volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 13
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Jilemnice
Vůz: vw

#1 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od civn »

Rád bych se před samotným zakoupením co nejvíce informoval o V70 R. Především mě zajímá, jaké slabiny tento motor má a na co popřípadě Rko od výroby trpělo.Životnost agregátu jako celku, haldex, four-c, atd. Nerad bych koupil hrobeček, kterej nedožije 200tis/km. Ano vše je o servisu a majiteli, ale při běžném zacházení má i tak vše svou náběhovou životnost.

Za rozumné názory zkušených děkuji.

PS: Popřípadě link kde se vše dočtu vítán.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 79
Registrován: 9 roků 10 měsíců
Bydliště: Black Water
Vůz: Volvo XC90

#2 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od C70C »

civn píše:Především mě zajímá, jaké slabiny tento motor má a na co popřípadě Rko od výroby trpělo.Životnost agregátu jako celku, haldex, four-c, atd..
Promiň, ale musím... málokdy se stane že v otázce topicu je zároveň i odpověď a navíc vyjmenuješ i všechny slabiny :D na to všechno si dej sakra pozor při nákupu. přidej k tomu ještě automat a máš full-house..
_________________
je: 2005 Volvo XC90 D5 AWD EXECUTIVE,
bylo: 850TDI,850R,V70R, V70 D5,C70 Convertible 2.0T, SAAB 9-5 AERO 4d.,
SAAB 9-5 SE Combi, Peugeot 306 Pininfarina cabrio

Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 13
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Jilemnice
Vůz: vw

#3 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od civn »

C70C píše:
civn píše:Především mě zajímá, jaké slabiny tento motor má a na co popřípadě Rko od výroby trpělo.Životnost agregátu jako celku, haldex, four-c, atd..
Promiň, ale musím... málokdy se stane že v otázce topicu je zároveň i odpověď a navíc vyjmenuješ i všechny slabiny :D na to všechno si dej sakra pozor při nákupu. přidej k tomu ještě automat a máš full-house..
automat nechci :-) nicméně stejně nakonec dojdu k názoru, že nejlepší cesta je se vyhnout four-c, awd a samotnému Rku vůbec. Koupit 184kw nebo 191kw v předokolce a jsem ušetřen potenciálních kurvítek. Smutný, ale asi to je u všech značek stejné, audi,vw = měchy, u dieslu vířivé klapky, filtr DPF...atd. Dělá volvo něco, co se nesere a trochu jede?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 79
Registrován: 9 roků 10 měsíců
Bydliště: Black Water
Vůz: Volvo XC90

#4 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od C70C »

civn píše: Koupit 184kw nebo 191kw v předokolce a jsem ušetřen potenciálních kurvítek.
jako bonus dostaneš odolnější blok, znatelně nižší hmotnost auta, tlumiče co tě nebudou stát tolik co další auto nadto AWD od Volva má beztak k použitelnosti daleko a motorizacím co zvažuješ jen žere výkon .. je to asi nesrovnatelné, ale moje 850R byla předokolka a vrátil bych se k ní hned, kdežto V70R byl ten samý motor ale AWD a byly jen dvě varianty, udělat z toho čistě FWD, nebo poslat do světa, protože to - dle mého názoru - připravilo auto komplet o charakter jaký měla 850R..

a ještě se ideálně vyhni 6°manuálu. Mám pocit že ke 191kw se dělal, pokud ne, tak mně snad někdo opraví..
_________________
je: 2005 Volvo XC90 D5 AWD EXECUTIVE,
bylo: 850TDI,850R,V70R, V70 D5,C70 Convertible 2.0T, SAAB 9-5 AERO 4d.,
SAAB 9-5 SE Combi, Peugeot 306 Pininfarina cabrio

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 849
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Zlaté Hory
Vůz: ......
Bydliště: Zlaté Hory

#5 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od cuhan »

