ako nastaviť vzadu odklon

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 90
Registrován: 6 roků 3 měsíce
Bydliště: Slovensko
Vůz: 850 t5, V70 2.4d

#1 ako nastaviť vzadu odklon

Příspěvek od 850t5 »

Zdravím mám problém vzadu s odklonmi na s60 2.5t awd 2004 a xc90 2.4 136kw awd. Keďže vzadu su excentricke šroby iba na zbiehavosť teda na tom spodnom ramene nedá sa nastaviť odklon. Na xc90 to je málinko ale iba na jednej strane ale na s60 to je dosť a je to vidno aj na pohlad ale gumy to nežerie aspom zatial ale každopadne treba to poriešiť. Prečo majú obe kolesá rovnaký odklon a či to nieje hlavným ramenom dole lebo ipd má na to riešenie a to silentblok s vyosenou dierou. Otázka je ale či nepomôže výmena silentu za nový napríklad tento. Aspom myslím že je to ono. Riešil to už niekto na awdčku?
https://www.highperformanceparts.cz/silentbloky-powerflex-volvo-s60-awd-02-rear-lower-centre-arm-inner-6.23138

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12980
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#2 ako nastaviť vzadu odklon

Příspěvek od raolsa »

Nemáš unavené pružiny?
Jinak já se teď chystám na výměnu komplet všech silentbloků na zadní nápravě. Tak jsem zvědavý jestli se něco změní, páč teď mi to sežralo gumy na vnitřní straně, ale geometrie je ok.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 90
Registrován: 6 roků 3 měsíce
Bydliště: Slovensko
Vůz: 850 t5, V70 2.4d

#3 ako nastaviť vzadu odklon

Příspěvek od 850t5 »

Práveže zadok je o hodne vyššie ako predok také nakopnuté to je ale vraj to tak majú awd. No všetky silenty sa mi robiť nechce lebo je ich tam hodne ale čo čítam tak ten na tom hlavnom ramene môže byť unavený tak rozmýšlam že vyskúšam powerflex čo som posielal lebo tam stačí starý vysekať a nový sa nelisuje ale sa iba polovičky naklepnu do diery. Ako gumy nežere ani sa to nemení auto mam cez rok a ako som ho kúpil tak som robil celú prednú nápravu ale nové gumy nezožral zimné čo som tam dával a ani letné 18 čo som tam dával a teraz 18 zostanú a tam som kupoval nové gumy tiež tak by ma to nasralo.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“