste vetsi technicky antitalent, nez ja :D

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2622
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#50 Koupe V60 a dotazy

Příspěvek od ok2ucx »

M.j. zimní pneu jsou nutné jen v případě, že je na vozovce sníh. A také tam, kde kde jsou značknou předepsány celosezónně (což kromě vybraných horských úseků je i velká čast D1 přes Vysočinu). Takže se zatím moc nestresuji, jestli alarmisté mají pravdu, už pořádná zima nebude :o

P.
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“