Nenech se zastrašit těma co v tom ani neseděli,mám to čtvrtým rokem,najeto 185tis.
Four-c původní na testu mě to ukazovalo všechny čtyři 80%,haldex bez problému,motor vynikající,všechno funguje jak má,můžu jen doporučit..
Ještě k tomu manuálu,komu se tady vysypala 6° převodovka,já ji mám bez problému a co se týče váhy,tak 51kg navíc u eRka je zanedbatelný.. :)
_________________
Saab 9-3 1.8T 110Kw
Smart fortwo 0.8cdi 30kw
Toyota Celica 1.8
Mercedes W220 S500 Long 225Kw
Mini Cooper Countryman 1.6D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#6 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od dali »

Na to aby to umělo jezdit jenom rovně, jak se cuhan často a rád nechává slyšet o svý S60R ti bohatě stačí T5 předohrab. Cuhan to auto tady na fóru shazuje při jakékoli příležitosti, a jakmile někdo chce kupovat něco podobnýho, tak je najednou skvělý.... asi aby v tom nebyl sám :green: Jediná výhoda R proti T5 je při zrychlení s pevným startem, že má stovku o vteřinu dřív díky tomu že nehrabe, vlastně je tu ještě jedna věc... to auto vypadá nádherně. Pokud ti jde o dynamiku, jdi do T5, narozdíl od R celkem jede už v sérii. R musí mít chip, aby jelo, a když má chip, riziko prasknutí bloku se zvyšuje. Taky by ta T5 měla míň žrát, spojka a dvojhmota má taky o dost lehčí život že s sebou nemusí tahat náhon na zadek.

Zajímalo by mě jestli je známej nějakej případ, kdy někomu odešla M66 u benzínovýho auta, ptal jsem se i na anglickým fóru a nikdo tam o ničem takovým neslyšel. Třeba se mýlím, ale při troše štěstí je možný že se sype jen u dýzlů díky jejich nízko položenýmu krouťáku. 500Nm v 1500 otáčkách je slušná vražda na cokoli od motoru dál, naproti tomu třeba 600NM v 6000 otáčkách zdaleka tak destruktivní neni.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 849
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Zlaté Hory
Vůz: ......
Bydliště: Zlaté Hory

#7 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od cuhan »

Dali,já eRko nehaním,jsem s ním spokojenej,kdybych nebyl spokojenej tak ho už dávno nemám,to že píšu že Volvo umí jen rovně a má špatnou odezvu na řízení je trochu nadnesený ale je to tak,ten kdo mě nevěří zkuste si někdy zajezdit s Mondeem ST220,nebo AR aby jste pochopili jak se má chovat auto v zatáčkách ..
_________________
Saab 9-3 1.8T 110Kw
Smart fortwo 0.8cdi 30kw
Toyota Celica 1.8
Mercedes W220 S500 Long 225Kw
Mini Cooper Countryman 1.6D

Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 13
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Jilemnice
Vůz: vw

#8 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od civn »

cuhan píše:Dali,já eRko nehaním,jsem s ním spokojenej,kdybych nebyl spokojenej tak ho už dávno nemám,to že píšu že Volvo umí jen rovně a má špatnou odezvu na řízení je trochu nadnesený ale je to tak,ten kdo mě nevěří zkuste si někdy zajezdit s Mondeem ST220,nebo AR aby jste pochopili jak se má chovat auto v zatáčkách ..
mondeo má sice dobré řízení, zato model ST 220 je trochu vydechlej, nemluvě o problémech s nízkou hladinou oleje a zadíráním. Nicméně k věci.Haldex nikdy nebude v žádném autě plnohodnotný pohon 4x4 ale jen určitý kompromis. Znovu si kladu otázku, co víc získám nákupem Rka o proti slabším verzím bez awd?

danki
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 332
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: Malacky
Vůz: 945 B200FT

#9 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od danki »

Vyssi vahu, vyssi spotrebu, vic problemu(mozno) a vic trakcie.
Ale jak pises, dycky to bude len haldex
_________________
2x V70 TDI, V70 T5

