Vodni pumpa?

První generace velkých předokolek
  • Autor
  • Zpráva
anonym_user

#51 Vodni pumpa?

Příspěvek od anonym_user »

Jo jo, cena je dobra.
Koberec uz pamatuje. Decka mu davaji zabrat a to jeste bude muset vydrzet jedno nez odroste. Pak ked boh da, tak koberec poleti...

Petr.Chrpa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1814
Registrován: 17 roků 11 měsíců
Bydliště: Sedlečko, Chotoviny
Vůz: V 850 T5R r.v.1995 B5234T5 166kW
Kontaktovat uživatele:

#52 Vodni pumpa?

Příspěvek od Petr.Chrpa »

cico píše:Tak opraveno pratele !!!!



Hlavně ,že zase jezdíš :good:
_________________
Bylo:S40 ,V40 1,6r.v.1998,man.,B4164S-1587ccm
Je: Volvo 850 GLE,r.v.1996,man. ,B5202S-1984ccm 10V KOMBI - Zel. metalíza
Volvo 850 T5R,r.v.1995,manual ,B5234 T5-2319ccm 20V KOMBI - Cream Yellow 607
Volvo 850 T5R,r.v.1995(model 96),manual ,B5234 T5-2319ccm 20V SEDAN Olivová 421-41,vlastní úprava ECU,TD04HL 19T,750cc/min..
Volvo 850R r.v. 1996,manual,B5204T-1984ccm 20V KOMBI - Black Stone 019 ,vlastní úprava ECU

anonym_user

#53 Vodni pumpa?

Příspěvek od anonym_user »

Jasne, je to super. Prijmaci technik mi auto celkem pochvalil. Rikal, ze je to sberatelsky kousek 8)
On se kdysi udajne na tom vyucil, takze si to vzal pod sva kridla a "Sazky" znal osobne.
Akorat me mrzi, ze pro me nemely nahradni vuz. Udajne vsechny mely na skole smyku. A ja myslel, ze osedlam neco noveho :(

anonym_user

#54 Vodni pumpa?

Příspěvek od anonym_user »

Mam takove spatne tuseni, ze si neco podobneho budu muset zopakovat znova.
Vcera jdu, ze si doliju vodu do ostrikovacu. Divam se a hladina vody v chladici par cm pod minimem. Doliju na maximum,ale jet jsem nemohl ponevadz jsem byl pod vlivem navykovych latek :D
Dneska jeste pred startem kontroluju vodu a vse jak jsem dolil vcera. Jel jsem to projet cca 70km, zhruba 30 km po dalnici predpisovou rychlosti. Pak zastavim a divam se na vodu. Byla uplne nahore v nadrzce a tlacila se tou prepadovou hadickou zpet do okruhu. Vrchni hadice tepla spodni tez, ikdyz nebyla tak tepla jak ta horni. Hadice tvrde nebyly, dali se zmacknout tak 1-2cm. Auto se neprehrivalo, topilo slusne. Pak jsem prijel k baraku, divam se na vodu a furt nad maximem. Vicko jsem ani neotviral bo by to asi...
Po hodine idu k autu a voda furt hore, ale vrchni hadice chladice kde je termostat byla uplne vcucla. Proste se vcucla do sebe. Az kdyz jsem otevrel vicko na nadrzce, tak se hadice dala do tvaru jak ma byt (nafoukla).
Nejaky napad? Nemuze byt vadne vicko? Slem nikde nebyl, voda tez bez nejakych primesi.
Jen se bojim jestli neodeslo tesneni pod hlavou nebo rovnou hlava.

anonym_user

#55 Vodni pumpa?

Příspěvek od anonym_user »

Dneska jsem to trosku zkousel. Mnozstvi vody v poradku. Jedu, neprehrivalo se, ale topilo mene. Az kdyz jsem jel a pridaval plyn, tak z fukaru sel krasne teply vzduch. Takze opet pri pridavani plynu topi vice. Hladina vody nad maximem viz. foto. To by tak asi nemelo byt co? Voda se ma furt drzet mezi ryskama? Vicko jsem pomalu otviral a voda se nejak drasticky nahoru netlacila, takze jsem nadrzku v klidu otevrel. Slem nikde a trubky co vedou do topeni palely, takze topeni pruchozi. Vrchni hadice od chladice paliva, spodni temer studena.
Je mozne, ze se nejak zasekava vodni pumpa? Nebo se muze protacet v lozisku?
Přílohy
IMG_20171230_152332.jpg

karelvolvo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2168
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Vrchoslavice
Vůz: Volvo 340 1.6D Volvo 460 1.9TD

#56 Vodni pumpa?

Příspěvek od karelvolvo »

cico píše:Dneska jsem to trosku zkousel. Mnozstvi vody v poradku. Jedu, neprehrivalo se, ale topilo mene. Az kdyz jsem jel a pridaval plyn, tak z fukaru sel krasne teply vzduch. Takze opet pri pridavani plynu topi vice. Hladina vody nad maximem viz. foto. To by tak asi nemelo byt co? Voda se ma furt drzet mezi ryskama? Vicko jsem pomalu otviral a voda se nejak drasticky nahoru netlacila, takze jsem nadrzku v klidu otevrel. Slem nikde a trubky co vedou do topeni palely, takze topeni pruchozi. Vrchni hadice od chladice paliva, spodni temer studena.
Je mozne, ze se nejak zasekava vodni pumpa? Nebo se muze protacet v lozisku?
Za mně vše nasvědčuje tomu že tomu nic není jezdi a uvidíš !
_________________
V70 D5 2002 stříbrná 408tkm 460 1.9TD 1994 stříbrná 773tkm momentálně depozit V40 1.9D 85kw 2004 stříbrná 236tkm 340 1.6D 1986 oceanbluemetalic 187tkm S60 D5 2002 stříbrná 264tkm S60 D5 2002 stříbrná Volfinka od Albertuse 438 tkm

anonym_user

#57 Vodni pumpa?

Příspěvek od anonym_user »

Karle, diky ti za odpoved. Jako automechanik si me s tou odpovedi moc nepresvedcil.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“