Nová Volva - charisma?

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#1 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Daniel Kout »

Co si myslíte o charismatu nových řad Volvo (myslím tak od roku 2005)? Konkrétně např. nové V70, ale i ostatní modelové řady.

Chci se zeptat (především těch, kteří dříve sedlali nějakou tu 2xx, 7xx, 9xx nebo starší 850/V70), jaká jsou nová Volva ve srovnání se staršími řadami? Je to ještě Volvo, a nebo spíše Mondeo, Focus?

Uvažuji o nějaké novější V70, tak se ptám. Mám starou 850ku, ale líbí se mi, že je "tak trochu" jiná než ostatní auta. U nových aut mi přijde stále výraznější stírání rozdílů mezi značkami.


Díky za postřehy

Dan
_________________
S90 B5

dab
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 75
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha

#2 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od dab »

Nooo, je to změna, trošku k unifikaci, ale přesto se mi zdá, že i nová volva mají svůj charakter, jen si je třeba trošku přivyknout.
_________________
V70 TDi 1999 - Modřinka po JardoviV Jeden dehet vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny zahalí, do oblaku sváže!
Kafe kupuju výhradně tady: http://www.primacafe.cz bo je kvalitní a čerstvě pražené. A máme tam dobrý fórum :D

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#3 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od dali »

Myslím že třeba aktuální V70 III znamená návrat k cestovnímu korábu, a postrádá sportovní nádech při zachování veškerýho komfortu, kterej podle mě měly 850/V70I/V70II. Podle mě je to škoda, ale sedmičkaři a devítkaři na to asi budou mít jinej názor. Nějaký charisma tam podle mě pořád je aspoň ve srovnání s šedí ostatních aut.. Ve srovnání se staršíma Volvama už je to horší.

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#4 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Daniel Kout »

Díky (zatím) za Vaše názory,


řídit Volvo se mi líbí. Zatím krátce zkoušíme 850tku, mě padne jak ulitá. Na autě se střídáme s manželkou a proto možná půjdeme do novějšího - "unifikovanějšího" (V70 II :?: ) . S Mondeem co bylo před tím jezdila jak drak, s Volvem a automatem se necítí jistá (zatím).


Ale třeba se to ještě poddá. 8) :lol:
_________________
S90 B5

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#5 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od dali »

Pokud by někdo náhodou řešil image, tak je V70 II 2005 podle mě asi nejhorší poměr image/cena. Je to auto za docela dost peněz, ze kterýho si díky záplavě nových V70III nikdo neznalej na prdel nesedne. Zase ale nabízí ten sportovní nádech a v případě běžných motorizací většinou stejnej motor tahá lehčí auto.

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#6 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Daniel Kout »

Nevím, jak kdo, ale já hledám styl, který mě osloví. Ve Volvu jsem našel. :D

Sbližování značek je logický obchodní postup, který chápu, ale nelíbí se mi. Nemám potřebu se odlišovat (a určitě ne si to dokazovat výběrem auta), ale Volvo se mi vždy líbilo protože v mých očích bylo "jiné". O tom se na fóru jistě napsalo dost, nebudu opakovat, ale Volvo se buď líbí a nebo ne.

U posledních modelů mi přijde odstup od této filosofie, jakoby se chtěli prvoplánovitě zalíbit. Je to logické - produkt, který se líbí jen úzké skupině potencionálních kupců musí být hodně specifický a nebo třeba hodně luxusní. Takže chápu, uznávám - Jen u Volva mě to trochu mrzí.

Proto se ptám, jaká že jsou poslední Volva - jestli je to Volvo a nebo jinak oplechované Mondeo, či co. Tím nová Volva nesnižuji, nekritizuji, neříkám že nechci 8) , ale zajímá mne zkušenost lidí, kteří zkusili - old i new school.

Předem díky.

p.s.: procházel jsem témata k věci, co tu na fóru jsou a dost věcí se mi vyjasnilo. Ale pokud budete někdo chtít napsat subjektivní pocity z nových Volv, předem díky.
_________________
S90 B5

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#7 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od hroch32 »

Jestli Ti vyhovuje 850, tak u ní prostě zůstaň. A třeba si ji pořiď v manuálu, jestli manželce automat nevyhovuje. Je pravda, že ačkoliv 850 má k "běžnému" autu podstatně blíž než staré hranaté lednice, ale furt je potřeba si na něj zvykat - je to oproti většině aut furt velký rozdíl. Ale pak najednou člověk zjistí, že by nemohl jinak :D
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#8 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Menhir »

hroch32 píše:Jestli Ti vyhovuje 850, tak u ní prostě zůstaň. A třeba si ji pořiď v manuálu, jestli manželce automat nevyhovuje. Je pravda, že ačkoliv 850 má k "běžnému" autu podstatně blíž než staré hranaté lednice, ale furt je potřeba si na něj zvykat - je to oproti většině aut furt velký rozdíl. Ale pak najednou člověk zjistí, že by nemohl jinak :D
Já jsem si teda zvyknul rychle. :mrgreen:
_________________
Volvo 850 2,5 10V Estate, Graham Green, ∗ 1996, 106 kW