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 849
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Zlaté Hory
Vůz: ......
Bydliště: Zlaté Hory

#10 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od cuhan »

Přeci si kup co chceš,nikdo ti to nenutí,já jen píšu o mojich zkušenostech,ST220 jsem měl necelý rok,zkrátka mě to auto nevyhovovalo ale podvozek a cit v řízení jedinečný..
_________________
Saab 9-3 1.8T 110Kw
Smart fortwo 0.8cdi 30kw
Toyota Celica 1.8
Mercedes W220 S500 Long 225Kw
Mini Cooper Countryman 1.6D

Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 13
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Jilemnice
Vůz: vw

#11 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od civn »

cuhan píše:Přeci si kup co chceš,nikdo ti to nenutí,já jen píšu o mojich zkušenostech,ST220 jsem měl necelý rok,zkrátka mě to auto nevyhovovalo ale podvozek a cit v řízení jedinečný..
snažím se o volvu a konkrétně V70 zjistit maximum než do toho pujdu. Pokud Rko nebude vyhovovat, pujdu jinou cestou silnějších kombiků. Jen je trochu problém v tom, že 300 a více PS u prostorného kombi seženeš snad jen v RS6,BMW M5 kombi a E63 AMG. To jsou ale slušné pokladny a těm se raději vyhnu.

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1549
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#12 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od koch »

jestli nemas pokladnu, tak proc chces auto s 300 PS?

Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 13
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Jilemnice
Vůz: vw

#13 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od civn »

koch píše:jestli nemas pokladnu, tak proc chces auto s 300 PS?
hledám něco co mě jako auto pro rodinu a denní ježdění bude bavit, to ti auto s 200PS nesplní, stejně jako je nesmysl jezdit každý den RS6kou a k tomu ten nesmyslný obsah a hmotnost.Když se nad tímto tématem člověk zamyslí, tak zjistí, že opravdu výběr není. Ještě je tu varianta audi 3.0TFSI.

GDPR_user

#14 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od GDPR_user »

civn píše: Když se nad tímto tématem člověk zamyslí, tak zjistí, že opravdu výběr není. Ještě je tu varianta audi 3.0TFSI.
:lol: :lol: :lol: to kasička určitě nebude. :lol: :lol: :lol:

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1837
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#15 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od Roger »

Oudi TFSI, to je prevtelena poruchovost...hodne stesti!
Opravdu je videt, ze jednak stale nevis co chces, ani jsi moc nenastudoval konkurenci.
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 13
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Jilemnice
Vůz: vw

#16 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od civn »

Roger píše:Oudi TFSI, to je prevtelena poruchovost...hodne stesti!
Opravdu je videt, ze jednak stale nevis co chces, ani jsi moc nenastudoval konkurenci.
s tím nemohu nic víc než souhlasit. Nicméně téměř nikdo z Vás není schopen odpovědět, zda-li volba volva je to pravé. Jak jsou na tom dodávané autom. převodovky do volva s životností? Jak je na tom volvo v žebříčku spolehlivosti všeobecně atd.Přímo prodejce volva mě před ojetinou s více jak 180tis v automatu razantně varoval, převodovky jsou poddimenzované a auto jako celek při tomto nájezdu rozhodně nebrat. Proto jsem se zde registroval, abych dostal konkrétní a adekvátní odpovědi majitelů na to, že tomu tak není. Zatim dostávám řadu informací o tom, jak jsou všechny jiné značky poruchové a kasičky.

GDPR_user

#17 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od GDPR_user »

civn píše: s tím nemohu nic víc než souhlasit. Nicméně téměř nikdo z Vás není schopen odpovědět, zda-li volba volva je to pravé. Jak jsou na tom dodávané autom. převodovky do volva s životností? Jak je na tom volvo v žebříčku spolehlivosti všeobecně atd.Přímo prodejce volva mě před ojetinou s více jak 180tis v automatu razantně varoval, převodovky jsou poddimenzované a auto jako celek při tomto nájezdu rozhodně nebrat. Proto jsem se zde registroval, abych dostal konkrétní a adekvátní odpovědi majitelů na to, že tomu tak není. Zatim dostávám řadu informací o tom, jak jsou všechny jiné značky poruchové a kasičky.
Dělám několik let servis na Volvo,dělám poradenství při koupi auta,pokud máš zájem zavolej mi na tel 775148152 tel komunikace bude jednodušší.

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1837
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#18 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od Roger »

Osobne preferuju manual, tam poznam, kdyz se neco postupne zacne sypat. U automatu, i pri pravidelnych vymenach oleje to muze byt raz na raz...navic pomalu reaguje.
Takze sel bych do manualu...kombi a pokud nechces AWD tak T5 stacit bude, preladis SW, das lepsi vyfuk, mozna i turbo a mas tam neco pres 300PS vicemene do 350PS a 500Nm s danou manualni prevodovkou, spojkou to udajne jeste vydrzi a nesype se to tak casto, ale samozrejme dle zachazeni.
Pokud ani to nestaci, tak u volva nehledej...priplatis-li si, pak treba BMW 545i, 550i, MB C55, E55, E63 a nejake ty ameriky - Cadillac CTS-V sport wagon treba...
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 849
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Zlaté Hory
Vůz: ......
Bydliště: Zlaté Hory

#19 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od cuhan »

Jelikož jseš na Volvo klubu,tak nemůžeš očekávat pozitivní odpovědi na jiné značky,jelikož vlastním Volvo a nejsem zarytý volvista s růžovýma brýlema,tak ti jen řeknu že spolehlivost volva je zhruba stejná jak u většiny jiných značek,je to jenom o tom co preferuješ,design,výkon,nafta,benzín,velkou roli také hraje náklonost k určité značce,u mě to je tak že žádný francouz,žádný koncern,žádná korea,takže dovedl bych si vybrat něco od japonců,italů, z německa snad jediněBMW,a samozřejmě Volvo.. :D
_________________
Saab 9-3 1.8T 110Kw
Smart fortwo 0.8cdi 30kw
Toyota Celica 1.8
Mercedes W220 S500 Long 225Kw
Mini Cooper Countryman 1.6D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 879
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: S60 D5, S60 R, S80 D5

#20 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od MarekV »

Alebo ak ti nevadi maly kombik tak si kup BMW 335i Touring, tam mas 3.0 R6 biturbo a chodit to pekne.
Ja som presiel z S60R na 335i coupe, pohodlnost volva je ale nekde uplne inde aj kvalita interieru je podla mna lepsia.

Co sa tyka V70R ako takeho tak je to kvalitne a pohodlne auto, motor ma sice slabu stranku slabe steny medzi piestami ale nevidel by som to tak cierne. Inak zvysok v pohode, AWD je sice hladex ale je to velmi slusne na snehu atd, funkciu to plni dobre. Akurat slabina je tam uz spominany tisichran a nasledne moznost zodrania aj vystupneho hriadela z uhlovej prevodovky, tuto opravu som absolvoval tiez.

Ak kupis dobry kus tak je to velmi dobre auto za tie prachy. Samozrejme ale plati, ze sa mozes aj celkom dobre financne vysypat ak budes opravovat neviem kolko veci na tom ale tak to na kazdom aute ak sa zacne kazit.

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#21 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od hajnej »

civn píše:Jak jsou na tom dodávané autom. převodovky do volva s životností? Jak je na tom volvo v žebříčku spolehlivosti všeobecně atd.Přímo prodejce volva mě před ojetinou s více jak 180tis v automatu razantně varoval, převodovky jsou poddimenzované a auto jako celek při tomto nájezdu rozhodně nebrat. Proto jsem se zde registroval, abych dostal konkrétní a adekvátní odpovědi majitelů na to, že tomu tak není. Zatim dostávám řadu informací o tom, jak jsou všechny jiné značky poruchové a kasičky.
Automaty by spíš zasloužily výměny oleje, o čemž Volvo tvrdilo (snad stále dál tvrdí), že náplň je doživotní. Jak jsi sám zmiňoval, jsou tu FourC tlumiče - ty prostě jednou vyměnit můžeš. O Haldexu už je tady taky něco napsáno + také je potřeba měnit náplně (taky se zanedbává). K tomu ještě může odejít ŘJ haldexu, která je nevhodně umístěná na podvozku. Tyhle informace mám vyčtené zde na foru.