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#9 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Daniel Kout »

Také nemám problém. Manželka ano. Přitom je bravurní řidička co jezdí od 18ti. Ráda jezdí ve městě, parkuje a vůbec... :palec:


Ale teď má problém, automatu nemůže přijít na chuť.


Druhé auto do rodiny není na pořadu dne - jestli se to nepoddá bude to to asi řešit. :shock: Jistě, že za Volvo - ale zatím nevím jak.
_________________
S90 B5

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#10 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Bobes »

já si taky bleskově zvykl na V70 (jiné volvo jsem nikdy neměl, v 850 jsem se krátce svezl), trochu mne mrzí kulatější čumák (světla), přeci jen raději hrany. Charisma u mne není na prvním místě, od auta očekávám funkční dopravní a přepravní prostředek, bezpečnost a komfort, spotřeba, pak přichází někde na řadu charisma. Tedy jedna věc je ještě promne priorita: to že se do auta vejdu :), mám něco přez 190cm. Takže to že se nemlátím o strop a o volant je promnepriorita.
Kulatost a zakulacování se mi nelíbí především kvůli ztrátě prostoru, možná že se mi to jen zdá, a krutě se pletu, ale to zakulacování, zaoblování atd má vliv na rozměry zadních dveří atd. Co se mi prostě líbí je že když otevřu zadní dveře, tak se dostanu všude, neomezují mne nějaké zbytečné roby etc.
zkrátka: prostor a jeho dostupnost.
V sobotu jsem v muzeu koukalna nějaké concept cary, nevím nakolik z těch featur ce používá, či bude. Na něčem co značně připomínalo C30 se mi líbilo celkem dost věcí, ale to už byly spíše inovace a vychytávky než něco co by mluvilo do charismatu vozu.... ikdyž ten X sloupek je cosi neobvyklého, ale ten jsem opravdu zatím neviděl.
[img]http://img2.rajce.idnes.cz/d2/1/1205/1205091_feb42aad2770b6134945a2f2d15814f5/images/PA040300.JPG[/img]
noční vidění taky zatím jen v tanku, a průhledový display... krom pár "supercars" v TopGearu a stíhaček také ne

automat bych taky nechtěl :) kdybych nechtěl v autě nic dělat, objednám si taxi
a ano, jsem mizernej fotograf :(
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#11 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Menhir »

Víš že jsem ten Tvůj kousek málem koupil? Na jaře jsem sháněl 850 a majitel mi to nabídl. Krásný auto – ale nechtěl jsem automat, to rozhodlo.
Ne že by se s ním nejezdilo dobře. Jednou jsem s automatem jezdil a byla to pohoda. Ale přece jen radši řadím, mám to jaksi víc pod kontrolou, nerozhoduje za mě stroj. A taky si myslím, že manuální převodovka vydrží víc.
_________________
Volvo 850 2,5 10V Estate, Graham Green, ∗ 1996, 106 kW

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1549
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#12 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od koch »

Danniel74 píše: Proto se ptám, jaká že jsou poslední Volva - jestli je to Volvo a nebo jinak oplechované Mondeo, či co. Tím nová Volva nesnižuji, nekritizuji, neříkám že nechci 8) , ale zajímá mne zkušenost lidí, kteří zkusili - old i new school.

p.s.: procházel jsem témata k věci, co tu na fóru jsou a dost věcí se mi vyjasnilo. Ale pokud budete někdo chtít napsat subjektivní pocity z nových Volv, předem díky.
ptat se na subjektivni nazor by osobne mne absolutne vubec nepomohlo... subjektivne ti kazdy napise ze to jeho volvo je to nejlepsi... nejsem vyjimkou...
kdyz si chces vytvorit svuj vlastni subjektivni nazor tak neostava nic jine nez do tech aut sednout a vyzkouset co ti sedi a subjektivne vzit v potaz i to kolik do toho chces vrazit ze jo...
a kdyz subjektivne sednes do mondea a do volva tak prijdes na to jaky rozdil v tech autech je... je zbytecne se ptat tady lidi co jeste nesedeli ani v jednom zminenem voze na subjektivni nazor... muzou mit nazor, ten vsak nemuze byt ani subjektivni ani objektvni... muze to byt pouze jiny subjektivni nebo objektivni nazor se kterym se ztotoznili po jeho vyslechnuti nebo precteni... ja to povazuju za subjektivni nazor s nulovou vypovidajici hodnotou...
podobnych kvazi subjektivnich nazoru je tady plne forum... subjektivni vypovidaci hodnota tohoto druhu nazoru je tudiz v prumeru na tomto foru velmi mala...