Na druhou stranu je to docela nenápadný, velice pohodlný rychlý kombík který se dá sehnat za dobrý peníz. Sice jsem neměl tu čest eRko řídit, ale je to prakticky V70 v lepším. Možná bys ještě mohl prozradit, kolik se chystáš za podobné vozidlo utratit? Jak je na tom se spolehlivostí konkurence, netuším.
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 13
Registrován: 9 roků 1 měsíc
Bydliště: Jilemnice
Vůz: vw

#22 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od civn »

hajnej píše:
civn píše:Jak jsou na tom dodávané autom. převodovky do volva s životností? Jak je na tom volvo v žebříčku spolehlivosti všeobecně atd.Přímo prodejce volva mě před ojetinou s více jak 180tis v automatu razantně varoval, převodovky jsou poddimenzované a auto jako celek při tomto nájezdu rozhodně nebrat. Proto jsem se zde registroval, abych dostal konkrétní a adekvátní odpovědi majitelů na to, že tomu tak není. Zatim dostávám řadu informací o tom, jak jsou všechny jiné značky poruchové a kasičky.
Automaty by spíš zasloužily výměny oleje, o čemž Volvo tvrdilo (snad stále dál tvrdí), že náplň je doživotní. Jak jsi sám zmiňoval, jsou tu FourC tlumiče - ty prostě jednou vyměnit můžeš. O Haldexu už je tady taky něco napsáno + také je potřeba měnit náplně (taky se zanedbává). K tomu ještě může odejít ŘJ haldexu, která je nevhodně umístěná na podvozku. Tyhle informace mám vyčtené zde na foru.

Na druhou stranu je to docela nenápadný, velice pohodlný rychlý kombík který se dá sehnat za dobrý peníz. Sice jsem neměl tu čest eRko řídit, ale je to prakticky V70 v lepším. Možná bys ještě mohl prozradit, kolik se chystáš za podobné vozidlo utratit? Jak je na tom se spolehlivostí konkurence, netuším.
cca 300tis

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#23 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od martines »

civn píše:Pokud Rko nebude vyhovovat, pujdu jinou cestou silnějších kombiků. Jen je trochu problém v tom, že 300 a více PS u prostorného kombi seženeš snad jen v RS6,BMW M5 kombi a E63 AMG. To jsou ale slušné pokladny a těm se raději vyhnu.
Ještě zkus rozšířit o Saaba 9-3 V6. Mám osobní zkušenost s volvím a sobím automatem a musím poněkolikáté zde na foru podotknout, že automat od Saabu řadí prostě líp (minimálně do 2008 výroby) novější Volvo v automatu jsem neřídil.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#24 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od dali »

martines píše: Ještě zkus rozšířit o Saaba 9-3 V6.
Jenže tam je to opět ten motor (Holden), o kterým kolujou smíšený reference.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#25 volvo V70 R - slabá místa tohoto vozu?

Příspěvek od martines »

dali píše: Jenže tam je to opět ten motor (Holden), o kterým kolujou smíšený reference.
Já nemaje problema :) Někde jsem četl že na ten výkon je zbytečně předimenzovanej, jinde jsem zase četl že snad byly dvě várky dílů do motoru a u jedný z nich tam byl špatně zvolenej materiál (už ale nevím u čeho) Každopádně mě to přede jako mourovatý, taky ale vím o jednom kterej je furt v servisu ale díky tomu, že mu řidič neskutečně nandaval.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“