tak jo kdyz uz jsme u tech subjektivnich nazoru, muj nazor... pro radost bych si koupil dvojku pripadne neco starsi, pro bezne jezdeni vetsi model 2000 a vys...
dle meho skromneho subjektivniho nazoru volvo stale patri k high-endu a design soucasnych vozu jen odzrkadluje dobu... uvedomte si ze krabice donekonecna vyrabet nemuze pac by jako automobilka volvo zaniklo uplne... kdyz vyzkousis tak prijdes na to ze charisma stale tato znacka ma a to znacne...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#13 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Menhir »

To Bobes:
Jo jo, funkčnost nade vše. Na 850 bych těžko hledal, co vylepšit. Udělal bych jen trošku vyšší, širší i hlubší kufr (samozřejmě počítám s kombíkem). Jinak je to dokonale ergonomický auto. Třeba vnitřní otevírací páčky dveří, to je podle mě vrchol dokonalosti. Ty, co přišly potom v 70, s těma se nikdy nesmířím...
_________________
Volvo 850 2,5 10V Estate, Graham Green, ∗ 1996, 106 kW

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#14 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Daniel Kout »

ptat se na subjektivni nazor by osobne mne absolutne vubec nepomohlo... subjektivne ti kazdy napise ze to jeho volvo je to nejlepsi... nejsem vyjimkou...
kdyz si chces vytvorit svuj vlastni subjektivni nazor tak neostava nic jine nez do tech aut sednout a vyzkouset co ti sedi a subjektivne vzit v potaz i to kolik do toho chces vrazit ze jo...
a kdyz subjektivne sednes do mondea a do volva tak prijdes na to jaky rozdil v tech autech je... je zbytecne se ptat tady lidi co jeste nesedeli ani v jednom zminenem voze na subjektivni nazor... muzou mit nazor, ten vsak nemuze byt ani subjektivni ani objektvni... muze to byt pouze jiny subjektivni nebo objektivni nazor se kterym se ztotoznili po jeho vyslechnuti nebo precteni... ja to povazuju za subjektivni nazor s nulovou vypovidajici hodnotou...
podobnych kvazi subjektivnich nazoru je tady plne forum... subjektivni vypovidaci hodnota tohoto druhu nazoru je tudiz v prumeru na tomto foru velmi mala...

tak jo kdyz uz jsme u tech subjektivnich nazoru, muj nazor... pro radost bych si koupil dvojku pripadne neco starsi, pro bezne jezdeni vetsi model 2000 a vys...
dle meho skromneho subjektivniho nazoru volvo stale patri k high-endu a design soucasnych vozu jen odzrkadluje dobu... uvedomte si ze krabice donekonecna vyrabet nemuze pac by jako automobilka volvo zaniklo uplne... kdyz vyzkousis tak prijdes na to ze charisma stale tato znacka ma a to znacne...[/quote]


_______________________________________________________________________________________

Já neměl co řešit. Jel jsem z Liberce do Brna, kde jsem prodal Mondeo.

Kupec Mondea mě odvezl k výstavišti, kde si mě naložil majitelem Volva.

Do Liberce jsem už jel Volvem. :D

Trochu risk - ale o to lepší výsledek. Škoda jen toho automatu, který manželce ani trochu nesedí.
_________________
S90 B5

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#15 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Menhir »

Danniel74 píše:Škoda jen toho automatu, který manželce ani trochu nesedí.
Stejně bych ho někdy rád zkusil, ten automat. Třeba mám nějaký dávný předsudek a změnil bych názor. :twisted:
Mohli bychom pak případně udělat výměnu... :razz:
_________________
Volvo 850 2,5 10V Estate, Graham Green, ∗ 1996, 106 kW

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Bobes »

nebýt požadavku na rok 2000+ tak mám taky 850 (kombika), nejen kvůli klikám :)
magnet z opačného pólu promne je XC, jelikož mám občas potřebu jít off road, nicméně ta potřeba je zpravidla spojená s prací, ale luxus abych tahal stromy z lesa osobním volvem si dovolit nemůžu, ostatně na to máme jiné hranaté stroje viz podpis :)

co se subjektivních názorů týče: myslím že k zahození nejsou, pokud nekončí u "kup si volvo" (ani pak vtomto případě k zahození nejsou, ale no... jaksi), zkrátka dost napoví.
Ale je fakt že tu chybí pocity někoho s novějším strojem...
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#17 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od hroch32 »

Tak jestli ráda řídí, vůbec se Tvé manželce nedivím, že se jí nelíbí. Poohlédnul bych se holt asi po manuálu.

Jinak 850 je takový trochu hybrid :) Oproti hranatým ledničkám je to už moderní auto (a mnozí by Ti řekli, že to je její hlavní chyba) - pohon vpředu, už i nějaká ta elektronika (ačkoliv tu mají i poslední 940), sportovnější podvozek. Naproti tomu si zachovává poměrně dost věcí ze starých Volv - ovládací prvky (typ, ale hlavně rozmístění - ovládání oken mezi řidičem a spolujezdcem je z pohledu řidiče možná trochu neergonomické, ale z pohledu spolujezdce-manželky k nezaplacení ;) ), štětiny kolem řadící páky, polstrování dveří včetně kapes, kličky dveří atd. Není sice tak hranaté, ale furt to má ještě punc ledničky. Mohlo by mít větší kufr :) Pro majitele nových aut je to vykopávka, pro majitele lednic nudné auto. Obojí je pravda, a proto je to v mém případě srdcovka :razz: A to přesto, že mám k hranatým krabicím velmi pozitivní vztah.... Tož to je můj soukromý názor.
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#18 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Menhir »

hroch32 píše:Pro majitele nových aut je 850 vykopávka, pro majitele lednic nudné auto. Obojí je pravda, a proto je to v mém případě srdcovka :razz: A to přesto, že mám k hranatým krabicím velmi pozitivní vztah.... Tož to je můj soukromý názor.
:pij:
_________________
Volvo 850 2,5 10V Estate, Graham Green, ∗ 1996, 106 kW

Ondra.
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4742
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#19 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od Ondra. »

By mě zajímalo třeba tvoje porovnání 850 a ,,božského" Passatu?
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, 2018
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#20 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od hroch32 »

Ondra. píše:By mě zajímalo třeba tvoje porovnání 850 a ,,božského" Passatu?
Nic takového neznám :twisted: Ale můžu citovat jednoho bazaristu: "Nebojim se, že by se (V70I) neprodalo. Když to srovnám třeba s Passatem, kterýho lidi chtěj, tak tohle je kvalitnější a líp vymyšlené. A přitom ten Passat stojí o polovinu víc....".
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#21 Volvo 850 vs. naše ex vozítka

Příspěvek od Daniel Kout »

Padl tady dotaz na Volvo vs. Passat B5. Tady je pár postřehů o cca. stejně velkých autech, co jsme za posledních pár roků vyzkoušeli. Všechna byla dobrá i když každé jiné.

Passat byl moje první velké auto. Na dálnici super, takový tank. Na okresky nic moc. Relativně malý kufr. Vše promyšlené, tam kde to čekáte. Dobře se řídí, ale na nějaké řádění mi to moc nepřišlo.


Laguna I: Pěkné, měkké, pohodové auto. Celkem i jede, na dovádění na okreskách ještě méně vhodné než Passat. Větší kufr.Snadno se ovládá. Na autě je plno nelogických a z mého pohledu konstrukčně nedotažených věcí - většinou maličkostí, ale proti Passatu zčásti nedokonalé technické řešení.


Mondeo II (V6 1998): Velké překvapení. Nejlepší podvozek, sportovní a přitom komfortní, radost řídit. Na klikatých horských silničkách král. Prostě zábava. Motor by mohl být silnější. Kufr je obrovský - široký a dlouhý.


Volvo 850: Srdcová záležitost. Tak akorát hranaté, nádherný interiér, radost pro mé oko. Motor (T5) je potěšení, i když svůj strop má. Ostra R musí být chuťovka. Pozvozek je proti Mondeu slabší - auto je těžkopádnější, ostré zatáčky mu moc nejdou. Sedačky by mohly mít lepší boční vedení. Kufr je široký ale relativně krátký - asi jako v Passatu. Mondeo má tak o 15 delší. Mohu to porovnat, mám "putovní" plastovou vanu, ještě z Passatu B5.

Ale 850ka je pro mě srdcovka. Zatáčky si odpustím. Jezdil bych a jezdil. Když jedu z kanclu domů cesta se mi nebezpečně protahuje, turbo syčí a účet za benzín roste a roste a roste.

Toť moje postřehy o pár autech, které jsem zatím poznal. (nepíšu o Peogeot 206 :twisted: ) - asi víte proč... :lol:
_________________
S90 B5

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#22 Nová Volva - charisma?

Příspěvek od hroch32 »

:palec: :tlesk:
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“